Astroloji : 30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları

3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

30 Temmuz – 5 Ağustos 2018  Haftalık Burç Yorumları.Bu hafta gökyüzünde daha sakin etkileşimler söz konusu…Yumuşak geçişlerle hayatınızı daha rahat yönetebilirsiniz. Astrolog Zeynep Özyörük sizler için yorumladı.

30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 tarihleri arasında  KOÇ, BOĞA, İKİZLER, YENGEÇ, ASLAN,BAŞAK, TERAZİ, AKREP, YAY, OĞLAK, KOVA VE BALIK  burçlarını bu hafta neler bekliyor ?

30 Temmuz - 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları
30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

 

Koç Burcu 30 Temmuz 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Koç burcu haftalık burç yorumları
30 Temmuz – 5 Ağustos 2018  Haftalık Burç Yorumları

30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları

30 Temmuz – 5 Ağustos 2018  Haftalık Burç Yorumları . Haftaya Ay Balık burcunda başlıyoruz. İlk iki gün boyunca, konsantrasyon sağlamak, odaklanmak, işlerinizi tamamlamak da zorlanabilirsiniz. Diğer taraftan sezgileriniz artabilir, rüyalarınız yoğunlaşabilir..Duygusal anlamda içe kapanmayı tercih edebilirsiniz. İçsel bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

2 Ağustos’da Mars ile Uranus arasında tutulmayla tetiklenen çatışma enerjisi, en yüksek noktaya ulaşabilir. Öfkenize ve sinirlerinize hakim olmaya çalışın. Maddi alanda beklenmedik durumlar sizin gelecek ile planlarınızla ilgili radikal aksiyon almanıza neden olabilir. Sosyal ortamlarda, etkinliklerde agresif davranışlar gösterebilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasındaki uyum hızlı ve sabırsız hareket etmenize neden olabilir.

[the_ad id=”6082″]

4 Ağustos’da yaşayacaklarınız, Kanlı Ay tutulmasının sizde yarattığı ilk etki olacaktır. Derin düşüncelere dalarak, hayatınızda sizi aşağı çeken enerjileri, kişileri, olayları saptayıp, bu enerjileri bırakma, terk etme eğilimi gösterebilir, özellikle kazançlar ve gelirler alanında, maddi ve manevi anlamda yeni bir konfor alanı yaratmak için ilk adımı atabilirsiniz. Gökyüzündeki sabit enerjiler hareket etmenizi zorlayabilir. Motivasyonunuzu başkalarından destek alarak yaratmak durumunda kalabilirsiniz.

Haftanın son günü gökyüzü, sizi Temmuz ortasında yaşadığınız bir takım gerginliklere tekrar sürükleyebilir. Özellikle kariyer, profesyonel hayat ve sosyal ortamlar, arkadaşlar konusunda gerginlikleri yönetmekle ilgili gökyüzü size bir şeyler öğretmek istiyor olabilir. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koymak isterken diğer yandan üst yönetim tarafından üzerinizde uygulanan baskı huzursuzlanmanıza neden olabilir. Ne yapmanız gerektiğinin farkına varamazsanız benzer olay 30 Ağustos’da tekrar gündeminize gelebilir… Yapmanız gereken “BEN” yerine “BİZ” mantığı ile düşünmek olmalıdır. Egoyu bırakın… Daha nezaket, daha huzur odaklı ve daha empati yaparak düşünmeye çalışın…İlişkiniz, ortaklığınız, partnerliğiniz, beraberliğiniz hayrına düşünmek sizi ancak bu baskıdan, gerginlikten kurtarabilir ve aydınlığa çıkmanızı sağlayabilir..

[the_ad id=”6082″]

Boğa Burcu 30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Boğa burcu haftalık burç yorumları
30 Temmuz 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu boğa olanlar:

30 Temmuz – 5 Ağustos 2018  Haftalık Burç Yorumları : Haftaya Ay Balık burcunda başlıyoruz. İlk iki gün boyunca, konsantrasyon sağlamak, odaklanmak, işlerinizi tamamlamak da zorlanabilirsiniz. Özellikle geleceğiniz ile ilgili bir takım belirsizlikler sizi huzursuz edebilir. Diğer taraftan sezgileriniz artabilir ve ya hisleri kuvvetli arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.2 Ağustos’da Mars ile Uranus arasında tutulmayla tetiklenen çatışma enerjisi, en yüksek noktaya ulaşabilir. Öfkenize ve sinirlerinize hakim olmaya çalışın. Kişisel anlamda özgürlüğünüzü bir an önce ilan etmek, zincirlerinizden kurtulmak istemeniz, radikal aksiyonlar almanıza neden olabilir. Kariyeriniz ve işiniz alanında daha hırslanabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasındaki uyum hızlı ve sabırsız hareket etmenize neden olabilir.

[the_ad id=”6082″]

4 Ağustos’da yaşayacaklarınız, Kanlı Ay tutulmasının sizde yarattığı ilk etki olacaktır. Derin düşüncelere dalarak, hayatınızda sizi aşağı çeken enerjileri, kişileri, olayları saptayıp, bu enerjileri bırakma, terk etme eğilimi gösterebilir, özellikle kendi özel hayatınız ve aileniz, yuvanız ile ilgili alanda, maddi ve manevi anlamda yeni bir konfor alanı yaratmak için ilk adımı atabilirsiniz. Gökyüzündeki sabit enerjiler hareket etmenizi zorlaştırabilir. Motivasyonunuzu başkalarından destek alarak yaratmak durumunda kalabilirsiniz.

Haftanın son günü gökyüzü, sizi Temmuz ortasında yaşadığınız bir takım gerginliklere tekrar sürükleyebilir. Özellikle aile içi iletişim, yuvanız ile ilgili düşünceleriniz, diğer yandan yurtdışı ve ya uzaklarla ilgili işle, kariyerle ilgili bir takım sorumlulukların yarattığı gerginlikler ve baskıları yönetmek adına gökyüzü size bir şeyler öğretmek istiyor olabilir. Ne yapmanız gerektiğinin farkına varamazsanız, benzer olay 30 Ağustos’da tekrar gündeminize gelebilir… Yapmanız gereken “BEN” yerine “BİZ” mantığı ile düşünmek olmalıdır. Egoyu bırakın… Daha nezaket, daha huzur odaklı ve daha empati yaparak düşünmeye çalışın…İlişkiniz, ortaklığınız, partnerliğiniz, beraberliğiniz hayrına düşünmek sizi ancak bu baskıdan, gerginlikten kurtarabilir ve aydınlığa çıkmanızı sağlayabilir..

[the_ad id=”6082″]

İkizler Burcu 30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

İkizler Burcu 30 Temmuz 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu ikizler olanlar :30 Temmuz – 5 Ağustos 2018  Haftalık Burç Yorumları ; Haftaya Ay Balık burcunda başlıyoruz. İlk iki gün boyunca, konsantrasyon sağlamak, odaklanmak, işlerinizi tamamlamak da zorlanabilirsiniz. Özellikle kariyeriniz, mesleğiniz, iş alanınızla ilgili belirsizlikler sizi huzursuz edebilir. Diğer taraftan sezgileriniz artabilir ve ya kariyerinizde sizi yaratıcılık anlamında destekleyecek bayanlardan yardım alabilirsiniz.

2 Ağustos’da Mars ile Uranus arasında tutulmayla tetiklenen çatışma enerjisi, en yüksek noktaya ulaşabilir. Öfkenize ve sinirlerinize hakim olmaya çalışın. İçsel anlamda özgürlüğünüzü bir an önce ilan etmek, zincirlerinizden kurtulmak istemeniz, radikal aksiyonlar almanıza neden olabilir. Uzaklar, yurtdışı bağlantılı iş konuları alanında daha da hırslanabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasındaki uyum hızlı ve sabırsız hareket etmenize neden olabilir.

[the_ad id=”6082″]

4 Ağustos’da yaşayacaklarınız, Kanlı Ay tutulmasının sizde yarattığı ilk etki olacaktır. Derin düşüncelere dalarak, hayatınızda sizi aşağı çeken enerjileri, kişileri, olayları saptayıp, bu enerjileri bırakma, terk etme eğilimi gösterebilir, içsel anlamda farkındalıklarınız, bilinçaltında sizi engelleyen , kısıtlayan olumsuz inanç ve düşünceler alanında, yeni bir konfor alanı yaratmak için ilk adımı atabilirsiniz. Gökyüzündeki sabit enerjiler hareket etmenizi zorlaştırabilir. Motivasyonunuzu başkalarından destek alarak yaratmak durumunda kalabilirsiniz.

Haftanın son günü gökyüzü, sizi Temmuz ortasında yaşadığınız bir takım gerginliklere tekrar sürükleyebilir. Özellikle kardeşler ve yakın akrabalar alanında kafa yormak, egonuzu dile getirmek, bir yandan borçlar ve harcamalar, banka ve krediler ile ilgili üzerinizde uygulanan baskı alanında gökyüzü size bir şeyler öğretmek istiyor olabilir. Ne yapmanız gerektiğinin farkına varamazsanız, benzer olay 30 Ağustos’da tekrar gündeminize gelebilir… Yapmanız gereken “BEN” yerine “BİZ” mantığı ile düşünmek olmalıdır. Egoyu bırakın… Daha nezaket, daha huzur odaklı ve daha empati yaparak düşünmeye çalışın…İlişkiniz, ortaklığınız, partnerliğiniz, beraberliğiniz hayrına düşünmek ve hareket etmek sizi ancak bu baskıdan, gerginlikten kurtarabilir ve aydınlığa çıkmanızı sağlayabilir..

[the_ad id=”6082″]

Yengeç Burcu 30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Yengeç Burcu 30 Temmuz 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu yengeç olanlar:

30 Temmuz – 5 Ağustos 2018  Haftalık Burç Yorumları . Haftaya Ay Balık burcunda başlıyoruz. İlk iki gün boyunca, konsantrasyon sağlamak, odaklanmak, işlerinizi tamamlamak da zorlanabilirsiniz. Özellikle uzak seyahatler , hukuk , basın- yayın, yüksek öğrenim ve ya yasal süreçler ile ilgili hayatınızı ilgilendiren konulardaki belirsizlikler sizi huzursuz edebilir. Diğer taraftan sezgileriniz artabilir, farklı felsefeler ve ya öğretilerle ilgilenebilirsiniz.

2 Ağustos’da Mars ile Uranus arasında tutulmayla tetiklenen çatışma enerjisi, en yüksek noktaya ulaşabilir. Öfkenize ve sinirlerinize hakim olmaya çalışın. Gelecek planlarınızın dış etkenler nedeniyle değişikliğe uğraması, kariyer alanında elde ettiğiniz gelirle ilgili beklenmedik durumlar, eşiniz, partneriniz ile olan ortak gelirler, banka ve ya kredi alanında bir takım radikal aksiyonlar almanıza neden olabilir. Borçlar ve harcamalar alanında özgürlük yaratmak konusunda daha da hırslanabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasındaki uyum hızlı ve sabırsız hareket etmenize neden olabilir.

[the_ad id=”6082″]

4 Ağustos’da yaşayacaklarınız, Kanlı Ay tutulmasının sizde yarattığı ilk etki olacaktır. Derin düşüncelere dalarak, hayatınızda sizi aşağı çeken enerjileri, kişileri, olayları saptayıp, bu enerjileri bırakma, terk etme eğilimi gösterebilir, gelecek beklentileri, uzun vadeli planlar, sosyalleşebileceğiniz ortamlar ile ilgili, yeni bir konfor alanı yaratmak için ilk adımı atabilirsiniz. Gökyüzündeki sabit enerjiler hareket etmenizi zorlaştırabilir. Motivasyonunuzu başkalarından destek alarak yaratmak durumunda kalabilirsiniz.

Haftanın son günü gökyüzü, Temmuz ortasında yaşadığınız bir takım gerginliklere sizi tekrar sürükleyebilir. Özellikle maddi konular hakkında konuşmak, al-sat işlemleriyle uğraşmak, bir yandan sevgiliniz, partneriniz ve ya işvereniniz tarafından üzerinizde uygulanan baskı alanında gökyüzü size bir şeyler öğretmek istiyor olabilir. Ne yapmanız gerektiğinin farkına varamazsanız, benzer olay 30 Ağustos’da tekrar gündeminize gelebilir… Yapmanız gereken “BEN” yerine “BİZ” mantığı ile düşünmek olmalıdır. Egoyu bırakın… Daha nezaket, daha huzur odaklı ve daha empati yaparak düşünmeye çalışın…İlişkiniz, ortaklığınız, partnerliğiniz, beraberliğiniz hayrına düşünmek ve hareket etmek sizi ancak bu baskıdan, gerginlikten kurtarabilir ve aydınlığa çıkmanızı sağlayabilir..

[the_ad id=”6082″]

Aslan Burcu 30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Burcu 30 Temmuz 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Aslan olanlar:

30 Temmuz – 5 Ağustos 2018  Haftalık Burç Yorumları . Haftaya Ay Balık burcunda başlıyoruz. İlk iki gün boyunca, konsantrasyon sağlamak, odaklanmak, işlerinizi tamamlamak da zorlanabilirsiniz. Özellikle ortak gelirler, banka, kredi ve harcamalar ile ilgili hayatınızı ilgilendiren konulardaki belirsizlikler sizi huzursuz edebilir. Diğer taraftan sezgileriniz artabilir, bağımlılıklarınız ve ya tabularınız alanında bir takım aydınlanmalar yaşayabilirsiniz.

2 Ağustos’da Mars ile Uranus arasında tutulmayla tetiklenen çatışma enerjisi, en yüksek noktaya ulaşabilir. Öfkenize ve sinirlerinize hakim olmaya çalışın. Kariyeriniz ve ya mesleki alanla ilgili beklenmedik durumlar, eşiniz, partneriniz ve ya iş vereniniz ile ilgili bir takım radikal aksiyonlar almanıza neden olabilir. Kavga ve münakaşaya açık olabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasındaki uyum hızlı ve sabırsız hareket etmenize neden olabilir.
4 Ağustos’da yaşayacaklarınız, Kanlı Ay tutulmasının sizde yarattığı ilk etki olacaktır.

[the_ad id=”6082″]

Derin düşüncelere dalarak, hayatınızda sizi aşağı çeken enerjileri, kişileri, olayları saptayıp, bu enerjileri bırakma, terk etme eğilimi gösterebilir, kariyeriniz, mesleki alan ve toplum önündeki statünüz ile ilgili alanda yeni bir konfor alanı yaratmak için ilk adımı atabilirsiniz. Gökyüzündeki sabit enerjiler hareket etmenizi zorlayabilir. Motivasyonunuzu başkalarından destek alarak yaratmak durumunda kalabilirsiniz.
Haftanın son günü gökyüzü, Temmuz ortasında yaşadığınız bir takım gerginliklere sizi tekrar sürükleyebilir. Özellikle kendi hayatınızla ilgili yapmak istedikleriniz, ilişkinizdeki duruşunuz ile ilgili düşünceleriniz, bir yandan iş yerindeki şartlar ve çalışma alanları ve sorumlulukların değişmesiyle işveren tarafından üzerinizde uygulanan baskı alanında gökyüzü size bir şeyler öğretmek istiyor olabilir. Ne yapmanız gerektiğinin farkına varamazsanız, benzer olay 30 Ağustos’da tekrar gündeminize gelebilir… Yapmanız gereken “BEN” yerine “BİZ” mantığı ile düşünmek olmalıdır. Egoyu bırakın… Daha nezaket, daha huzur odaklı ve daha empati yaparak düşünmeye çalışın…İlişkiniz, ortaklığınız, partnerliğiniz, beraberliğiniz hayrına düşünmek ve hareket etmek sizi ancak bu baskıdan, gerginlikten kurtarabilir ve aydınlığa çıkmanızı sağlayabilir..

[the_ad id=”6082″]

Başak Burcu 30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Başak Burcu 30 Temmuz 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Başak olanlar:

30 Temmuz – 5 Ağustos 2018  Haftalık Burç Yorumları. Haftaya Ay Balık burcunda başlıyoruz. İlk iki gün boyunca, konsantrasyon sağlamak, odaklanmak, işlerinizi tamamlamak da zorlanabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler alanındaki belirsizlikler sizi huzursuz edebilir. Diğer taraftan sezgileriniz artabilir, ilişkiler alanındaki ideallerinizle ilgili bir takım farkındalıklar yaşayabilirsiniz.

2 Ağustos’da Mars ile Uranus arasında tutulmayla tetiklenen çatışma enerjisi, en yüksek noktaya ulaşabilir. Öfkenize ve sinirlerinize hakim olmaya çalışın. Uzaklar, beklenmedik seyahatler, inançlarınız alanında yaşadığınız beklenmedik durumlar, çalışma şartlarınız, ortamınız, günlük rutininiz, sağlığınız ile ilgili bir takım radikal aksiyonlar almanıza neden olabilir. Kavga ve münakaşaya açık olabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasındaki uyum hızlı ve sabırsız hareket etmenize neden olabilir.

[the_ad id=”6082″]

4 Ağustos’da yaşayacaklarınız, Kanlı Ay tutulmasının sizde yarattığı ilk etki olacaktır. Derin düşüncelere dalarak, hayatınızda sizi aşağı çeken enerjileri, kişileri, olayları saptayıp, bu enerjileri bırakma, terk etme eğilimi gösterebilir, farklı bir felsefe ve ya öğreti ile ilgili yapacağınız çalışmalar ile hayata bakışınız, felsefeniz değişebilir ve kendinize yeni bir konfor alanı yaratmak için ilk adımı atabilirsiniz. Gökyüzündeki sabit enerjiler hareket etmenizi zorlaştırabilir. Motivasyonunuzu başkalarından destek alarak yaratmak durumunda kalabilirsiniz.

Haftanın son günü gökyüzü, sizi Temmuz ortasında yaşadığınız bir takım gerginliklere tekrar sürükleyebilir. Özellikle kendinizle ilgili şüpheleriniz, başarısızlık endişeleriniz, diğer yandan iş ve sorumluluklar alanında almak istediğiniz riskin üzerinizde yarattığı baskı alanında gökyüzü size bir şeyler öğretmek istiyor olabilir. Ne yapmanız gerektiğinin farkına varamazsanız, benzer olay 30 Ağustos’da tekrar gündeminize gelebilir…

[the_ad id=”6082″]

Yapmanız gereken özellikle gelirler ve kazançlar yaratmakla ilgili “BEN” yerine “BİZ” mantığı ile düşünmek olmalıdır. Ortak yapacağınız işler size gelir sağlayabilir. Egoyu bırakın… Daha nezaket, daha huzur odaklı ve daha empati yaparak düşünmeye çalışın…İlişkiniz, ortaklığınız, partnerliğiniz, beraberliğiniz hayrına düşünmek ve hareket etmek sizi ancak bu baskıdan, gerginlikten kurtarabilir ve aydınlığa çıkmanızı sağlayabilir..

Terazi Burcu 30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

burcu haftalık burç yorumları
Terazi Burcu 30 Temmuz 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Terazi olanlar:

30 Temmuz – 5 Ağustos 2018  Haftalık Burç Yorumları.Haftaya Ay Balık burcunda başlıyoruz. İlk iki gün boyunca, konsantrasyon sağlamak, odaklanmak, işlerinizi tamamlamak da zorlanabilirsiniz. Özellikle günlük rutin, plan, program, düzen ve çalışma alanındaki belirsizlikler sizi huzursuz edebilir. Diğer taraftan sezgileriniz artabilir, yaratıcılık alanında ve ya maneviyat ile ilgili işlerle uğraşıyorsanız başarılı olabilirsiniz.

[the_ad id=”6082″]

2 Ağustos’da Mars ile Uranus arasında tutulmayla tetiklenen çatışma enerjisi, en yüksek noktaya ulaşabilir. Öfkenize ve sinirlerinize hakim olmaya çalışın. Beklenmedik harcamalar borçlar, banka ve kredi alanındaki güvende hissetmediğiniz alanlar, spekülatif yatırım araçları, kira gelirleri ve ya ilgi alanlarınızı gelire çevirmek ile ilgili radikal aksiyonlar almanıza neden olabilir. Kavga ve münakaşaya açık olabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasındaki uyum hızlı ve sabırsız hareket etmenize neden olabilir.

4 Ağustos’da yaşayacaklarınız, Kanlı Ay tutulmasının sizde yarattığı ilk etki olacaktır. Derin düşüncelere dalarak, hayatınızda sizi aşağı çeken enerjileri, kişileri, olayları saptayıp, bu enerjileri bırakma, terk etme eğilimi gösterebilir, özellikle gelecek planlarınızı gerçekleştirmek adına maddi anlamda harcamalar ve borçlar ile ilgili kendinize yeni bir konfor alanı yaratmak için ilk adımı atabilirsiniz. Gökyüzündeki sabit enerjiler hareket etmenizi zorlaştırabilir. Motivasyonunuzu başkalarından destek alarak yaratmak durumunda kalabilirsiniz.

[the_ad id=”6082″]

Haftanın son günü gökyüzü, sizi Temmuz ortasında yaşadığınız bir takım gerginliklere tekrar sürükleyebilir. Özellikle ev, aile ve aile içi ilişkiler , aynı zamanda kendinizi ispatlamak istediğiniz alanlar, hobiler, bu alandaki hedefler, hırslar, tatil ve eğlence konusunda aradığınız özgürlükler alanında yaşadığınız baskı konusunda gökyüzü size bir şeyler öğretmek istiyor olabilir. Ne yapmanız gerektiğinin farkına varamazsanız, benzer olay 30 Ağustos’da tekrar gündeminize gelebilir… Yapmanız gereken ilişkilerdeki anlayışınızda “BEN” yerine “BİZ” mantığı ile hareket etmek olmalıdır. Egoyu bırakın… Daha nezaket, daha huzur odaklı ve daha empati yaparak düşünmeye çalışın…İlişkiniz, ortaklığınız, partnerliğiniz, beraberliğiniz hayrına düşünmek ve hareket etmek sizi ancak bu baskıdan, gerginlikten kurtarabilir ve aydınlığa çıkmanızı sağlayabilir..

 

Akrep Burcu 30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

burcu haftalık burç yorumları
Akrep Ağustos 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Yay olanlar:

30 Temmuz – 5 Ağustos 2018  Haftalık Burç Yorumları.Haftaya Ay Balık burcunda başlıyoruz. İlk iki gün boyunca, konsantrasyon sağlamak, odaklanmak, işlerinizi tamamlamak da zorlanabilirsiniz. Özellikle aşk, flört, tatil, eğlence alanındaki belirsizlikler sizi huzursuz edebilir. Diğer taraftan sezgileriniz artabilir, yaratıcılık alanında ve ya maneviyat ile ilgili hobilerle uğraşıyorsanız başarılı olabilirsiniz.

[the_ad id=”6082″]

2 Ağustos’da Mars ile Uranus arasında tutulmayla tetiklenen çatışma enerjisi, en yüksek noktaya ulaşabilir. Öfkenize ve sinirlerinize hakim olmaya çalışın. İkili ilişkiler, en yakın dostunuz, partneriniz, işvereniniz alanında yaşadığınız ani ve beklenmedik olaylar, ev, aile ve yuva alanında radikal aksiyonlar almanıza neden olabilir. Kavga ve münakaşaya açık olabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasındaki uyum hızlı ve sabırsız hareket etmenize neden olabilir.

4 Ağustos’da yaşayacaklarınız, Kanlı Ay tutulmasının sizde yarattığı ilk etki olacaktır. Derin düşüncelere dalarak, hayatınızda sizi aşağı çeken enerjileri, kişileri, olayları saptayıp, bu enerjileri bırakma, terk etme eğilimi gösterebilir, özellikle kariyerinizle ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek adına ikili ilişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar ve sözleşmeler konusunda yeni bir konfor alanı yaratmak için ilk adımı atabilirsiniz. Gökyüzündeki sabit enerjiler hareket etmenizi zorlaştırabilir. Motivasyonunuzu başkalarından destek alarak yaratmak durumunda kalabilirsiniz.

[the_ad id=”6082″]

Haftanın son günü gökyüzü, sizi Temmuz ortasında yaşadığınız bir takım gerginliklere tekrar sürükleyebilir. Özellikle kariyer ve işinizle ilgili derin düşünceler, sahip olduğunuz mentalite ve bakış açınızın değişmesi ve bunun üzerinizde yarattığı baskı, aynı zamanda aile içinde ve evinizde yaşanan münakaşalar, tartışmalar alanında yaşadığınız baskı konusunda gökyüzü size bir şeyler öğretmek istiyor olabilir. Ne yapmanız gerektiğinin farkına varamazsanız, benzer olay 30 Ağustos’da tekrar gündeminize gelebilir… Yapmanız gereken ilişkilerdeki anlayışınızda “BEN” yerine “BİZ” mantığı ile hareket etmek olmalıdır. Egoyu bırakın… Daha nezaket, daha huzur odaklı ve daha empati yaparak düşünmeye çalışın…İlişkiniz, ortaklığınız, partnerliğiniz, beraberliğiniz, dostluğunuz hayrına düşünmek ve hareket etmek sizi ancak bu baskıdan, gerginlikten kurtarabilir ve aydınlığa çıkmanızı sağlayabilir..

 

Yay 30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

burcu haftalık burç yorumları
Ağustos 2018 – Haftalık Burç Yorumları
Yay Burcu

Güneş Yükselen veya Ay burcu Yay olanlar:

30 Temmuz – 5 Ağustos 2018  Haftalık Burç Yorumları Haftaya Ay Balık burcunda başlıyoruz. İlk iki gün boyunca, konsantrasyon sağlamak, odaklanmak, işlerinizi tamamlamak da zorlanabilirsiniz. Özellikle ev, aile ilişkileri, gayrimenkul alanındaki belirsizlikler sizi huzursuz edebilir. Diğer taraftan sezgileriniz artabilir, deniz kenarı vb yerler size huzur verebilir.

2 Ağustos’da Mars ile Uranus arasında tutulmayla tetiklenen çatışma enerjisi, en yüksek noktaya ulaşabilir. Öfkenize ve sinirlerinize hakim olmaya çalışın. Çalışma ortamınız, şartlarınız, ilişkileriniz, ofis içi konular alanında yaşadığınız ani ve beklenmedik olaylar, yeteneklerinizi ortaya koymak, kendinizi ispat etmek ile ilgili radikal aksiyonlar düşünmenize neden olabilir. Kavga ve münakaşaya açık olabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasındaki uyum hızlı ve sabırsız hareket etmenize neden olabilir.

[the_ad id=”6082″]

4 Ağustos’da yaşayacaklarınız, Kanlı Ay tutulmasının sizde yarattığı ilk etki olacaktır. Derin düşüncelere dalarak, hayatınızda sizi aşağı çeken enerjileri, kişileri, olayları saptayıp, bu enerjileri bırakma, terk etme eğilimi gösterebilir, özellikle uzaklar , seyahatler, farklı ülkelerdeki hedeflerinizi gerçekleştirmek adına çalışma şartları, ortamı, yaptığınız iş ve ya sağlığınız konusunda yeni bir konfor alanı yaratmak için ilk adımı atabilirsiniz. Gökyüzündeki sabit enerjiler hareket etmenizi zorlaştırabilir. Motivasyonunuzu başkalarından destek alarak yaratmak durumunda kalabilirsiniz.

Haftanın son günü gökyüzü, sizi Temmuz ortasında yaşadığınız bir takım gerginliklere tekrar sürükleyebilir. Özellikle uzaklar, seyahatler ve bu alanda kendinizi ispat etmek adına sahip olduğunuz düşünceler, diğer taraftan maddi konularda yaşadığınız değişim, dönüşüm ve bunla ilgili sorumlulukların yarattığı baskılar konusunda gökyüzü size bir şeyler öğretmek istiyor olabilir. Ne yapmanız gerektiğinin farkına varamazsanız, benzer olay 30 Ağustos’da tekrar gündeminize gelebilir… Yapmanız gereken gelecek beklentilerinizde ve uzun vadeli planlarınızda “BEN” yerine “BİZ” mantığı ile hareket etmek olmalıdır. Egoyu bırakın… Daha nezaket, daha huzur odaklı ve daha empati yaparak düşünmeye çalışın…İlişkiniz, ortaklığınız, partnerliğiniz, beraberliğiniz, dostluğunuz hayrına düşünmek ve hareket etmek sizi ancak bu baskıdan, gerginlikten kurtarabilir ve aydınlığa çıkmanızı sağlayabilir..

[the_ad id=”6082″]

Oğlak 30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Oğlak burcu haftalık burç yorumları
Ağustos 2018 haftalık burç yorumları.

Güneş Yükselen veya Ay burcu Oğlak olanlar:

30 Temmuz – 5 Ağustos 2018  Haftalık Burç Yorumları.Haftaya Ay Balık burcunda başlıyoruz. İlk iki gün boyunca, konsantrasyon sağlamak, odaklanmak, işlerinizi tamamlamak da zorlanabilirsiniz. Özellikle fikirleriniz, düşünceleriniz alanındaki belirsizlikler sizi huzursuz edebilir. Diğer taraftan sezgileriniz artabilir, yaratıcılığınız kuvvetlenebilir.

2 Ağustos’da Mars ile Uranus arasında tutulmayla tetiklenen çatışma enerjisi, en yüksek noktaya ulaşabilir. Öfkenize ve sinirlerinize hakim olmaya çalışın. Aşk, flört, çocuklar, tatil, eğlence alanında yaşadığınız ani ve beklenmedik olaylar, maddi alanda gelirleriniz le ilgili radikal aksiyonlar almanıza neden olabilir. Kavga ve münakaşaya açık olabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasındaki uyum hızlı ve sabırsız hareket etmenize neden olabilir.

[the_ad id=”6082″]

4 Ağustos’da yaşayacaklarınız, Kanlı Ay tutulmasının sizde yarattığı ilk etki olacaktır. Derin düşüncelere dalarak, hayatınızda sizi aşağı çeken enerjileri, kişileri, olayları saptayıp, bu enerjileri bırakma, terk etme eğilimi gösterebilir, özellikle ortak gelirler, harcamalar , banka ve kredi gibi konularda hedeflerinizi gerçekleştirmek adına spekülatif gelirler elde etme ile ilgili yeni bir konfor alanı yaratmak için ilk adımı atabilirsiniz. Gökyüzündeki sabit enerjiler hareket etmenizi zorlaştırabilir. Motivasyonunuzu başkalarından destek alarak yaratmak durumunda kalabilirsiniz.

Haftanın son günü gökyüzü, sizi Temmuz ortasında yaşadığınız bir takım gerginliklere tekrar sürükleyebilir. Özellikle uzun zamandan beri hayatınızda kendinizle ilgili yaşadığınız büyük değişim, geçirdiğiniz zorluklar , maddi alanda kazançlarınız ve gelirleriniz ile ilgili hedefler, yaratmak istediğiniz özgürlük ve içinizdeki isyan duygusu ve bu alanda hissettiğiniz baskı ve stres konusunda gökyüzü size bir şeyler öğretmek istiyor olabilir. Ne yapmanız gerektiğinin farkına varamazsanız, benzer olay 30 Ağustos’da tekrar gündeminize gelebilir… Yapmanız gereken kariyer anlayışında “BEN” yerine “BİZ” mantığı ile hareket etmek olmalıdır. Egoyu bırakın… Daha nezaket, daha huzur odaklı ve daha empati yaparak düşünmeye çalışın…İlişkiniz, ortaklığınız, partnerliğiniz, beraberliğiniz, dostluğunuz hayrına düşünmek ve hareket etmek sizi ancak bu baskıdan, gerginlikten kurtarabilir ve aydınlığa çıkmanızı sağlayabilir..

[the_ad id=”6082″]

Kova 30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

kova burcu haftalık burç yorumları
Ağustos 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Kova olanlar

30 Temmuz – 5 Ağustos 2018  Haftalık Burç Yorumları : Haftaya Ay Balık burcunda başlıyoruz. İlk iki gün boyunca, konsantrasyon sağlamak, odaklanmak, işlerinizi tamamlamak da zorlanabilirsiniz. Özellikle maddi alanda gelirleriniz, kazançlarınız ile ilgili belirsizlikler sizi huzursuz edebilir. Diğer taraftan sezgileriniz artabilir, manevi değerleriniz ile ilgili bir farkındalık yaşayabilirsiniz.

2 Ağustos’da Mars ile Uranus arasında tutulmayla tetiklenen çatışma enerjisi, en yüksek noktaya ulaşabilir. Öfkenize ve sinirlerinize hakim olmaya çalışın. Aile, yuva, ev ve gayrimenkul alanında yaşadığınız ani ve beklenmedik olaylar, kişisel hayatınız, ikili ilişkiler alanındaki duruşunuz, yaratmak istediğiniz özgürlükler ile ilgili radikal aksiyonlar almanıza neden olabilir. Kavga ve münakaşaya açık olabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasındaki uyum hızlı ve sabırsız hareket etmenize neden olabilir.

4 Ağustos’da yaşayacaklarınız, Kanlı Ay tutulmasının sizde yarattığı ilk etki olacaktır. Derin düşüncelere dalarak, hayatınızda sizi aşağı çeken enerjileri, kişileri, olayları saptayıp, bu enerjileri bırakma, terk etme eğilimi gösterebilir, özellikle ikili ilişkiler, yakın dostluklar, ortaklıklar ve birliktelikler ile ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek adına aile içi ilişkiler, yuva ve ya evinizle ilgili yeni bir konfor alanı yaratmak için harekete geçebilirsiniz.Gökyüzündeki sabit enerjiler hareket etmenizi zorlaştırabilir. Motivasyonunuzu başkalarından destek alarak yaratmak durumunda kalabilirsiniz.

Haftanın son günü gökyüzü, sizi Temmuz ortasında yaşadığınız bir takım gerginliklere tekrar sürükleyebilir. Özellikle İkili ilişkiler ve ortaklıklar, eşiniz, birlikte olduğunuz partneriniz ve ya ciddi duygular beslediğiniz kişi ile yapacağınız konuşmalar, sizin bilinçaltınızda önemli sorgulamalar yapmanızı gerektirebilir ve bu alanın üzerinizde yarattığı baskı ve stres konusunda gökyüzü size bir şeyler öğretmek istiyor olabilir. Ne yapmanız gerektiğinin farkına varamazsanız, benzer olay 30 Ağustos’da tekrar gündeminize gelebilir… Yapmanız gereken uzaklar, buralardaki insanlar ve ilişkileriniz anlayışında “BEN” yerine “BİZ” mantığı ile hareket etmek olmalıdır. Egoyu bırakın… Daha nezaket, daha huzur odaklı ve daha empati yaparak düşünmeye çalışın…İlişkiniz, ortaklığınız, partnerliğiniz, beraberliğiniz, dostluğunuz hayrına düşünmek ve hareket etmek sizi ancak bu baskıdan, gerginlikten kurtarabilir ve aydınlığa çıkmanızı sağlayabilir..

Balık burcu haftalık burç yorumları
Ağustos 2018 – Haftalık Burç Yorumları. Balık Burcu

Balık 30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Balık olanlar

30 Temmuz – 5 Ağustos 2018  Haftalık Burç Yorumları .Haftaya Ay Balık burcunda başlıyoruz. İlk iki gün boyunca, konsantrasyon sağlamak, odaklanmak, işlerinizi tamamlamak da zorlanabilirsiniz. Özellikle özel hayatınız, duruşunuz ve öngörüleriniz ile ilgili belirsizlikler sizi huzursuz edebilir. Diğer taraftan sezgileriniz artabilir, duygularınız, hisleriniz daha yoğun ve hassas olabilir.

2 Ağustos’da Mars ile Uranus arasında tutulmayla tetiklenen çatışma enerjisi, en yüksek noktaya ulaşabilir. Öfkenize ve sinirlerinize hakim olmaya çalışın. Fikirleriniz, kardeşleriniz, kısa seyahatler , trafik alanında yaşadığınız ani ve beklenmedik durumlar, içsel anlamda özgürlük hissinizi yoğunlaştırabilir. Kavga ve münakaşaya açık olabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasındaki uyum hızlı ve sabırsız hareket etmenize neden olabilir.

4 Ağustos’da yaşayacaklarınız, Kanlı Ay tutulmasının sizde yarattığı ilk etki olacaktır. Derin düşüncelere dalarak, hayatınızda sizi aşağı çeken enerjileri, kişileri, olayları saptayıp, bu enerjileri bırakma, terk etme eğilimi gösterebilir, özellikle çalışma şartlarınız, alanınız, işiniz, sağlığınız ile ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek adına yaşadığınız ortam ve çevre, ve ya düşüncelerinizde, fikirlerinizde, iletişiminizde yeni bir güven alanı yaratmak için harekete geçebilirsiniz. Gökyüzündeki sabit enerjiler hareket etmenizi zorlaştırabilir. Motivasyonunuzu başkalarından destek alarak yaratmak durumunda kalabilirsiniz.

[the_ad id=”6082″]

Haftanın son günü gökyüzü, sizi Temmuz ortasında yaşadığınız bir takım gerginliklere tekrar sürükleyebilir. Özellikle uzun zamandan beri gelecek planlarınız, bulunduğunuz sosyal çevre ve ortam alanında yaşadığınız değişim ve dönüşüm ayrıca, son zamanlarda bilinçaltınızdan kaynaklı hissettiğiniz gerginlik ve maddi alanda başarmak istediğiniz ama engellendiğinizi düşündüğünüz hedefleriniz alanındaki baskı ve stres konusunda gökyüzü size bir şeyler öğretmek istiyor olabilir. Ne yapmanız gerektiğinin farkına varamazsanız, benzer olay 30 Ağustos’da tekrar gündeminize gelebilir… Yapmanız gereken ortak gelirler, harcamalar ve borçları yönetme anlayışında “BEN” yerine “BİZ” mantığı ile hareket etmek olmalıdır. Egoyu bırakın… Daha nezaket, daha huzur odaklı ve daha empati yaparak düşünmeye çalışın…İlişkiniz, ortaklığınız, partnerliğiniz, beraberliğiniz, dostluğunuz hayrına düşünmek ve hareket etmek sizi ancak bu baskıdan, gerginlikten kurtarabilir ve aydınlığa çıkmanızı sağlayabilir..

ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

Detaylı bilgi içi astrolog @kadincaozel.com

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap