13 – 19 Mayıs 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Kadınca Özel Astroloji

13 – 19 Mayıs 2019 – Haftalık Burç Yorumları Hafta oldukça hareketli. Venus, yönettiği Boğa burcuna geçiyor.. Mars ise Yengeç burcuna..Dişil-Eril enerji arasında uyum son derece güven verici, merhametli, şefkatli ve besleyici olabilir. Akrep burcundaki Dolunay, kredi, borç, miras, ortak sermaye ve ilişkilerdeki samimiyet konusunda oldukça önemli bilgileri açığa çıkarabilir, bağımlılıklar ve ya mecburiyetler alanında bir takım süreçleri sonlandırabilir..

YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOÇ OLANLAR

koç burcu haftalık burç yorumları
13 – 19 Mayıs 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta 14 Mayıs’ta Güneş ve Pluto arasındaki uyumlu açıyla başlıyor. Spekülatif yatırım araçlarından kazançlarınız, kariyerle ilgili üzerinizdeki stresi kolay yönetmenizi sağlayacak. Sınırlarınızı kolay çizebileceksiniz. İkili ilişkilerdeki enerjiniz ve uyumunuz sizi mutlu edebilir. Ortaklıklar alanında bilgi toplamak durumunda kalabilirsiniz.

15 Mayıs’ta Venus Boğa burcuna, 16 Mayıs’ta ise Mars Yengeç burcuna geçiyor. Ortaklı işlerden kazanç sağlayabilir, ilişkilerinizde maddi ve manevi güvence içinde hissedebilirsiniz. Aile, yuva ve ev kurma gibi konularda, eyleme geçmek, taşınmak, ev değiştirmek, evde birtakım tadilatlar yapmak isteyebiiirsiniz. Bu 2 gün gelirler, kazançlar, ticaret gibi konularda daha yaratıcı düşünebilir ve ya hayallerini gerçekleştirmek üzere stratejilere yoğunlaşabilirsiniz.

Yapacağınız görüşmeler, kuracağınız stratejiler, iş, kariyer, otorite güçler konusunda size istikrarlı, organize ve sabırlı bir ilerleme sağlayabilir.

18 Mayıs, maddi konularda beklenmedik sürprizler ve ödüller getirebilir. Geçen hafta 8 – 9 Mayıs’ta zaten bunun haberini almıştınız. Gelir ve kazançlar konusunda bir takım ikna edici konuşmalar yapmak durumunda kalabilirsiniz.

19 Mayıs’taki Dolunay, borçlarınızda, harcamalarınızda, kredilerinizde bir dönemi kapatmanıza yardımcı olabilir,borcunuzu kapatabilir, bir kredi ödemesini bitirebilirsiniz. Bağımlılıklardan kendinizi kurtarabilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BOĞA OLANLAR

Haftalık burç yorumları
13 – 19 Mayıs 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta 14 Mayıs’ta Güneş ve Pluto arasındaki uyumlu açıyla başlıyor. Ev, aile ve yuva ve özel hayatınız konusunda uzaklarla ilgili üzerinizdeki stresi kolay yönetmenizi sağlayacak. Sınırlarınızı kolay çizebileceksiniz. Gizli ilişkilerinizdeki girişimleriniz, gelirler konusunda motivasyonunuzu arttırabilir.

15 Mayıs’ta Venus Boğa burcuna, 16 Mayıs’ta ise Mars Yengeç burcuna geçiyor. Güzellik, bakım gibi konular önem kazanabilir. Partneriniz aile konularında daha aktif davranmak isteyebilir. Aile, yuva konusunda birlikte görüşmeler yapabilirsiniz. Bu 2 gün maddi konuların özel hayatınızla ilgili fikirlerinizi yönetmesi söz konusu.. Gelecek planlarınız, beklentileriniz gibi konularda daha yaratıcı düşünebilir ve ya hayallerini gerçekleştirmek üzere stratejilere yoğunlaşabilirsiniz.

Yapacağınız görüşmeler, kuracağınız stratejiler, uzaklar, farklı ülkelerdeki işler, deniz aşırı yolculuklar gibi konularda size istikrarlı, organize ve sabırlı bir ilerleme sağlayabilir.

18 Mayıs, özel hayatınızda beklenmedik sürprizler ve ödüller getirebilir. Geçen hafta 8-9 Mayıs’ta zaten bunun haberini almıştınız.

19 Mayıs’taki Dolunay, ortaklık, evlilik, partnerinizle olan ilişkiniz konusunda bir dönemi kapatmanıza yardımcı olabilir. İlişkinizi sonlandırabilir, eğer net olmayan bir takım konular varsa açığa kavuşturabilir, birlikte olduğunuz bir kişi hakkında önemli sırları öğrenebilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU İKİZLER OLANLAR

İkizler BUrcu
13 – 19 Mayıs 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta 14 Mayıs’ta Güneş ve Pluto arasındaki uyumlu açıyla başlıyor. Maddi endişeler, para kaybı konusunda kuruntularınız özellikle kardeş ve yakın çevre sebebiyle edindiğiniz vesveseler, borçlar ve harcamalar konusunda üzerinizdeki stresi sınırlarınızı net bir şekilde çizerek yönetmenizi sağlayabilir. Gelecek planlarınız, kariyer gelirleriniz konusundaki girişimleriniz, özel hayatınızdaki motivasyonunuzu, fikir alışverişlerinizi arttırabilir.

15 Mayıs’ta Venus Boğa burcuna, 16 Mayıs’ta ise Mars Yengeç burcuna geçiyor. Gizli ilişkiler, spekülatif kazançlar, gündeminizi meşgul edebilir. Gelirler ve kazançlar konusunda daha aktif ve daha girişken davranmak isteyebilirsiniz. Aile, yuva konusunda bir takım harcamalar gündeme gelebilir. Bu 2 gün kendinizi maddi açıdan nasıl garantiye alabileceğiniz konusunda yaratıcı çözümler getirebilirsiniz.. Kariyeriniz, profesyonel hayatınız gibi konularda daha yaratıcı düşünebilir ve ya hayallerini gerçekleştirmek üzere gizli stratejilere yoğunlaşabilirsiniz.

Yapacağınız görüşmeler, kuracağınız stratejiler, borçlar, harcamalar, banka,kredi gibi konularda size istikrarlı, organize ve sabırlı bir ilerleme sağlayabilir.

18 Mayıs, gizli ilişkilerinizde ve ya kazançlar ile ilgili gizli girişimler alanında beklenmedik sürprizler ve ödüller getirebilir. Geçen hafta 8-9 Mayıs’ta zaten bunun haberini almıştınız.

19 Mayıs’taki Dolunay, çalışma şartlarınız, ofis içi ilişkiler, organizasyon, günlük rutin gibi konularda bir dönemi kapatmanıza yardımcı olabilir. Çalışma şartlarınız ve ya ofis içi organizasyon ile ilgili önemli bilgiler ortaya çıkabilir, bir sır perdesi ortadan kalkabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU YENGEÇ OLANLAR

İkizler BUrcu
13 – 19 Mayıs 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta 14 Mayıs’ta Güneş ve Pluto arasındaki uyumlu açıyla başlıyor. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, bulunduğunuz gruplar özellikle ikili ilişkiler, birliktelikler konusunda üzerinizdeki stresi sınırlarınızı net bir şekilde çizerek yönetmenizi sağlayabilir. Maddi konulardaki gelecek planlarınız bu konuda katkı sağlayabilir.

15 Mayıs’ta Venus Boğa burcuna, 16 Mayıs’ta ise Mars Yengeç burcuna geçiyor. Daha fazla sosyalleşebileceğiniz, aktif olarak ilişkileriniz sayesinde gruplar içinde boy gösterebileceğiniz bir döneme girişi yapıyorsunuz. Kariyer konusunda son derece hırslı ve girişimci bir imaj çizmeniz bu süre boyunca mümkün..Tatil ve eğlence de motivasyonunuzu arttırabilir. Bu 2 gün uzaklar ve seyahatler hakkında kendinizi bolca konuşurken yakalayabilirsiniz. Bazılarınız yabancı şirketlerle, uzaklarla olan görüşmelerini arttırabilir, para konusunda fikirlerini paylaşabilir..Uzaklar ve seyahatler gibi konularda daha yaratıcı düşünebilir ve ya hayallerini gerçekleştirmek üzere gelecek ile ilgili stratejilere yoğunlaşabilirsiniz.

Yapacağınız görüşmeler, kuracağınız stratejiler, ikili ilişkiler ve ortaklıklar, kontrat ve sözleşmeler gibi konularda size istikrarlı, organize ve sabırlı bir ilerleme sağlayabilir. Bir takım sözleşmelere imza atabilirsiniz.

18 Mayıs, sosyal ortamlarda ve ya arkadaş çevresinde sürpriz bir karşılaşmaya sebep olabilir. Kariyer gelirleriniz konusunda beklenmedik sürprizler ve ödüller getirebilir. Geçen hafta 8-9 Mayıs’ta zaten bunun haberini almıştınız.

19 Mayıs’taki Dolunay, aşk, çocuklar, yetenekler, rekabet, hırslı olduğunuz bir takım konularda bir dönemi kapatmanıza yardımcı olabilir. Bir aşk ilişkinizi sonlandırabilir, rekabet içeren bir durumun sonuna gelebilirsiniz. Tatil ve eğlence konusunda Mayıs ayında başlattığınız bir girişiminiz sonuçlanabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU ASLAN OLANLAR

aslan burcu haftalık burç yorumları
13 – 19 Mayıs 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta 14 Mayıs’ta Güneş ve Pluto arasındaki uyumlu açıyla başlıyor. Kariyer, profesyonel hayat ve statü gibi konulardaki başarılarınız özellikle ofis içi, çalışma şartları, üzerinizde bulunan yük, pozisyonunuz konusunda stresi sınırlarınızı net bir şekilde çizerek yönetmenizi sağlayabilir.Başarılarınız sayesinde ön plana çıkmanızla birlikte işiniz kolaylaşabilir. Uzaklarda bulunan kişilerle başlattığınız ilişkiler, gelecek planlarınızla ilgili bir takım yeni stratejilere ve fikirlere götürebilir. Özellikle uzaklardaki kadınlarla iletişiminiz kolay olabilir.

15 Mayıs’ta Venus Boğa burcuna, 16 Mayıs’ta ise Mars Yengeç burcuna geçiyor. Kariyerinizde daha da aktif olarak ilişkileriniz sayesinde boy gösterebileceğiniz, ön plana çıkabileceğiniz, üst düzey otoritelerce onaylanacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Aileyle ve ya anneniz, annelik, eviniz, gayrimenkul gibi konularla ve ya uzaklarla ilgili bir takım gizli girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bu 2 gün harcamalar ve borçlar hakkında kendinizi bolca konuşurken yakalayabilirsiniz.Bazılarınız üst düzey yöneticilerle gelirler ve kazançlar konusunda görüşmelerini arttırabilir, para konusunda fikirlerini paylaşabilir..

Yapacağınız görüşmeler, kuracağınız stratejiler, ofis içindeki pozisyonunuz, çalışma şartları, günlük rutininiz ve sağlığınız gibi konularda size istikrarlı, organize ve sabırlı bir ilerleme sağlayabilir. Bir takım sözleşmelere imza atabilirsiniz.

18 Mayıs, kariyer çevresinde sürpriz bir karşılaşmaya sebep olabilir. Ve ya üst düzey otoritelerce beklenmedik bir şekilde övgüyle ve takdirle karşı karşıya kalabilirsiniz, beklenmedik sürprizler ve ödüller getirebilir. Geçen hafta 8-9 Mayıs’ta zaten bunun haberini almıştınız.

19 Mayıs’taki Dolunay, aile, yuva ve gayrimenkul gibi konularda bir dönemi kapatmanıza yardımcı olabilir. Bir konu netlik kazanabilir. Mayıs ayında başlattığınız bir girişiminiz sonuçlanabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BAŞAK OLANLAR

başak burcu haftalık burç yorumları
13 – 19 Mayıs 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta 14 Mayıs’ta Güneş ve Pluto arasındaki uyumlu açıyla başlıyor. Uzaklar, seyahatler, baba ve ya yaşça büyük otorite kişilerle olan bağlantılarınız özellikle tatil, eğlence ve ya çocuk alanında üzerinizde bulunan yük ve stresi, sınırlarınızı net bir şekilde çizerek yönetmenizi sağlayabilir. Yakaladığınız bir takım maddi fırsatlar, maddi girişimler, kariyer alanında size fayda sağlayabilir.

15 Mayıs’ta Venus Boğa burcuna, 16 Mayıs’ta ise Mars Yengeç burcuna geçiyor. Uzaklarla olan ilişkileriniz daha fazla gündeme oturabilir, bazılarınız tatile ve ya uzak yerlere seyahatler yapabilir, keyif sürebilir. Diğer taraftan bulunduğunuz ortamlar, sosyal çevreniz aileniz ile bağlantılı olarak motivasyon kaynağınız olabilir. Bu 2 gün uzaklarla olan iletişiminiz ortaklıklar ve ikili ilişkiler alanında size yaratıcı çözümler sunabilir. Eşinizle, ortağınızla bir çok hayalinizi paylaşabilirsiniz.

Uzaklarla ilgili maddi konularda yapacağınız görüşmeler, kuracağınız stratejiler, işiniz ve kariyerinizde size istikrarlı, organize ve sabırlı bir ilerleme sağlayabilir. Bir takım sözleşmelere imza atabilirsiniz.

18 Mayıs, sürpriz bir tatil gündeme düşebilir ve ya uzaklarla ilgili konularda sürpriz bir gelişme meydana gelebilir. Bir karşılaşmaya sebep olabilir. Bu durum beklenmedik sürprizler ve ödüller getirebilir. Geçen hafta 8-9 Mayıs’ta zaten bunun haberini almıştınız.

19 Mayıs’taki Dolunay, kardeşler, yakın çevre, aileyle ilgili bir takım gelecek planları gibi konularda bir dönemi kapatmanıza yardımcı olabilir. Bir konu netlik kazanabilir. Mayıs ayında başlattığınız bir girişiminiz sonuçlanabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU TERAZİ OLANLAR

terazi burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta 14 Mayıs’ta Güneş ve Pluto arasındaki uyumlu açıyla başlıyor. Kira , gayrimenkulden elde ettiğiniz ve ya spekülatif yatırım araçlarından elde ettiğiniz gelirler, özellikle aile, yuva ve gayrimenkul alanında üzerinizde bulunan yük ve stresi, sınırlarınızı net bir şekilde çizerek yönetmenizi sağlayabilir. Partneriniz, ortağınız, sözleşmeyle bağlı olduğunuz kişilerle olan ilişkileriniz, uzaklarla ve ya farklı felsefelerle, yüksek öğrenim, eğitim ve öğretim ile ilgili hedefleriniz konusunda yardımcı olabilir.

15 Mayıs’ta Venus Boğa burcuna, 16 Mayıs’ta ise Mars Yengeç burcuna geçiyor. Bir takım maddi destekler elde edebilir, banka, kredi , miras gibi konularda daha fazla ilişkilerinizi yönetmek durumunda kalabilirsiniz. Şans sizden yana.. Ek gelirler elde edebilirsiniz. Diğer taraftan kariyeriniz, işiniz, statünüz gibi konularda motivasyonunuz artabilir, bununla birlikte aileniz ve yuvanız ile ilgili konuları yönetmek durumunda kalabilirsiniz. Bu 2 gün banka, kredi ve harcamalarla ve yan gelirlerle ilgili fikirler, stratejiler çalışma ve günlük rutininiz konusunda size yaratıcı çözümler sunabilir.

Harcamalar, borçlar ve banka, kredi ile ilgili maddi konularda yapacağınız görüşmeler, kuracağınız stratejiler, aileniz, yuvanız, ve eviniz ile ilgili sorumlulukları ve görevleri yönetmede size istikrarlı, organize ve sabırlı bir ilerleme sağlayabilir. Bir takım sözleşmelere imza atabilirsiniz.

18 Mayıs, sürpriz bir kazanç , maddi konularda sürpriz bir gelişme meydana gelebilir. Bonus, prim, ikramiye kazanabilirsiniz. Bazılarınız cinsel anlamda etkileneceğiniz bir kişiyle karşılaşabilir. Bu durum beklenmedik sürprizler ve ödüller getirebilir. Geçen hafta 8-9 Mayıs’ta zaten bunun haberini almıştınız.

19 Mayıs’taki Dolunay, gelirler ve kazançlar ile ilgili bir takım konularda bir dönemi kapatmanıza yardımcı olabilir. Bir konu netlik kazanabilir. Tamamlanabilir. Mayıs ayında başlattığınız bir girişiminiz sonuçlanabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU AKREP OLANLAR

akrep burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta 14 Mayıs’ta Güneş ve Pluto arasındaki uyumlu açıyla başlıyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar, statü kazandıran kişilerle olan durumlar özellikle fikirleriniz ve stratejileriniz alanında üzerinizde bulunan yük ve stresi, sınırlarınızı net bir şekilde çizerek yönetmenizi sağlayabilir. Günlük rutininiz, çalışma ortamınız alanında kurduğunuz ilişkiler, harcamalar ve borçlar konusundaki hedefleriniz ile ilgili size yardımcı olabilir.

15 Mayıs’ta Venus Boğa burcuna, 16 Mayıs’ta ise Mars Yengeç burcuna geçiyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar gibi konularda keyif verici girişimler meydana gelebilir. Şans sizden yana.. Diğer taraftan uzaklardaki akrabalarınız, aileniz ile ilgili bir takım aksiyonlar almak isteyebilirsiniz. Bu 2 gün eşiniz, partneriniz ve ortağınız ile yapacağınız görüşmeler, fikir alışverişleri ve ya imzalar, aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili idealleriniz konusunda size yaratıcı çözümler sunabilir.

Partneriniz ve ya ortağınız ile yapacağınız görüşmeler, kuracağınız stratejiler, kariyer alanında sahip olduğunuz sorumlulukları ve görevleri yönetmede size istikrarlı, organize ve sabırlı bir ilerleme sağlayabilir. Bir takım sözleşmelere imza atabilirsiniz.

18 Mayıs, ikili ilişkilerde sürpriz bir gelişme meydana gelebilir. Beklenmedik bir şekilde gizli yürüttüğünüz ilişkiniz ile ilgili bir durum ön plana çıkabilir. Bazılarınız çok etkileneceğiniz bir kişiyle karşılaşabilir. Geçen hafta 8-9 Mayıs’ta zaten bunun haberini almıştınız.

19 Mayıs’taki Dolunay, özel hayatınız, ikili ilişkilere bakış açınız, genel anlamda sağlığınız gibi konularda bir dönemi kapatmanıza yardımcı olabilir. Bir konu netlik kazanabilir. Tamamlanabilir. Siz renginizi net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Mayıs ayında başlattığınız bir girişiminiz sonuçlanabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU YAY OLANLAR

yay burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta 14 Mayıs’ta Güneş ve Pluto arasındaki uyumlu açıyla başlıyor. Çalışma ortamında bulunan fakat uzaklardan, farklı kültürden olan bir kişi maddi alanda üzerinizde bulunan yük ve stresi, sınırlarınızı net bir şekilde çizerek yönetmenizi sağlayabilir. Çocuğunuz ve ya aşk hayatınız bağlamında kurduğunuz ilişki ve başlattığınız girişimler , ikili ilişkiler, ortaklıklar konusundaki hedefleriniz ile ilgili size yardımcı olabilir.

15 Mayıs’ta Venus Boğa burcuna, 16 Mayıs’ta ise Mars Yengeç burcuna geçiyor. Çalışma ortamı, şartlar, günlük rutininizde kurduğunuz ilişkiler , çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz gibi konularda keyif verici girişimler meydana gelebilir. Şans sizden yana.. Diğer taraftan Aileniz, yuvanız, evinizle ilgili borçlar ve harcamalar konusunda bir takım aksiyonlar almak isteyebilirsiniz. Bu 2 gün çalışma arkadaşlarınız ile yapacağınız görüşmeler, fikir alışverişleri ve ya atacağınız imzalar, aileniz, yuvanız ile ilgili idealleriniz konusunda size yaratıcı çözümler sunabilir.

Aynı zamanda yapacağınız bu görüşmeler, kuracağınız stratejiler, maddi alanda kazançlar ve gelirler, mülkler ve al – sat gibi konularda sahip olduğunuz sorumlulukları ve görevleri yönetmede size istikrarlı, organize ve sabırlı bir ilerleme sağlayabilir. Bir takım sözleşmelere imza atabilirsiniz.

18 Mayıs, çalışma ortamındaki ilişkilerinde sürpriz bir gelişme meydana gelebilir. Etileneceğiniz bir kişi karşınıza çıkabilir. Geçen hafta 8-9 Mayıs’ta zaten bunun haberini almıştınız.

19 Mayıs’taki Dolunay, harcamalar ve borçlar, banka ve kredi gibi konulardaki endişelerinizi, korkularınızı tetikleyebilir, ortaya çıkarabilir. Bilinçaltınızda bazı blokajlar konusunda farkındalığınız artabilir. Mayıs ayında başlattığınız bir girişiminiz sonuçlanabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU OĞLAK OLANLAR

oğlak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta 14 Mayıs’ta Güneş ve Pluto arasındaki uyumlu açıyla başlıyor. Spekülatif bir takım yatırım araçları ve bu alanda alacağınız girişimler konusunda, üstünüzdeki yük ve stresi, sınırlarınızı net bir şekilde çizerek yönetmenizi sağlayabilir. Aile ilişkileriniz ve ya yuvanız, eviniz konusunda başlattığınız bir takım girişimler , günlük rutininiz ve sağlığınız konusundaki hedefleriniz ile ilgili size yardımcı olabilir.

15 Mayıs’ta Venus Boğa burcuna, 16 Mayıs’ta ise Mars Yengeç burcuna geçiyor. Çocuklar ile olan ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda keyif verici girişimler meydana gelebilir. Şans sizden yana.. Diğer taraftan partneriniz ve eşiniz, ilişkiniz, evliliğiniz ve ortaklığınız konusunda bir takım aksiyonlar almak isteyebilirsiniz. Mücadeleci bir tavır sergileyebilirsiniz. Bu 2 gün aşk hayatınız ve ya çocuğunuz ile yapacağınız konuşmalar, görüşmeler, fikir alışverişleri yakın çevreniz, kardeşleriniz ve onlarla olan iletişiminiz konusunda size yaratıcı çözümler sunabilir.

Aynı zamanda yapacağınız bu görüşmeler, kuracağınız stratejiler, uzun zamandan beri değişen hayatınız ve benimsediğiniz yeni sorumluluk ve görevler alanında size istikrarlı, organize ve sabırlı bir ilerleme sağlayabilir. Bir takım sözleşmelere imza atabilirsiniz.

18 Mayıs, aşk hayatınızda sürpriz bir gelişme meydana gelebilir. Etkileneceğiniz bir kişi karşınıza çıkabilir. Geçen hafta 8-9 Mayıs’ta zaten bunun haberini almıştınız.

19 Mayıs’taki Dolunay, sosyal çevreniz, bulunduğunuz ortamlar ve ya gelecek planlarınızla ilgili bir süreci noktalayabilir. Bir arkadaşınızla olan ilişkinize nokta koyabilirsiniz. Mayıs ayında başlattığınız bir girişiminiz sonuçlanabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOVA OLANLAR

kova burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta 14 Mayıs’ta Güneş ve Pluto arasındaki uyumlu açıyla başlıyor. Partneriniz, eşiniz, ortağınız, kira sözleşmeniz ve ya bağlı olduğunuz kontratlar, statü ve kariyer nedeniyle üstünüze yüklenen baskı ve stresi, sınırlarınızı net bir şekilde çizerek yönetmenizi sağlayabilir. Kardeşiniz, yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizde başlattığınız girişimler, yetenek ve becerilerinizi ispatlama konusundaki hedefleriniz ile ilgili size yardımcı olabilir.

15 Mayıs’ta Venus Boğa burcuna, 16 Mayıs’ta ise Mars Yengeç burcuna geçiyor. Aileniz ve yuvanız, eviniz ve aile ilişkilerinizde keyif verici girişimler meydana gelebilir. Şans sizden yana.. Diğer taraftan çalışma ortamınız, şartlarınız, işiniz, pozisyonunuz konusunda bir takım aksiyonlar almak isteyebilirsiniz. Mücadeleci bir tavır sergileyebilirsiniz. Bu 2 gün aileniz ile yapacağınız konuşmalar, görüşmeler, fikir alışverişleri maddi konular, gelirler ve kazançlar konusunda size yaratıcı çözümler sunabilir.

Aynı zamanda yapacağınız bu görüşmeler, kuracağınız stratejiler, uzun zamandan beri sahip olmak istediğiniz kariyer ve statü alanındaki yeni sorumluluk ve görevler alanında size istikrarlı, organize ve sabırlı bir ilerleme sağlayabilir. Bir takım sözleşmelere imza atabilirsiniz.

18 Mayıs, aile ilişkilerinizde sürpriz bir gelişme meydana gelebilir. Ve ya uzaklardan evinize gelecek bir kişiden çok etkilenebilirsiniz. Geçen hafta 8-9 Mayıs’ta zaten bunun haberini almıştınız.

19 Mayıs’taki Dolunay, kariyeriniz, profesyonel hayatınız ile ilgili bir süreci noktalayabilir. Üst düzey yönetimle ilgili bir takım konular netleşebilir. Mayıs ayında başlattığınız bir girişiminiz sonuçlanabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BALIK OLANLAR

Balık burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta 14 Mayıs’ta Güneş ve Pluto arasındaki uyumlu açıyla başlıyor. Kardeşler, yakın çevre ve ya iş yerinde üst düzey konumda bir kişi, gelecek planlarınız ile ilgili üstünüze yüklenen baskı ve stresi, sınırlarınızı net bir şekilde çizerek yönetmenizi sağlayabilir. Maddi konular, kazançlar ve yaptığınız bir takım yatırımlar konusundaki girişimleriniz, ev ve aile alanındaki hedeflerinize ulaşmada yardımcı olabilir.

15 Mayıs’ta Venus Boğa burcuna, 16 Mayıs’ta ise Mars Yengeç burcuna geçiyor. Kardeş, yakın çevre ilişkilerinizde keyif verici girişimler meydana gelebilir. Kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Şans sizden yana.. Diğer taraftan çocuklar, tatil, eğlence ve aşk hayatınızla ilgili konularda bir takım aksiyonlar almak isteyebilirsiniz. Mücadeleci bir tavır sergileyebilirsiniz. Bu 2 gün yakın çevrenizle özellikle ev ve gayrimenkul konusunda yapacağınız konuşmalar, görüşmeler, fikir alışverişleri özel hayatınız konusunda size yaratıcı çözümler sunabilir.

Aynı zamanda yapacağınız bu görüşmeler, kuracağınız stratejiler, uzun zamandan beri değişen çevreniz, ortamınız, gelecek planlarınız ile ilgili yeni sorumluluk ve görevler alanında size istikrarlı, organize ve sabırlı bir ilerleme sağlayabilir. Bir takım sözleşmelere imza atabilirsiniz.

18 Mayıs, yakın çevreniz konusunda sürpriz bir gelişme meydana gelebilir. Ve ya yakın çevrenizden birisiyle aniden karşılaşabilirsiniz. Sürpriz bir yolculuk yapabilirsiniz. Geçen hafta 8-9 Mayıs’ta zaten bunun haberini almıştınız.

19 Mayıs’taki Dolunay, uzaklar, seyahatler, yurtdışındaki bağlantılarınız, inandığınız felsefeler ile ilgili bir süreci noktalayabilir. Ayrıca partneriniz bir takım fikirlerinizi dile getirebilir bu sizde bir uyanışa neden olabilir.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap