23 – 28 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

temmuz 2019 Haftalık burç yorumları

Hafta Güneş – Uranus etkileşimi ile başlıyor. Aynı gün Venus – Chiron kavuşumu da gerçekleşecek. 24 Nisan’da Pluto geri harekete başlıyor. Kova burcunda Son dördün ise önemli kavramları hayatımızdan çıkarmamıza yardım edecek. Hafta sonunda, Mars – Neptun zorlu açısı gündemde olacak.

23 – 28 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları
23 – 28 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş – Uranus kavuşumu ile başlıyor. Maddi alanda spekülatif bir kazanç gündeminizi meşgul edebilir, beklenmedik bir kazanç elde edebilirsiniz. Bir gayrimenkul ve ya altın, döviz gibi alanlardan kazanç sağlayabilirsiniz.

Aynı gün, Venus – Chiron kavuşumu Koç burcunda gerçekleşecek. İlişkiler ve ortaklıklar alanında önemli gelişmeler ve eski yaralarla ilgili konular ön plana çıkabilir. Ani kararlar kendinize olan özgüveninizi arttırabilir.

24 Nisan’da geri harekete başlayacak olan Pluto, kariyer ve sosyal statünüz ile ilgili alanda önemli değişim ve dönüşümleri gerektirirken, 2 Ekim’e kadar, şimdiye kadar attığınız adımlarınızla ilgili düşünmenizi, değerlendirmeler yapmanızı sağlayacak. Yeni stratejilere ihtiyacınız olabilir.

27 Nisan’da Kova burcundaki Son Dördün, 19 Nisan’da gerçekleşen Dolunay sonrası hayatınızdan çıkarmanız gerekenler konusunda hızlanmanızı sağlayacak. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve ya gelecek planlarınız konusunda teslimiyete geçmeniz mümkün. Hayal gücünüz, ilhamınız, sizi endişelendiren bir takım konular ile illgili beklentileriniz, aksiyon alma konusunda iddialı ve riskli davranmanıza neden olabilir. Tutamayacağınız sözlerden, iddialaşmalardan uzak durun.

YÜKSELEN BOĞA BURCU

Haftalık burç yorumları
23 – 28 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş – Uranus kavuşumu ile başlıyor. Özel hayatınız, imajınız, tarzınız ve ya görünümünüz ile ilgili beklenmedik durumlar söz konusu. Özellikle aile, ev ve yuva alanında değişimler sizleri beklemekte. Radikal kararlar ve durumlar söz konusu olabilir.

Aynı gün, Venus – Chiron kavuşumu Koç burcunda gerçekleşecek. Çalışma ortamı, iş ve girişimcilikle ilgili endişeler ve korkular alanında önemli gelişmeler ve ya eski yaralarla ilgili konular ön plana çıkabilir. Ani kararlar kendinize olan özgüveninizi arttırabilir.

24 Nisan’da geri harekete başlayacak olan Pluto, uzaklar, seyahatler, farklı kültürler ve felsefeler, yüksek öğrenim ile ilgili alanlarda önemli değişim ve dönüşümleri gerektirirken, 2 Ekim’e kadar, şimdiye kadar attığınız adımlarınızla ilgili düşünmenizi, değerlendirmeler yapmanızı sağlayacak. Yeni stratejilere ihtiyacınız olabilir.

27 Nisan’da Kova burcundaki Son Dördün, 19 Nisan’da gerçekleşen Dolunay sonrası hayatınızdan çıkarmanız gerekenler konusunda hızlanmanızı sağlayacak. Kariyer, profesyonel hayatınız konusunda teslimiyete geçmeniz mümkün. Borçlar ve harcamalar ile ilgili beklentileriniz, aksiyon alma konusunda iddialı ve riskli davranmanıza neden olabilir. Tutamayacağınız sözlerden, iddialaşmalardan uzak durun.

YÜKSELEN İKİZLER BURCU

İkizler BUrcu
23 – 28 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş – Uranus kavuşumu ile başlıyor. Bilinçaltınız ile ilgili beklenmedik farkındalıklar ve ya ani sürprizler söz konusu. Özellikle yakın çevreniz, kardeşleriniz, yaşadığınız ortam alanında önemli değişimler sizleri beklemekte. Radikal kararlar söz konusu olabilir.

Aynı gün, Venus – Chiron kavuşumu Koç burcunda gerçekleşecek. Sosyal çevreniz, ortamınız, gelecek planlarınız ile ilgili eski yaralarla yüzleşmeler ön plana çıkabilir. Ani kararlar kendinize olan özgüveninizi arttırabilir.

24 Nisan’da geri harekete başlayacak olan Pluto, borçlar, harcamalar, banka, kredi ve ya miras, eşiniz ve ya ortağınız ile ortak gelirler gibi alanlarda önemli değişim ve dönüşümleri gerektirirken, 2 Ekim’e kadar, şimdiye kadar attığınız adımlarınızla ilgili düşünmenizi, değerlendirmeler yapmanızı sağlayacak. Yeni stratejilere ihtiyacınız olabilir.

27 Nisan’da Kova burcundaki Son Dördün, 19 Nisan’da gerçekleşen Dolunay sonrası hayatınızdan çıkarmanız gerekenler konusunda hızlanmanızı sağlayacak. Uzaklar, farklı kültürler, öğretiler, felsefeler, uzaklardaki bağlantılarınız konusunda teslimiyete geçmeniz mümkün, fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Kariyeriniz ve ya statünüz ile ilgili beklentileriniz, aksiyon alma konusunda iddialı ve riskli davranmanıza neden olabilir. Tutamayacağınız sözlerden, iddialaşmalardan uzak durun.

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

yengeç burcu haftalık burç yorumları
23 – 28 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş – Uranus kavuşumu ile başlıyor. Sosyal çevreniz, ortamınız, gelecek planlarınız ile ilgili beklenmedik farkındalıklar ve ya ani sürprizler söz konusu. Özellikle maddi konular, gelirler, harcadığınız alanlar konusunda önemli değişimler sizleri beklemekte. Radikal kararlar söz konusu olabilir.

Aynı gün, Venus – Chiron kavuşumu Koç burcunda gerçekleşecek. Kariyeriniz, profesyonel hayatınız, toplum önündeki statünüz ile ilgili eski yaralarla yüzleşmeler ön plana çıkabilir. Ani kararlar kendinize olan öz güveninizi arttırabilir.

24 Nisan’da geri harekete başlayacak olan Pluto, ikili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler, sözleşmeler gibi alanlarda önemli değişim ve dönüşümleri gerektirirken, 2 Ekim’e kadar, şimdiye kadar attığınız adımlarınızla ilgili düşünmenizi, değerlendirmeler yapmanızı sağlayacak. Yeni stratejilere ihtiyacınız olabilir.

27 Nisan’da Kova burcundaki Son Dördün, 19 Nisan’da gerçekleşen Dolunay sonrası hayatınızdan çıkarmanız gerekenler konusunda hızlanmanızı sağlayacak. Borçlar, harcamalar, ortak gelirler, miras, kredi gibi konularda teslimiyete geçmeniz mümkün, fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Uzaklar, farklı ülkeler, kültürler, yüksek öğrenim, uzak seyahatler ile ilgili beklentileriniz, aksiyon alma konusunda iddialı ve riskli davranmanıza neden olabilir. Tutamayacağınız sözlerden, iddialaşmalardan uzak durun.

YÜKSELEN ASLAN BURCU

aslan burcu haftalık burç yorumları
Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş – Uranus kavuşumu ile başlıyor. Kariyeriniz ve profesyonel hayatınız, üst düzey yöneticiler ile ilgili beklenmedik farkındalıklar ve ya ani sürprizler söz konusu. Özellikle başarılı projelere imza atabilir, yöneticiler önünde başarılı bir profil çizebilirsiniz. Yerini sağlamlaştırabilirsiniz. Radikal kararlar söz konusu olabilir.

Aynı gün, Venus – Chiron kavuşumu Koç burcunda gerçekleşecek. Uzaklar, farklı kültürler, ülkeler ile ilgili ilişkilerinizde eski yaralarla yüzleşmeler ön plana çıkabilir. Ani kararlar kendinize olan öz güveninizi arttırabilir.

24 Nisan’da geri harekete başlayacak olan Pluto, çalışma ortamı, üzerinizdeki sorumluluklar, bunların ağırlı , ofis şartları, bazılarınız için sağlık ve günlük rutindeki görevler gibi alanlarda önemli değişim ve dönüşümleri gerektirirken, 2 Ekim’e kadar, şimdiye kadar attığınız adımlarla ilgili düşünmenizi, değerlendirmeler yapmanızı sağlayacak. Yeni stratejilere ihtiyacınız olabilir.

27 Nisan’da Kova burcundaki Son Dördün, 19 Nisan’da gerçekleşen Dolunay sonrası hayatınızdan çıkarmanız gerekenler konusunda hızlanmanızı sağlayacak. ikili ilişkiler, ortaklıklar, sözleşmeler ve anlaşmalar gibi konularda teslimiyete geçmeniz mümkün, fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Borçlar, harcamalar, kredi, fon, yan maddi gelirler, sigorta ve ya ikramiye, prim ile ilgili beklentileriniz, aksiyon alma konusunda iddialı ve riskli davranmanıza neden olabilir. Tutamayacağınız sözlerden, iddialaşmalardan uzak durun.

YÜKSELEN BAŞAK BURCU

başak burcu haftalık burç yorumları
Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş – Uranus kavuşumu ile başlıyor. Uzaklar, yabancı şirketler, gelir kapıları, farklı kültür ve felsefeler ile ilgili beklenmedik farkındalıklar ve ya ani sürprizler söz konusu. Özellikle bu alanda başlatmak istediğiniz bir takım gizli projelere alan açmak isteyebilir ve ya bunun için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Radikal kararlar söz konusu olabilir.

Aynı gün, Venus – Chiron kavuşumu Koç burcunda gerçekleşecek. Borçlar, harcamalar, yatırım ile ilgili girişimlerde kurduğunuz ilişkiler alanında eski yaralarla yüzleşmeler ön plana çıkabilir. Ani kararlar kendinize olan öz güveninizi arttırabilir. 24 Nisan’da geri harekete başlayacak olan Pluto, işe dönüştürdüğünüz bir hobi ve ya ilgi alanı, beceriler ve yetenekler, çocuk ev ya aşk hayatınız gibi alanlarda önemli değişim ve dönüşümleri gerektirirken, 2 Ekim’e kadar, şimdiye kadar attığınız adımlarla ilgili düşünmenizi, değerlendirmeler yapmanızı sağlayacak. Yeni stratejilere ihtiyacınız olabilir.

27 Nisan’da Kova burcundaki Son Dördün, 19 Nisan’da gerçekleşen Dolunay sonrası hayatınızdan çıkarmanız gerekenler konusunda hızlanmanızı sağlayacak. Çalışma ortamı, şartları, günlük rutin, düzen , sağlık ve ya alışkanlıklar gibi konularda teslimiyete geçmeniz mümkün, fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Ortaklıklar, birliktelikler, eşiniz ile olan ilişkinizde beklentileriniz ve ya hayalleriniz, aksiyon alma konusunda iddialı ve riskli davranmanıza neden olabilir. Tutamayacağınız sözlerden, iddialaşmalardan uzak durun. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ BURCU

terazi burcu haftalık burç yorumları
Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş – Uranus kavuşumu ile başlıyor. Borçlar, harcamalar, kredi, fon, sigorta ve ya ikramiye, prim ile ilgili beklenmedik farkındalıklar ve ya ani sürprizler söz konusu. Özellikle bu alanda sosyal çevreniz, arkadaşlarınızdan beklenmedik yardımlar gelebilir ve ya bunun için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Radikal kararlar söz konusu olabilir.

Aynı gün, Venus – Chiron kavuşumu Koç burcunda gerçekleşecek. İkili ilişkiler, ortaklıklar, partneriniz ile olan ilişkilerinizde eski yaralarla yüzleşmeler ön plana çıkabilir. Ani kararlar kendinize olan öz güveninizi arttırabilir.

24 Nisan’da geri harekete başlayacak olan Pluto, aile, ev, yuva, gayrimenkul, aile ilişkileri gibi alanlarda önemli değişim ve dönüşümleri gerektirirken, 2 Ekim’e kadar, şimdiye kadar attığınız adımlarla ilgili düşünmenizi, değerlendirmeler yapmanızı sağlayacak. Yeni stratejilere ihtiyacınız olabilir.

27 Nisan’da Kova burcundaki Son Dördün, 19 Nisan’da gerçekleşen Dolunay sonrası hayatınızdan çıkarmanız gerekenler konusunda hızlanmanızı sağlayacak. Çocuk, aşk, hobi, ilgi alanları gibi konularda teslimiyete geçmeniz mümkün, kabul edip devam edebilir ve ya sizi ağırlaştıran kavramlardan bu alanlarda kurtulabilirsiniz. Çalışma ortamı, şartları, günlük rutin, düzen konusunda beklentileriniz, iddialı ve riskli davranmanıza neden olabilir. Tutamayacağınız sözlerden, iddialaşmalardan uzak durun. Hayal kırıklığına uğratabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP BURCU

akrep burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş – Uranus kavuşumu ile başlıyor. Partnerlik, birliktelik, ortaklık ile ilgili beklenmedik farkındalıklar ve ya ani sürprizler söz konusu. Özellikle bu alanda aile, yuva ve ev konuları asıl bağlayıcı konu olabilir. Taşınma konusu gündeme gelebilir. Radikal kararlar söz konusu olabilir.

Aynı gün, Venus – Chiron kavuşumu Koç burcunda gerçekleşecek. Çalışma ortamında kurduğunuz ilişkilerinizde eski yaralarla yüzleşmeler ön plana çıkabilir. Ani kararlar kendinize olan öz güveninizi arttırabilir.

24 Nisan’da geri harekete başlayacak olan Pluto, kariyer ve statü konularındaki stratejileriniz gibi alanlarda önemli değişim ve dönüşümleri gerektirirken, 2 Ekim’e kadar, şimdiye kadar attığınız adımlarla ilgili düşünmenizi, değerlendirmeler yapmanızı sağlayacak. Yeni stratejilere ihtiyacınız olabilir.

27 Nisan’da Kova burcundaki Son Dördün, 19 Nisan’da gerçekleşen Dolunay sonrası hayatınızdan çıkarmanız gerekenler konusunda hızlanmanızı sağlayacak. Aile, yuva ve ya gayrimenkul gibi konularda teslimiyete geçmeniz mümkün, kabul edip devam edebilir ve ya sizi ağırlaştıran kavramlardan bu alanlarda kurtulabilirsiniz. Aşk hayatınız ve ya çocuğunuzun hayatıyla ilgili beklentileriniz, iddialı ve riskli davranmanıza neden olabilir. Tutamayacağınız sözlerden, iddialaşmalardan uzak durun. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

YÜKSELEN YAY BURCU

yay burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş – Uranus kavuşumu ile başlıyor. Çalışma ortamınız, işiniz, günlük rutininiz ile ilgili beklenmedik farkındalıklar ve ya ani sürprizler söz konusu. Özellikle bu alanda uzaklar, farklı kültürler, ve oradaki bağlantılarınız asıl bağlayıcı konu olabilir. Uzaklardan gelen bir kişi bir takım fırsatlar yaratabilir.

Aynı gün, Venus – Chiron kavuşumu Koç burcunda gerçekleşecek. Çocuklarınız ile olan ilişkileriniz ve ya aşk hayatınız, eski yaralarla yüzleşmenize neden olabilir. Ani kararlar kendinize olan özgüveninizi arttırabilir.

24 Nisan’da geri harekete başlayacak olan Pluto, gelirler, kazançlar konusunda önemli değişim ve dönüşümleri gerektirirken, 2 Ekim’e kadar, şimdiye kadar attığınız adımlarla ilgili düşünmenizi, değerlendirmeler yapmanızı sağlayacak. Yeni stratejilere ihtiyacınız olabilir.

27 Nisan’da Kova burcundaki Son Dördün, 19 Nisan’da gerçekleşen Dolunay sonrası hayatınızdan çıkarmanız gerekenler konusunda hızlanmanızı sağlayacak. Yakın çevreniz, kardeşler ve ya birtakım radikal düşünceleriniz konusunda teslimiyete geçmeniz mümkün, kabul edip devam edebilir ve ya sizi ağırlaştıran kavramlardan bu alanlarda kurtulabilirsiniz. Aileniz, yuvanız, eviniz konusundaki beklentileriniz, iddialı ve riskli davranmanıza neden olabilir. Tutamayacağınız sözlerden, iddialaşmalardan uzak durun. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK BURCU

oğlak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş – Uranus kavuşumu ile başlıyor. Çocuklar, aşk hayatınız ve ya rekabet gerektiren alanlarda beklenmedik farkındalıklar ve ya ani sürprizler söz konusu. Özellikle maddi bir takım fırsatlar, kredi ve ya yan destek gelirler bu alanda asıl bağlayıcı konu olabilir.

Aynı gün, Venus – Chiron kavuşumu Koç burcunda gerçekleşecek. Aile ilişkileriniz, genetik miras, atalarınızla ilgili konular eski yaralarla yüzleşmenize neden olabilir. Ani kararlar kendinize olan özgüveninizi arttırabilir.

24 Nisan’da geri harekete başlayacak olan Pluto, imajınız, görünümünüz, ikili ilişkiler konusunda önemli değişim ve dönüşümleri gerektirirken, 2 Ekim’e kadar, şimdiye kadar attığınız adımlarla ilgili düşünmenizi, değerlendirmeler yapmanızı sağlayacak. Yeni stratejilere ihtiyacınız olabilir.

27 Nisan’da Kova burcundaki Son Dördün, 19 Nisan’da gerçekleşen Dolunay sonrası hayatınızdan çıkarmanız gerekenler konusunda hızlanmanızı sağlayacak. Maddi konular, gelirler, kazançlar konusunda teslimiyete geçmeniz mümkün, kabul edip devam edebilir ve ya sizi ağırlaştıran kavramlardan bu alanlarda kurtulabilirsiniz. Kardeşleriniz, yakın çevreniz ve bu alandaki stratejileriniz konusundaki beklentileriniz, iddialı ve riskli davranmanıza neden olabilir. Tutamayacağınız sözlerden, iddialaşmalardan uzak durun. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA BURCU

kova burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş – Uranus kavuşumu ile başlıyor. Aile, yuva, eviniz gibi alanlarda beklenmedik farkındalıklar ve ya ani sürprizler söz konusu. Özellikle bir takım sözleşmeler, kontratlar , gayrimenkul alanında asıl bağlayıcı konu olabilir.

Aynı gün, Venus – Chiron kavuşumu Koç burcunda gerçekleşecek. Kardeş, yakın çevre ve onlarla olan ilişkileriniz eski yaralarla yüzleşmenize neden olabilir. Ani kararlar kendinize olan özgüveninizi arttırabilir.

24 Nisan’da geri harekete başlayacak olan Pluto, kariyer, statü ve gizli bir takım iş projeleri konusunda önemli değişim ve dönüşümleri gerektirirken, 2 Ekim’e kadar, şimdiye kadar attığınız adımlarla ilgili düşünmenizi, değerlendirmeler yapmanızı sağlayacak. Yeni stratejilere ihtiyacınız olabilir.

27 Nisan’da Kova burcundaki Son Dördün, 19 Nisan’da gerçekleşen Dolunay sonrası hayatınızdan çıkarmanız gerekenler konusunda hızlanmanızı sağlayacak. İmajınız, duruşunuz, tarzınız, ikili ilişkiler alanındaki stratejileriniz konusunda teslimiyete geçmeniz mümkün, kabul edip devam edebilir ve ya sizi ağırlaştıran kavramlardan bu alanlarda kurtulabilirsiniz. Gelirler ve kazançlar konusundaki beklentileriniz, iddialı ve riskli davranmanıza neden olabilir. Tutamayacağınız sözlerden, iddialaşmalardan uzak durun. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK BURCU

Balık burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş – Uranus kavuşumu ile başlıyor. Kardeşler, yakın çevreniz, güvence sağlayan stratejiler gibi alanlarda beklenmedik farkındalıklar ve ya ani sürprizler söz konusu. Özellikle çalışma ortamı, üzerinizdeki sorumluluklar, günlük düzen ve sağlığınız asıl bağlayıcı konu olabilir.

Aynı gün, Venus – Chiron kavuşumu Koç burcunda gerçekleşecek. Gelirler, kazançlar konusunda eski yaralar ve travmalarla yüzleşmeniz mümkün. Ani kararlar kendinize olan özgüveninizi arttırabilir.

24 Nisan’da geri harekete başlayacak olan Pluto, Gelecek planlarınız, iş çevreniz, kariyer gelirleriniz konusunda önemli değişim ve dönüşümleri gerektirirken, 2 Ekim’e kadar, şimdiye kadar attığınız adımlarla ilgili düşünmenizi, değerlendirmeler yapmanızı sağlayacak. Yeni stratejilere ihtiyacınız olabilir.

27 Nisan’da Kova burcundaki Son Dördün, 19 Nisan’da gerçekleşen Dolunay sonrası hayatınızdan çıkarmanız gerekenler konusunda hızlanmanızı sağlayacak. Bilinçaltınız, korkularınız ve endişeleriniz alanındaki konusunda teslimiyete geçmeniz mümkün, kabul edip devam edebilir ve ya sizi ağırlaştıran kavramlardan bu alanlarda kurtulabilirsiniz. Genel anlamda hayatınız, tarzınız, duruşunuz, birlikte olduğunuz kişiyle olan stratejileriniz konusundaki beklentileriniz, iddialı ve riskli davranmanıza neden olabilir. Tutamayacağınız sözlerden, iddialaşmalardan uzak durun. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap