Merkür Akrep burcunda olduğu süreçte, yükselen burcuna göre sizi nasıl etkileyecek?

Merkür Akrep burcunda

Merkür Akrep Burcunda

YÜKSELEN KOÇ: Merkür Akrep burcunda olduğu süreçte, banka, kredi borçlar, ortak sermaye. prim, sigorta ve yergi ile uğraşmak durumunda kalabilirsin. Gizli bilgilere araştırırsan ulaşırsın. Tabularınla yüzleşmekten korkma. İşleri Kasım ayına bırakma! Aksi takdirde zorlanabilirsin!

YÜKSELEN BOĞA, Merkür Akrep burcunda olduğu süreçte, partner, ortak ve sözleşmeler, kontratlar alanında önemli kararlara dikkat! ikna etmek için çaba sarf edeceksin. Kasım ayına kadar imzaları atmalısın, yoksa bürokrasi problem yaratabilir.

YÜKSELEN İKİZLER , Merkür Akrep burcunda olduğu süreçte, çalışma ortamında, şartlar, ilişkiler ve gizli dönen planlar hakkında kuşkucu ve paranoyak olabilirsin. Gerçek olmayan bir şeyin peşinden koşma! Sağlıkla ilgili şüphelerin olabilir. Unutma korkular gerçek olur, yaratma !!

YÜKSELEN YENGEÇ , Merkür Akrep burcunda olduğu süreçte, ulaştığın bilgiler sana iyi gelecek. Kendini geliştirecek, besleyeceksin. Aşk hayatı ve çocuklar gündemde. Eski sevgili kapıyı çalabilir. Kasım ayı yarıda kalmış hikayeleri kapatmak için ideal!

YÜKSELEN ASLAN , Merkür Akrep burcunda olduğu süreçte, aile, yuva ve ev konularında zihnini yorabilirsin ! Taşınmak ve ev değiştirmenin yollarını arayacaksın. Kasım ayında neler yapman gerektiği konusunda fizibilite yapabilirsin. Aile, atalar ve bilinç-altı konularına yönelip geçmişi şifalandırabilirsin.

YÜKSELEN BAŞAK : Merkür Akrep burcunda olduğu süreçte, kardeşler, yakın çevre, yaşanılan ortamdaki insanlarla olan iletişim ön planda. Kariyer açısından bir çok gizli proje hakkında yoğunlaşmak ve bunlarla ilgili Kasım ayında fizibilite yapmak mümkün olacak.

YÜKSELEN TERAZİ : Merkür Akrep burcunda olduğu süreçte, gelirler ve kaynaklar alanında paranın kaynakları kafanızı kurcalayabilir.Kazancı arttırmanın yollarını sorgulayacaksınız. Uzaklarla bağlantılı işler ve görüşmeler perde arkasından devam edebilir. Kazançlar geçmişe dayalı yapılan işlerden artabilir.

YÜKSELEN AKREP : Merkür Akrep burcunda olduğu süreçte, kendinize daha fazla para ayırmak daha fazla yatırım yapmak ana hedefiniz olacak. Kariyer gelirlerinizi partnerinizden bile korumak isteyebilirsiniz. Dolunay planlarınızı ortaya çıkarabilir.

YÜKSELEN YAY : Merkür Akrep burcunda olduğu süreçte, kariyer ve profesyonel hayat ile ilgili birtakım kuşku ve şüpheler içinde olabilirsiniz. Zihninizi yorabilirsiniz. Partneriniz arkanızdan iş çevirebilir. Aman dikkat! Dedikodular kulağınıza gelebilir!

YÜKSELEN KOVA : Merkür Akrep burcunda olduğu süreçte, kariyer ve profesyonel hayat, toplum içindeki konumunuz zihninizi meşgul eden konular olacak. Potansiyelinizi ortaya koymak için birden fazla fırsat yakalayabilirsiniz. Üst düzey kişilerle daha fazla iletişimde olmak durumunda kalabilirsiniz. Kasım ayında yanlış anlaşılmalara dikkat!

YÜKSELEN BALIK : Merkür Akrep burcunda olduğu süreçte, uzaklarla bağlantılı işler gündeminizi meşgul edecek. Seyahatler, yazışmalar ve görüşmelerden başınızı kaldıramayabilirsiniz. Kasım ayında herşeyi iki defa kontrol etmeyi unutmayın. Seyahatler ve yazışmalarda problemler ve gecikmeler meydana gelebilir.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap