23 Eylül 2018 – Sonbahar Ekinoksu Ve Astrolojik Etkisi

Yeni Ay

Sonbahar Ekinoksu, 23 Eylül’de Güneş’in ışınlarını Dünya üzerindeki Ekvator çizgisine dik göndermesiyle oluşur.. Gece ve gündüz süreleri böylelikle birbirine eşitlenir.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK
Danışmanlık için: 0 212 214 78 28 – 0 539 626 98 87
Mail:  [email protected]

 

Astrolojik olarak ise, 23 Eylül’de yaşanan Sonbahar ekinoksu, Başak burcunun doğum haritanızda etkilediği hayat alanında bir takım olgunlaşmalar ve hasat zamanlarına işaret eder..

Evrende her şey zıttı ile var olup anlam bulduğu gibi, haritanızda da , sadece bu olayı Başak burcu olarak düşünmek hata olur. Başak burcunun karşıt burcu olan Balık burcunu da yorumlamak bir o kadar önemli ve de kaçınılmazdır. Bu hasat ve olgunlaşmaların hayatınızda gerçek olabilmesi için, bazı fedakarlıklar, feragatlar da bulunmanız şart..

Gece ve Gündüz’ün eşit olmasıyla, hayatınızda aynı zamanda bir takım konuları dengeye oturtmanız, kendi içsel huzurunuzu sağlamanız bu süreçte mümkün..

Ekinoksun hemen arkasından Dolunay’ın yaşanacak olması, büyük fedakarlıklara işaret etmekte. Bırakmanız, terk etmeniz gereken konular demek ki üretkenliğinizi yok edecek, emeğinizi çalacak, çabalarınızın sonucu almanıza engel olabilecek kadar güçlü. Bu bağlamda ayak diremek, inat etmek, değişimi kabul etmemek size büyük bedellere mal olabilir.

Değişim dediğimizde gökyüzündeki Retro gezegenleri değerlendirmemiz şart.

Son duruma bakacak olursak, sırayla Merkür, Mars, Saturn’un ileri harekete geçmesiyle, hayatınızda belli farkındalıklar ve çözümlemeler meydana geldi. Dersler alındı. Yeni stratejiler belirlendi. Eylül sonunda Pluto’nun da ileri giden gezegenler kervanına katılmasıyla omuzlarınızdaki sorumlulukların arttığı hayat alanınızla ilgili daha kolay hareket edebileceksiniz.

Bu ekinoks ile birlikte , hayatınızdaki dengeyi, huzuru sağlamaya niyet edin. Emeklerinizin karşılığını almak için, gerekli fedakarlıklardan kaçınmayın..

Hasatınız bolluk ve bereket içinde olsun…

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap