26 Ekim – 1 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

26 Ekim - 1 Kasım 2020 - Haftalık Burç Yorumları

26 Ekim – 1 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları : Önümüzdeki hafta, önemli değişikliklere gebe. Retro Merkür, Terazi burcuna geçerken geri hareketine devam edecek. Aynı gün ise Venüs Terazi burcuna geçiyor. Yaklaşık 1 ay boyunca ikili işler ve para konusunda adalet ve denge ön plana çıkacak. Empati yapmak, sözleşmelerle ilgili konulara odaklanmak, küslerin barışması gibi durumlar bu süreçte gündeme gelebilir. Bazılarınız yasal konularla ilgili bir takım atılımlar yapabilir.

Hafta sonu gerçekleşecek olan Boğa burcundaki Dolunay, maddi ve manevi güvenlik alanlarını sarsacak beklenmedik ve sürpriz olaylarla hayatımızı değiştirecek. Güneş ve Uranüs arasındaki olumsuz açı, Dolunay ile beraber bizi daha isyankar, daha asi ve karşımızdakine daha fevzi davranmamıza neden olabilir. Kontrolümüz dışında gelişen ekonomik ve finansal piyasalardaki değişiklikler hayatlarımıza ciddi bir damga vuracak gibi görünüyor.

Haftalık Burç Yorumları 26 Ekim – 1 Kasım 2020

KOÇ BURCU 26 Ekim – 1 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Koç’lar, önümüzdeki hafta Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte ilişkiler ve ortaklıklar alanında geçmişteki bazı yaşanan konulara veya yarım kalan işlere odaklanmak zorunda kalabilirsiniz. 5 Kasım’a kadar bu enerji devam edecek. Aynı gün Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte partneriniz ortağınız veya ilişkiler alanında barış, huzur, anlaşma ve alma – verme dengesinin sağlanmasına şahit olabilirsiniz Önümüzdeki bir ay bu alan size huzur verebilir.

Hafta sonu gerçekleşecek olan Boğa burcundaki Dolunay, finansal konularla ilgili, özellikle kazançlar ve gelirler alanında birtakım sonuçlar elde etmenizi sağlayacak. Bu bazılarınız için Mayıs ayında başlatılmış uzun vadeli bir proje olabilir. Bazıları için ise geçen sene Kasım ayında yaratmayı arzuladığınız bir girişimle ilgili olabilir. Beklenmedik durumların ve özellikle de ailenizi yakından ilgilendirecek bazı sürprizlerin finansal alanınızı etkilemesi söz konusu. Bu konuda kendinizi oldukça fevri, asi bir ruh hali içinde hissedebilirsiniz. Bazılarınız için bir gelir kapısı kapanabilir.

BOĞA BURCU 26 Ekim – 1 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Boğalar, önümüzdeki hafta geri gitmekte olan Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile çalışma ortamı ve şartları konusunda özellikle ofis içinde veya işyerindeki çalışma arkadaşlarıyla veya bu alandaki yasal konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Eylül ayına ait gündemlere geri dönüş yapabilirsiniz. Aynı gün Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile önümüzdeki 1 ay boyunca ofis ve ya günlük rutininiz ile ilgili huzur ve barışı sağlamaya çalışabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı konular ve görevlerle ilgili üzerinizde daha fazla stres olabilecek gibi. Bu nedenle nezaketiniz sizi kurtarabilir.

31 Ekim’de gerçekleşecek olan Boğa burcundaki Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanında duygularınızı ve düşüncelerinizi karşı tarafa ifade etmek isteyebilirsiniz. Bir ilişkiyi noktalamak veya ilişkinin gidişatı ile ilgili birtakım sonuçlar farkındalıkla birlikte ortaya çıkabilir. Özgürlük alanınıza olan ihtiyacınız bu Dolunay ile birlikte daha da fazla artabilir.

İKİZLER BURCU 26 Ekim – 1 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen İkizler, önümüzdeki hafta Terazi burcuna geçecek olan Retro Merkür ile beraber çocuklar, aşk hayatı, hobiler ve ilgi alanları, bazı spekülatif yatırım araçları konusunda daha dengeli ve adaletli davranmayı tercih edebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler konusu hayatınızı derinden etkileyecek gibi. İlişkinin boyutu çok ani bir şekilde değişebilir. Bir yandan elde ettiğiniz spekülatif kazançlar, diğer taraftan ise aldığınız bir takım borçlar sizi finansal alanda ikileme düşürebilir.

31 ekim Boğa Dolunay’ı ile birlikte, maddi manevi güvenlik alanlarınız ile ilgili birtakım endişeler gün yüzüne çıkabilir. Geçmişte yaşanan veya çocuklukla bağlantılı finansal veya  manevi endişeler şifalanmak üzere bilincinize yükselebilir.  Kendi kapasitenizi ve yeteneğinizi işinizde ortaya koymak bu finansal kaygılara çözüm yaratmak için kullanacağınız bir araç olacak. Ekonomik veya finansal piyasalardaki ani değişim bu bağlamda tetikleyeci güç olabilir.

YENGEÇ BURCU 26 Ekim – 1 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Yengeç’ler önümüzdeki hafta Terazi burcuna geçecek olan Merkür ile beraber eviniz ve aileniz, yuvanız ile ilgili geçmişte düşündüğünüz, planladığınız, fakat adım atmakta zorlandığınız konularda bir yol veya method belirlemeye çalışabilirsiniz. Taşınmak veya yer değiştirmek veya gayrimenkul alım satımları, kiralama sözleşmeleri ile ilgili yarım kalan işlerinizi, yasal süreçleri tamamlamak isteyebilirsiniz. 5 Kasım tarihine kadar bu konulara yoğunlaşmanız mümkün. Aynı gün Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte, eğer yer değişikliği yaptıysanız veya taşındıysanız evinizi güzelleştirmek, aile ilişkilerinize huzur ve barış getirmek veya gayrimenkul ile ilgili birtakım anlaşmalarda arabuluculuk yapmak, anlaşma sağlamak isteyebilirsiniz.

31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan Boğa burcundaki Dolunay sosyal çevreniz, arkadaş grubunuz ve kariyerinizden elde ettiğiniz gelirler alanında gerçekleşmekte. Çevreniz aniden değişebilir. Bir arkadaşla olan ilişkinize son verebilir veya bir grubu terk edebilirsiniz. Finansal veya ekonomik piyasalardaki ani değişim ve birtakım sürpriz gelişmeler bu bağlamda sizi etkileyecek gibi görünüyor.

ASLAN BURCU 26 Ekim – 1 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Aslanlar, önümüzdeki hafta Retro Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte yakın çevrenizle olan ilişkiniz, kardeşleriniz veya aldığınız, verdiğiniz eğitimler varsa aracınız ile ilgili Eylül ayına ait bir takım gündemlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Yarım kalan işler sizi bekliyor. Aynı gün Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte işiniz veya kariyeriniz ile bağlantılı önemli anlaşmalara imzalar atmanız mümkün. Önümüzdeki 1 ay boyunca bu konuların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Aynı süreçte daha empatik, nazik ve barış yanlısı düşünceler içinde olabilirsiniz. 

Bu ay ikinci kez yaşanacak olan Dolunay bir diğer adıyla Mavi Dolunay, kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Bu durumda kariyeriniz, mesleki durumunuz ile ilgili sürpriz bir gelişme veya üst düzey otoriteler ile ilgili beklenmedik bir durum söz konusu olabilir. Bazılarınız kariyer alanında sürpriz bir karar verebilir veya vermeye mecbur bırakılabilir. Isyankar bir duruş sergilemeniz hem ailenizi, hem mesleğinizi etkileyecek gibi görünüyor. Bazılarınız için Mayıs ayında atılan bir tohumun yeşermesi mümkün.

BAŞAK

Yükselen Başak’lar, retro Merkür’ün önümüzdeki hafta Terazi burcuna geçmesi ile birlikte perde arkasından yönettiğiniz ikili ilişkiler, ortaklıklar veya sözleşmeler konusunda Eylül ayına ait yarım kalan bir takım işlere odaklanabilirsiniz. 5 Kasım’a kadar burada bir strateji belirlemek veya fizibilite çalışması yapmak size çözüm yaratabilir. Aynı gün Venüs’ün bir ay boyunca kalacağı Terazi burcuna geçmesi ile birlikte gizli yaşanabilecek bazı ilişkiler veya platonik aşklar gündeminizi oluşturabilir. Bazılarınız yabancı birisine gönlünü kaptırırken, yabancı iş ortakları da gündeme gelebilir.

Hafta sonu yaşanacak olan Mavi Dolunay, Boğa burcunda gerçekleşmekte. Bu sizin uzaklar, seyahatler, farklı kültürler veya bir şekilde size kazanç veya gelir sağlayan konularla bağlantılı. Bu alanda bir takım sonuçlar veya tamamlanmalar yaşamanız mümkün. Uzaklarda yaşayan bir arkadaşınız size duygularını ifade edebilir veya size açılabilir. Bu beklenmedik durum sizi şaşırtırken zihinsel anlamda oldukça zorlayacak gibi görünüyor.

TERAZİ

Yükselen Teraziler retro harekette seyahat eden Merkür burcunuza geri dönüyor. Bu durum 5 Kasım’a kadar kendinizi geliştirmek istediğiniz eğitimler veya öğretimler veya farkındalıklar alanında bazı yarım kalan konuları odaklanacağızı göstermekte. Eylül ayında başlattığınız fakat tamamlamadığınız bir takım işler var. Aynı gün Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki 1 ay boyunca daha fazla tarzınıza veya imajınıza, görünümünüze, odaklanabilir, karşı tarafın dikkatini daha fazla üstünüze çekebilirsiniz.  Güzelleşmek, yeni kıyafetler almak ve gardırobunuzu değiştirmek kendinizi daha da iyi hissettirecek.

31 Ekim’de gerçekleşecek olan Mavi Dolunay Boğa burcunda gerçekleşiyor. Bu sizin harcamalar, ortak sermayeler, banka, kredi veya pasif gelirleriniz ile ilgili yaşam alanlarınızı etkilemekte. Özellikle işiniz ve kariyeriniz alanında kazancınıza odaklanmak ve buna karşın masraflarınızı dengelemek ve birtakım sonuçlara varmak isteyebilirsiniz. Sürpriz harcamalar veya masraflar bu bağlamda sizi birazcık rahatsız edebilir. Miras gibi konuları olanlar, sürpriz haberler alabilir, bazı sır perdelerinin ortadan kalkmasıyla çok fazla bilgiye ulaşabilir.

AKREP

Yükselen Akrep’ler geri giden Merkür önümüzdeki hafta Akrep burcundan çıkarak Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu durum 5 Kasım’a kadar Eylül ayında imzalamak istediğiniz ve imzalayamadığınız bazı anlaşmalar, kontratlar, protokoller veya yasal süreçler ile ilgili birtakım evrakları gündeminize tekrar getirebilir. Diğer taraftan aynı gün Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte perde arkasından yürüttüğünüz ilişkiler önümüzdeki 1 ay boyunca önem kazanacak. Bazılarınız ortağınızın veya partnerinizin gizli bir ilişkisini yakalayabilir.

31 Ekim’de gerçekleşecek olan mavi Dolunay, Boğa burcunda gerçekleşmekte. Ve bu durum sizin ilişkiler alanınızda önemli gelişmelere neden olacak. Partneriniz ve ortağınız sürpriz bir durum ile karşınıza çıkabilir. Bu durum egonuzu zedelerken karşı tarafla sürtüşme içine girebileceğinizi de göstermekte. Yurtdışı bağlantılı işlerle ilgilenenler bazı ilişkilerini sonlandırabilir, sonuca ulaşabilir. Bazılarınız ise evliliğini veya ilişkisini sonlandırabilir. Boşanmalar gündeme gelebilir.

YAY

Yükselen Yay’lar, önümüzdeki hafta, Ekim ayından bu yana geri gitmekte olan Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte kariyer çevresindeki ilişkiler, sosyal çevre ve arkadaşlıklar alanında geçmişe dönük bazı konuları gündeminize alabilirsiniz. Eski sevgililer,eski Dostlar ile karşılaşmanız mümkün. Yarım kalan ilişkiler 5 Kasım’a kadar tamamen sonlanabilir, fakat emin olun ki bunun için haklı sebepleriniz olacak. Venüs’ün aynı gün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte sosyalleşmek ve arkadaş grupları içine katılmak bir ay boyunca size oldukça fazla keyif verebilir. Diğer taraftan maddi konularda yaşadığınız bir takım kısıtlamalar sosyalleşmenizde en büyük engel gibi görünüyor.

31 Ekim’de gerçekleşecek olan Mavi Dolunay ile birlikte çalışma ortamınız, şartlarınız sağlığınız veya günlük rutininiz konusunda önemli değişimler sizi etkileyecek. Bu bağlamda bir rutin değişikliğine gidebilirsiniz. Bazılarınızın çalışma ortamında ani ve beklenmedik değişimler söz konusu olabilir, pozisyonunuz değişebilir veya çalışma şartlarınız ekonomik ve finansal alanda yaşanan beklenmedik gelişmeler nedeniyle değişikliğe uğrayabilir. Bu süreçte isyankar olmamaya özen göstermelisiniz

OĞLAK

Yükselen Oğlaklar, Terazi burcuna geçecek olan Retro Merkür ile birlikte Eylül ayında kariyeriniz ile ilgili almış olduğunuz bir takım kararları işleme alabileceksiniz. Bu bağlamda 5 Kasım’a kadar üst düzey otoritelerle görüşebilir, yazışabilir veya kontağa geçebilirsiniz. Bazılarınız Eylül ayında anlaşma sağladığı yeni işine başlayabilir veya anlaşmaya imza atabilir. Aynı gün Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte kariyeriniz ve mesleki alanızda önümüzdeki 1 ay boyunca başarılar ve alkışlar ile karşılaşmanız mümkün göünüyor. Üst düzey otoritelerin desteğini kolaylıkla alabilirsiniz.

Hafta sonu gerçekleşecek olan mavi Dolunay bu ay yaşanacak olan ikinci Dolunay olacak. Boğa burcundaki bu Dolunay sizin aşk hayatınız, çocuklarınız, hobileriniz ve eğer varsa gayrimenkul gelirleri veya spekülatif yatırım araçlarınız alanında etkin olacak. Bazılarınız bir aşk ilişkisine nokta koyarken önemli bir gerçeğinde farkı da verebilir. Gelecek planlarımız ile ilgili ikileme düşmeniz mümkün. Finansal ve ekonomik piyasalarda yaşanması muhtemel beklenmedik durumlar sizi bu sonuca götürecek gibi görünüyor.

KOVA

Yükselen Kovalar, önümüzdeki hafta Terazi burcuna geçecek olan Merkür retro hareketine devam ederken uzaklar, farklı öğretiler, seyahatler, yüksek öğrenim ve yasal süreçler ile ilgili Eylül ayında yarım kalmış işlerinize odaklanmanızı talep edecek. Eksik kalan imzalar veya sözleşmeler veya belgeler hız kazanabilir. Bazılarınız ise Eylül ayında yaşadığı ilişkilere, romantik birlikteliklere ve ya daha eski ilişkilere odaklanabilir. 5 Kasım’a kadar bu bağlamda önemli kararlar alabilirsiniz. Retro dönemi sizin bu konuda en doğru kararı almanızı sağlayacak.

Aynı gün Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte, uzaklarda sosyalleşmek, seyahat etmek, yabancılarla olan ilişkilerinizi geliştirmek sizi keyiflendirecek gibi görünüyor. Bir süreliğine evden uzaklaşmak keyif verebilir. 

Hafta sonunda gerçekleşecek olan Mavi Dolunay, aile ve kariyer alanında da etkisini gösterecek. Özellikle aile alanında veya eviniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler üzerine bastığınız o sağlam zemini ayağınızın altından kaydırabilir. Aile içinde isyan etmek,  ve evden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

BALIK

Yükselen Balıklar Retro harekette olan Merkür önümüzdeki hafta Akrep burcundan Terazi burcuna geçmekte. Bu durum partneriniz veya eşinizle olan ortak sermayeler, krediler, borçlar veya işyerinizin kaynaklarını etkileyecek gibi görünüyor. Finansal konularla ilgili Eylül ayında aldığınız kararları tekrardan gözden geçirmek üzere masaya yatırabilirsiniz. Partnerinizin kazancı ile ilgili birtakım gelişmeler söz konusu olabilir. Aynı gün Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte pasif gelirleriniz ile ilgili önümüzdeki 1 ay boyunca oldukça şanslı görünüyorsunuz.

Hafta sonu gerçekleşecek olan Boğa Dolunayı, Ekim ayında gerçekleşen ikinci dolunay olduğu için Mavi Dolunay olarak adlandırılmakta. Bu Mavi Dolunay, finansal konular, kardeşleriniz, eğitim ve öğretim, aracınız gibi alanları sarsabilecek önemli etkileri gündeme getirecek. Beklenmedik ekonomik koşullar ile ilgili birtakım farkındalıklar elde ederek kendinizi garantiye almaya çalışabilirsiniz. Bu bağlamda en çok partnerinize güvenecekmişsiniz gibi görünüyor. Diğer yandan işiniz ve liderlik potansiyelinizi yabancı ortaklara veya yurt dışına veya uzaklarda bulunan kariyerinizle bağlantılı kişilere göstermek isteyebilir, bu alanda fevri veya isyankâr duruşunuzdan endişe duyabilirsiniz.

ZEYNEP ÖZYÖRÜ 26 Ekim – 1 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap