Kova burcunda Yeni Ay – Düşüncelerini özgür bırak!!

Yeni Ay

5 Şubat 2019 – Kova burcunda Yeni Ay

Şubat ayındaki Yeni Ay, 4 Şubat’ı, 5 Şubat’a bağlayan gece, 15 derece Kova burcunda gerçekleşecek.

Yeni Ay bildiğiniz gibi, yeni başlangıçlar ve oluşumları ifade eder. Kova burcu doğum haritanızda hangi alanı yönetiyorsa, o alanda yeni bir girişimde bulunursunuz. Kova burcu, Hava grubuna ait bir burçtur. Dolayısıyla bu oluşum şimdilik fikir ve ya bakış açısı geliştirmek ve ya yeni bir şeyi keşfetmek suretiyle hayatınızı etkileyecektir. Özgürlükler ve ya özgünlükler alanında önemli bir adım atabilirsiniz. Belki de birine ve ya bir duruma karşı isyanınızı dile getirebilirsiniz.

Yeni Ay
Yeni Ay

Merkür’ün de bu Yeni Ay’a eşlik etmesi, başlatacağınız oluşumun, kitlelere ve gruplara hitap etmenize yardım edeceğine ve ya çok fazla insana ulaşmanızı sağlayacak, belki de yeni bir grup ve ya çevreye dahil olarak iletişimde bulunacağınızı göstermekte. Yeni Ay’dan hemen önce 30 – 31 Ocak tarihinde gerçekleşen Güneş – Merkür kavuşumunda belki de bu fikre ait ilk tohumu atmış olabilirsiniz. Bu fikri geliştirmek, olgunlaştırmak ve büyütmek Yeni Ay ile Dolunay arasında mümkün olabilecek. Aynı zamanda bu oluşum sizin için son derece radikal ve sıra dışı olabilir, konfor alanınızın ötesine geçmek durumunda kalmanız ile birlikte yaratıcılığınızın devreye gireceği bir potansiyele sahip olabilirsiniz. Düşüncelerinizi özgür bırakın!

Yeni Ay
Yeni Ay

Yeni Ay’ın an haritasını incelediğimizde, öncelikle Yeni Ay’ın 15 derecede olması krizli bir takım başlangıçlara gebe olduğunu göstermekte. Oldukça kritik bir noktadasınız! Bunun yanı sıra Saturn ve Neptun arasındaki olumlu açının tam orta noktasını tetikliyor. Demek ki bu Yeni ay ile yaratmak istediğiniz enerji, uzun zamandan beri planladığınız ve ya hayal ettiğiniz bir takım ideallerin, gerçeklerle buluşarak; neyin gerçek, neyin hayal ötesi olduğunuzu kavradığınızı ve bilinçli olarak bu başlangıç kararını aldığınızı ifade ediyor. İç sesiniz bu başlangıcı yapmanız gerektiği ile ilgili sürekli size hatırlatmalar yapmakta. Bilinçli, mantıklı ve gerçekçi yaklaşımınızla attığınız adımlar sizi bu noktaya getirdi. Disiplinli bir şekilde sıkı çalışmaya devam edin..Hayallerinize ulaşmanız an meselesi. Pes etmeyin!

Yeni Ay- Asla Pes Etme
Yeni Ay- Asla Pes Etme

Merkür’ün Jupiter’e yaptığı olumlu açı ile, bu Yeni ay’da attığınız adımların, hayatınızda yaratmak istediğiniz gelişme ve büyümeye son derece faydalı ve yardımcı olacağını gösteriyor. Bilgi akışı ve alacağınız haberler de bunu destekler nitelikte. Yeni Ay sonrasında, Güneş’in de Jupiter ile etkileşime girmesi, bu konuda size daha da yardımcı olacak. Önemli fırsatları ayağınıza getirecek.

Başlatacağınız girişim ile ilgili olarak, kariyeriniz ve iş hayatınız, toplum içindeki statünüz daha da önem kazanabilir. Harita da Venus Oğlak burcunun ilk derecelerinde, hem de an haritasının yöneticisi..Dolayısıyla ilişki kuracağınız insanlar, ve ya güçlendirmek isteyeceğiniz ilişkiler daha çok mesleki ortamda ve kariyer ile ilgili alanda olacak. Bazılarınız belli otoriteler ve ya devletle ilişkili kurumlarla görüşmeler yapabilir.

An haritasında bir başka önemli nokta ise, Kuzey Ay düğümünün haritanın Tepe noktasıyla kavuşması. Bu konum da, Yeni Ay’ın hayatınızda başlattığı enerjinin, toplum önündeki statü ve kariyerinizi direk etkileyecek kadersel bir adım olduğunu göstermekte.

Bu Yeni Ay’da, Kova burcunun tüm özelliklerini hayatınıza yansıtın.

Yaratıcı, özgün, özgür bir ruhu sevgiyle kabul edin. Yeniliklere açık olun. Cesur ve esnek olun.

Fikirlerinizin özgürce akmasına izin verin, farklı ve sıra dışı insanlarla etkileşime girin. Fikir alın, toplayın, araştırın..Elinizdeki tüm fırsatları değerlendirin. Sonsuz olasılıkların gücüne inanın..Sınırlarınızı zorlayın!

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap