15 – 21 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

ASTROLOJİ : 15 – 21 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, bir ayın içinde 2 defa gerçekleşmesi nedeniyle Super moon olarak adlandırılan Dolunay yaşanacak, bu dolunay yine Terazi burcunda gerçekleşecek. Merkür ve Venus Koç burcuna, Güneş ise Boğa burcuna geçecek.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOÇ OLANLAR

koç burcu haftalık burç yorumları
15 – 21 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Venus ve Pluto işbirliği ile başlıyor. 15 Nisan’da, Yükselen Koç’lar, kariyeriniz ve profesyonel hayatınızla ilgili baskı ve sorumlulukları çok daha kolay yönetebileceksiniz. İlişkileriniz ve maddi konular bu bağlamda önem kazanabilir. Karşınızdakini bu vasıtayla ikna edebilirsiniz. Venus ve Jupiter arasındaki gerilimli açı ile ise, ilişkiler ve para konusundaki eğlence ve coşkuyu abartabileceğinizi göstermekte.

17 Nisan’da Merkür, 20 Nisan’da ise Venus Koç burcuna geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca imajınız, görünümünüz, ikili ilişkiler alanındaki stratejiler, fikir alışverişleri, partneriniz ile olan ilişkiniz ön plana çıkabilir.

Bir ay içinde ikinci kez meydana gelecek olan Dolunay (Super Moon) 19 Nisan’da Terazi burcunda, ilişki alanında önemli farkındalıklar, tamamlanmalar ve bitişlere neden olabilir. Özellikle 21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen ilk Dolunay ile yarım kalan bir takım konular artık sonlanabilir. Final karara ulaşabilirsiniz.

20 Nisan’da, Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle, Yükselen Koç’lar, bir ay boyunca, tüm ışığınızı, gelirler, kazançlar ve manevi değerleriniz gibi konulara verebilirsiniz. Bu bağlamda tüm yetenekleriniz ve becerilerinizi kullanabilir, bazılarınız sahip olduğu mülklerden gelir elde edebilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BOĞA OLANLAR

Haftalık burç yorumları
15 – 21 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Venus ve Pluto işbirliği ile başlıyor. 15 Nisan’da, Yükselen Boğa’lar, uzaklar, seyahatler, farklı kültür ve felsefeler ile ilgili sorumluluklarınız ile ilgili baskı ve stresi çok daha kolay yönetebileceksiniz. Çevrenizden ve ya arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Venus ve Jupiter arasındaki gerilimli açı ile ise, katılacağınız organizasyonlar, sosyal aktiviteler yüzünden bir takım masraf ve harcamalarınızın artacağını gösteriyor. Çok fazla açılmamaya dikkat!

17 Nisan’da Merkür, 20 Nisan’da ise Venus Koç burcuna geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca gizli yaşanacak ve ya platonik ilişkiler gündeminizde olacak.

Bir ay içinde ikinci kez meydana gelecek olan Dolunay (Super Moon) 19 Nisan’da Terazi burcunda, çalışma ve iş alanında kurduğunuz bir takım ilişkiler konusunda önemli farkındalıklar, tamamlanmalar ve bitişlere neden olabilir. Bazı arkadaşlıklarınızı noktalayabilirsiniz. Ve ya çalıştığınız yer ile ilgili bir takım sırlar, gizler gündeme gelebilir. Özellikle 21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen ilk Dolunay ile yarım kalan bir takım konular artık sonlanabilir. Günlük rutininiz ve ya sağlığınız ile ilgili konular netleşebilir.

20 Nisan’da, Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle, Yükselen Boğa’lar, bir ay boyunca, tüm ışığınızı, imajınız, görünümünüz, tarzınız gibi konulara verebilirsiniz. Aileniz ve ya yuvanız ile ilgili bir takım kişisel kararlar alabilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU İKİZLER OLANLAR

İkizler BUrcu
15 – 21 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Venus ve Pluto işbirliği ile başlıyor. 15 Nisan’da, Yükselen İkizler, borçlar, harcamalar, krediler veya cinsellik gibi partnerinizle samimiyet içeren konular ile ilgili değişimi, dönüşümü, baskı ve stresi çok daha kolay yönetebileceksiniz. Kariyeriniz, profesyonel hayatınız, statüsü olan bir takım otoritelerden destek alabilirsiniz. Venus ve Jupiter arasındaki gerilimli açı ile birlikte, partnerinizle olan ilişkiniz alanında aşk ve coşkuyu tam gaz yaşayacağınızı gösteriyor.

17 Nisan’da Merkür, 20 Nisan’da ise Venus Koç burcuna geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, gruplar içindeki fikir alışverişleri, kuracağınız ilişkiler gündeminizde olacak. Gelecek ile ilgili sizi mutlu edecek planlar yapabilirsiniz.

Bir ay içinde ikinci kez meydana gelecek olan Dolunay (Super Moon), 19 Nisan’da Terazi burcunda, aşk hayatınız, çocuklar, tatil ve eğlence, hobiler gibi konularda önemli farkındalıklar, tamamlanmalar ve bitişlere neden olabilir. Bir aşk ilişkinizi sonlandırabilir ve ya bir üst boyuta taşıyabilirsiniz. Özellikle 21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen ilk Dolunay ile yarım kalan bir takım konular artık sonlanabilir. Çocuklar, tatil, eğlence ve hobi alanında bir takım durumlar netleşebilir.

20 Nisan’da, Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle, Yükselen İkizler, bir ay boyunca, tüm ışığınızı, bilinçaltınız, mahremiyetiniz, yakın çevrenizin ve ya kardeşlerinizin size beslediği gizli düşmanlıklar, maddi alanda sahip olduğunuz endişeleriniz, korkularınız gibi konularda aydınlatmak için kullanabilirsiniz. Arkanızdan çevrilmiş bir takım işleri öğrenebilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU YENGEÇ OLANLAR

yengeç burcu haftalık burç yorumları
15 – 21 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Venus ve Pluto işbirliği ile başlıyor. 15 Nisan’da, Yükselen Yengeç’ler, ikili ilişkiler, ortaklıklar ile ilgili değişimi, dönüşümü, baskı ve stresi çok daha kolay yönetebileceksiniz. Uzaklarda yaşayan bir takım bağlantılarınız, ilişkilerinizden destek alabilirsiniz. Venus ve Jupiter arasındaki gerilimli açı ile ise, işiniz, çalışma ortamınız ile ilgili uzaklarla bağlantılı sizi mutlu edecek olaylara gebe olabilir. Abartılı bir sevinç gösterisine hazır olun!

17 Nisan’da Merkür, 20 Nisan’da ise Venus Koç burcuna geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca kariyeriniz, profesyonel hayatınız, üst düzey yöneticilerle kuracağınız ilişkiler, bir takım fikirler, stratejiler gündeminizde olacak.

Bir ay içinde ikinci kez meydana gelecek olan Dolunay (Super Moon), 19 Nisan’da Terazi burcunda, aileniz, yuvanız, eviniz, gayrimenkul gibi konularda önemli farkındalıklar, tamamlanmalar ve bitişlere neden olabilir. Özellikle 21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen ilk Dolunay ile yarım kalan bir takım konular artık sonlanabilir. Eviniz, aileniz ile ilgili bir takım konular netleşebilir.

20 Nisan’da, Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle, Yükselen Yengeç’ler, bir ay boyunca, tüm ışığınızı, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, gelecek planlarınız alanında kullanabilirsiniz. Özellikle de gelirler, kazançlar konusunda gelecek ile ilgili kendinizi güvenceye almak isteyebilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU ASLAN OLANLAR

15 – 21 Nisan 2019

Hafta Venus ve Pluto işbirliği ile başlıyor. 15 Nisan’da, Yükselen Aslan’lar, çalışma ortamı, işiniz, günlük düzeniniz ile ilgili değişimi, dönüşümü, baskı ve stresi çok daha kolay yönetebileceksiniz. Prim, ikramiye, maddi destek ve ya maddi ödüller size yardımcı olabilir. Venus ve Jupiter arasındaki gerilimli açı ile ise, tatil, eğlence, aşk hayatınız, hobileriniz, çocuklarınız ile ilgili keyifli ve mutluluk verici bir takım gelişmeleri gündeme getirebilir. Keyfini çıkarın..

17 Nisan’da Merkür, 20 Nisan’da ise Venus Koç burcuna geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca uzaklar, seyahatler, buradaki bağlantılarınız ile ilişkiler, iletişiminiz, görüşmeleriniz gündeminizde olacak.

Bir ay içinde ikinci kez meydana gelecek olan Dolunay (Super Moon), 19 Nisan’da Terazi burcunda, yakın çevreniz, kardeşiniz ile olan ilişkileriniz gibi konularda önemli farkındalıklar, tamamlanmalar ve bitişlere neden olabilir. Özellikle 21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen ilk Dolunay ile yarım kalan bir takım konular artık sonlanabilir. Kardeşleriniz, yakın çevreniz ile ilgili bir takım konular netleşebilir.

20 Nisan’da, Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle, Yükselen Aslan’lar, bir ay boyunca, tüm ışığınızı, kariyeriniz, profesyonel hayatınız alanında kullanabilirsiniz. Özellikle de kariyerinizde yükselişe geçebilir, ön plana çıkabilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BAŞAK OLANLAR

15 – 21 Nisan 2019

Hafta Venus ve Pluto işbirliği ile başlıyor. 15 Nisan’da, Yükselen Başak’lar, aşk hayatınız, çocuklar, kendinizi ispat etmek istediğiniz konularla ilgili değişimi, dönüşümü, baskı ve stresi çok daha kolay yönetebileceksiniz. Partneriniz, ortağınız, eşiniz size bu konuda yardımcı olabilir. Venus ve Jupiter arasındaki gerilimli açı ile ise, aileniz ve yuvanızda coşku ve heyecana sebep olabilir, keyiflenebilirsiniz.

17 Nisan’da Merkür, 20 Nisan’da ise Venus Koç burcuna geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca borçlar, harcamalar, krediler, miras gibi konularda, kuracağınız ilişkiler, iletişim, görüşmeler gündeminizde olacak.

Bir ay içinde ikinci kez meydana gelecek olan Dolunay (Super Moon), 19 Nisan’da Terazi burcunda, gelirler, kazançlar, ortaklı işlerde elde ettiğiniz paralar gibi konularda önemli farkındalıklar, tamamlanmalar ve bitişlere neden olabilir. Özellikle 21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen ilk Dolunay ile yarım kalan bir takım konular artık sonlanabilir. Kazançlarınız, gelirleriniz ile alakalı bir takım konular netleşebilir.

20 Nisan’da, Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle, Yükselen Başak’lar, bir ay boyunca, tüm ışığınızı, uzaklar, seyahatler, orada bulunan bağlantılarınız, farklı kültürler, felsefeler alanında kullanabilirsiniz. Özellikle de bu alanda gizili potansiyelinizi, becerilerinizi ortaya çıkabilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU TERAZİ OLANLAR

terazi burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları
15 – 21 Nisan 2019

Hafta Venus ve Pluto işbirliği ile başlıyor. 15 Nisan’da, Yükselen Terazi’ler, yuvanız, aileniz, evinizden yönettiğiniz işiniz, gayrimenkul gibi konular ile ilgili değişimi, dönüşümü, baskı ve stresi çok daha kolay yönetebileceksiniz. Çalışma ortamınız, işiniz, günlük rutininiz, işiniz nedeniyle kurduğunuz ilişkiler, size bu konuda yardımcı olabilir. Venus ve Jupiter arasındaki gerilimli açı ile ise, eğitim, öğretim, iletişim alanında coşkulu haberlere gebe olacak. Çok mutlu olabilirsiniz.

17 Nisan’da Merkür, 20 Nisan’da ise Venus Koç burcuna geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca ikili ilişkiler, partnerlik, ortaklık ve evlilik gibi konularda, kuracağınız ilişkiler, iletişim, görüşmeler gündeminizde olacak.

Bir ay içinde ikinci kez meydana gelecek olan Dolunay (Super Moon), 19 Nisan’da Terazi burcunda, imajınız, duruşunuz, tarzınız, ikili ilişkilerdeki stratejiniz gibi konularda önemli farkındalıklar, tamamlanmalar ve bitişlere neden olabilir. Özellikle 21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen ilk Dolunay ile yarım kalan bir takım konular artık sonlanabilir. İlişkiler, ortaklık gibi konularda fikirlerinizi, duruşunuzu ortaya koyabilirsiniz.

20 Nisan’da, Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle, Yükselen Terazi’ler, bir ay boyunca, tüm ışığınızı, borçlar, krediler, banka, miras, çevrenizden elde edeceğiniz gelirler, maddi destekler alanında kullanabilirsiniz. Özellikle de bu alanda çevrenizden, arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU AKREP OLANLAR

akrep burcu haftalık burç yorumları
15 – 21 Nisan 2019

Hafta Venus ve Pluto işbirliği ile başlıyor. 15 Nisan’da, Yükselen Akrep’ler, kariyeriniz, işiniz konusundaki fikirleriniz, iletişiminiz ile ilgili değişimi, dönüşümü, baskı ve stresi çok daha kolay yönetebileceksiniz. Aşık olduğunuz kişi, çocuklarınızla kurduğunuz ilişkiler, size bu konuda yardımcı olabilir. Venus ve Jupiter arasındaki gerilimli açı ile ise, maddi alanda, abartılı harcamalar yapabileceğinizi gösteriyor.

17 Nisan’da Merkür, 20 Nisan’da ise Venus Koç burcuna geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca çalışma ortamı, işiniz, pozisyonunuz, çalışma arkadaşlarınız gibi konularda, kuracağınız ilişkiler, iletişim, yapacağınız görüşmeler gündeminizde olacak.

Bir ay içinde ikinci kez meydana gelecek olan Dolunay (Super Moon), 19 Nisan’da Terazi burcunda, gizli yaşadığınız ve ya platonik olan ikili ilişkilerdeki stratejiniz gibi konularda önemli farkındalıklar, tamamlanmalar ve bitişlere neden olabilir. Özellikle 21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen ilk Dolunay ile yarım kalan bir takım konular artık sonlanabilir. Gizli yaşadığınız bir ilişki ortaya çıkabilir.

20 Nisan’da, Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle, Yükselen Akrep’ler, bir ay boyunca, tüm ışığınızı, eşiniz, ortağınız, partneriniz, sözleşmeler ve ya kontratlar ile olan ilişkiniz alanında kullanabilirsiniz. Sözleşmeler, anlaşmalar, evlilik ile ilgili yasal süreçler gündem maddesi olabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU YAY OLANLAR

yay burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç yorumları Yay Burcu
15 – 21 Nisan 2019

Hafta Venus ve Pluto işbirliği ile başlıyor. 15 Nisan’da, Yükselen Yay’lar, maddi durumlar, gelirler ve kazançlar, sahip olduğunuz mülkler ile ilgili değişimi, dönüşümü, baskı ve stresi çok daha kolay yönetebileceksiniz. Aileniz, yuvanız size bu konuda yardımcı olabilir. Venus ve Jupiter arasındaki gerilimli açı ile özel hayatınız konusunda keyifli ve eğlenceli bir takım gelişmeleri gündeme getirebilir. Çok fazla eğlenceye düşebilirsiniz.

17 Nisan’da Merkür, 20 Nisan’da ise Venus Koç burcuna geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca aşk hayatınız, çocuklarınız, tatil, eğlence ve hobileriniz gibi konularda, kuracağınız ilişkiler, iletişim, yapacağınız görüşmeler gündeminizde olacak.

Bir ay içinde ikinci kez meydana gelecek olan Dolunay (Super Moon), 19 Nisan’da Terazi burcunda, sosyal çevreniz, arkadaşlıklarınız, gelecek planlarınız gibi konularda önemli farkındalıklar, tamamlanmalar ve bitişlere neden olabilir. Özellikle 21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen ilk Dolunay ile yarım kalan bir takım konular artık sonlanabilir. Bir arkadaşlığınızı sonlandırmaya karar verebilirsiniz.

20 Nisan’da, Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle, Yükselen Yay’lar bir ay boyunca, tüm ışığınızı, çalışma ortamınız, şartlarınız, günlük rutininiz, sağlığınız, yeme içme alışkanlıklarınız alanında kullanabilirsiniz. Uzaklarla, farklı kültürlerle bağlantılı işler enerjinizi akıtacağınız yer olabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU OĞLAK OLANLAR

oğlak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç yorumları Oğlak Burcu

Hafta Venus ve Pluto işbirliği ile başlıyor. 15 Nisan’da, Yükselen Oğlak’lar, özel hayatınız, sağlığınız, imajınız, görünümünüz ile ilgili değişimi, dönüşümü, baskı ve stresi çok daha kolay yönetebileceksiniz. Aileniz, yuvanız size bu konuda yardımcı olabilir. Venus ve Jupiter arasındaki gerilimli açı ile çok fazla romantik, aşk dolu düşüncelere kapılmanız mümkün.. Gerçeklere dikkat!

17 Nisan’da Merkür, 20 Nisan’da ise Venus Koç burcuna geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca aileniz, yuvanız, eviniz gibi konularda, kuracağınız ilişkiler, iletişim, yapacağınız görüşmeler gündeminizde olacak.

Bir ay içinde ikinci kez meydana gelecek olan Dolunay (Super Moon), 19 Nisan’da Terazi burcunda, kariyeriniz, profesyonel hayatınız gibi konularda önemli farkındalıklar, tamamlanmalar ve bitişlere neden olabilir. Özellikle 21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen ilk Dolunay ile yarım kalan bir takım konular artık sonlanabilir. İşinizden ayrılmaya ve ya üst düzey yöneticilerle ilgili gizli bir takım konuları açığa çıkarmaya karar verebilirsiniz.

20 Nisan’da, Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle, Yükselen Oğlak’lar bir ay boyunca, tüm ışığınızı, aşk hayatınız, çocuklar, tatil ve ya eğlence alanında kullanabilirsiniz. Harcamalarınız ve masraflarınızda bu yönde olacaktır.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOVA OLANLAR

kova burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç yorumları Kova Burcu
15 – 21 Nisan 2019

Hafta Venus ve Pluto işbirliği ile başlıyor. 15 Nisan’da, Yükselen Kova’lar, statü, kariyer arayışınız ile ilgili herkesten sakladığınız değişimi, dönüşümü, baskı ve stresi çok daha kolay yönetebileceksiniz. Uzaklardan gelen maddi bir destek size bu konuda yardımcı olabilir. Venus ve Jupiter arasındaki gerilimli açı ile çok fazla sosyalleşebilir, harcamalarınızda artış olabilir.

17 Nisan’da Merkür, 20 Nisan’da ise Venus Koç burcuna geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca kardeşiniz, yakın çevreniz, kısa seyahatler, eğitim gibi konularda, kuracağınız ilişkiler, iletişim, yapacağınız görüşmeler gündeminizde olacak.

Bir ay içinde ikinci kez meydana gelecek olan Dolunay (Super Moon), 19 Nisan’da Terazi burcunda, uzaklar, seyahatler, farklı kültürden olan insanlarla olan ilişkilerinizde önemli farkındalıklar, tamamlanmalar ve bitişlere neden olabilir. Özellikle 21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen ilk Dolunay ile yarım kalan bir takım konular artık tamamen sonlanabilir. Yüksek öğrenim, farklı felsefeler, öğretiler, ve ya yasal süreçlerle ilgili bir dönemin sonuna gelebilirsiniz.

20 Nisan’da, Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle, Yükselen Kova’lar bir ay boyunca, tüm ışığınızı, aile, yuva, eviniz, gayrimenkul gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Bu süreçte, partneriniz ve ya ortağınız ile ilgili birlikte aynı evde yaşama ve ya onu ailenizle tanıştırma gibi durumlar olabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BALIK OLANLAR

Balık burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç yorumları Balık Burcu
15 – 21 Nisan 2019

Hafta Venus ve Pluto işbirliği ile başlıyor. 15 Nisan’da, Yükselen Balık’lar, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, gelecek planlarınız ile ilgili değişimi, dönüşümü, baskı ve stresi çok daha kolay yönetebileceksiniz. Banka, kredi, prim, ikramiye, miras gibi finansal anlamda bir destekten faydalanarak kendinize yatırım yapma imkanı bulabilirsiniz, bu da sizi keyiflendirebilir. Venus ve Jupiter arasındaki gerilimli açı ile kariyer alanınızda kendinize olan güveniniz aşırı derecede artabilir.

17 Nisan’da Merkür, 20 Nisan’da ise Venus Koç burcuna geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca gelirler, kazançlar, maddi durum ve manevi değerler gibi konularda, kuracağınız ilişkiler, iletişim, yapacağınız görüşmeler gündeminizde olacak.

Bir ay içinde ikinci kez meydana gelecek olan Dolunay (Super Moon), 19 Nisan’da Terazi burcunda, partnerinizle olan ortak gelirler, krediler, miras, banka vb kanallarla elde edilen yan destekler konusunda önemli farkındalıklar, tamamlanmalar ve bitişlere neden olabilir. Özellikle 21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen ilk Dolunay ile yarım kalan bir takım konular artık tamamen sonlanabilir. Bir borcunuzu kapatabilir, gelir-giderler arasında dengeye gelebilirsiniz.

20 Nisan’da, Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle, Yükselen Balık’lar bir ay boyunca, tüm ışığınızı, kardeşleriniz, yakın çevreniz ile olan ilişkilerde, kendinizi güvende hissetmenize neden olacak bir takım mali stratejiler kurmakta kullanabilirsiniz. Bu süreçte, çalışma arkadaşlarınız ve iş konularında iletişiminiz artabilir, zihniniz iş ve gündelik rutin ile meşgul olabilir.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

[email protected]

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap