27 Ağustos – 2 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 / Haftalık Burç Yorumları Hafta, Oğlak burcundaki Mars’ın ileri harekete geçmesiyle başlıyor. 26 Haziran’dan itibaren geri harekette olan Mars, 28 Ağustos’ta artık ileri harekete geçiyor. Retro zone’dan ise tam anlamıyla 8 Ekim’de çıkmış olacak.. Venus ise 2 Eylül’de Retro alana giriş yapıyor..

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 / Haftalık Burç Yorumları =  YÜKSELEN KOÇ VEYA AY BURCU KOÇ OLANLAR

Koç burcu haftalık burç yorumları
27 Ağustos – 2 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Koç’lar, yönetici gezegeniniz ileri harekete geçtiğine göre üzerinizdeki ağırlık ve atalet artık son bulabilir. Özellikle kariyer, profesyonel hayat ve toplum önünüzdeki statünüz ile ilgili hedeflerinize doğru koşma zamanı.. 12 Mayıs civarında kariyerinizde, mesleğinizde yaşadığınız bir takım problemler, sorunlar ile artık nasıl başa çıkmanız gerektiğini biliyorsunuz. Artık rahatlıkla savaşabilirsiniz .

Aynı gün, Merkür ve Jupiter arasındaki çatışma ile, kendinize olan güveninizin artmasıyla, maddi alanda yanlış adımlar atabilir, borçlar ve harcamalar alanında riskler gündeme gelebilir.. Dikkatli olmanız da fayda var.. Egonuzu susturmalısınız.. Pişman olacağınız sözler sarf edebilir, kararlar alabilirsiniz.
30 Ağustos’da ise, bir yandan işinizle ilgili sorumluluklarınız, görevleriniz, diğer yandan tatil ve eğlence yapma düşünceniz ve isteğiniz sizi ikilemde bırakabilir. Yeteneklerinize güvenmeniz üzerinize fazladan yük almanıza neden olabilir.

2 Eylül itibariyle, Venus Retro alana giriş yapıyor olacak. 7 Ekim – 17 Kasım arasında ise geri harekete geçecek. 2 Eylül’de özellikle, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve parayla ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Yaşayacağınız olay, Retro süreç boyunca gözden geçirmeniz gereken konular hakkında size ışık tutacaktır.

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 / Haftalık Burç Yorumları – Yükselen Burçu Veya Ay Burcu Boğa Olanlar

Boğa burcu haftalık burç yorumları
27 Ağustos – 2 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Boğa’lar, Mars ileri harekete geçtiğine göre artık hedeflerinize koşabilir, eyleme geçebilirsiniz.. Özellikle uzaklar, yurtdışı ile bağlantılı işler, seyahatler, yüksek öğrenim ve ya farklı bir felsefe ve ya öğreti ile ilgilenmek gibi konularda hedeflerinize doğru koşma zamanı.. 12 Mayıs civarında uzaklar, uzaklarda bulunan insanlar ile ilgili yaşadığınız bir takım problemler, sorunlar ile artık nasıl başa çıkmanız gerektiğini biliyorsunuz. Artık rahatlıkla savaşabilirsiniz .
Aynı gün, Merkür ve Jupiter arasındaki çatışma ile, kendinize olan güveninizin artmasıyla, aile içi ilişkilerde yanlış kararlar vermenize neden olabilir, bir takım riskli hareketler gündeme gelebilir.. Dikkatli olmanız da fayda var.. Egonuzu susturmalısınız.. Pişman olacağınız sözler sarf edebilir, özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında kendinize aşırı güvenmeniz nedeniyle yanlış adımlar atabilirsiniz.

30 Ağustos’da ise, bir yandan uzaklarla ilgili sorumluluklarınız, görevleriniz, diğer yandan aile içi konular, evle ilgilenmeniz gereken durumlar sizi ikilemde bırakabilir. Uzaklardaki bağlantılarınız ve ya yapacağınız seyahatler bu nedenle üzerinizde baskı yaratabilir. Bu alanda kendinizi tatminsiz ve huzursuz hissedebilirsiniz.
2 Eylül itibariyle, Venus Retro alana giriş yapıyor olacak. 7 Ekim – 17 Kasım arasında ise geri harekete geçecek. 2 Eylül’de özellikle, çalışma ortamı ve şartları dahilinde, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve parayla ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Yaşayacağınız olay, Retro süreç boyunca gözden geçirmeniz gereken konular hakkında size ışık tutacaktır.

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 / Haftalık Burç Yorumları – Yükselen Burçu Veya Ay Burcu Ikizler olanlar

ikizler burcu haftalık burç yorumlarıikizler burcu haftalık burç yorumları
27 Ağustos – 2 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen İkizler, Mars ileri harekete geçtiğine göre artık hedeflerinize koşabilir, eyleme geçebilirsiniz.. Borçlar, harcamalar, banka, kredi ve maddi riskler alanında birçok konuyla ilgili hedeflerinize ulaşma zamanı.. 12 Mayıs civarında harcamalar ve borçlar alanında yaşadığınız bir takım problemler, sorunlar ile artık nasıl başa çıkmanız gerektiğini biliyorsunuz. Artık rahatlıkla savaşabilirsiniz .

Aynı gün, Merkür ve Jupiter arasındaki çatışma ile kardeşler, yakın çevreniz ile olan ilişkilerde ve ya iletişim tarzınızda yanlış hareketler yapabilirsiniz. Dikkatli olmanız da fayda var.. Egonuzu susturmalı, uyanık olmalısınız.. Pişman olacağınız sözler sarf edebilir, özellikle çalışma hayatınızda kendinize aşırı güvenmeniz nedeniyle yanlış adımlar atabilirsiniz. Üzerinize daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.

30 Ağustos’da ise, bir yandan borçlar ve harcamalar ile ilgili sorumluluklarınız, görevleriniz, diğer yandan kardeşler ve ya yakın çevrenizle ilgili bir takım konular ve ya düşünceler sizi yıpratabilir.. Bu alanda kendinizi tatminsiz ve huzursuz hissedebilirsiniz. Bu alandaki tabularınızı yıkmalısınız.

2 Eylül itibariyle, Venus Retro alana giriş yapıyor olacak. 7 Ekim – 17 Kasım arasında ise geri harekete geçecek. 2 Eylül’de özellikle, aşk, flört, tatil ve ya eğlence alanında, ortaklıklar, ilişkiler ve parayla bağlantılı konularda dikkatli olmalısınız. Yaşayacağınız olay, Retro süreç boyunca gözden geçirmeniz gereken konular hakkında size ışık tutacaktır.

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 / Haftalık Burç Yorumları – Yükselen Burçu Veya Ay Burcu Yengeç Olanlar

YÜKSELEN YENGEÇ

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları

 

Yükselen Yengeç’ler, Mars ileri harekete geçtiğine göre artık hedeflerinize koşabilir, eyleme geçebilirsiniz… İkili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler, anlaşmalar ve ya sözleşmeler alanında birçok konuyla ilgili hedeflerinize ulaşma zamanı geldi.. 12 Mayıs civarında bu alanda yaşadığınız bir takım problemler, sorunlar ile artık nasıl başa çıkmanız gerektiğini biliyorsunuz. Artık rahatlıkla savaşabilirsiniz .

Aynı gün, Merkür ve Jupiter arasındaki çatışma ile maddi konular, gelirler, kazançlar ile ilgili yanlış kararlar alabilirsiniz. Kendinize bu alanda aşırı güvenmeyin.. Dikkatli hareket edin.. Egonuzu susturmalı, uyanık olmalısınız.. Pişman olacağınız sözler sarf edebilir, özellikle çocuklar, tatil, eğlence ve ya aşk, flört gibi konularda kendinize aşırı güvenmeniz nedeniyle yanlış adımlar atabilirsiniz. Spekülatif para araçlarına yatırım yaparken yanılabilirsiniz.
30 Ağustos’da ise, bir yandan ikili ilişkiler, birliktelikler ve ya ortaklıklar ile ilgili sorumluluklarınız, görevleriniz, diğer yandan maddi konular, kazançlar ve gelirler ile ilgili bir takım düşünceler yıpranmanıza neden olabilir. Bu alanda kendinizi tatminsiz ve huzursuz hissedebilirsiniz.

2 Eylül itibariyle, Venus Retro alana giriş yapıyor olacak. 7 Ekim – 17 Kasım arasında ise geri harekete geçecek. 2 Eylül’de özellikle, ev, aile, yuva ve ya gayrimenkul alanında, ilişkiler ve parayla bağlantılı konularda dikkatli olmalısınız. Aile içi ilişkilerde temkinli hareket etmelisiniz. Yaşayacağınız olay, Retro süreç boyunca gözden geçirmeniz gereken konular hakkında size ışık tutacaktır.

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 / Haftalık Burç Yorumları – Yükselen Burçu Veya Ay Burcu Aslan Olanlar

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Aslan’lar, Mars ileri harekete geçtiğine göre artık hedeflerinize ulaşabilir, eyleme geçebilirsiniz.. İş, çalışma ortamı, şartları, günlük plan, program , sağlığınız gibi alanlarda birçok konuyla ilgili hedeflerinize doğru koşma zamanı.. 12 Mayıs civarında bu alanda yaşadığınız bir takım problemler, sorunlar ile nasıl başa çıkmanız gerektiğini biliyorsunuz. Artık rahatlıkla savaşabilirsiniz .

Aynı gün, Merkür ve Jupiter arasındaki çatışma ile maddi konular ve gelecek planlarınız ile ilgili yanlış kararlar almanız mümkün. Kendinize bu alanda aşırı güvenmeyin.. Dikkatli hareket edin.. Egonuzu susturmalı, sakin olmalısınız.. Pişman olacağınız sözler sarf edebilir, özellikle ailenizi büyütmek, daha büyük bir eve geçmek gibi konularda kendinize aşırı güvenmeniz nedeniyle yanlış adımlar atabilirsiniz.

30 Ağustos’da ise, bir yandan iş yerinizde ve günlük hayatınızda üzerinize düşen görevleriniz ve sorumluluklarınız, diğer yandan kendi özel hayatınız ve ilişkilerdeki duruşunuz, bu alandaki düşünceleriniz, fikirleriniz duygusal anlamda yıpranmanıza neden olabilir. Bu alanda kendinizi tatminsiz ve huzursuz hissedebilirsiniz.

2 Eylül itibariyle, Venus Retro alana giriş yapıyor olacak. 7 Ekim – 17 Kasım arasında ise geri harekete geçecek. 2 Eylül’de özellikle, kardeşler, yakın çevre ilişkileri, kısa seyahatler alanında, ilişkiler ve parayla bağlantılı konularda önemli olaylar gündeme gelebilir. Bu alanda yaşayacağınız olay, Retro süreç boyunca gözden geçirmeniz gereken konular hakkında size ışık tutacaktır.

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 / Haftalık Burç Yorumları – Yükselen Burçu Veya Ay Burcu Başak Olanlar

Başak burcu haftalı burç yorumları

Yükselen Başak’lar, Mars ileri harekete geçtiğine göre artık hedeflerinize koşabilir, eyleme geçebilirsiniz.. Çocuklar, aşk, flört, eğlence, zevkler, hobiler gibi alanlarda birçok konuyla ilgili hedeflerinize ulaşma zamanı.. 12 Mayıs civarında bu alanda yaşadığınız bir takım problemler, sorunlar ile nasıl başa çıkmanız gerektiğini biliyorsunuz. Artık rahatlıkla savaşabilirsiniz .

Aynı gün, Merkür ve Jupiter arasındaki çatışma ile gerçekleştirmek istediğiniz bir takım gizli iş projeleri ve ya planlarıyla ilgili yanlış kararlar almanız mümkün. Kendinize bu alanda aşırı güvenmeyin.. Dikkatli hareket edin.. Egonuzu devreden çıkarmalısınız.. Pişman olacağınız sözler sarf edebilir, özellikle tutamayacağınız sözler verebilir, yapamayacağınız şeylerin altına imza atabilirsiniz.

30 Ağustos’da ise, bir yandan bir zevk ve ya hobiyi, yeteneği işe dönüştürme konusunda üzerinize düşen görevleriniz ve sorumluluklarınız, çocuk yapma isteğiniz ve bu alanda üstünüzde oluşan baskı, diğer yandan kimseyle paylaşmadığınız iş projeleriniz duygusal anlamda yıpranmanıza neden olabilir. Bu alanda kendinizi tatminsiz ve huzursuz hissedebilirsiniz.

2 Eylül itibariyle, Venus Retro alana giriş yapıyor olacak. 7 Ekim – 17 Kasım arasında ise geri harekete geçecek. 2 Eylül’de özellikle, maddi konular, gelirler, kazançlar alanında, ilişkiler, ortaklıklar ve parayla bağlantılı konularda önemli olaylar gündeme gelebilir. Bu alanda yaşayacağınız olay, Retro süreç boyunca gözden geçirmeniz gereken konular hakkında size ışık tutacaktır.

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 / Haftalık Burç Yorumları – Yükselen Burçu Veya Ay Burcu Terazi Olanlar

burcu haftalık burç yorumları
Terazi burcu ağusto burc yorumları

Yükselen Terazi’ler, Mars ileri harekete geçtiğine göre artık hedeflerinize koşabilir, eyleme geçebilirsiniz.. Aileniz, yuvanız, eviniz, aile içi ilişkiler ile ilgili alanlarda birçok konuyla ilgili hedeflerinize ulaşma zamanı.. 12 Mayıs civarında bu alanda yaşadığınız bir takım problemler, sorunlar ile nasıl başa çıkmanız gerektiğini biliyorsunuz. Artık rahatlıkla savaşabilirsiniz .

Aynı gün, Merkür ve Jupiter arasındaki çatışma ile gelecek planları, beklentileri ile ilgili kendinize aşırı güvenerek yanlış kararlar almanız mümkün. Dikkatli hareket etmelisiniz. Egonuzu devreden çıkarmalısınız.. Pişman olacağınız sözler sarf edebilir, özellikle tutamayacağınız sözler verebilir, maddi konularda çok fazla yükün altına girebilirsiniz.
30 Ağustos’da ise, bir yandan bir ev ve ya yuva kurma, aile olma, taşınma ve ya gayrimenkul alıp –satma gibi konulardaki görev ve sorumluluk duygunuz ve bu nedenle üstünüzde oluşan baskı, diğer yandan gelecek planlarınız ve beklentileriniz ile ilgili düşünceleriniz duygusal anlamda yıpranmanıza neden olabilir. Bu alanda kendinizi tatminsiz ve huzursuz hissedebilirsiniz. Kendinizi başarısız ve ya yetersiz görebilirsiniz.

2 Eylül itibariyle, Venus Retro alana giriş yapıyor olacak. 7 Ekim – 17 Kasım arasında ise geri harekete geçecek. 2 Eylül’de özellikle, güzellik, görünüm, imaj, ikili ilişkilerdeki duruşunuz ve belirlediğiniz strateji alanında; ilişkiler ve para bağlantılı konularda önemli olaylar gündeme gelebilir. Bu alanda yaşayacağınız olay, Retro süreç boyunca gözden geçirmeniz gereken konular hakkında size ışık tutacaktır.

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 / Haftalık Burç Yorumları – Yükselen Burçu Veya Ay Burcu Akrep Olanlar

burcu haftalık burç yorumları
Ağustos 2018 – Haftalık Burç Yorumları Akrep Burcu

Yükselen Akrep’ler, Mars ileri harekete geçtiğine göre artık hedeflerinize koşabilir, eyleme geçebilirsiniz.. İş, görev ve ya sorumluluklar ile ilgili alanlarda sahip olduğunuz fikirlerinizi, düşüncelerinizi savunma zamanı.. 12 Mayıs civarında bu alanda yaşadığınız bir takım problemler, sorunlar ile artık nasıl başa çıkmanız gerektiğini biliyorsunuz. Artık rahatlıkla savaşabilirsiniz .

Aynı gün, Merkür ve Jupiter arasındaki çatışma ile kariyer, üst düzey yöneticiler ile yapılan konuşmalara, kurulan iletişim tarzına özellikle dikkat etmelisiniz. Kendinize aşırı güvenerek yanlış kararlar almanız mümkün. Egonuzu devreden çıkarmalısınız.. Pişman olacağınız sözler sarf edebilir, özellikle tutamayacağınız sözler verebilir, kendi hayatınızla ilgili ve ya sahip olduğunuz anlaşmalar, sözleşmeler, bağlı olduğunuz kurum ve ya iş veren alanında çok fazla yükün altına girebilirsiniz.

30 Ağustos’da ise, bir yandan iş ve kariyer bağlamında değişen bakış açınız ve bu alanın sizin üzerinizde görev ve sorumluluklar vasıtasıyla kurduğu baskı, diğer yandan kariyeriniz, üst düzey yöneticiler ile olan iletişiminiz, profesyonel hayatınız ile ilgili düşünceleriniz, duygusal anlamda yıpranmanıza neden olabilir. Bu alanda kendinizi tatminsiz ve huzursuz hissedebilirsiniz. Kendinizi başarısız ve ya yetersiz görebilirsiniz.

2 Eylül itibariyle, Venus Retro alana giriş yapıyor olacak. 7 Ekim – 17 Kasım arasında ise geri harekete geçecek. 2 Eylül’de özellikle, herkesten sakladığınız ortaklıklar , ilişkiler ve sözleşmeler alanında; partnerlik ve para bağlantılı konularda önemli olaylar gündeme gelebilir. Bu alanda yaşayacağınız olay, Retro süreç boyunca gözden geçirmeniz gereken konular hakkında size ışık tutacaktır.

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 / Haftalık Burç Yorumları – Yükselen Burçu Veya Ay Burcu Yay Olanlar

burcu haftalık burç yorumları
Ağustos 2018 – Haftalık Burç Yorumları
Yay Burcu

Yükselen Yay’lar, Mars ileri harekete geçtiğine göre artık hedeflerinize koşabilir, eyleme geçebilirsiniz.. Gelirler ve kariyer vasıtasıyla hedeflediğiniz kazançlar ile ilgili aksiyona geçme zamanı.. 12 Mayıs civarında bu alanda yaşadığınız bir takım problemler, sorunlar ile artık nasıl başa çıkmanız gerektiğini biliyorsunuz. Artık rahatlıkla savaşabilirsiniz .

Aynı gün, Merkür ve Jupiter arasındaki çatışma sonucunda, uzaklar, seyahatler sırasında öğrendikleriniz, duyduklarınız, edindiğiniz fikirler ve bilgi sayesinde, bilinçaltınızda sizi kısıtlayan birçok noktaya ışık tutabilirsiniz. Bu alanda öğrendikleriniz, sizin kendinize olan güveninizi arttırabilir, egonuzu şişirebilir. Uzaklar, yabancı ülkeler ve burada çalışma konusunda alacağınız sağlıksız kararlar, sonrasında sizde pişmanlığa neden olabilir. Sakin ve soğukkanlı düşünmenizde fayda var.

30 Ağustos’da ise, bir yandan gelirler, kazançlar alanında değişen bakış açınız ve bu alanın sizin üzerinizde görev ve sorumluluklar vasıtasıyla kurduğu baskı, diğer yandan uzaklar, yabancı kültürler ve bu yerlerde yaratmak istediğiniz çalışma ortamı ile ilgili düşünceleriniz, duygusal anlamda yıpranmanıza neden olabilir. Bu alanda kendinizi tatminsiz ve huzursuz hissedebilirsiniz. Kendinizi başarısız ve ya yetersiz görebilirsiniz.

2 Eylül itibariyle, Venus Retro alana giriş yapıyor olacak. 7 Ekim – 17 Kasım arasında ise geri harekete geçecek. 2 Eylül’de özellikle, gelecek planlarınız, bulunduğunuz sosyal ortamlar, etkinlikler, arkadaş grupları ile ilgili alanda ; partnerlik ve para bağlantılı konularda önemli olaylar gündeme gelebilir. Bu alanda yaşayacağınız olay, Retro süreç boyunca gözden geçirmeniz gereken konular hakkında size ışık tutacaktır.

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 / Haftalık Burç Yorumları – Yükselen Burçu Veya Ay Burcu Oğlak Olanlar

Oğlak burcu haftalık burç yorumları
Ağustos 2018 haftalık burç yorumları.

Yükselen Oğlak’lar, Mars ileri harekete geçtiğine göre artık hedeflerinize koşabilir, eyleme geçebilirsiniz.. Kendi özel hayatınız, hayatınızla ilgili belirlediğiniz yeni kurallar ve stratejiler, ortaklıklardaki pozisyonunuz ve hedefleriniz ile ilgili aksiyona geçme zamanı. 12 Mayıs civarında bu alanda yaşadığınız bir takım problemler, sorunlar ile nasıl başa çıkmanız gerektiğini biliyorsunuz. Artık rahatlıkla savaşabilirsiniz .

Aynı gün, Merkür ve Jupiter arasındaki çatışma ile banka, kredi, borçlar ve harcamalar ile ilgili kendinize aşırı güvenerek, yanlış kararlar alabilirsiniz. Gelecek planlarınıza olan bakış açınızın son derece iyimser ve olumlu olması sizi yanlış düşüncelere götürebilir. Egonuzu susturmalı, daha sakin hareket etmelisiniz. Tutamayacağınız sözler vermeyin..

30 Ağustos’da ise, bir yandan hayatınıza ve sahip olduğunuz prensiplerinize değişen bakış açınız ve bu alanın sizin üzerinizde görev ve sorumluluklar vasıtasıyla kurduğu baskı, diğer yandan harcamalar ve borçlar, maddi konularla ilgili düşünceleriniz, fikirleriniz, duygusal anlamda yıpranmanıza neden olabilir. Bu alanda kendinizi tatminsiz ve huzursuz hissedebilirsiniz. Kendinizi başarısız ve ya yetersiz görebilirsiniz.

2 Eylül itibariyle, Venus Retro alana giriş yapıyor olacak. 7 Ekim – 17 Kasım arasında ise geri harekete geçecek. 2 Eylül’de özellikle, kariyer, mesleki alan, üst düzey yöneticiler ile olan ilişkiler ile ilgili alanda ; önemli olaylar gündeme gelebilir. Bu alanda yaşayacağınız olay, Retro süreç boyunca gözden geçirmeniz gereken konular hakkında size ışık tutacaktır.

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 / Haftalık Burç Yorumları – Yükselen Burçu Veya Ay Burcu Kova Olanlar

kova burcu haftalık burç yorumları
Ağustos 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Kova’lar, Mars ileri harekete geçtiğine göre artık hedeflerinize koşabilir, eyleme geçebilirsiniz.. Daha fazla kazanmak için yapmak istediğiniz ek işler, ve ya kariyerinizle ilgili çizmek istediğiniz yeni yön ve hedefler ile ilgili aksiyona geçme zamanı.. 12 Mayıs civarında bu alanda yaşadığınız bir takım problemler, sorunlar ile artık nasıl başa çıkmanız gerektiğini biliyorsunuz. Artık rahatlıkla savaşabilirsiniz .

Aynı gün, Merkür ve Jupiter arasındaki çatışma ile ikili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler alanında kendinize aşırı güvenerek, yanlış kararlar alabilirsiniz. Bu süreçte karşınıza çıkacak yeni iş fırsatları ve olanakları değerlendirirken dikkatli olmalısınız. Birliktelikler konusundaki düşüncelerinize aşırı güvenmeniz, yanlış adımlar atmanıza neden olabilir. Egonuzu susturarak hareket etmelisiniz.

30 Ağustos’da ise, bir yandan bilinçaltınızda, sizi engelleyen, kısıtlayan inançlar ve yargılardan kurtulmak için gösterdiğiniz çaba, görev bilinciyle hareket etme isteği, diğer yandan ikili ilişkiler ve birliktelikler alanındaki fikirleriniz, stratejileriniz, duygusal anlamda yıpranmanıza neden olabilir. Bu alanda kendinizi tatminsiz ve huzursuz hissedebilirsiniz. Tutamayacağınız sözler vermeyin.

2 Eylül itibariyle, Venus Retro alana giriş yapıyor olacak. 7 Ekim – 17 Kasım arasında ise geri harekete geçecek. 2 Eylül’de özellikle, uzaklar, uzak seyahatler, buralarda olan kişilerle olan ilişkileriniz ile ilgili alanda; önemli olaylar gündeme gelebilir. Bu alanda yaşayacağınız olay, Retro süreç boyunca gözden geçirmeniz gereken konular hakkında size ışık tutacaktır.

27 Ağustos – 2 Eylül 2018 / Haftalık Burç Yorumları – Yükselen Burçu Veya Ay Burcu Balık Olanlar 

Balık burcu haftalık burç yorumları
Ağustos 2018 – Haftalık Burç Yorumları. Balık Burcu

Yükselen Balık’lar, Mars ileri harekete geçtiğine göre artık hedeflerinize koşabilir, eyleme geçebilirsiniz.. Gelecek planlarınız, beklentileriniz ve umutlarınız, bulunduğunuz sosyal çevre ve arkadaşlıklar ile ilgili hedefler alanında aksiyona geçme zamanı.. 12 Mayıs civarında bu alanda yaşadığınız bir takım problemler, sorunlar ile artık nasıl başa çıkmanız gerektiğini biliyorsunuz. Artık rahatlıkla savaşabilirsiniz .

Aynı gün, Merkür ve Jupiter arasındaki çatışma ile çalışma ortamı içindeki iletişim tarzınız, çalışma şartları , buradaki ilişkiler ile ilgili düşünceleriniz ile ilgili kendinize aşırı güvenerek, yanlış kararlar alabilirsiniz. Özellikle bu durum, yurtdışı, yabancı ülkeler, uzak seyahatler alanında çok fazla sorumluluk ve yük almanıza neden olabilir. Egonuzu susturarak hareket etmeniz, sizin faydanıza olacaktır.

30 Ağustos’da ise, bir yandan değişen ve dönüşen gelecek planlarınız, hedefleriniz, özellikle kariyerinizle ilgili ulaşmak isteğiniz nokta ve bunun üzerinizde yarattığı baskı, diğer yandan çalışma ortamındaki iletişim biçiminiz, pozisyonunuz ve işiniz ile ilgili fikirleriniz, stratejileriniz, duygusal anlamda yıpranmanıza neden olabilir. Bu alanda kendinizi tatminsiz ve huzursuz hissedebilirsiniz. Tutamayacağınız sözlerden uzak durmalısınız.

2 Eylül itibariyle, Venus Retro alana giriş yapıyor olacak. 7 Ekim – 17 Kasım arasında ise geri harekete geçecek. 2 Eylül’de özellikle, partnerinizle olan ortak gelirleriniz, bankalar, krediler, borçlar, harcamalar ve bu alanda elde ettiğiniz bir takım yan destekler ile ilgili konularda önemli olaylar gündeme gelebilir. Bu alanda yaşayacağınız olay, Retro süreç boyunca gözden geçirmeniz gereken konular hakkında size ışık tutacaktır.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap