24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Merkür Akrep burcunda

24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

Astroloji: 24 – 30 Eylül 2018 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor? 24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

Bu hafta, gökyüzünde Koç burcunda bir Dolunay gerçekleşecek.. Chiron Balık burcuna geri dönüyor..Pluto Oğlak burcunda ileri harekete geçiyor..

Koç burcu:  24 – 30 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

Koç burcu haftalık burç yorumları
Koç Burcu Haftalık Yorumları – 24 – 30 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları : 24 Eylül’de Merkür’ün Mars’a olan açısı ile, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve ya işvereniniz alanındaki fikirleriniz, düşünceleriniz ve ya bu kişilerle yaptığınız görüşmeler doğrultusunda gruplar içerisinde daha aktif olabilir, gelecek planlarınızla ilgili daha kolay aksiyon alabilirsiniz. Önemli görüşmeler, konuşmalar, yazışmalar yapmanız, mümkün.

25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile, kişisel hayatınız, imajınız ve ya ikili ilişkilerdeki duruşunuzla tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yeni ay’da başlattığınız girişim, sonuçlarını vermeye başlayabilir. Bir takım sırlarınız ortaya dökülebilir ve ya duygularınızı ifade ederken karşı tarafın tepkisini çekebilirsiniz. Bu süreçte özellikle iş ve kariyer alanında otorite kişiler, yaşça büyük insanlar ile çatışmalar yaşayabilir, sorumluluklar ve görevler konusunda zorlanabilirsiniz.

26 Eylül’de Kova burcunda hızlanan Mars, Güney Ay düğümü ile son kez kavuşuyor. Buluşmanın ilki 8 Haziran, ikincisi ise 20 Temmuz’da gerçekleşmişti. Hoşlanmadığınız ve ya istemediğiniz bir eyleme geçmek ve bu nedenle tartışmak, münakaşa etmek durumunda kalmak gerilimi artırabilir. Bazı arkadaşlarınız ile aranızdaki ucu açık konular çözüme kavuşabilir.. Geçmişle artık vedalaşma zamanı geldi..

28 Eylül’de özellikle ortaklıklardaki potansiyelinizi gelecek planlarınıza dahil ederek hızlanabilirsiniz. Gruplar içindeki mücadelenizi arttırabilirsiniz. Ortak hareket etmek kendinizi daha da güçlü hissetmenize neden olabilir.

30 Eylül’de Pluto’nun ileri harekete geçmesiyle, kariyer ve sosyal statünüz alanında, sorumluluklarınızın zamanla değişime uğraması ve uzun zamandan beri üzerinde bulunduğunuz çürümüş tabanın bir şekilde yıkılarak yeniden inşa edilmesiyle ilgili yaşadığınız olaylarda artık hızlanmalar görülebilir. Elinizden gelenin en iyisini yaparak sizi aşağı çeken ne varsa kurtuldunuz. Artık bu alanda yeniden doğuşunuzu gerçekleştirdiniz. Şimdi sağlam temellerin üzerinde ayakta durma vakti..

Boğa burcu: 24 – 30 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

Boğa burcu haftalık burç yorumları
24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları : 24 Eylül’de Merkür’ün Mars’a olan açısı ile, çalışma ortamınız, şartlarınız, işiniz, sağlığınız ve günlük rutininiz alanındaki fikirleriniz, düşünceleriniz ve ya çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz, onlarla yaptığınız görüşmeler doğrultusunda kariyeriniz, profesyonel hayatınız, hedefleriniz ile ilgili daha kolay aksiyon alabilirsiniz. Önemli görüşmeler, konuşmalar, yazışmalar yapmanız mümkün.

25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile, Yeni ay’da başlattığınız girişim, sonuçlarını vermeye başlayabilir. İçsel anlamda, bilinçaltınız ile ilgili bir aydınlanma ve ya farkındalık yaşamanız mümkün. Neden – sonuç ilişkisini daha iyi kavrayabilirsiniz. Gizli bir düşmanınız renk verebilir ve ya siz farkına varabilirsiniz. Bu süreçte özellikle uzaklarda ve ya farklı kökende, kültürde olan otorite kişiler, yaşça büyük insanlar ile çatışmalar yaşayabilir, sorumluluklar ve görevler konusunda problem yaşayabilirsiniz.

26 Eylül’de Kova burcunda hızlanan Mars, Güney Ay düğümü ile son kez kavuşuyor. Buluşmanın ilki 8 Haziran, ikincisi ise 20 Temmuz’da gerçekleşmişti. Kariyer alanında hoşlanmadığınız bir kişiyle aynı ortama girmek durumunda kalabilir ve ya bu kişiyle tartışabilir, münakaşa edebilirsiniz. Kariyer alanında ucu açık konular çözüme kavuşabilir.. Geçmişle artık vedalaşma zamanı geldi..
28 Eylül’de özellikle çalışma ortamınızdaki potansiyelinizi kariyer planlarınıza dahil ederek hızlanabilirsiniz. Profesyonel hayatınız alanındaki mücadelenizi arttırabilirsiniz. İş yerinde dengeyi kurmanız kendinizi daha da güçlü hissetmenize neden olabilir.

30 Eylül’de Pluto’nun ileri harekete geçmesiyle, uzaklar, seyahatler, farklı ülkeler, kültürler, öğretiler, yasal konular alanında, sorumluluklarınızın zamanla değişime uğraması ve uzun zamandan beri üzerinde bulunduğunuz çürümüş tabanın bir şekilde yıkılarak yeniden inşa edilmesiyle ilgili yaşadığınız olaylarda artık hızlanmalar görülebilir. Elinizden gelenin en iyisini yaparak sizi aşağı çeken ne varsa kurtuldunuz. Artık bu alanda yeniden doğuşunuzu gerçekleştirdiniz. Şimdi sağlam temellerin üzerinde ayakta durma vakti..

İkizler burcu 24 – 30 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

24 Eylül’de Merkür’ün Mars’a olan açısı ile, çocuklar, aşk, flört, tatil, eğlence ve kendinizi ispat etmek istediğiniz yetenekler ve becerileriniz alanındaki fikirleriniz, düşünceleriniz ve ya aşık olduğunuz kişiyle olan iletişiminiz, onunla yaptığınız görüşmeler doğrultusunda uzaklar, seyahatler, farklı kültürler ve felsefeler, öğretiler ile ilgili daha kolay aksiyon alabilirsiniz. Önemli görüşmeler, konuşmalar, yazışmalar yapmanız mümkün.24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile, Yeni ay’da başlattığınız girişim, sonuçlarını vermeye başlayabilir. Gelecek için maddi alanda yatırım yapmak, para biriktirmek ve ya sosyalleşmek için para harcamak gibi niyetlerinizde kafanızda netleşen konular olabilir. Bazı kararlar alabilirsiniz. Bir takım bitişler, sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Maddi alandaki harcamalarınız ve borçlarınız bu süreçte üzerinizde baskı yaratabilir.

Harcamalarınızı kısmakta zorlanabilirsiniz.
26 Eylül’de Kova burcunda hızlanan Mars, Güney Ay düğümü ile son kez kavuşuyor. Buluşmanın ilki 8 Haziran, ikincisi ise 20 Temmuz’da gerçekleşmişti. Uzaklar ve farklı ülkeler, kültürler, seyahatler ve ya bu alandaki planlarınız ile ilgili hoşlanmadığınız bir kişiyle aynı ortama girmek durumunda kalabilir ve ya bu kişiyle tartışabilir, münakaşa edebilirsiniz. İş yerinizden bir kişi ile aranızdaki ucu açık konular çözüme kavuşabilir..

28 Eylül’de özellikle yetenekleriniz, becerileriniz alanındaki potansiyelinizi uzaklarla ilgili hedeflerinize dahil ederek hızlanabilirsiniz. Uzaklara olan seyahatleriniz artabilir. Daha cesur ve girişken davranmanız, kendinizi daha da güçlü hissetmenize neden olabilir.

30 Eylül’de Pluto’nun ileri harekete geçmesiyle, borçlar, harcamalar, banka, krediler ve yan gelirler alanında, sorumluluklarınızın zamanla değişime uğraması ve uzun zamandan beri üzerinde bulunduğunuz çürümüş tabanın bir şekilde yıkılarak yeniden inşa edilmesiyle ilgili yaşadığınız olaylarda artık hızlanmalar görülebilir. Elinizden gelenin en iyisini yaparak sizi aşağı çeken ne varsa kurtuldunuz. Artık bu alanda yeniden doğuşunuzu gerçekleştirdiniz. Şimdi sağlam temellerin üzerinde ayakta durma vakti..

Yengeç burcu 24 – 30 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

24 Eylül’de Merkür’ün Mars’a olan açısı ile, aileniz, yuvanız, eviniz alanındaki fikirleriniz, düşünceleriniz ve ya aileniz ile olan iletişiminiz, onlarla yaptığınız görüşmeler doğrultusunda harcamalar, borçlar, banka ve kredileriniz ile ilgili daha kolay aksiyon alabilirsiniz. Önemli görüşmeler, konuşmalar, yazışmalar yapmanız, imzalar atmanız mümkün.

25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile, Yeni ay’da başlattığınız girişim, sonuçlarını vermeye başlayabilir. Kariyeriniz, profesyonel hayatınız, işiniz ile ilgili gelecek planlarınızda bir takım farkındalıklar ve ya aydınlanmalar meydana gelebilir. Profesyonel anlamda bir bitiş yaşayabilirsiniz. Ya da bu alanda bir konu netlik kazanabilir. Bu süreçte özellikle partneriniz, ortağınız, iş vereniniz pozisyonundaki otorite kişiler, yaşça büyük insanlar ile çatışmalar yaşayabilir, sorumluluklar ve görevler konusunda problem yaşayabilirsiniz.24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

26 Eylül’de Kova burcunda hızlanan Mars, Güney Ay düğümü ile son kez kavuşuyor. Buluşmanın ilki 8 Haziran, ikincisi ise 20 Temmuz’da gerçekleşmişti. Borçlar, harcamalar, banka, krediler ve yan gelirler ile ilgili hoşlanmadığınız bir takım aksiyonlar alabilirsiniz ve ya bu kariyeriniz ile ilgili hedefleriniz için aşırı derecede çabalamak durumunda kalabilirsiniz. Bu alandaki ucu açık konular bir şekilde çözüme kavuşabilir..
28 Eylül’de özellikle maddi gücünüzü aileniz, yuvanız ve eviniz alanında kullanmanızla birlikte harcamalar ve borçlar ile ilgili hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Birlik içinde hareket etmeniz, kendinizi daha da güçlü hissetmenize neden olabilir.

30 Eylül’de Pluto’nun ileri harekete geçmesiyle, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve ya işvereniniz alanında, sorumluluklarınızın zamanla değişime uğraması ve uzun zamandan beri üzerinde bulunduğunuz çürümüş tabanın bir şekilde yıkılarak yeniden inşa edilmesiyle ilgili yaşadığınız olaylarda artık hızlanmalar görülebilir. Elinizden gelenin en iyisini yaparak sizi aşağı çeken ne varsa kurtuldunuz. Artık bu alanda yeniden doğuşunuzu gerçekleştirdiniz. Şimdi sağlam temellerin üzerinde ayakta durma vakti..

Aslan burcu 24 – 30 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

24 Eylül’de Merkür’ün Mars’a olan açısı ile, kardeşler, yakın çevreniz, kısa seyahatler alanındaki fikirleriniz, düşünceleriniz ve ya yakın akrabalarınız ile olan iletişiminiz, onlarla yaptığınız görüşmeler doğrultusunda ortaklıklar, ikili ilişkiler, birliktelikleriniz ile ilgili daha kolay aksiyon alabilirsiniz. Önemli görüşmeler, konuşmalar, yazışmalar yapmanız mümkün. Kardeşlerinize ve ya yakın çevrenize maddi destekte bulunabilirsiniz.24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile, Yeni ay’da başlattığınız girişim, sonuçlarını vermeye başlayabilir. Uzaklar ve farklı ülkeler, kültürler, seyahatler ve ya bu alandaki planlarınız ile ilgili bir takım netleşmeler ve ya aydınlanmalar meydana gelebilir. Bu süreçte özellikle çalışma ortamınızdaki otorite kişiler, yaşça büyük insanlar ile çatışmalar yaşayabilir, sorumluluklar ve görevler konusunda problemlerle karşılaşabilirsiniz. İş yükünüzün artması sizi zor durumda bırakabilir.

26 Eylül’de Kova burcunda hızlanan Mars, Güney Ay düğümü ile son kez kavuşuyor. Buluşmanın ilki 8 Haziran, ikincisi ise 20 Temmuz’da gerçekleşmişti. İkili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler alanında istemediğiniz aksiyonlara geçmek sizi zorlayabilir. Ve ya partnerinizle istemediğiniz bir münakaşaya girmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle ev, aile ve gayrimenkul alanında ucu açık konular artık çözüme kavuşabilir.. Geçmişle artık vedalaşma zamanı geldi..

28 Eylül’de özellikle kardeşiniz, yakın çevreniz, yaşadığınız ortam gibi konularda, dengeyi, adaleti sağlamak adına düşünceler, fikirler üretmeniz, partneriniz ve ya ilişkiniz ile ilgili hedeflerinize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olabilir. Adaletli ve huzur odaklı hareket etmeniz, kendinizi daha da güçlü hissetmenize neden olabilir.

30 Eylül’de Pluto’nun ileri harekete geçmesiyle, çalışma ortamınız, pozisyonunuz, şartlarınız, günlük rutininiz, sağlığınız alanında, sorumluluklarınızın zamanla değişime uğraması ve uzun zamandan beri üzerinde bulunduğunuz çürümüş tabanın bir şekilde yıkılarak yeniden inşa edilmesiyle ilgili yaşadığınız olaylarda artık hızlanmalar görülebilir. Elinizden gelenin en iyisini yaparak sizi aşağı çeken ne varsa kurtuldunuz. Artık bu alanda yeniden doğuşunuzu gerçekleştirdiniz. Şimdi sağlam temellerin üzerinde ayakta durma vakti..

Başak burcu 24 – 30 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

24 Eylül’de Merkür’ün Mars’a olan açısı ile, maddi konular, gelirler, kazançlar alanındaki fikirleriniz, düşünceleriniz ve ya kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi ortaya koymanız doğrultusunda çalışma ortamınız, işiniz, şartlarınız ile ilgili daha kolay aksiyon alabilirsiniz. Önemli görüşmeler, konuşmalar, yazışmalar yapmanız, imzalar atmanız mümkün. Kendiniz için yaratmak istediğiniz özgürlük alanını oluşturabilirsiniz.

25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile, Yeni ay’da başlattığınız girişim, sonuçlarını vermeye başlayabilir. Harcamalar, borçlar, krediler ve ya bu alandaki planlarınız ile ilgili bir takım netleşmeler ve ya aydınlanmalar meydana gelebilir. Bir borcunuzu kapatabilirsiniz. Bu süreçte özellikle spekülatif para araçlarından beklentilerinizin gerçekleşmemesi, kısıtlanması ve ya bir takım engeller yaşamanız, üzerinizde baskı yaratabilir.

26 Eylül’de Kova burcunda hızlanan Mars, Güney Ay düğümü ile son kez kavuşuyor. Buluşmanın ilki 8 Haziran, ikincisi ise 20 Temmuz’da gerçekleşmişti. Çalışma ortamında, şartlarınızda, günlük rutininizde ve ya sağlığınız alanında istemediğiniz bir takım aksiyonlara geçmek sizi zorlayabilir. Ve ya çalışma arkadaşlarınızla istenmeyen münakaşalara girmek zorunda kalabilirsiniz.

28 Eylül’de özellikle gelirler, kazançlar, manevi değerler gibi konularda, ortaklık kurmak, alma verme dengesini sağlamak adına hareket etmeniz, çalışma ortamınız, işiniz, sağlığınız, günlük düzeniniz ile ilgili hedeflerinize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olabilir. Gizli yeteneklerinizi ortaya çıkararak hareket etmeniz, kendinizi daha da güçlü hissetmenize neden olabilir.24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

30 Eylül’de Pluto’nun ileri harekete geçmesiyle, çocuklar, aşk, flört, cinsellik, tatil, eğlence ve kendinizi ispat etmek istediğiniz yetenekler ve becerileriniz alanında, sorumluluklarınızın zamanla değişime uğraması ve uzun zamandan beri üzerinde bulunduğunuz çürümüş tabanın bir şekilde yıkılarak yeniden inşa edilmesiyle ilgili yaşadığınız olaylarda artık hızlanmalar görülebilir. Elinizden gelenin en iyisini yaparak sizi aşağı çeken ne varsa kurtuldunuz. Artık bu alanda yeniden doğuşunuzu gerçekleştirdiniz. Şimdi sağlam temellerin üzerinde ayakta durma vakti..

Terazi burcu 24 – 30 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

burcu haftalık burç yorumları
24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

24 Eylül’de Merkür’ün Mars’a olan açısı ile, kişisel hayatınız, imajınız ve ya ikili ilişkilerdeki duruşunuz ile ilgili fikirlerinizi ortaya koymanız doğrultusunda çocuklar, aşk, flört, cinsellik, tatil, eğlence ve kendinizi ispat etmek istediğiniz yetenekler ve becerileriniz ile ilgili daha kolay aksiyon alabilirsiniz. Önemli görüşmeler, konuşmalar, yazışmalar yapmanız, imzalar atmanız mümkün. Keyif aldığınız konularda aksiyona geçebilirsiniz.24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile, Yeni ay’da başlattığınız girişim, sonuçlarını vermeye başlayabilir. İkili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler ve ya bu alandaki planlarınız ile ilgili bir takım netleşmeler ve ya aydınlanmalar meydana gelebilir. Bir ilişkinizi noktalama kararı alabilirsiniz. Aile içindeki otoriteler, yaşça büyük insanlar ile çatışmalar yaşayabilir, eviniz ve yuvanızdaki sorumluluklar ve görevler konusunda problemlerle karşılaşabilirsiniz. İş yükünüzün artması sizi zor durumda bırakabilir.

26 Eylül’de Kova burcunda hızlanan Mars, Güney Ay düğümü ile son kez kavuşuyor. Buluşmanın ilki 8 Haziran, ikincisi ise 20 Temmuz’da gerçekleşmişti. Çocuklar, aşk, flört, cinsellik, tatil, eğlence ve kendinizi ispat etmek istediğiniz yetenekler ve becerileriniz alanında istemediğiniz bir takım aksiyonlara geçmek sizi zorlayabilir. Özellikle bu alanlardaki harcamalarınızdaki artış, borçlar, harcamalar ile ilgili ucu açık konular çözüme kavuşabilir.. Yeni çözümleri devreye alabilirsiniz.

28 Eylül’de özellikle hayatınıza vermek istediğiniz yön, sosyal çevrenizde, arkadaşlarınız arasında bu süreçte dikkatleri üzerinize çekmeniz, çocuklar, hobiler ve kendinizi ispat etmek istediğiniz alanlar ile ilgili hedeflerinize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olabilir. Arkadaşlarınızın desteği, gelecek planlarınızla ilgili motivasyonunuz, yeteneklerinizi ortaya koyarak hareket etmeniz, kendinizi daha da güçlü hissetmenize neden olabilir.

30 Eylül’de Pluto’nun ileri harekete geçmesiyle, aileniz, yuvanız, eviniz, gayrimenkul ile ilgili alanda, sorumluluklarınızın zamanla değişime uğraması ve uzun zamandan beri üzerinde bulunduğunuz çürümüş tabanın bir şekilde yıkılarak yeniden inşa edilmesiyle yaşadığınız olaylarda artık hızlanmalar görülebilir. Elinizden gelenin en iyisini yaparak sizi aşağı çeken ne varsa kurtuldunuz. Artık bu alanda yeniden doğuşunuzu gerçekleştirdiniz. Şimdi sağlam temellerin üzerinde ayakta durma vakti..

Akrep burcu 24 – 30 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

burcu haftalık burç yorumları
24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

24 Eylül’de Merkür’ün Mars’a olan açısı ile arkadaşlarınızdan ve ya girdiğiniz sosyal çevrenizden topladığınız bilgi ve ya aldığınız bazı tavsiyeler doğrultusunda aile, yuva ve ya eviniz ile ilgili daha kolay aksiyon alabilirsiniz. Taşınmayı düşünebilirsiniz ve ya aileniz içerisinde önemli görüşmeler, konuşmalar, münakaşalar yaşamanız mümkün. Bu konularda agresif davranabilirsiniz.

25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile, Yeni ay’da başlattığınız girişim, sonuçlarını vermeye başlayabilir. Çalışma ortamınız, şartlarınız, işiniz, sağlığınız ile ilgili bir takım netleşmeler ve ya aydınlanmalar meydana gelebilir. İşinizden ayrılma kararlı alabilirsiniz. Ve ya ofis içinde bir takım gizli saklı durumlar açığa çıkabilir. Bu süreçte yakın çevreniz, yaşadığınız ortam dahilinde bir takım otoriteler, yaşça büyük insanlar ile çatışmalar yaşayabilir, kardeşleriniz, yakın çevreniz alanındaki sorumluluklar ve görevler konusunda problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu alanda omuzlarınızdaki yükünü artabilir.

26 Eylül’de Kova burcunda hızlanan Mars, Güney Ay düğümü ile son kez kavuşuyor. Buluşmanın ilki 8 Haziran, ikincisi ise 20 Temmuz’da gerçekleşmişti. Aileniz, yuvanız, eviniz ve ya gayrimenkuller alanında istemediğiniz bir takım aksiyonlara geçmek sizi zorlayabilir. Özellikle bu alanlardaki aileniz içindeki bir takım sıkıntılar, sorunlar aynı zamanda iş yeriniz ile ilgili ucu açık konular çözüme kavuşabilir.. Geçmişle artık vedalaşma zamanı geldi.

28 Eylül’de, herkesten gizlediğiniz bir takım planlar, kariyerinizle ilgili endişeler ve ya korkular, aileniz ve yuvanız ile ilgili hedefleriniz kariyer alanında sizi harekete geçirebilir. Aile ile ilgili harcamalar konusunda geliştirdiğiniz bir takım fikirler, kendinizi daha da güçlü hissetmenize neden olabilir.

30 Eylül’de Pluto’nun ileri harekete geçmesiyle, kardeşler, yakın çevre, kısa seyahatler ile ilgili alanda, aynı zamanda kariyer ile ilgili bakış açınızın ve fikirlerinizin, sorumluluklarınızın zamanla değişime uğraması ve uzun zamandan beri üzerinde bulunduğunuz çürümüş tabanın bir şekilde yıkılarak yeniden inşa edilmesiyle yaşadığınız olaylarda artık hızlanmalar görülebilir. Elinizden gelenin en iyisini yaparak sizi aşağı çeken ne varsa kurtuldunuz. Artık bu alanda yeniden doğuşunuzu gerçekleştirdiniz. Şimdi sağlam temellerin üzerinde ayakta durma vakti..

Yay burcu 24 – 30 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

burcu haftalık burç yorumları
24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

24 Eylül’de Merkür’ün Mars’a olan açısı ile arkadaşlarınızdan ve ya girdiğiniz sosyal çevrenizden topladığınız bilgi ve ya aldığınız bazı tavsiyeler doğrultusunda harekete geçmeye karar verebilirsiniz. Özellikle de kariyeriniz ile ilgili fikirleriniz, gizli planlarınız ve kendinizi ispat etmek istediğiniz alanlarla ilgili aksiyon almanız mümkün.

24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları :25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile, Yeni ay’da başlattığınız girişim, sonuçlarını vermeye başlayabilir. Çocuğunuza, aşkınıza ve ya hobilerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Bu alanlarla ilgili bir takım netleşmeler ve ya aydınlanmalar meydana gelebilir. Bir aşk ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. Bu süreçte maddi alanda, kazançlar ve gelirleriniz ile ilgili sorumluluklar ve görevler konusunda problemler yaşayabilirsiniz. Bu alanda omuzlarınızdaki yükünü artabilir. Gelirleriniz ile ilgili bir takım ertelemeler, kısıtlamalar yaşamanız sizi zor durumda bırakabilir.

26 Eylül’de Kova burcunda hızlanan Mars, Güney Ay düğümü ile son kez kavuşuyor. Buluşmanın ilki 8 Haziran, ikincisi ise 20 Temmuz’da gerçekleşmişti. Kendinizi ispat etmek istediğiniz alanlarla ilgili iletişimsel bir takım problemler yaşamanız mümkün.. Öfkenizi, sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat çocuklar, aşk, spekülatif yatırım araçları ve de kendi zevk ve hobileriniz alanında fikirlerinizi özgürce savunma konusunda artık daha net olabilirsiniz. Bu alandaki ucu açık konular çözüme kavuşabilir.. Geçmişle artık vedalaşma zamanınız geldi..

28 Eylül’de, özellikle uzaklar, seyahatler, farklı ülkeler, felsefeler ve ya öğretiler, yüksek öğrenim gibi konular ve ya bu alanlardaki bağlantılarınız, özellikle erkek figürler sizin hedeflerinizi, özgürleşmek istediğiniz alanlar doğrultusunda destekleyebilirler. Bu durum, kendinizi daha da güçlü hissetmenize neden olabilir.

30 Eylül’de Pluto’nun ileri harekete geçmesiyle, gelirler, kazançlar, manevi değerleriniz ile ilgili alanda, sorumluluklarınızın zamanla değişime uğraması ve uzun zamandan beri üzerinde bulunduğunuz çürümüş tabanın bir şekilde yıkılarak yeniden inşa edilmesiyle yaşadığınız olaylarda artık hızlanmalar görülebilir.

Elinizden gelenin en iyisini yaparak sizi aşağı çeken ne varsa kurtuldunuz. Artık bu alanda yeniden doğuşunuzu gerçekleştirdiniz. Şimdi sağlam temellerin üzerinde ayakta durma vakti..

Oğlak burcu 24 – 30 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

Oğlak burcu haftalık burç yorumları
24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları : 24 Eylül’de Merkür’ün Mars’a olan açısı ile kariyeriniz, profesyonel hayatınız ile ilgili fikirlerinizi ortaya koyarak maddi konular, gelirler ve kazançlar elde etme ile ilgili daha kolay aksiyon alabilirsiniz. Önemli görüşmeler, konuşmalar, yazışmalar yapmanız, imzalar atmanız mümkün. Maddi konuları hırs yapabilirsiniz.

25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile, Yeni ay’da başlattığınız girişim, sonuçlarını vermeye başlayabilir. Eviniz, aileniz ve ya gayrimenkul konularda bir takım sonlanmalar ve ya bitişler yaşayabilirsiniz. Özellikle partneriniz bu bağlamda işin içine dahil olabilir. Kariyer ve aileniz arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Hayatınızdaki bir takım kısıtlamalar, engeller, yapmak zorunda olduğunuz sadeleşmeler, üzerinize aldığınız sorumluluklar ve görevler konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Omuzlarınızdaki yükünü artabilir.

26 Eylül’de Kova burcunda hızlanan Mars, Güney Ay düğümü ile son kez kavuşuyor. Buluşmanın ilki 8 Haziran, ikincisi ise 20 Temmuz’da gerçekleşmişti. Gelirler ve kazançlar alanında istemediğiniz bir takım aksiyonlara geçmek sizi zorlayabilir. Özellikle gelecek planlarınız ve ya sosyal çevrenizin sizi bu alanda motive etmesi mümkün.. Bu alanda yaşayacaklarınız, aynı zamanda aileniz ve ya gayrimenkuller ile ilgili ucu açık konuları çözüme kavuşturabilir..

28 Eylül’de, özellikle kariyeriniz, profesyonel hayatınızla ilgili aktiviteleriniz, başarılarınız, potansiyeliniz, dikkatleri üzerinize çekmeniz, gelirler ve kazançlar alanındaki hedeflerinize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olabilir. Borçlarınız, harcamalarınız sizi kamçılayan unsurlar olabilir.

30 Eylül’de Pluto’nun ileri harekete geçmesiyle, özel hayatınız, duruşunuz, imajınız, ikili ilişkilerdeki stratejileriniz ile ilgili alanda, sorumluluklarınızın zamanla değişime uğraması ve uzun zamandan beri üzerinde bulunduğunuz çürümüş tabanın bir şekilde yıkılarak yeniden inşa edilmesiyle yaşadığınız olaylarda artık hızlanmalar görülebilir. Elinizden gelenin en iyisini yaparak sizi aşağı çeken ne varsa kurtuldunuz. Artık bu alanda yeniden doğuşunuzu gerçekleştirdiniz. Şimdi sağlam temellerin üzerinde ayakta durma vakti..

Kova burcu 24 – 30 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

kova burcu haftalık burç yorumları
24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

24 Eylül’de Merkür’ün Mars’a olan açısı ile uzaklar, buradaki yabancı kişiler, farklı ülkeler, felsefeler, öğretiler, yüksek öğrenim ile ilgili fikirlerinizi ortaya koymanız, aldığınız eğitimler, yaptığınız görüşmeler doğrultusunda hayatınızla ilgili belirlediğiniz hedefler doğrultusunda daha kolay aksiyon alabilirsiniz. Önemli görüşmeler, konuşmalar, yazışmalar yapmanız, imzalar atmanız mümkün. Genel anlamda özel hayatınızdaki ve kariyerinizdeki özgürlükler alanında hırs yapabilirsiniz.

25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile, Yeni ay’da başlattığınız girişim, sonuçlarını vermeye başlayabilir. Kardeşiniz ve ya yakın çevrenizle uğraşmak, onlarla yeniden bağlantı kurmak ya da ilişkiyi toparlamak, netleştirmek zorunda kalabilirsiniz. İletişiminiz duygusal anlamda yoğun olabilir. Duygularınızı özellikle iş yerinizde ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bilinçaltınızdaki bir takım konular bu süreçte sizi zorlayabilir, kısıtlayabilir.

26 Eylül’de Kova burcunda hızlanan Mars, Güney Ay düğümü ile son kez kavuşuyor. Buluşmanın ilki 8 Haziran, ikincisi ise 20 Temmuz’da gerçekleşmişti. Özel hayatınız, ikili ilişkilerde benimsediğiniz bir takım stratejiler, kariyeriniz konusundaki hedefleriniz konusunda istemediğiniz bir takım aksiyonlara geçmek sizi zorlayabilir. İletişim tarzınız bu süreçte sorun yaratabilir.. Bu alandaki bir takım sıkıntılar, sorunlar aynı zamanda kardeşleriniz, yakın çevreniz ile ilgili ucu açık konular çözüme kavuşabilir.. Geçmişle artık vedalaşma zamanı geldi..

28 Eylül’de, özellikle uzaklar, buradaki kişiler, farklı öğretiler, ülkeler, uzak seyahatler , alanında göstereceğiniz potansiyelle özel hayatınızda istediğiniz özgürlük alanına kavuşabilirsiniz. Kariyer hedefleriniz, statünüz ile ilgili motivasyonunuz bu süreçte sizi kamçılayan unsurlar olabilir.

30 Eylül’de Pluto’nun ileri harekete geçmesiyle, bilinçaltınız, mahremiyetiniz, korkularınız, endişeleriniz, herkesten gizlediğiniz bir takım sorumluluklarınızın zamanla değişime uğraması ve uzun zamandan beri üzerinde bulunduğunuz çürümüş tabanın bir şekilde yıkılarak yeniden inşa edilmesiyle yaşadığınız olaylarda artık hızlanmalar görülebilir. Elinizden gelenin en iyisini yaparak sizi aşağı çeken ne varsa kurtuldunuz. Artık bu alanda yeniden doğuşunuzu gerçekleştirdiniz. Şimdi sağlam temellerin üzerinde ayakta durma vakti..

Balık Burcu burcu 24 – 30 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

Balık burcu haftalık burç yorumları
24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları.

24 – 30 Eylül 2018 – Haftalık Burç Yorumları :24 Eylül’de Merkür’ün Mars’a olan açısı ile harcamalar, borçlar, miras, banka, kredi gibi konular ile ilgili fikirlerinizi ortaya koymanız, yaptığınız görüşmeler doğrultusunda uzaklarla ilgili gizli hedefleriniz alanında daha kolay aksiyon alabilirsiniz. Önemli görüşmeler, konuşmalar, yazışmalar yapmanız mümkün. Genel anlamda maddi konularla ilgili bir takım gizli girişimlerde bulunabilirsiniz.

25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile, Yeni ay’da başlattığınız girişim, sonuçlarını vermeye başlayabilir. Maddi alanda, gelirler, kazançlar ile ilgili bazı konular netleşebilir, aydınlanabilir. Bir gelir kapınız kapanabilir. Bu alanda bir takım sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Gelecek planlarınız ve ya sosyal çevrenizle ilgili yaşadığınız bazı sorunlar sizi zor durumda bırakabilir.

26 Eylül’de Kova burcunda hızlanan Mars, Güney Ay düğümü ile son kez kavuşuyor. Buluşmanın ilki 8 Haziran, ikincisi ise 20 Temmuz’da gerçekleşmişti. Uzaklar ve maddi alandaki hedefleriniz konusunda istemediğiniz bir takım aksiyonlara geçmek sizi zorlayabilir. Bu konudaki bir takım sıkıntılar, yaşadığınız huzursuzluk ve tatminsizlik ile ilgili ucu açık konular çözüme kavuşabilir.. Geçmişle artık vedalaşma zamanı geldi..

28 Eylül’de, özellikle harcamalar, borçlar, banka ve kredi gibi konularda göstereceğiniz potansiyelle içsel anlamda arzuladığınız özgürlüğe kavuşabilirsiniz. Uzaklarla ilgili hedefleriniz, maddi konularla ilgili motivasyonunuz bu süreçte sizi kamçılayan unsurlar olabilir.

30 Eylül’de Pluto’nun ileri harekete geçmesiyle, sosyal çevrenizin, ortamınızın, arkadaşlarınızın, aynı zamanda gelecek planlarınızın zamanla değişime uğraması ve uzun zamandan beri üzerinde bulunduğunuz çürümüş tabanın bir şekilde yıkılarak yeniden inşa edilmesiyle yaşadığınız olaylarda artık hızlanmalar görülebilir. Elinizden gelenin en iyisini yaparak sizi aşağı çeken ne varsa kurtuldunuz. Artık bu alanda yeniden doğuşunuzu gerçekleştirdiniz. Şimdi sağlam temellerin üzerinde ayakta durma vakti..

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK
Danışmanlık için: Tel : 0 212 214 78 28 – mail: [email protected]

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap