18 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Bu hafta, gökyüzünün gündemi oldukça yoğun..

19 Kasım’da Mars Terazi burcunu terk ederek, Akrep burcuna geçiş yapıyor.

Aksiyon alırken, karşımızdakinden çok kendi hırslarımız, hedeflerimiz, sahiplenmek istediklerimiz ön planda olacak.

20 Kasım’da Aslan burcunda  Son Dördün gerçekleşecek.

Hobiler, çocuklar, tatil, eğlence ve kişisel beceriler ve rekabet alanında bir takım uzlaşmalar ve anlaşmaları ön plana çıkaracak. Bu konularda alan açılması, önümüzdeki Yay burcu Yeni Ay ‘ı için gerekli koşulların sağlamasına yardımcı olacaktır.

Merkür 20 Kasım’da durağan statüsüne geçerek, ileri gitmek için güç toplayacak.

22 Kasım sonrası ileri hareketinde hız kazanmaya başlayabilecek. Evet, Merkür Retrosu bitiyor. Para, ilişkiler, krediler, finansal ve manevi şüphede olduğunuz konular, cinsellik ve tabular gibi konularda cebinizdekilerle yol alma zamanı başlıyor. İletişim hız kazanacak, ertelenen, geciken, bir türlü gelmeyen haberler gelecek, yanlış anlaşılmalar son bulacak.

22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor.

Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle daha iyimser, daha cesur davranıp, maceracı  ruhumuza teslim olacağız. Uzaklar, seyahatler, farklı felsefelere eğilim, yüksek öğrenim gibi konular bir ay boyunca gündemde olacak. Merkür Retro süresince ortaya çıkardıklarınız ile birlikte, yüksek bilinç ve farkındalıkla ilerleyebileceksiniz. Keşfettiğiniz bu bilgileri hazmetmeniz için önünüzde bir ay var.

24 Kasım’da Venus ve Jupiter’in Yay burcunda yolları kesişecek.

Venus ve Jupiter kavuşumu üzerinizdeki stresi ve baskıyı atmak için biçilmez bir fırsat doğuracak. Arkadaşlarınızla seyahat planı yapabilir, uzaklara gidebilir, birlikte sosyalleşebilirsiniz.

24 Kasım’da aynı gün, Mars – Uranus birbirine savaş açacak.

Sert bir kırılım etkisi yaratacak olan Mars – Uranus karşıt açısı, maddi alanda isyankar ve fevri davranışlar sergilemenize neden olabilir. İntikam hissinin yoğun olabileceği bir gün. Kavgalar, münakaşalar, manipulasyonlar gününüzü zehir edebilir.

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap