31 Ekim 2020 – Boğa burcunda Dolunay

31 Ekim 2020 - Boğa burcunda Dolunay

Boğa burcunda dolunay Şok edici finansal kayıplar ve acı gerçekler..Astrolog Zeynep Özyörük.

31 Ekim 2020’de saat 16.49’da gerçekleşecek olan Boğa burcundaki Dolunay önemli bitişleri ve tamamlanmaları hayatımıza getirecek. Dolunay genelde hayatımızda sır olan şeylerin de açığa çıkmasına yardımcı olur. Bu Dolunay ise Ekim ayında yaşayacağımız ikinci Dolunay olacak. Dolayısıyla “Full Blue Moon” (çılgın ay) olacak bu Dolunay, 2 Ekim’de yaşadığımız Koç burcundaki Dolunay’dan sonra bizi bir kere daha sarsacak gibi. 

26 Ekim – 1 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Boğa burcunda dolunay bizlere neler getirecek?

31 Ekim 2020 - Boğa burcunda Dolunay
31 Ekim 2020 – Boğa burcunda Dolunay

Dolunayın an haritasına baktığımızda Uranüs ile exact kavuşumda olduğunu görüyoruz. Özellikle maddi alandaki birçok bilgiyi açığa çıkartacak. Kazançlar, kaynaklar, finansal durumumuz ön plana çıkarken, buradaki ani ve beklenmedik durumlar can sıkabilir. Aslında biz bunun haberini 7 – 8 – 9 Ekim tarihlerinde Merkür – Uranus karşıtlığı sırasında aldık. Hatta bu hafta 20 – 21 Ekim tarihlerinde bu konuyla ilgili ikinci uyarıyı da aldık. Bu Dolunay tam da bu günlerde yaşananların duygusal sonuçlarını bize getirmekte.

Güvenlik alanları bazıları için daralırken, bazıları için büyüyebilir. Duygusal anlamda tepkimizi açığa çıkarırken, isyankar bir ruh halinde olmamız mümkün. Kendimizi bir şekilde güvende hissetmeyebiliriz.

26 Ekim – 1 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap