17 – 23 Aralık 2018 – Aralık 2018 Haftalık Burç Yorumları

Gökyüzü gündemi yine oldukça yoğun..Merkür – Jupiter birleşmesinden hemen sonra Yengeç burcunda 2018’in en son Dolunay’ı yaşanacak. Güneş hafta sonu itibariyle Oğlak burcuna geçiyor.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOÇ OLANLAR

17 – 23 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Mars’ın Pluto’yu desteklemesiyle başlıyor. Harcamalar ve borçlarla ilgili gizli motivasyonlar, içsel anlamdaki dönüşümünüz yükselişte. Kariyer alanınızdaki baskıyı ve stresi yönetmeyi öğreniyorsunuz.

20 Aralık ve 21 Aralık oldukça önemli olacak. Yaklaşan Dolunay’ın etkilerini kuvvetlendirecek. Uzaklarla ilgili önemli gelişmeler, sürpriz durumlar sizi heyecanlandırabilir. Sizi maddi bir takım fırsatlar ve ödüllerle birlikte bir çok hayale sürükleyebilir. Ayaklarınız yerden kesilebilir. Çok fazla seyahat, uzaklarla görüşmeler, uzaklardan gelecek haberler gündeminizi meşgul edebilir, iletişimi yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz. Geleceğe daha umut dolu bir yaklaşım içinde olabilirsiniz.

22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca tüm ışığınızı, toplum önünde, kariyeriniz ve profesyonel hayatınızda göstereceksiniz. Aynı gün gerçekleşecek, Yengeç burcundaki Dolunay ile birlikte, aileniz, eviniz , yuvanız önem kazanacak. Kariyeriniz yükselişte iken, aile ve yuva alanında önemli kararlar alabilirsiniz. Odaklanmanız gereken aradaki dengeyi sağlamak olmalıdır. Duygularınızla ve ya ailenizle olan duygusal bağınızın önüne hiçbir şeyin geçmesine izin vermeyin. Ay-Saturn karşıtlığı, sizi bu ruh haline sürükleyebilir. Kariyeriniz alanındaki sorumluluklarınızı yönetme konusunda daha profesyonel bir yaklaşım sergilemelisiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BOĞA OLANLAR

17 – 23 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Mars’ın Pluto’yu desteklemesiyle başlıyor. Uzaklar, seyahatler, ve bu alandaki bir takım sorumluluklarınızın baskısını, partnerinizle birlikte geleceğe dönük projeler sayesinde yönetebilirsiniz. Uzaklar ile ilgili planladığınız değişim, dönüşüm, arkadaşlardan gelecek olan destekle daha kolay çözülebilir. Gelecek planları ve bu alanda attığınız adımlar sizin önünüzü açabilir.

20 Aralık ve 21 Aralık oldukça önemli olacak. Yaklaşan Dolunay’ın etkilerini kuvvetlendirecek. Borçlar, harcamalar, banka, krediler ile ilgili önemli gelişmeler, sürpriz durumlar sizi heyecanlandırabilir. İlişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar kanalında yaşayacaklarınız, duygusal anlamda sizi bir çok hayale sürükleyebilir. Ayaklarınız yerden kesilebilir. Çok fazla banka, kredi, borç, harcama, kanalında haberler, görüşmeler gündeminizi meşgul edebilir, iletişimi yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Borçlarınızı kolaylıkla yönetebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu alanda daha umut dolu bir yaklaşımda olabilirsiniz. Yalnız aşırı Polyanna olmayın..

22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca tüm ışığınızı, uzaklar, farklı kültürler, seyahatler, öğretiler ve felsefeler alanında göstereceksiniz. Uzaklarda oturan aileniz, yakınlarınız ile olan iletişiminiz artabilir. Evden uzaklaşmak durumunda kalabilirsiniz. Aynı gün gerçekleşecek, Yengeç burcundaki Dolunay ile birlikte, iletişiminiz, yakın çevreniz ve kardeşinizle olan ilişkiniz önem kazanacak. Ay-Saturn karşıtlığı, sizin duygularınızla bağınızı keserek, acımasız ve de soğukkanlılıkla alabileceğiniz bazı önemli kararları göstermekte. Bu kararları da serinkanlılıkla karşınızdakine ifade edeceksiniz. Başkalarının fikirlerinin, söylediklerinin sizde yarattığı baskı ve stres bu süreçte önemli rol oynayabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU İKİZLER OLANLAR

17 – 23 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Mars’ın Pluto’yu desteklemesiyle başlıyor. Borçlar, harcamalar, banka ve krediler alanındaki bir takım sorumluluklarınızın baskısını, kariyeriniz alanında hedeflediğiniz ve ya girişimde bulunduğunuz konuların sayesinde yönetebilirsiniz. Bu alandaki hırsınızın karşılığını almaya başlayabilirsiniz.

20 Aralık ve 21 Aralık oldukça önemli olacak. Yaklaşan Dolunay’ın etkilerini kuvvetlendirecek. İkili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler, anlaşmalar ile ilgili önemli gelişmeler, sürpriz durumlar sizi heyecanlandırabilir. Çalışma ortamı, şartları, pozisyonunuz ve de günlük rutininiz kanalında yaşayacaklarınız, duygusal anlamda sizi bir çok hayale sürükleyebilir. Ayaklarınız yerden kesilebilir. Ortaklık, ilişkiler, birliktelikler, anlaşmalar, sözleşmeler alanında haberler, görüşmeler gündeminizi meşgul edebilir, iletişimi yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Değerli ve önemli bir fırsat, anlaşma ve ortaklık şeklinde kucağınıza düşebilir. Bu alanda daha umut dolu bir yaklaşım ile bakabilirsiniz. Yalnız aşırı Polyanna olmayın..

22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca tüm ışığınızı, borçlar, harcamalar, krediler, ortak gelirler, cinsellik, arzular, alanında göstereceksiniz. Aynı zamanda içsel anlamda en derinde sakladığınız tabularınız, korkularınız ve hırslarınız bu süreçte yüzleşmeniz gereken diğer konular olacaktır. Aynı gün gerçekleşecek, Yengeç burcundaki Dolunay ile birlikte, bir gelir kapınız kapanabilir, ve ya gelirler, kazançlar alanında gizli bir takım konular açığa çıkabilir, netleşebilir. Ay-Saturn karşıtlığı, sizin duygularınızla bağınızı keserek, acımasız ve de soğukkanlılıkla alabileceğiniz bazı önemli kararları göstermekte, özellikle de maddi alanda.. Bu Dolunay ile birlikte gerçek değerinizin farkına varacak, karşınızdakine bunu net bir şekilde ifade edeceksiniz. Kendi güvenlik alanınızı oluşturmak için önemli bitişlere ve başlangıçlara “evet” diyeceksiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU YENGEÇ OLANLAR

17 – 23 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Mars’ın Pluto’yu desteklemesiyle başlıyor. Çalışma ortamı, şartları, pozisyonunuz ve de günlük rutininiz alanındaki bir takım sorumluluklarınızın baskısını, uzaklar ve farklı kültürlerle olan motivasyonunuz , bu alanda hedeflediğiniz ve ya girişimde bulunduğunuz konuların sayesinde yönetebilirsiniz.

20 Aralık ve 21 Aralık oldukça önemli olacak. Yaklaşan Dolunay’ın etkilerini kuvvetlendirecek. Çalışma ortamı, şartları, pozisyonunuz ve de günlük rutininiz ile ilgili önemli gelişmeler, sürpriz durumlar sizi heyecanlandırabilir. Kendinizi ispat etmek ve de aileniz, yuvanız alanında istediğiniz güvenceyi sağladığınızı bilmeniz duygusal anlamda sizi bir çok hayale sürükleyebilir. Ayaklarınız yerden kesilebilir. Çalışma şartları, ortamı, pozisyonunuz uzaklar, seyahatler alanında haberler, görüşmeler gündeminizi meşgul edebilir, iletişimi yoğun bir gün geçirebilirsiniz. İşiniz ve gelirleriniz ile ilgili bir takım fırsatlar kucağınıza düşebilir. Bu alanda daha umut dolu bir yaklaşım ile bakabilirsiniz. Yalnız aşırı Polyanna davranmayın..

22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca tüm ışığınızı, ortaklıklar, ikili ilişkiler, ciddi beraberlikler, anlaşmalar alanında göstereceksiniz. Aynı gün gerçekleşecek, Yengeç burcundaki Dolunay ile birlikte, kendi hayatınız, tarzınız, duygularınız alanında bir çok konu netleşebilir. Ay-Saturn karşıtlığı, sizin duygularınızla bağınızı keserek, acımasız ve de soğukkanlılıkla alabileceğiniz bazı önemli kararları göstermekte, özellikle de özel hayatınızda ve ortaklıklarınızı ilgilendiren konularda.. Bu Dolunay ile birlikte gerçek duygularınızın ve hislerinizin farkına varacak, karşınızdakine bunu net bir şekilde ifade edeceksiniz. Duygusal anlamda önemli bir dönemeçte olabilirsiniz. Olgunlaşmanıza neden olacak bir takım bitişler yaşayabilir, kendiniz adına yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU ASLAN OLANLAR

17 – 23 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Mars’ın Pluto’yu desteklemesiyle başlıyor. Çalışma ortamı, şartları, pozisyonunuz ve de günlük rutininiz ile alanındaki bir takım sorumluluklarınızın baskısını, borçlar, harcamalar, ortak gelirler alanında olan motivasyonunuz , bu alanda hedeflediğiniz ve ya girişimde bulunduğunuz konuların sayesinde yönetebilirsiniz.

20 Aralık ve 21 Aralık oldukça önemli olacak. Yaklaşan Dolunay’ın etkilerini kuvvetlendirecek. Aşk hayatınız, çocuklar, yaratıcılık, kendinizi ispat etmek istediğiniz konular ile ilgili önemli gelişmeler, sürpriz durumlar sizi heyecanlandırabilir. Aileniz, yuvanız alanında istediğiniz güvenceyi sağladığınızı bilmeniz duygusal anlamda sizi bir çok hayale sürükleyebilir. Ayaklarınız yerden kesilebilir. Çocuklar, seyahatler, tatil ve eğlence alanında haberler, görüşmeler gündeminizi meşgul edebilir, iletişimi yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bu alanda özellikle spekülatif bir yatırım alanında fırsatlar kucağınıza düşebilir, gelecek planlarınızda çocukların etkisi büyük olabilir. Bu alanda daha umut dolu bir yaklaşım ile bakabilirsiniz.

22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca tüm ışığınızı, çalışma ortamı, şartları, pozisyonunuz ve de günlük rutininiz alanında göstereceksiniz. Aynı gün gerçekleşecek, Yengeç burcundaki Dolunay ile birlikte, mahremiyetiniz, aile ve ebeveynlik, annelik ile ilgili bir takım endişeler, korkular gün yüzüne çıkabilir, bu alanda önemli farkındalıklar elde edebilir, baskıladığınız bir çok dişil enerji aktifleşebilir. Ay-Saturn karşıtlığı, sizin duygularınızla bağınızı keserek, acımasız ve de soğukkanlılıkla alabileceğiniz bazı önemli kararları göstermekte, özellikle de bilinçaltınızda sizi kısıtlayan ve engelleyen bir çok bakış açısı ile ilgili.. Bu Dolunay ile birlikte bastırdığınız gerçek duygularınızın ve hislerinizin farkına varacak, karşınızdakine bunu net bir şekilde ifade edeceksiniz. Duygusal anlamda önemli bir farkındalık ve aydınlanma yaşamanız mümkün.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BAŞAK OLANLAR

17 – 23 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Mars’ın Pluto’yu desteklemesiyle başlıyor. Aşk hayatınız, çocuklar, yaratıcılık, kendinizi ispat etmek istediğiniz konular, cinsellik ve flört alanındaki bir takım sorumluluklarınızın baskısını, ikili ilişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar alanında olan motivasyonunuz , bu alanda hedeflediğiniz ve ya girişimde bulunduğunuz konuların sayesinde yönetebilirsiniz.

20 Aralık ve 21 Aralık oldukça önemli olacak. Yaklaşan Dolunay’ın etkilerini kuvvetlendirecek. Aile, yuva, ev, gayrimenkul ile ilgili önemli gelişmeler, sürpriz durumlar sizi heyecanlandırabilir. Parasal konularla ilgili fikirleriniz , uzaklar sayesinde kurduğunuz ilişkiler duygusal anlamda sizi bir çok hayale sürükleyebilir. Ayaklarınız yerden kesilebilir. Aile, yuva gayrimenkul, taşınma gibi konularda haberler, görüşmeler gündeminizi meşgul edebilir, iletişimi yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Evden yönetebilecek bir iş ve ya kariyer konusu ile ilgili görüşmeler yapabilir, gerekli fırsatları yakalayabilirsiniz. Bu alanda daha umut dolu bir yaklaşım ile bakabilirsiniz.

22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca tüm ışığınızı, çocuklar, aşk hayatı, potansiyel bir ilgi alanını işe dönüştürmek konusunda göstereceksiniz. Aynı gün gerçekleşecek, Yengeç burcundaki Dolunay ile birlikte, artık bir arkadaşlığa, sosyal çevreye, gruba veda edebilirsiniz. Sizin için duygusal anlamda oldukça zorlu bir süreç olabilir. Ay-Saturn karşıtlığı, sizin duygularınızla bağınızı keserek, acımasız ve de soğukkanlılıkla alabileceğiniz bazı önemli kararları göstermekte, özellikle de geleceğiniz ve kariyer ortamınız alanında.. Bu Dolunay ile birlikte bastırdığınız gerçek duygularınızın ve hislerinizin farkına varacak, bulunduğunuz gruba, çevreye bunu net bir şekilde ifade edeceksiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU TERAZİ OLANLAR

17 – 23 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
17 – 23 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Mars’ın Pluto’yu desteklemesiyle başlıyor. Aileniz , yuvanız, eviniz, gayrimenkul alanındaki bir takım sorumluluklarınızın baskısını, çalışma ortamı, şartları, günlük rutin, alışkanlıklar alanında olan motivasyonunuz , bu alanda hedeflediğiniz ve ya girişimde bulunduğunuz konuların sayesinde yönetebilirsiniz.

20 Aralık ve 21 Aralık oldukça önemli olacak. Yaklaşan Dolunay’ın etkilerini kuvvetlendirecek. Kardeş , yakın çevre ile olan ilişkiler, eğitim, öğretim, iletişim alanında önemli gelişmeler, sürpriz durumlar sizi heyecanlandırabilir. Maddi alanda elde ettiğiniz bir takım yeni fırsatlar duygusal anlamda sizi bir çok hayale sürükleyebilir. Ayaklarınız yerden kesilebilir. Harcamalara dikkat! Eğitim, öğretim, farklı felsefeler, öğretiler, seyahatler gibi konularda iletişimi yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Kardeş ve ya yakın çevreniz ile olan iletişiminiz artabilir. Farklı felsefe ve kültürler, uzaklarda bulunan kişiler ile görüşmeler yapabilir, bir takım anlaşmalar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu alanda daha umut dolu bir yaklaşım ile bakabilirsiniz.

22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca tüm ışığınızı, aile, yuva, gayrimenkul alanındaki sorumluluklarınız ve ya evden yürüttüğünüz bir iş alanında göstereceksiniz. Aynı gün gerçekleşecek, Yengeç burcundaki Dolunay ile birlikte, aile ve yuva kanalında yeni bir sayfa açabilirsiniz. Sizin için duygusal anlamda oldukça zorlu bir süreç olabilir. Ay-Saturn karşıtlığı, sizin duygularınızla bağınızı keserek, acımasız ve de soğukkanlılıkla alabileceğiniz bazı önemli kararları göstermekte, özellikle de kariyeriniz alanında.. Bu Dolunay ile birlikte geçmişle olan bağınız, atalarınız, bilinçaltınızda taşıdığınız genetik miras ile yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Bu duygularınızın farkına varmanızla beraber, kariyerinize ve işinize olan bakış açınız değişebilir. Geçmişle olan bağınızı kesmeniz sayesinde önemli bir değişim içine girebilir, kendinizi özgürleştirebilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU AKREP OLANLAR

17 – 23 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Mars’ın Pluto’yu desteklemesiyle başlıyor. İş ve kariyer alanındaki bir takım sorumluluklarınızın baskısını, özellikle de fikir ve strateji alanında sizde yarattığı stresi, çocuklar, aşk, hobiler ve zevkler alanındaki motivasyonunuz ile daha kolay yönetebilirsiniz.

20 Aralık ve 21 Aralık oldukça önemli olacak. Yaklaşan Dolunay’ın etkilerini kuvvetlendirecek. Gelirler, kazançlar, kariyer vasıtasıyla kazandığınız para konusunda önemli gelişmeler, sürpriz durumlar sizi heyecanlandırabilir. Partneriniz ile aranızdaki ilişkide duygusallık ev romantizm önemli rol oynayabilir, onun size olan ilgisi artabilir, bu durum duygusal anlamda sizi bir çok hayale sürükleyebilir. Gelirler, kazançlar, kendinize verdiğiniz değer gibi konularda iletişimi yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Parasal konulardaki iletişiminiz artabilir. Yatırımlarınız, ortak gelirler, faiz ve ya banka kanalıyla size bir şekilde ek gelir olarak dönebilir, karlı çıkabilirsiniz.. Bu alanda daha umut dolu bir yaklaşım ile bakabilirsiniz.

22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca tüm ışığınızı, kardeşleriniz ve yakın akrabalarınız ile olan ilişkinize yöneltebilir, iş nedeniyle kısa seyahatlere çıkabilir, işiniz ve ya kariyerinizle ilgili daha fazla iletişim kurmak, daha fazla düşünmek durumunda kalabilirsiniz.. Aynı gün gerçekleşecek, Yengeç burcundaki Dolunay ile birlikte, uzaklarla ilgili konularda gizli kalmış sırlar açığa çıkabilir, farklı bir felsefe, bakış açısı ile kendinize yeni bir sayfa açabilir, yeni bir hayat felsefesi belirleyebilirsiniz. Duygusal anlamda oldukça zorlu bir süreç olabilir. Ay-Saturn karşıtlığı, sizin duygularınızla bağınızı keserek, acımasız ve de soğukkanlılıkla alabileceğiniz bazı önemli kararları göstermekte, özellikle de kariyeriniz ve yaşadığınız ortamda.. Bu Dolunay ile birlikte kariyeriniz nedeniyle uzaklarla olan bağınız önem kazanabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU YAY OLANLAR

17 – 23 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Mars’ın Pluto’yu desteklemesiyle başlıyor. Gelirler, kazançlar, manevi değerler ve ya kendi değerinizle ilgili bir takım sorumluluklarınızın baskısını, aileniz, yuvanız, yaşadığınız yer ev ya şehir ile ilgili duyduğunuz motivasyon ve bu alanda hedefledikleriniz ve ya girişimde bulunduğunuz konular sayesinde daha kolay yönetebilirsiniz.

20 Aralık ve 21 Aralık oldukça önemli olacak. Yaklaşan Dolunay’ın etkilerini kuvvetlendirecek. Uzaklardan gelecek bir kişi ve ya haber sayesinde beklenmedik önemli gelişmeler, sürpriz durumlar sizi heyecanlandırabilir. Bu durum özellikle eski bir ilişkiniz konusunda gelecek ile ilgili planlarınızın gündeme geleceğini göstermekte, bununla birlikte duygusal anlamda bir çok hayal kurabilir, fanteziler dünyasında kaybolabilirsiniz. İş, kariyer, ev, aile gibi konularda iletişimi yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Önemli görüşmeler, anlaşmalar, kararlar gündeme gelebilir. Hayatınızla ilgili daha umut dolu bir yaklaşım ile bakabilirsiniz.

22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca tüm ışığınızı, gelirler, kazançlar, sahip olduğunuz mallar ve mülkler alanına yöneltebilir, bu alanda uzaklarla ilgili çok fazla iletişim kurmak durumunda kalabilirsiniz. İthalat, ihracat, uzaklar vasıtasıyla bir takım gelirler elde edebilirsiniz. Aynı gün gerçekleşecek, Yengeç burcundaki Dolunay ile birlikte, bir borcunuzu kapatabilir, aldığınız bir maddi destek son bulabilir, ya da bir krediyle ilişiğiniz kesilebilir. Ay-Saturn karşıtlığı, sizin duygularınızla bağınızı keserek, acımasız ve de soğukkanlılıkla alabileceğiniz bazı önemli kararları göstermekte, özellikle de finansal kararlar ile ilgili. Bu Dolunay ile birlikte uzaklarla olan bağınız maddi anlamda daha da önem kazanabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU OĞLAK OLANLAR

Hafta, Mars’ın Pluto’yu desteklemesiyle başlıyor. Genel anlamda hayatınız , duruşunuz, tarzınız, sağlığınız ile ilgili uzun zamandan beri geçirdiğiniz değişim ve dönüşümün, yeni üstlendiğiniz bir takım sorumluluklarınızın baskısını, kardeşleriniz, yakın çevreniz ile olan ilişkileriniz, eviniz ve ya ailenizle birlikte koyduğunuz hedefler , bu alanda duyduğunuz motivasyon sayesinde daha kolay yönetebilirsiniz.

20 Aralık ve 21 Aralık oldukça önemli olacak. Yaklaşan Dolunay’ın etkilerini kuvvetlendirecek. Borçlarla ilgili endişelerinizi , korkularınızı yönetmek isterken, bu alanda beklenmedik önemli gelişmeler, sürpriz durumlar sizi heyecanlandırabilir. Bu durum özellikle kariyerinizle bağlantılı girdiğiniz çevreler, bulunduğunuz ortamlar, bu alanda beslendiğiniz gelecek planları konusunda duygusal anlamda bir çok hayal kurabileceğinize işaret etmekte. Alacağınız beklenmedik haberler, bilinçaltınızda önemli bir aydınlanma yaşamanızı sağlayarak, bir takım farklı felsefe ve ya öğretiler, teknikler uygulamanıza neden olabilir, astroloji, yoga, ayurveda, meditasyon gibi öğretilerden faydalanabilirsiniz.. İçiniz daha fazla huzurla dolabilir.

22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca tüm ışığınızı, sağlığınız, özel hayatınız, bu alanda belirlediğiniz stratejiler, hayatınızla ilgili benimsediğiniz sorumluluklar alanında parlatabilirsiniz. Değişim ve dönüşüm adına önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinize yatırım yapabilirsiniz. Aynı gün gerçekleşecek, Yengeç burcundaki Dolunay ile birlikte, bir ilişkinizi ve ya ortaklığınızı sonlandırabilirsiniz. Ay-Saturn karşıtlığı, sizin duygularınızla bağınızı keserek, acımasız ve de soğukkanlılıkla alabileceğiniz bazı önemli kararları göstermekte, özellikle de ilişkiler ve özel hayatınız ile ilgili. Bu Dolunay ile birlikte hayatınızla ilgili benimsediğiniz kurallar ve prensiplerin baskısını, ilişkilerinize yansıtabilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOVA OLANLAR

17 – 23 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Mars’ın Pluto’yu desteklemesiyle başlıyor. Genel anlamda kariyer alanında ve ya statü sahibi olmak ile endişe ve kaygılarınızın üzerinizde ve bilinçaltında yarattığı baskıyı yönetmek için, parasal konularla ilgili bir takım eylemler içine girmeniz mümkün. Burada atacağınız adımların gerçekçi bir yaklaşımla motive edilmesi önemli olacaktır. Ya da limitleri zorlayarak istediğinizi elde etmek için çaba gösterebilirsiniz.

20 Aralık ve 21 Aralık oldukça önemli olacak. Yaklaşan Dolunay’ın etkilerini kuvvetlendirecek. Uzaklardaki bir arkadaşınız, ve ya eski bir sevgiliniz ile ilgili, beklenmedik önemli gelişmeler, sürpriz durumlar sizi heyecanlandırabilir. Bu durum özellikle kariyerinizle ve ya uzaklar ile olan bağlantılarınızı ilgilendirebilir, ayaklarınız yerden kesilebilir, bir çok hayal kurabilirsiniz. Romantik ve duygusal bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz ile ilgili son derece yoğun ve sıkışık bir gündem sizi bekliyor, iletişiminiz bu alanda artabilir. Maddi olarak harcamalarınız aşırı sosyalleşmekten artabilir.. Bunun yanı sıra çok keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca tüm ışığınızı, sağlığınız, bilinçaltınız, mahremiyet, gizli bir ilişki konusunda gösterebilirsiniz. Yengeç burcundaki Dolunay ile birlikte, çalışma alanı, ortamı, şartları ile ilgili bir değişiklik gündeme gelebilir. İşinizle ilgili sizden ve ya çalışanlardan gizlenen bir durum açığa çıkabilir. Yeni bir dönem başlayabilir. Ay-Saturn karşıtlığı, sizin duygularınızla bağınızı keserek, acımasız ve de soğukkanlılıkla alabileceğiniz bazı önemli kararları göstermekte, özellikle de çalışma hayatınız ile ilgili. İşinizden ayrılma kararı alabilir ve ya pozisyonunuzda bir değişiklik meydana gelebilir. Bu Dolunay ile birlikte hayatınızla ilgili kendinize acımasızca yönlendirdiğiniz eleştirilerin ve baskının kurbanı olabilirsiniz. Aileniz ve işinizle olan dengenizi optimum seviyede sağlamalısınız.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BALIK OLANLAR

17 – 23 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
17 – 23 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Mars’ın Pluto’yu desteklemesiyle başlıyor. Genel anlamda bulunduğunuz çevrenizin, arkadaşlarınızın üzerinizde yarattığı ve ya gelecekle ilgili üstlendiğiniz bir takım sorumlulukların neden olduğu stresi yönetmek için, uzaklar ve ya maddi konular alanında attığınız adımları kullanabilir, bu alanda üzerinizde oluşan baskıyı yönetebilirsiniz.

20 Aralık ve 21 Aralık oldukça önemli olacak. Yaklaşan Dolunay’ın etkilerini kuvvetlendirecek. Kariyeriniz, işiniz, profesyonel hayatınız özellikle de çalışma ortamınız ile ilgili sürpriz durumlar sizi heyecanlandırabilir. Bu durum uzaklar ile olan bağlantılarınızı ilgilendirebilir, ayaklarınız yerden kesilebilir, seyahatler ve ya yeni bir eğitim almak konusunda bir çok hayal kurabilirsiniz. Romantik ve duygusal bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Kariyeriniz, iş hayatınız, üst yönetimle olan iletişiminiz son derece yoğun ve sıkışık olabilir. Bu alanda iletişiminiz artabilir. Partneriniz, ortağınız, anlaşmalar ve sözleşmeler, kontratlar gündem konusu olabilir. Daha iyimser ve olumlu bir bakış açısına sahip olabilirsiniz.

22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca tüm ışığınızı, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, gelecek planlarınız, umutlarınız konusunda gösterebilirsiniz. Yengeç burcundaki Dolunay ile birlikte, çocuklar, aşk hayatı, hobiler, zevkler konusunda önemli bitişler gündeme gelebilir. Duygusal açıdan sizin için yeni bir dönem başlayabilir. Ay-Saturn karşıtlığı, sizin duygularınızla bağınızı keserek, acımasız ve de soğukkanlılıkla alabileceğiniz bazı önemli kararları göstermekte, özellikle de ebeveynlik ve de sizi besleyen ilgi alanlarınızla ilgili. Bu Dolunay ile birlikte arkadaş çevreniz, ortamınız ve ya gelecek planlarınız üzerinizde çok fazla baskı yaratabilir. Kendinize ve çocuğunuza, aşk hayatınıza daha fazla zaman ayırmak, yaratmak isteyebilirsiniz.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap