10 – 16 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

10 – 16 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

10 – 16 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Başak burcundaki İlk Dördün ile başlayacak. Son derece hareketli olan bu hafta boyunca, Mars ve Merkür baş rolde. Ay düğümleri ile etkileşimde bulunurken, her ikisi de, Saturn’e kafa tutacaklar.  Sert etkilerini özellikle otoriter ve yaşça büyük kimselerle olan ilişkilerinizde, ve ya görevleriniz, sorumluluklarınız konusunda hissedebilirsiniz. Hayaller konusunda ise akılcı ve gerçekçi yaklaşım önem kazanıyor.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOÇ OLANLAR

koç burcu haftalık burç yorumları
10 – 16 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Haftanın başında yaşanacak İlk dördün ile, 3 Haziran’da eğitim, öğretim, aracınız, iletişim araçlarınız, kardeşleriniz ve ya yakın çevreniz ile olan ilişkileriniz alanında kararını aldığınız yeni oluşumlar için harekete geçeceksiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken, günlük rutin, sağlık, ofis ve ya iş alanında şartlar ve düzenle ilgili eylemlere geçmek olacak. Özellikle uzaklar ve farklı kültürler, seyahatler ve yasal süreçler ile ilgili olaylar konusunda kendinize olan özgüveniniz sağlam..

13 Haziran’da, Mars’ın Ay düğümüyle olan etkileşimiyle, maddi konular, özel hayatınız ve hedefleriniz konusunda önemli kişilerle iletişime geçerek kadersel bir takım eylemlerde bulunabilirsiniz. Yakın çevrenizin size desteği tam.

14 Haziran’da herkesten gizlediğiniz ideallerinizi gerçekleştirmek için motivasyonunuz fazla yüksek olabilir, bu cesaretle, otorite ve yaşça büyük erkeklerle olan ilişkilerinizde daha mücadeleci, korumacı, savunmacı davranabilirsiniz. Aileniz, eviniz ve kariyeriniz arasında kalabilirsiniz. Belki de ailenizle bir iş ve ya kariyer uğruna karşı karşıya gelebilirsiniz. Kavgacı bir tutum sergileyebilirsiniz.

15 Haziran’da hayalleriniz için bu sefer tüm iletişim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Fakat yine otoriteler ve yaşça büyük kimselerle çatışma içine girmeniz mümkün. İsyankar bir tutum sergilemeniz mümkün. İdealler ve hayalleriniz ulaşılmayacak boyutta olabilir. Hayallerinizin ayağınızı yerden kesmesine izin vermeyin. Gerçekçi bir yaklaşımda bulunmanız sizin yararınıza.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BOĞA OLANLAR

Haftalık burç yorumları
10 – 16 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Haftanın başında yaşanacak İlk dördün ile, 3 Haziran’da maddi konular, gelirler, kazançlar, kendinize verdiğiniz değerler alanında kararını aldığınız yeni oluşumlar için harekete geçeceksiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken, aşk hayatınız, çocuğunuz, kendinizi ispat etmek istediğiniz alanlar, yetenekler, yaratıcılık, hobiler, tatil ve eğlence ile ilgili eylemlere geçmek olacak. Özellikle borçlar, ortak sermaye, banka, kredi gibi konular ile ilgili olaylar konusunda kendinize olan özgüveniniz sağlam..

13 Haziran’da, Mars’ın Ay düğümüyle olan etkileşimiyle, gizli korkular, eş, partner, ortaklık ve mahkemeler ile ilgili yasal süreçler konusunda önemli kişilerle iletişime geçerek kadersel bir takım eylemlerde bulunabilirsiniz. Maddi anlamda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz.

14 Haziran’da ideallerinizi gerçekleştirmek için motivasyonunuz fazla yüksek olabilir, bu cesaretle, uzaklardaki ve ya farklı kültürden olan otorite ve yaşça büyük erkeklerle olan ilişkilerinizde daha mücadeleci, korumacı, savunmacı davranabilirsiniz. Partneriniz ile ilgili hedefleriniz ve motivasyonunuz ile uzaklarla olan ilişkileriniz arasında kalabilirsiniz. Belki de başkalarının fikirleri ve kendi fikirleriniz arasında kalabilirsiniz. Kavgacı bir tutum sergileyebilirsiniz. Savunmaya geçebilirsiniz.

15 Haziran’da gelecek hayalleriniz için bu sefer tüm iletişim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Fakat yine uzaklardaki otoriteler ve yaşça büyük kimselerle çatışma içine girmeniz ve isyankar bir tutum sergilemeniz mümkün. İdealler ve hayalleriniz ulaşılmayacak boyutta olabilir. Hayallerinizin ayağınızı yerden kesmesine izin vermeyin. Gerçekçi bir yaklaşımda bulunmanız sizin yararınıza.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU İKİZLER OLANLAR

İkizler BUrcu
10 – 16 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Haftanın başında yaşanacak İlk dördün ile, 3 Haziran’da özel hayatınız, sağlığınız, genel anlamda hayata bakış açınız, görünümünüz alanında kararını aldığınız yeni oluşumlar için harekete geçeceksiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken, eviniz, yuvanız, aileniz ile ilgili eylemlere geçmek olacak. Özellikle partneriniz, ilişkiniz, ortaklığınız alanında özgüveniniz sağlam.

13 Haziran’da, Mars’ın Ay düğümüyle olan etkileşimiyle, çalışma alanınız, günlük rutininiz, sağlığınız ve de sosyal ortamlar alanında önemli kişilerle iletişime geçerek kadersel bir takım eylemlerde bulunabilirsiniz. İnsanları kolayca etkilemeniz mümkün.

14 Haziran’da ideallerinizi gerçekleştirmek için motivasyonunuz fazla yüksek olabilir, bu cesaretle, maddi alanda borçlar ve banka, kredi, miras gibi konulardaki sorumluluklar, kısıtlamalar, ve ya bu alanda irtibatta olan otorite ve yaşça büyük erkeklerle olan ilişkilerinizde daha mücadeleci, korumacı, savunmacı davranabilirsiniz. Gelirler, kazançlar konusundaki hırsınız ve motivasyonunuz ile borçlar ve harcamalarınız arasında kalabilirsiniz. Mücadeleci bir tutum sergileyebilirsiniz. Savunmaya geçebilirsiniz.

15 Haziran’da gelecek hayalleriniz için bu sefer tüm iletişim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Fakat yine finansal alanda görev ve sorumluluklar ve ya otoriteler ile çatışma içine girmeniz ve isyankar bir tutum sergilemeniz mümkün. İdealler ve hayalleriniz ulaşılmayacak boyutta olabilir. Hayallerinizin ayağınızı yerden kesmesine izin vermeyin. Gerçekçi bir yaklaşımda bulunmanız sizin yararınıza.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU YENGEÇ OLANLAR

yengeç burcu haftalık burç yorumları
10 – 16 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Haftanın başında yaşanacak İlk dördün ile, 3 Haziran’da gizli bir takım maddi girişimler alanında kararını aldığınız yeni oluşumlar için harekete geçeceksiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken, iş ve çalışma konularıyla ilgili stratejilerde eylemlere geçmek olacak. Özellikle işiniz, çalışma ortamınız, sağlığınız ile ilgili olaylar konusunda kendinize olan özgüveniniz sağlam..

13 Haziran’da, Mars’ın Ay düğümüyle olan etkileşimiyle, kariyeriniz, yetenekleriniz ve rekabetçi gücünüz konusunda önemli kişilerle iletişime geçerek kadersel bir takım eylemlerde bulunabilirsiniz. Kariyer gelirleriniz ve çevreniz size yardımcı olabilir.

14 Haziran’da ideallerinizi gerçekleştirmek için motivasyonunuz fazla yüksek olabilir, bu cesaretle, partneriniz, ortaklıklarınız, tüzel kişilerle olan sözleşmeler ve anlaşmalar, gibi konulardaki sorumluluklar, kısıtlamalar, ve ya bu alanda irtibatta olduğunuz otorite ve yaşça büyük erkeklerle olan ilişkilerinizde daha mücadeleci, korumacı, savunmacı davranabilirsiniz. Kendi hedefleriniz, amaçlarınız uğruna mücadeleci bir tutum sergileyebilirsiniz. Savunmaya geçebilirsiniz.

15 Haziran’da uzaklarla ilgili idealleriniz için bu sefer tüm iletişim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Fakat yine ortaklıklar ve ya ilişkiler alanında görev ve sorumluluklar ve ya otoriteler ile çatışma içine girmeniz ve isyankar bir tutum sergilemeniz mümkün. İdealler ve hayalleriniz ulaşılmayacak boyutta olabilir. Hayallerinizin ayağınızı yerden kesmesine izin vermeyin. Gerçekçi bir yaklaşımda bulunmanız sizin yararınıza.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU ASLAN OLANLAR

aslan burcu haftalık burç yorumları
10 – 16 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Haftanın başında yaşanacak İlk dördün ile, 3 Haziran’da gelecek ve ya sosyal çevreniz alanında kararını aldığınız yeni oluşumlar için harekete geçeceksiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken, maddi konular, gelirler, kazançlar, kaynaklar ile ilgili eyleme geçmek olacak. Özellikle becerileriniz, yetenekleriniz, kendinizi ispat etme potansiyeliniz, aşk hayatınız konusunda kendinize olan özgüveniniz sağlam.

13 Haziran’da, Mars’ın Ay düğümüyle olan etkileşimiyle, eviniz, yuvanız, aileniz ve uzaklar, yüksek öğrenim, yasal süreçler konusunda önemli kişilerle iletişime geçerek kadersel bir takım eylemlerde bulunabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız size destek olacak.

14 Haziran’da ideallerinizi gerçekleştirmek için motivasyonunuz fazla yüksek olabilir, bu cesaretle, çalışma ortamı, işiniz, günlük rutininiz, sağlığınız gibi konulardaki sorumluluklar, kısıtlamalar, ve ya bu alanda irtibatta olduğunuz otorite ve yaşça büyük erkeklerle olan ilişkilerinizde daha mücadeleci, korumacı, savunmacı davranabilirsiniz.. İş yeri gerilimli olabilir. Gizli düşmanlarınız olabilir ve siz savunmaya geçebilirsiniz.

15 Haziran’da harcamalar ve ortak sermayeler, miras gibi finansal konular ile ilgili idealleriniz için bu sefer tüm iletişim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Fakat yine çalışma ortamı ve günlük düzeniniz alanında görev ve sorumluluklar ve ya otoriteler ile çatışma içine girmeniz ve isyankar bir tutum sergilemeniz mümkün. İdealler ve hayalleriniz ulaşılmayacak boyutta olabilir. Hayallerinizin ayağınızı yerden kesmesine izin vermeyin. Gerçekçi bir yaklaşımda bulunmanız sizin yararınıza.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BAŞAK OLANLAR

başak burcu haftalık burç yorumları
10 – 16 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Haftanın başında yaşanacak İlk dördün ile, 3 Haziran’da kariyeriniz, profesyonel hayatınız alanında kararını aldığınız yeni oluşumlar için harekete geçeceksiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken, özel hayatınız, hayat felsefeniz, görünümünüz ve imajınız ile ilgili eyleme geçmek olacak. Özellikle aileniz, yuvanız, eviniz konusunda kendinize olan özgüveniniz sağlam.

13 Haziran’da, Mars’ın Ay düğümüyle olan etkileşimiyle, hedefler, amaçlar, yakın çevre ve kardeşler, harcamalar, borçlar, banka, miras, finansal alan konusunda önemli kişilerle iletişime geçerek kadersel bir takım eylemlerde bulunabilirsiniz. Kariyerinizde üst düzey kişiler size destek olabilir.

14 Haziran’da ideallerinizi gerçekleştirmek için motivasyonunuz fazla yüksek olabilir, bu cesaretle, çocuklar, aşk hayatınız, tatil, eğlence, yaratıcılık gibi konulardaki sorumluluklar, kısıtlamalar, ve ya bu alanda irtibatta olduğunuz otorite ve yaşça büyük erkeklerle olan ilişkilerinizde daha mücadeleci, korumacı, savunmacı davranabilirsiniz.. Çocuklarla ilgili düzen üzerinizde baskı yaratabilir. Sosyal çevreniz, gelecek planlarınız keyifsizlik verebilir, eğlence açısından kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz.

15 Haziran’da ortaklık, ilişkiler, evlilik, partner ile ilgili idealleriniz için bu sefer tüm iletişim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Fakat yine çocuklar, aşk hayatı ve keyif alanında görev ve sorumluluklar ve ya otoriteler ile çatışma içine girmeniz ve isyankar bir tutum sergilemeniz mümkün. İdealler ve hayalleriniz ulaşılmayacak boyutta olabilir. Hayallerinizin ayağınızı yerden kesmesine izin vermeyin. Gerçekçi bir yaklaşımda bulunmanız sizin yararınıza.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU TERAZİ OLANLAR

terazi burcu haftalık burç yorumları
10 – 16 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Haftanın başında yaşanacak İlk dördün ile, 3 Haziran’da uzaklar, farklı felsefeler, seyahatler alanında kararını aldığınız yeni oluşumlar için harekete geçeceksiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken, kariyeriniz, statünüz, profesyonel hayatınız ile ilgili perde arkasından eyleme geçmek olacak. Özellikle bilginiz, iletişim beceriniz, verdiğiniz ve ya aldığınız eğitim ve öğretim konusunda kendinize olan özgüveniniz sağlam.

13 Haziran’da, Mars’ın Ay düğümüyle olan etkileşimiyle, partneriniz, ortağınız, tüzel kişilerle olan anlaşmalar, sözleşmeler ve ayrıca gelirler, kazançlar konusunda önemli kişilerle iletişime geçerek kadersel bir takım eylemlerde bulunabilirsiniz. Uzaklardaki ilişkileriniz size destek olabilir.

14 Haziran’da çalışma alanınız ve günlük rutininiz ile ilgili ideallerinizi gerçekleştirmek için motivasyonunuz fazla yüksek olabilir, bu cesaretle, aileniz, yuvanız, eviniz ve ya evden yürüttüğünüz işleriniz, kariyeriniz alanındaki sorumluluklar, kısıtlamalar, ve ya bu alanda irtibatta olduğunuz otorite ve yaşça büyük erkeklerle olan ilişkilerinizde daha mücadeleci, korumacı, savunmacı davranabilirsiniz.. Ailenizle ilgili sorumluluklar üzerinizde baskı yaratabilir. Hem kariyer, hem de aile açısından ikilemde kalmak, sizi daha da hırslandırabilir.

15 Haziran’da çalışma konuları ve günlük düzen, sağlık ile ilgili idealleriniz için bu sefer tüm iletişim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Fakat yine aile ve ev alanında görev ve sorumluluklar ve ya otoriteler ile çatışma içine girmeniz ve isyankar bir tutum sergilemeniz mümkün. İdealler ve hayalleriniz ulaşılmayacak boyutta olabilir. Hayallerinizin ayağınızı yerden kesmesine izin vermeyin. Gerçekçi bir yaklaşımda bulunmanız sizin yararınıza.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU AKREP OLANLAR

akrep burcu haftalık burç yorumları
10 – 16 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Haftanın başında yaşanacak İlk dördün ile, 3 Haziran’da borçlar, ortak sermaye, banka, kredi gibi konularda kararını aldığınız yeni oluşumlar için harekete geçeceksiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, gelecek planlarınız, uzun vadeli projeler ve kariyerden elde ettiğiniz gelirler ile ilgili eyleme geçmek olacak. Özellikle maddi açıdan kaynaklar ve gelirler konusunda kendinize olan özgüveniniz sağlam.

13 Haziran’da, Mars’ın Ay düğümüyle olan etkileşimiyle, özel hayatınız, hedefleriniz, tutkularınız, çalışma alanınız, günlük rutininiz konusunda önemli kişilerle iletişime geçerek kadersel bir takım eylemlerde bulunabilirsiniz. Maddi anlamda bir takım ödüller ve fırsatlar size destek olabilir.

14 Haziran’da aşk hayatınız, çocuğunuz, kendinizi ispat etmek istediğiniz alanlar, yetenekler, yaratıcılık, hobiler, tatil ve eğlence ile ilgili ideallerinizi gerçekleştirmek için motivasyonunuz fazla yüksek olabilir, bu cesaretle, kardeşler ve yakın çevre ile ilgili ilişkileriniz, işiniz ve kariyeriniz ile ilgili stratejileriniz ve ya bu alandaki sorumluluklar, kısıtlamalar, ve ya bu alanda irtibatta olduğunuz otorite ve yaşça büyük erkeklerle olan ilişkilerinizde daha mücadeleci, korumacı, savunmacı davranabilirsiniz.. Uzaklar ve seyahatler, ve bu alandaki hedefler sizi iş ahlakınız ve kurallarınız ve prensipleriniz açısından sizi zor durumda bırakabilir.

15 Haziran’da yine bu idealleriniz için bu sefer tüm iletişim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Fakat yine kardeşler, yakın çevre, kariyer stratejileri ve prensipleri alanında görev ve sorumluluklar ve ya otoriteler ile çatışma içine girmeniz ve isyankar bir tutum sergilemeniz mümkün. İdealler ve hayalleriniz ulaşılmayacak boyutta olabilir. Hayallerinizin ayağınızı yerden kesmesine izin vermeyin. Gerçekçi bir yaklaşımda bulunmanız sizin yararınıza.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU YAY OLANLAR

yay burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Haftanın başında yaşanacak İlk dördün ile, 3 Haziran’da eş, partner, ortaklık ve mahkemeler, sözleşmeler ve kontratlar gibi konularda kararını aldığınız yeni oluşumlar için harekete geçeceksiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken kariyeriniz, profesyonel hayatınız, toplum önündeki statünüz ile ilgili eyleme geçmek olacak. Özellikle kişisel anlamda donanımınız ve sahip olduğunuz hayat felsefeniz konusunda kendinize olan özgüveniniz sağlam.

13 Haziran’da, Mars’ın Ay düğümüyle olan etkileşimiyle, çocuklar ve aşk hayatınız, tatil, eğlence konusunda önemli kişilerle iletişime geçerek kadersel bir takım eylemlerde bulunabilirsiniz. Partneriniz ve ya ortağınız size destek olabilir.

14 Haziran’da aileniz, yuvanız, eviniz ile ilgili ideallerinizi gerçekleştirmek için motivasyonunuz fazla yüksek olabilir, bu cesaretle, gelirler, kazançlar ve maddi kaynaklar , bu alandaki sorumluluklar, kısıtlamalar, ve ya irtibatta olduğunuz otorite ve yaşça büyük erkeklerle olan ilişkilerinizde daha mücadeleci, korumacı, savunmacı davranabilirsiniz.. Harcamalar ve borçlar, ortak sermayeler gibi konulardaki motivasyonunuz sizi gelirler ve kazançlar açısından zor durumda bırakabilir.

15 Haziran’da yine bu idealleriniz için bu sefer tüm iletişim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Fakat yine finansal alandaki görev ve sorumluluklar ve ya otoriteler ile çatışma içine girmeniz ve isyankar bir tutum sergilemeniz mümkün. İdealler ve hayalleriniz ulaşılmayacak boyutta olabilir. Hayallerinizin ayağınızı yerden kesmesine izin vermeyin. Gerçekçi bir yaklaşımda bulunmanız sizin yararınıza.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU OĞLAK OLANLAR

oğlak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Haftanın başında yaşanacak İlk dördün ile, 3 Haziran’da iş, çalışma ortamı, şartları, günlük rutin, sağlığınız gibi konularda kararını aldığınız yeni oluşumlar için harekete geçeceksiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken uzaklar ve farklı kültürler, seyahatler ve yasal süreçler ile ilgili eyleme geçmek olacak. Özellikle içsel huzurunuz ve farkındalığınız, şifalandığınız ve aydınlandığınız konular sizin kendinize olan özgüveninizi arttıracaktır.

13 Haziran’da, Mars’ın Ay düğümüyle olan etkileşimiyle, eviniz, yuvanız, sosyal çevreniz, gelecek planlarınız konusunda önemli kişilerle iletişime geçerek kadersel bir takım eylemlerde bulunabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ve ya çalışanlarınız size destek olabilir.

14 Haziran’da yaratıcı fikirleriniz, eğitim, öğretim, ilham ve ya sanatsal konular, inançlar ile ilgili ideallerinizi gerçekleştirmek için motivasyonunuz fazla yüksek olabilir, bu cesaretle, özel hayatınız, benimsediğiniz hayat felsefeniz, özel hayatınızdaki yeni sorumluluklar, kısıtlamalar, ilişkilerinizde daha mücadeleci, korumacı, savunmacı davranmanıza neden olabilir. Partneriniz, ortağınız, sözleşmeler ve kontratlar gibi konulardaki motivasyonunuz sizi özel hayatınız, sahip olduğunuz stratejiler ve prensipler konusunda zor durumda bırakabilir.

15 Haziran’da yine bu idealleriniz için bu sefer tüm iletişim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Fakat yine özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında isyankar bir tutum sergilemeniz mümkün. İdealler ve hayalleriniz ulaşılmayacak boyutta olabilir. Hayallerinizin ayağınızı yerden kesmesine izin vermeyin. Gerçekçi bir yaklaşımda bulunmanız sizin yararınıza.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOVA OLANLAR

kova burcu haftalık burç yorumları
10 – 16 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Haftanın başında yaşanacak İlk dördün ile, 3 Haziran’da çocuklar, aşk hayatınız, tatil, eğlence, yaratıcılık, kendinizi ispat etmek istediğiniz alanlarda kararını aldığınız yeni oluşumlar için harekete geçeceksiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken borçlar, harcamalar, banka, kredi ve miras ile ilgili konularda eyleme geçmek olacak. Özellikle arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz sizin kendinize olan özgüveninizi arttıracaktır.

13 Haziran’da, Mars’ın Ay düğümüyle olan etkileşimiyle, kariyeriniz ve girişimci fikirleriniz konusunda önemli kişilerle iletişime geçerek kadersel bir takım eylemlerde bulunabilirsiniz. Uzaklardaki dostlarınız, farklı kültürden kişiler, aileniz size destek olabilir.

14 Haziran’da maddi konular, gelirler, kazançlar, finansal kaynaklar ile ilgili ideallerinizi gerçekleştirmek için motivasyonunuz fazla yüksek olabilir, bu cesaretle, kariyer alanındaki gizli planlarınız, projeleriniz konusunda sahip olduğunuz sorumluluklar, kısıtlamalar, çalışma alanındaki ilişkilerinizde daha mücadeleci, korumacı, savunmacı davranmanıza neden olabilir. Çalışma ortamı, şartları, günlük rutin, sağlıklı beslenme gibi konulardaki motivasyonunuz sizi kariyer alanındaki sorumluluklarınız alanında zor durumda bırakabilir.

15 Haziran’da yine bu idealleriniz için bu sefer tüm iletişim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Fakat yine özellikle kariyer konusundaki prensipler alanında isyankar bir tutum sergilemeniz mümkün. İdealler ve hayalleriniz ulaşılmayacak boyutta olabilir. Hayallerinizin ayağınızı yerden kesmesine izin vermeyin. Gerçekçi bir yaklaşımda bulunmanız sizin yararınıza.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BALIK OLANLAR

Balık burcu haftalık burç yorumları
10 – 16 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Haftanın başında yaşanacak İlk dördün ile, 3 Haziran’da aileniz, yuvanız ve eviniz ile ilgili konularda kararını aldığınız yeni oluşumlar için harekete geçeceksiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken partneriniz, ortağınız, ile olan ilişkinizde ve ya sözleşmeler, kontratlar ile ilgili konularda eyleme geçmek olacak. Özellikle kariyer alanındaki yakaladığınız fırsatlar sizin kendinize olan özgüveninizi arttıracaktır.

13 Haziran’da, Mars’ın Ay düğümüyle olan etkileşimiyle, uzaklar farklı kültürler, seyahatler, ve maddi alanda önemli kişilerle iletişime geçerek kadersel bir takım eylemlerde bulunabilirsiniz. Aileniz size destek olabilir.

14 Haziran’da özel hayatınız ile ilgili ideallerinizi gerçekleştirmek için motivasyonunuz fazla yüksek olabilir, bu cesaretle, kariyer gelirleri, gelecek planları ve ya sosyal çevreniz konusunda sahip olduğunuz sorumluluklar, kısıtlamalar, çocuklar, aşk hayatı ve tatil, eğlence konusunda ilişkilerinizde daha mücadeleci, korumacı, savunmacı davranmanıza neden olabilir. Çocuklar ve aşk hayatınız konusundaki hedefleriniz, amaçlarınız, bu kısıtlamalar nedeniyle üzerinizde baskı yaratabilir.

15 Haziran’da yine bu idealleriniz için bu sefer tüm iletişim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Fakat yine özellikle gelecek planları ve sosyal çevre konusundaki prensipler, kurallar, kısıtlamalar alanında isyankar bir tutum sergilemeniz mümkün. İdealler ve hayalleriniz ulaşılmayacak boyutta olabilir. Hayallerinizin ayağınızı yerden kesmesine izin vermeyin. Gerçekçi bir yaklaşımda bulunmanız sizin yararınıza.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap