21 – 26 Mayıs 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

21 – 26 Mayıs 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, Dolunay’ın etkileri devam edecek. Güneş ve Merkür İkizler burcuna geçiyor. Chiron farklı gezegenlerden etkiler alacak. Benlik, yeterlilik, ego ile ilgili yaralar gündemde..Balık burcundaki Son Dördün, Dolunay’ın sonuçları konusunda eyleme geçmenizi sağlayacak.

YÜKSELEN KOÇ BURCU YORUMLARI

koç burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 21 Mayıs’ta Güneş ve Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle başlıyor. Yaklaşık bir ay boyunca, Yükselen Koç’lar; tüm ilginizi, alakanızı, ışığınızı kardeşler, yakın çevreniz, iletişiminiz, eğitim ve öğreniminiz, kıs seyahatler gibi konularda gösterebilirsiniz. Yetenekleriniz, becerileriniz, ilgi alanlarınız, aşk hayatınız, ve çocuklar, tatil ve eğlence ana gündeminiz olabilir. Çalışma şartları, ofis ilişkileri ve günlük rutininiz konusunda fikirler, stratejiler üretebilirsiniz.

22 Mayıs’ta, Mars-Uranus etkileşimi, aile ve yuva alanında yapacağınız atılımlar ile, maddi alanda bir takım beklenmedik durumları tetiklemeye yardımcı olabilir. Masraflar ve ya kazançlar alanında sürprizler sizi bekliyor.

26 Mayıs’ta Balık burcunda yaşanacak olan Son Dördün, Dolunay’ın etkilerini hızlandıracak. Özellikle aile, yuva ve eviniz ile ilgili ruhsal ve manevi anlamda, bilinçaltınızdaki korkularınız, endişeleriniz gibi konularda, kendinizle yüzleşerek olayları yönetmeye çalışabilirsiniz. Dolunay’da hayatınızdan çıkarmayı hedeflediğiniz kavramlar konusunda hızlanabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşiniz ve ya çocuklarınızla yapacağınız konuşmalar ve fikir alışverişleri sizi daha iyi hissettirebilir.

YÜKSELEN BOĞA BURCU YORUMLARI

Haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 21 Mayıs’ta Güneş ve Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle başlıyor. Yaklaşık bir ay boyunca, Yükselen Boğa’lar; tüm ilginizi, alakanızı, ışığınızı maddi konular, gelirler, kazançlar ve manevi değerler gibi konularda gösterebilirsiniz. Aileniz, yuvanız ve eviniz ile ilgili kazançlar ana gündeminiz olabilir. Çocuklar ile ilgili düzen ve sistem konusunda fikir üretebilirsiniz.

22 Mayıs’ta, Mars-Uranus etkileşimi, eşiniz ve ya partnerinizin sizi kardeşler, yakın çevre, kısa seyahatler alanında ve ya bir takım aile ile ilgili konularda motive etmesiyle, hayatınızla ilgili yapmak istediğiniz değişimlerle ilgili kendinize fırsat yaratabilirsiniz. Özel hayatınız ve ilişkiler alanında sürprizler sizi bekliyor.

26 Mayıs’ta Balık burcunda yaşanacak olan Son Dördün, Dolunay’ın etkilerini hızlandıracak. Özellikle bazı gelecek planlarınız ve ya bulunduğunuz sosyal çevre ile ilgili eyleme geçebilirsiniz. Bazı planlardan vazgeçerken, yeni umutlar ve bekleyişler gündemde.. Dolunay’da hayatınızdan çıkarmayı hedeflediğiniz kavramlar konusunda hızlanabilirsiniz. Aile ile ilgili elde ettiğiniz maddi destek kendinizi daha iyi hissettirebilir.

YÜKSELEN İKİZLER BURCU YORUMLARI

İkizler BUrcu
21 – 26 Mayıs 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 21 Mayıs’ta Güneş ve Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle başlıyor. Yaklaşık bir ay boyunca, Yükselen İkizler ; tüm ilgiyi, alakayı üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle kardeşler ve yakın çevreniz, komşularınız, yaşadığınız çevreden destek alabilirsiniz. Özel hayatınız konusunda çok fazla fikir alışverişi yapmanız mümkün.

22 Mayıs’ta, Mars-Uranus etkileşimi, gelirler ve kazançlarınız ilgili yaptığınız girişimler, finansal bir takım endişelerinizle ilgili aksiyona geçmenize yardımcı olabilir.

26 Mayıs’ta Balık burcunda yaşanacak olan Son Dördün, Dolunay’ın etkilerini hızlandıracak. Özellikle kariyeriniz, profesyonel hayatınız gibi konularda eyleme geçebilirsiniz. Bazı prangalardan kurtulurken, yeni planlar gündemde.. Dolunay’da hayatınızdan çıkarmayı hedeflediğiniz kavramlar konusunda hızlanabilirsiniz. Özel hayatınız ve yakın çevrenizdeki bir güç, gelecek planlarınız ile ilgili kendinizi daha iyi hissettirebilir.

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU YORUMLARI

yengeç burcu haftalık burç yorumları
21 – 26 Mayıs 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 21 Mayıs’ta Güneş ve Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle başlıyor. Yaklaşık bir ay boyunca, Yükselen Yengeç’ler ; tüm ilginiz, alakanız, bir takım gizli projeler, görüşmeler üzerinizde olacak. Özellikle iş ve çalışma konuları, bir takım günlük düzenlemeler ve rutinler önem kazanabilir. Gelirler ve kazançlar ile ilgili görüşmeler yapabilirsiniz.

22 Mayıs’ta, Mars-Uranus etkileşimi, sosyal çevrenizde beklenmedik durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Agresif davranışlarınız buna sebep, aşırı koruyucu ve kollayıcı davranışlarda bulunabilirsiniz.

26 Mayıs’ta Balık burcunda yaşanacak olan Son Dördün, Dolunay’ın etkilerini hızlandıracak. Özellikle uzaklar, seyahatler, farklı kültürler ile olan ilişkileriniz gibi konularda eyleme geçebilirsiniz. Bazı prangalardan kurtulurken, yeni planlar gündemde.. Dolunay’da hayatınızdan çıkarmayı hedeflediğiniz kavramlar konusunda uzaklarla ilgili bir takım girişimlerde geri çekilmeniz mümkün. Gizli finansal girişimleriniz sizi biraz daha iyi ve güvende hissettirebilir.

YÜKSELEN ASLAN BURCU YORUMLARI

aslan burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 21 Mayıs’ta Güneş ve Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle başlıyor. Yaklaşık bir ay boyunca, Yükselen Aslan’lar ; tüm ilginiz, alakanız, sosyal çevreniz, gelecek planlarınız ve kariyer alanında elde ettiğiniz gelirler üzerinde olacak. Özellikle sosyal ortamlarda boy gösterebilir, çok daha fazla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Kardeşle olan iletişim artabilir.

22 Mayıs’ta, Mars-Uranus etkileşimi, kariyer alanınızda beklenmedik durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Aileniz ve yuvanız ile ilgili yapmak istediğiniz ama perde arkasından yönettiğiniz işleriniz nedeniyle sürprizler gündemde.

26 Mayıs’ta Balık burcunda yaşanacak olan Son Dördün, Dolunay’ın etkilerini hızlandıracak. Özellikle harcamalar, borçlar, kredi ve banka, miras, prim, sigorta gibi konularda eyleme geçebilirsiniz. Bazı prangalardan kurtulurken, yeni planlar gündemde.. Dolunay’da hayatınızdan çıkarmayı hedeflediğiniz kavramlar konusunda özellikle aileniz ile ilgili endişelerinizi yönetmeniz gerekebilir. Bulunduğunuz çevre ve aldığınız tavsiyeler, uzaklar ve seyahatler konusunda ve yabancı ülkelerdeki durumlarla ilgili kendinizi daha iyi hissettirebilir..

YÜKSELEN BAŞAK BURCU YORUMLARI

başak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 21 Mayıs’ta Güneş ve Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle başlıyor. Yaklaşık bir ay boyunca, Yükselen Başak’lar ; tüm ilginiz, alakanız, sosyal çevreniz, kariyer, profesyonel hayat, üst düzey yöneticiler ve otoriteler ve görüşmeler üzerinde olacak. Özellikle kariyer alanında
bir çok fikir ve stratejinizi otoritelerle paylaşabilirsiniz.

Konuşmacı olarak, toplum ve ya gruplar önünde sahne alabilirsiniz. Gizli girişimlerinizi ortaya koyabilir, başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Bu ay sizin için kariyer alanında önem taşımakta.
22 Mayıs’ta, Mars-Uranus etkileşimi, uzaklar, farklı ülkeler, seyahatler gibi konularda beklenmedik durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Aileniz ve yuvanız ile ilgili gelecek planlarınız, attığınız adımlar, gruplar içerisindeki mücadeleler buna yardımcı olacak.

26 Mayıs’ta Balık burcunda yaşanacak olan Son Dördün, Dolunay’ın etkilerini hızlandıracak. Özellikle partneriniz, eşiniz, ortağınız, sözleşme ve kontratlar gibi konularda eyleme geçebilirsiniz. Bazı prangalardan kurtulurken, yeni planlar gündemde.. Dolunay’da hayatınızdan çıkarmayı hedeflediğiniz kavramlar konusunda özellikle gelecek planlarınız ve birlikteliğiniz konusunda önem taşımakta.Kariyerde bir takım otoritelerden aldığınız tavsiyeler ve yardımlar kendinizi daha iyi hissetmenize neden olabilir.

YÜKSELEN TERAZİ BURCU YORUMLARI

terazi burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 21 Mayıs’ta Güneş ve Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle başlıyor. Yaklaşık bir ay boyunca, Yükselen Terazi’ler ; tüm ilginiz, alakanız, uzaklar, seyahatler, farklı felsefe ve öğretiler, eğitim ve öğretim gibi konular üzerinde olacak. Özellikle uzaklar ve yabancı ülkelerle olan iletişim artabilir, kısa seyahatler gündeme gelebilir, iş ve çalışma alanlarını taşımanız söz konusu olabilir.

22 Mayıs’ta, Mars-Uranus etkileşimi, borçlar, harcamalar , bir takım yan destekler gibi konularda beklenmedik durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Kariyeriniz ve aileniz, yuvanız gibi konularda attığınız adımlar, verdiğiniz mücadeleler buna yardımcı olacak.

26 Mayıs’ta Balık burcunda yaşanacak olan Son Dördün, Dolunay’ın etkilerini hızlandıracak. Özellikle günlük rutininiz, çalışma ortamınız, şartlarınız, sağlığınız gibi konularda eyleme geçebilirsiniz. Bazı prangalardan kurtulurken, yeni planlar gündemde.. Dolunay’da hayatınızdan çıkarmayı hedeflediğiniz kavramlar arasında özellikle kariyer ve profesyonel hayatınız, aileniz önem taşımakta. Uzaklardaki bir takım otoritelerden ve sosyal çevrenizden aldığınız tavsiyeler ve yardımlar kendinizi daha iyi hissetmenize neden olabilir.

YÜKSELEN AKREP BURCU YORUMLARI

Hafta, 21 Mayıs’ta Güneş ve Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle başlıyor. Yaklaşık bir ay boyunca, Yükselen Akrep’ler ; tüm ilginiz, alakanız, harcamalar, borçlar, banka, kredi, miras, sigorta, vergi gibi konular üzerinde olacak. Özellikle finansal konularla ilgili iletişiminiz artabilir, gelecek ile ilgili bir takım öngörüler, analizler, plan ve programlar ana gündeminiz olabilir.

22 Mayıs’ta, Mars-Uranus etkileşimi, partneriniz, ortağınız, eşiniz, imza attığınız bir takım kontrat ve sözleşmeler ile ilgili beklenmedik durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Uzaklarla , seyahatlerle ilgili konularda attığınız adımlar, verdiğiniz mücadeleler buna yardımcı olacak.

26 Mayıs’ta Balık burcunda yaşanacak olan Son Dördün, Dolunay’ın etkilerini hızlandıracak. Özellikle aşk hayatınız, çocuğunuz, tatil, eğlence gibi konularda eyleme geçebilirsiniz. Bazı prangalardan kurtulurken, yeni planlar gündemde.. Dolunay’da hayatınızdan çıkarmayı hedeflediğiniz kavramlar konusunda özellikle uzaklar ve seyahatler buradaki insanlarla olan ilişkileriniz önem taşımakta. Maddi alanda otoritelerden aldığınız tavsiyeler ve yardımlar kendinizi daha iyi hissetmenize neden olabilir.

YÜKSELEN YAY BURCU YORUMLARI

yay burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 21 Mayıs’ta Güneş ve Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle başlıyor. Yaklaşık bir ay boyunca, Yükselen Yay’lar ; tüm ilginiz, alakanız, eşiniz, partneriniz, ortağınız, sözleşmeler ve kontratlar, yasal süreçler gibi konular üzerinde olacak. Özellikle partnerinizle olan iletişiminiz, fikir alışverişiniz artabilir, kariyer alanında ve statünüz ile ilgili anlaşmalar ve sözleşmelere imza atmak durumunda kalabilirsiniz.

22 Mayıs’ta, Mars-Uranus etkileşimi, çalışma alanınız, şartlarınız, sağlığınız ve günlük rutininiz konusunda bir takım beklenmedik durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Borçlar, harcamalar, elde ettiğiniz bir takım maddi destekler ile ilgili attığınız adımlar, verdiğiniz mücadeleler bu duruma sebep olabilir.

26 Mayıs’ta Balık burcunda yaşanacak olan Son Dördün, Dolunay’ın etkilerini hızlandıracak. Özellikle aileniz, yuvanız, eviniz ile ilgili konularda eyleme geçebilirsiniz. Bazı prangalardan kurtulurken, yeni planlar gündemde.. Dolunay’da hayatınızdan çıkarmayı hedeflediğiniz kavramlar konusunda özellikle harcamalarınız, borçlarınız ve eve , ailenize yönlendirmek istediğiniz maddiyat önem taşımakta. Farklı kültürden ve ya uzaklarla bağlantılı bir dost, ve bu dostun ortaklığı , kendinizi daha iyi hissetmenize neden olabilir.

YÜKSELEN OĞLAK BURCU YORUMLARI

oğlak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 21 Mayıs’ta Güneş ve Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle başlıyor. Yaklaşık bir ay boyunca, Yükselen Oğlak’lar ; tüm ilginiz, alakanız, çalışma ortamı, işiniz, üzerinizdeki görevler, günlük rutininiz ve alışkanlıklarınız gibi konular üzerinde olacak. Özellikle çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz, fikir alışverişiniz artabilir, uzaklarla bağlantılı konular ana gündeminiz olabilir.

22 Mayıs’ta, Mars-Uranus etkileşimi, aşk hayatınız, çocuklar, ilgi alanlarınız, tatil ve eğlenceler konusunda bir takım beklenmedik durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Ortağınız, partneriniz ile ilgili attığınız adımlar, verdiğiniz mücadeleler bu duruma sebep olabilir.

26 Mayıs’ta Balık burcunda yaşanacak olan Son Dördün, Dolunay’ın etkilerini hızlandıracak. Özellikle kardeşiniz, yakın çevreniz, partneriniz ile ilgili konulardaki fikirleriniz konusunda eyleme geçebilirsiniz. Bazı prangalardan kurtulurken, yeni planlar gündemde.. Dolunay’da hayatınızdan çıkarmayı hedeflediğiniz kavramlar konusunda özellikle ortağınız, işvereniniz, yasal süreçler ve imza atmanız gereken sözleşmeler önem kazanıyor..İyi düşünün..Çalışma alanınıza yapacağınız yatırım sizin kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir.

YÜKSELEN KOVA BURCU YORUMLARI

kova burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 21 Mayıs’ta Güneş ve Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle başlıyor. Yaklaşık bir ay boyunca, Yükselen Kova’lar ; tüm ilginiz, alakanız, tatil, eğlence, hobileriniz, aşk hayatınız ve çocuklar gibi konular üzerinde olacak. Özellikle ilgi alanlarınızla ilgili eğitimler gündeme gelebilir, fikir alışverişleriniz bu konuda artabilir, kısa seyahatler, tatillere çıkabilirsiniz.Partneriniz ile tatil konusunda konuşabilirsiniz.

22 Mayıs’ta, Mars-Uranus etkileşimi, aileniz, yuvanız, eviniz konusunda bir takım beklenmedik durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Sağlığınız, işiniz, çalışma şartlarınız ile ilgili attığınız adımlar, verdiğiniz mücadeleler bu duruma sebep olabilir.

26 Mayıs’ta Balık burcunda yaşanacak olan Son Dördün, Dolunay’ın etkilerini hızlandıracak. Özellikle gelirler, kazançlar, maddi manevi değerleriniz konusunda aksiyon alabilirsiniz. Bazı prangalardan kurtulurken, yeni planlar gündemde.. Dolunay’da hayatınızdan çıkarmayı hedeflediğiniz kavramlar konusunda özellikle çalışma şartlarınız, işiniz ve sağlığınız önem kazanıyor..İyi düşünün..Çalışma alanınızın size katacakları hem manevi hem de maddi açıdan sizin kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Ayrıca partner ve ya ortağınız ile çıkacağınız kısa seyahat sizi fikirsel anlamda besleyebilir.

YÜKSELEN BALIK BURCU YORUMLARI

Balık burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 21 Mayıs’ta Güneş ve Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle başlıyor. Yaklaşık bir ay boyunca, Yükselen Balık’lar ; tüm ilginiz, alakanız, eviniz, yuvanız, aileniz gibi konular üzerinde olacak. Özellikle taşınmak, iki ev arasında git gel yapmak ana gündem maddeniz.. Bu konuda karar vermek için harekete geçebilirsiniz.

22 Mayıs’ta, Mars-Uranus etkileşimi, kardeşleriniz, yakın çevreniz, yaşadığınız ortam, aracınız konusunda bir takım beklenmedik durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Çocuklar, aşk hayatınız, tatil, hobiler konusunda attığınız adımlar, verdiğiniz mücadeleler bu duruma sebep olabilir.

26 Mayıs’ta Balık burcunda yaşanacak olan Son Dördün, Dolunay’ın etkilerini hızlandıracak. Özellikle özel hayatınız, genel sağlığınız, ilişkiniz konusunda aksiyon alabilirsiniz. Bazı prangalardan kurtulurken, yeni planlar gündemde.. Dolunay’da hayatınızdan çıkarmayı hedeflediğiniz kavramlar konusunda özellikle çocuğunuz ve aşk hayatınız önem kazanıyor..İyi düşünün..Evden daha fazla çalışabileceğiniz bir alan yaratmanız kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap