28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Geçen haftaya göre daha sakin bir hafta bizi beklemekte. Ay küçülmeye devam ediyor..Hafta boyunca, Balık, Koç, Boğa ve İkizler burcunda olacak.Venus, Saturn ve Neptun ile dans ederken, Merkür ise Jupiter ve Neptun ile çelişkide olacak..

YÜKSELEN KOÇ

koç burcu haftalık burç yorumları
28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta sakin başlıyor. 30 Mayıs’ta Neptun, Merkür ile çatışırken, Venus ile yardımlaşacak. Yükselen Koç’lar, kardeşler, yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizde bir takım konularda kandırılmalara, aldanmaya, aldatmaya ve ya dolandırılmalara açık olmanız mümkün. Kısa seyahatler, bilgi, eğitim, öğretim alanında dikkatli davranmalısınız. Dedikodulara kanmayın. Akşam saatlerinde maddi konularla ilgili yanlış kararlar alabilirsiniz. Aşırı idealist ve hayalperest hareket edebilirsiniz. İkili ilişkilerde partneriniz sizi mutlu edebilir, hediyelerle şımartılmanız mümkün..

31 Mayıs’ta Merkür –Jupiter karşıtlığı, bilgi, donanım, iletişim becerileri açısından kendinize olan özgüveniniz yüksek olabilir. Tutamayacağınız sözlerden kaçının. Diğer taraftan, özellikle kariyer ve profesyonel hayatınızda kendinizi maddi manevi güvenceye almanız mümkün. Uzun soluklu ve kalıcı, istikrarlı hareket etmenizi destekleyecek kişilerle ilişkiler kurabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA

Haftalık burç yorumları
28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta sakin başlıyor. 30 Mayıs’ta Neptun, Merkür ile çatışırken, Venus ile yardımlaşacak. Yükselen Boğa’lar, gelirler, kazançlar, maddi bir takım konularda kandırılmalara, aldanmaya, aldatmaya ve ya dolandırılmalara açık olmanız mümkün. Fazla hayale kapılmayın. Dedikodulara kanmayın. Akşam saatlerinde özel hayatınız ile ilgili bir çok hayal ve fantezi içinde bulabilirsiniz kendinizi..Özellikle iş yerinizde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ortamlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

31 Mayıs’ta Merkür –Jupiter karşıtlığı, maddi konularla ilgili fazla iddialı hareket edebileceğinizi gösteriyor. Tutamayacağınız sözlerden kaçının. Fazla iddialı konuşmaktan kaçının.. Harcamalarınız artabilir, ödeyemeyeceğiniz borcun altına girmeyin. Diğer taraftan, özellikle uzaklar, farklı kültürler, seyahatler, yüksek öğrenim gibi konularda kendinizi maddi manevi güvenceye almanız mümkün. Eğer uzaklardan yönettiğiniz bir takım işler varsa, kendinizi kolaylıkla sağlama alabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

İkizler BUrcu
28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta sakin başlıyor. 30 Mayıs’ta Neptun, Merkür ile çatışırken, Venus ile yardımlaşacak. Yükselen İkizler, özel hayatınız, genel sağlığınız, ilişkilerde duruşunuz nedeniyle bir takım konularda kandırılmalara, aldanmaya, aldatmaya ve ya dolandırılmalara açık olmanız mümkün. Özellikle ailenizle ilgili bir takım konularda kariyer, profesyonel hayat alanındaki ilişkilerinizde kanabilir, kandırabilirsiniz. Akşam saatlerinde aşk hayatınız sizi çok mutlu edebilir, birlikteliğinizle ilgili bir çok hayale kapılabilirsiniz. Ve ya spekülatif alanlardan kazanacaklarınız konusunda idealleriniz yüksek olabilir.

31 Mayıs’ta Merkür –Jupiter karşıtlığı ile, ikili ilişkiler, ortaklık ve partnerlik alanında fazla iddialı konuşmalar yapabilirsiniz, özellikle aileniz, eviniz ve yuvanız ile ilgili tutamayacağınız sözlerden kaçının. Fazla iddialı konuşmaktan kaçının.. Diğer taraftan, özellikle borçlar, harcamalar, banka, kredi gibi konularda kendinizi maddi manevi güvenceye almanız mümkün. Eğer bir takım borçları ödemeye çalışıyorsanız, sürpriz kazançlar yardımınıza koşabilir, sizi rahatlatabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları
28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta sakin başlıyor. 30 Mayıs’ta Neptun, Merkür ile çatışırken, Venus ile yardımlaşacak. Yükselen Yengeç’ler, çalışma ve iş konularıyla ilgili fikirleriniz nedeniyle bir takım konularda kandırılmalara, aldanmaya, aldatmaya ve ya dolandırılmalara açık olmanız mümkün. Özellikle uzaklarla bağlantılı konular, yurtdışı ile olan bağlantılarınız, yğksek öğrenim ve seyahatler alanındaki ilişkilerinizde kanabilir, kandırabilirsiniz. Akşam saatlerinde sosyal çevreniz, katıldığnız organizasyonlar sizi çok mutlu edebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

31 Mayıs’ta Merkür – Jupiter karşıtlığı ile birlikte, çalışma ortamı, şartlar, günlük rutininiz, sağlığınız alanında fazla iddialı konuşmalar, görüşmeler yapabilirsiniz, özellikle iş ile ilgili tutamayacağınız sözlerden kaçının. Fazla iddialı konuşmaktan kaçının.. Diğer taraftan, özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklar, sözleşmeler, kontratlar gibi konularda kendinizi maddi manevi güvenceye almanız mümkün. Eğer bir takım kontrat sürecinde ilerliyorsanız, geleceğe dair kendinizi garantiye alabilirsiniz. Her ne kadar bu süreçte ortaklık ve ilişki alanında kısıtlansanız da, bu durum sizi huzursuz hissettirmeyecektir.

YÜKSELEN ASLAN

28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları
28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta sakin başlıyor. 30 Mayıs’ta Neptun, Merkür ile çatışırken, Venus ile yardımlaşacak. Yükselen Aslan’lar, sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla olan dialoglarınız, iletişiminiz nedeniyle bir takım konularda kandırılmalara, aldanmaya, aldatmaya ve ya dolandırılmalara açık olmanız mümkün. Özellikle maddi konular, borçlar, krediler, banka ve miras alanındaki ilişkilerinizde kanabilir, kandırabilirsiniz. Akşam saatlerinde kariyeriniz, sosyal statünüz, profesyonel hayatınız sizi çok mutlu edebilir, elde ettiğiniz başarı ve takdir ile gelecek harcamalarınız ile ilgili bir çok hayale kapılabilirsiniz.

31 Mayıs’ta Merkür – Jupiter karşıtlığı sonucunda, çocuklar, aşk hayatınız, tatil ve eğlence alanında fazla iddialı konuşmalar, görüşmeler yapabilirsiniz, özellikle maddi konular ile ilgili tutamayacağınız sözlerden kaçının. Fazla iddialı konuşmayın.. Diğer taraftan, özellikle çalışma ortamı, pozisyonunuz, üzerinizdeki görevler ve sorumluluklar gibi konularda kendinizi otoritenin onayıyla birlikte maddi manevi güvenceye almanız mümkün. Görevlerinizi ve sorumluluklarınızı daha sağlam bir şekilde yönetebilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

başak burcu haftalık burç yorumları
28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta sakin başlıyor. 30 Mayıs’ta Neptun, Merkür ile çatışırken, Venus ile yardımlaşacak. Yükselen Başak’lar, kariyeriniz, işiniz, hedefleriniz nedeniyle bir takım konularda kandırılmalara, aldanmaya, aldatmaya ve ya dolandırılmalara açık olmanız mümkün. Özellikle üst düzey ve ya otorite olan kişilerle olan ilişkinizde kanabilir, kandırabilirsiniz. Akşam saatlerinde uzaklar, farklı kültürler, yüksek öğrenim, farklı felsefeler ve öğretiler dahilinde kurduğunuz ilişkileriniz sizi çok mutlu edebilir, elde ettiğiniz başarı ve mutluluğu partnerinizle kutlayabilirsiniz.

31 Mayıs’ta Merkür – Jupiter karşıtlığı sonucunda, aile, ev, yuva alanında fazla iddialı konuşmalar, görüşmeler yapabilirsiniz, özellikle fikirleriniz, bilginiz ve stratejiniz ev ve yuva konusunda tutamayacağınız sözler vermenize neden olabilir. Üst düzey yönetilerle fazla iddialı konuşmalar yapmayın.. Diğer taraftan, özellikle işinizi, hobilerinizi, ilgi alanınızı, becerilerinizi yansıtan bir iş ve statü konusunda, uzaklardaki bağlantılarınız sayesinde, kendinizi güvenceye alabilirsiniz. Uzun vadeli ilişkilere, ortaklıklara adım atabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları
28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta sakin başlıyor. 30 Mayıs’ta Neptun, Merkür ile çatışırken, Venus ile yardımlaşacak. Yükselen Terazi’ler, uzaklar, farklı kültürler, eğitim ve öğretim, yasal süreçler, seyahatler nedeniyle bir takım konularda kandırılmalara, aldanmaya, aldatmaya ve ya dolandırılmalara açık olmanız mümkün. Özellikle çalışma konuları, iş rutininiz, günlük programlarınız, varsa çalışanlarınız ile olan ilişkinizde kanabilir, kandırabilirsiniz. Akşam saatlerinde borçlar, harcamalar, banka ve kredi dahilinde kurduğunuz ilişkileriniz sizi çok mutlu edebilir, rahatlayabilirsiniz.

31 Mayıs’ta Merkür – Jupiter karşıtlığı sonucunda, kardeşler, yakın çevre ilişkilerinizde fazla iddialı konuşmalar, görüşmeler yapabilirsiniz, özellikle çalışma konularınızı, düzeninizi, rutininizi ayarlarken tutamayacağınız sözler vermenize neden olabilir… Diğer taraftan, özellikle aileniz, yuvanız ve eviniz ile ilgili görevler ve sorumlulukları yönetmenizde, elde edeceğiniz sürpriz bir takım maddi ödüller ve kısmetler yardımcı olabilir, kalıcı çözüm yolları, anlaşmalar yapmanızı sağlayabilir.

YÜKSELEN AKREP

akrep burcu haftalık burç yorumları
28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta sakin başlıyor. 30 Mayıs’ta Neptun, Merkür ile çatışırken, Venus ile yardımlaşacak. Yükselen Akrep’ler, borçlar, harcamalar, banka, kredi, miras nedeniyle bir takım konularda kandırılmalara, aldanmaya, aldatmaya ve ya dolandırılmalara açık olmanız mümkün. Özellikle spekülatif yatırım araçları, tatil, eğlence ve hobileriniz konularında kanabilir, kandırabilirsiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız, partneriniz sizi çok mutlu edebilir, rahatlatabilir, birlikte bir çok hayale kapılabilirsiniz.

31 Mayıs’ta Merkür – Jupiter karşıtlığı sonucunda, uzaklarla ilgili maddi konular, gelirler, kazançlar konusunda, fazla iddialı konuşmalar, görüşmeler yapabilirsiniz, bu durum özellikle borçlarınızı, bütçenizi, harcamalarınızı ayarlarken tutamayacağınız sözler vermenize neden olabilir…Harcamalara dikkat. Diğer taraftan, özellikle işiniz, kariyeriniz, statünüz ile ilgili görevler ve sorumlulukları yönetmeniz son derece kolay olabilir, ortaklıklar, ilişkiler, yasal süreçler ve kontratlar sayesinde kalıcı, sağlam ve uzun vadeli adımlar atabilir, önemli konularda imzalar atabilirsiniz.

YÜKSELEN YAY

28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları
28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta sakin başlıyor. 30 Mayıs’ta Neptun, Merkür ile çatışırken, Venus ile yardımlaşacak. Yükselen Yay’lar, ikili ilişkiler, ortaklıklar, partnerlik, sözleşmeler bu alandaki fikirler, yapılan görüşmeler nedeniyle bir takım konularda kandırılmalara, aldanmaya, aldatmaya ve ya dolandırılmalara açık olmanız mümkün. Özellikle kariyer ve statü bağlantılı ilişkileriniz alanında kanabilir, kandırabilirsiniz. Akşam saatlerinde çalışma ortamınız fazlasıyla keyif verebilir, uzaklardan gelen dostlarınız sizin meşe kaynağınız olabilir, ailenizi de bu keyfe dahil edebilirsiniz..

31 Mayıs’ta Merkür – Jupiter karşıtlığı sonucunda, edindiğiniz yeni bakış açısı, hayat felsefesi, genel anlamda hayatınız ve ilişkileriniz konusunda, fazla iddialı konuşmalar, görüşmeler yapabilirsiniz, bu durum özellikle kariyer/aile alanında tutamayacağınız sözler vermenize neden olabilir… Diğer taraftan, özellikle maddi konular, gelirler ve kazançlar ile ilgili görevler ve sorumlulukları yönetmeniz son derece kolay olabilir, özellikle çalışma ortamındaki ilişkiler, bürokrasi sayesinde kalıcı, sağlam ve uzun vadeli adımlar atabilir, önemli konularda imzalar atabilirsiniz. Bir gelir ve ya kazanç kapısının istikrarlı bir şekilde size açılmasına neden olabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

oğlak burcu haftalık burç yorumları
28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta sakin başlıyor. 30 Mayıs’ta Neptun, Merkür ile çatışırken, Venus ile yardımlaşacak. Yükselen Oğlak’lar, çalışma ortamı, şartları, işiniz, sağlığınız ve bu alandaki fikirler, yapılan görüşmeler nedeniyle bir takım konularda kandırılmalara, aldanmaya, aldatmaya ve ya dolandırılmalara açık olmanız mümkün. Özellikle uzaklar ve seyahatler, farklı kültürlerle bağlantılı işler alanında kanabilir, kandırabilirsiniz. Akşam saatlerinde aşk hayatınız, çocuklarınız, statünüzü ilgilendiren konularda, son derece mutluluk verici konuşmalar ve görüşmeler içinde kendinizi bulabilirsiniz.

31 Mayıs’ta Merkür – Jupiter karşıtlığı sonucunda, iş yerindeki durumunuz, fikirleriniz, stratejiler konusunda, fazla iddialı konuşmalar, görüşmeler yapmanız mümkün, bu durum özellikle uzaklardan gelen kişiler ile olan iletişiminizde tutamayacağınız sözler vermenize neden olabilir… Diğer taraftan, Venus – Saturn birliği, özellikle aşk hayatınız, spekülatif yatırım araçları, tatil, eğlence gibi konularda, kalıcı bir takım sorumluluklar ve görevler almanıza neden olabilir. Kalıcı ilişkiler, uzun vadeli birlikteliklere adım atabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA

kova burcu haftalık burç yorumları
28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta sakin başlıyor. 30 Mayıs’ta Neptun, Merkür ile çatışırken, Venus ile yardımlaşacak. Yükselen Kova’lar, aşk hayatınız, yaratıcılık, çocuklar, ilgi alanınız, hobileriniz ve bu alandaki fikirler, yapılan görüşmeler nedeniyle bir takım konularda kandırılmalara, aldanmaya, aldatmaya ve ya dolandırılmalara açık olmanız mümkün. Özellikle maddi konularla ilgili kanabilir, kandırabilirsiniz. Akşam saatlerinde aileniz, yuvanız ve eviniz, aile ilişkilerinizi ilgilendiren konularda, son derece mutluluk verici olaylar, durumlar söz konusu olabilir.

31 Mayıs’ta Merkür – Jupiter karşıtlığı sonucunda, aşk hayatınız, tatil ve eğlence konusunda, fazla iddialı konuşmalar, görüşmeler yapmanız mümkün, bu durum özellikle uzaklardan ve ya farklı kültürden olan kişiler ile dolu olan çevrenizde tutamayacağınız sözler vermenize neden olabilir… Diğer taraftan, Venus – Saturn birliği, özellikle aileniz, yuvanız, aile ilişkileriniz sayesinde kariyer ve iş alanında sağlam adımlar atmanızı sağlayabilir. Uzun soluklu projeler konusunda önemli imzalar atabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

Balık burcu haftalık burç yorumları
28 Mayıs – 2 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta sakin başlıyor. 30 Mayıs’ta Neptun, Merkür ile çatışırken, Venus ile yardımlaşacak. Yükselen Balık’lar, eviniz, yuvanız, aileniz ve bu alandaki fikirler, yapılan görüşmeler nedeniyle bir takım konularda kandırılmalara, aldanmaya, aldatmaya ve ya dolandırılmalara açık olmanız mümkün. Özellikle taşınma ve ya yer değişikliği gibi konularda kanabilir, kandırabilirsiniz. Akşam saatlerinde yakın çevrenizi, kardeşinizi ve onlarla ilişkilerinizi ilgilendiren konularda, son derece mutluluk verici olaylar, durumlar söz konusu olabilir. Maddi konular sohbet konusu olabilir.

31 Mayıs’ta Merkür – Jupiter karşıtlığı sonucunda, partnerinizle aileniz, yuvanız, gayrimenkul ile iddialı konuşmalar, görüşmeler yapmanız mümkün, bu durum özellikle kariyer konusunda ve çevrenizde tutamayacağınız sözler vermenize neden olabilir, aşırı iyimser bir yaklaşımda kalmanıza neden olabilir… Diğer taraftan, Venus – Saturn işbirliği ile birlikte, özellikle borçlar, harcamalar ve partnerinizle olan ortak gelirler alanında gelecek planlarınızı garantiye almanız mümkün.. Kendinizi daha huzurlu ve güvende hissedebilirsiniz.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap