4 – 10 Mart 2019 Burç Yorumları

Astroloji : 4 – 10 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Oldukça önemli bir haftaya giriyoruz. Yeni Ay Balık burcunda gerçekleşirken, Merkür Balık burcunda Retro harekete başlıyor. Uranus Boğa burcunda 7 sene sürecek olan serüvenine başlıyor. Gezegenler arasındaki etkileşim ise çok yoğun..

YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOÇ OLANLAR

koç burcu haftalık burç yorumları
4 – 10 Mart 2019 Burç Yorumları

Hafta 5 Mart’ta Merkür’ün Balık burcunda geri gitmesiyle başlıyor. Şubat başından bu yana, işinizle ilgili gizli fikirleriniz, düşünceleriniz konusunda yoğunlaşabilir, bu alanda bir takım değerlendirmeler yapabilirsiniz.

6 Mart’ta Uranus’un 7 sene boyunca Boğa burcunda sürecek serüveni başlamakta. İlk olarak 15 Mayıs 2018’de Boğa burcuna geçen Uranus, 6 Kasım’da tekrar Koç burcuna geçerek, bu burçtaki görevini tamamladı. Boğa burcundaki bu serüven, 7 sene boyunca Yükselen Koç’lar sizi, maddi konular, gelirler, kazançlar alanında etkileyebilir. Zaten 2018 Mayıs ve Kasım ayları arasındaki olaylar bu bağlamda sizi etkilemişti. Kontrolünüz dışında gelişen bu olayları tekrar yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Dersler alındıysa işiniz kolay. Ani iniş çıkışlar ve beklenmedik olaylar para alanında sizi zorlayabilir, ve ya çok mutlu edebilir.

Hemen arkasından 6 Mart’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki Yeni Ay ile, gizli bir proje ve ya girişimde bulunabilirsiniz. Bu proje kararını Şubat öncesi aldıysanız, gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz. Eğer sonrasında aldıysanız, dikkatli olmanız da fayda var.

7 Mart’ta, Güneş ve Neptun arasındaki kavuşum, sezgilerinizin, psişik güçlerinizin, yaratıcılığınızın ve de ilhamınızın artmasına neden olabilir. Gizli bir cevheri ortaya çıkarabilirsiniz. Rüyalara dikkat.

9 Mart’ta, Güneş ve Saturn arasındaki olumlu açı ise, iş ve kariyer ile ilgili bir konuda kararlı ve disiplinli olmanızı, 10 Mart’taki Mars ve Neptun arasındaki akış ise, hayallerinizin ve yaratıcılığınızın peşinden gitmenizi sağlayacak. Özellikle maddi ve manevi güvenlik alanında bir takım girişimlerde bulunabilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BOĞA OLANLAR

Haftalık burç yorumları
4 – 10 Mart 2019 Burç Yorumları

Hafta 5 Mart’ta Merkür’ün Balık burcunda geri gitmesiyle başlıyor. Şubat başından bu yana, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ile ilgili düşünceleriniz, iletişiminiz, fikir alışverişiniz konusunda yoğunlaşmanıza neden olabilir, bu alanda bir takım değerlendirmeler yapabilirsiniz.

6 Mart’ta Uranus’un 7 sene boyunca Boğa burcunda sürecek serüveni başlamakta. İlk olarak 15 Mayıs 2018’de Boğa burcuna geçen Uranus, 6 Kasım’da tekrar Koç burcuna geçerek, bu burçtaki görevini tamamladı. Boğa burcundaki bu serüven, 7 sene boyunca Yükselen Boğa’lar sizi, özel hayatınız, sağlığınız, genel anlamda yaşamınız alanında etkileyebilir. Zaten 2018 Mayıs ve Kasım ayları arasındaki olaylar gündeminize tekrar düşebilir.

Kontrolünüz dışında gelişen bu olayları tekrar yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Dersler alındıysa işiniz kolay. Ani iniş çıkışlar ve beklenmedik olaylar özel hayatınızda sizi zorlayabilir ve ya çok mutlu edebilir. Hemen arkasından 6 Mart’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki Yeni Ay ile, gelecek planlarınız, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ile ilgili konularda yeni bir girişimde bulunabilirsiniz. Bu alandaki kararlarınızı Şubat öncesi aldıysanız, gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz. Eğer sonrasında aldıysanız, dikkatli olmanız da fayda var.

7 Mart’ta, Güneş ve Neptun arasındaki kavuşum, gelecek planlarınız, umutlarınız alanında, yaratıcılığınızın ve de hayallerinizin artmasına neden olabilir. Çok fazla hayal kurabilirsiniz, özellikle de ailenizle ilgili.

9 Mart’ta, Güneş ve Saturn arasındaki olumlu açı ise, uzaklar ve işinizle bağlantılı bir konuda kararlı ve disiplinli olmanızı, 10 Mart’taki Mars ve Neptun arasındaki akış ise, kendinizi güvende hissetmek, garantiye almak adına gelecek planlarınızın peşinden gitmenizi sağlayacak. Özellikle özel hayatınız, partneriniz ve ya birlikte olduğunuz kişinin sayesinde bir takım girişimlerde bulunabilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU İKİZLER OLANLAR

İkizler BUrcu
4 – 10 Mart 2019 Burç Yorumları

Hafta 5 Mart’ta Merkür’ün Balık burcunda geri gitmesiyle başlıyor. Şubat başından bu yana, kariyeriniz, profesyonel hayatınız, toplum içindeki statünüz ile ilgili düşünceleriniz, iletişiminiz, fikir alışverişiniz konusunda yoğunlaşmanıza neden olabilir, bu alanda geriye dönük bir takım değerlendirmeler yapabilirsiniz. Sadece gözlem zamanı olduğunu unutmayın, sıfırdan kararları Nisan ayına bırakmalısınız.

6 Mart’ta Uranus’un 7 sene boyunca Boğa burcunda sürecek serüveni başlamakta. İlk olarak 15 Mayıs 2018’de Boğa burcuna geçen Uranus, 6 Kasım’da tekrar Koç burcuna geçerek, bu burçtaki görevini tamamladı. Boğa burcundaki bu serüven, 7 sene boyunca Yükselen İkizler sizi, bilinçaltı, mahremiyet, maddi ve manevi güven alanında gizli korkular ve endişeler alanında etkileyebilir. Zaten 2018 Mayıs ve Kasım ayları arasında benzer olaylar yaşamıştınız.

Kontrolünüz dışında gelişen bu olayları tekrar yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Dersler alındıysa işiniz kolay. Ani iniş çıkışlar ve beklenmedik olaylar içsel dünyanızda sizi oldukça zorlayabilir, uyku problemi yaşayabilirsiniz. Hemen arkasından 6 Mart’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki Yeni Ay ile, kariyeriniz, profesyonel hayatınız ve ya mesleki alanda bir yenilik yapabilir, yeni bir girişimde bulunabilirsiniz. Bu alandaki kararlarınızı Şubat öncesi aldıysanız, gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz. Eğer sonrasında aldıysanız, dikkatli olmanız da fayda var.

7 Mart’ta, Güneş ve Neptun arasındaki kavuşum, kariyeriniz ve profesyonel hayatınız ile ilgili hayallerinizin artmasına neden olabilir. Çok fazla hayal kurabilirsiniz, özellikle de yakın çevreniz, yaşadığınız ortam ile ilgili ve ya kardeşlerinizle olan ilişkinizde..

9 Mart’ta, Güneş ve Saturn arasındaki olumlu açı ise, borçlar, harcamalar, bütçeler alanında bir konuda kararlı ve disiplinli olmanızı, 10 Mart’taki Mars ve Neptun arasındaki akış ise, gizli bir eylem planıyla hayallerinizin peşinden gitmenizi sağlayacak. Özellikle gizli kapaklı bir iş projesi sizi güvende hissettirebilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU YENGEÇ OLANLAR

Hafta 5 Mart’ta Merkür’ün Balık burcunda geri gitmesiyle başlıyor. Şubat başından bu yana, uzaklar, seyahatler, farklı ülkelerde ve ya kültürlerle olan ilişkilerinizi bağlantılarınız ile ilgili düşünceleriniz, iletişiminiz, fikir alışverişiniz konusunda yoğunlaşmanıza neden olabilir, bu alanda geriye dönük bir takım değerlendirmeler yapabilirsiniz. Sadece gözlem zamanı olduğunu unutmayın, sıfırdan kararları Nisan ayına bırakmalısınız.

6 Mart’ta Uranus’un 7 sene boyunca Boğa burcunda sürecek serüveni başlamakta. İlk olarak 15 Mayıs 2018’de Boğa burcuna geçen Uranus, 6 Kasım’da tekrar Koç burcuna geçerek, bu burçtaki görevini tamamladı. Boğa burcundaki bu serüven, 7 sene boyunca Yükselen Yengeç sizi, gelecek planlarınız, umutlarınız, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız alanında etkileyebilir. Zaten 2018 Mayıs ve Kasım ayları arasında benzer olaylar yaşamıştınız. Kontrolünüz dışında gelişen bu olayları tekrar yönetmek zorunda kalabilirsiniz.

Dersler alındıysa işiniz kolay. Ani iniş çıkışlar ve beklenmedik olaylar gelecek ile ilgili maddi güvencenizi tehdit edebilir. Hemen arkasından 6 Mart’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki Yeni Ay ile, uzaklar, seyahatler, farklı kültürle olan ilişkiler, yüksek öğrenim alanlarında bir yenilik yapabilir, yeni bir girişimde bulunabilirsiniz. Bu alandaki kararlarınızı Şubat öncesi aldıysanız, gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz. Eğer sonrasında aldıysanız, dikkatli olmanız da fayda var.

7 Mart’ta, Güneş ve Neptun arasındaki kavuşum, uzaklar, seyahatler ve ya yabancı kökenli ilgili hayallerinizin artmasına neden olabilir. Çok fazla hayal kurabilirsiniz, özellikle de paranızı uzaklardaki bir yatırıma koyabilirsiniz..

9 Mart’ta, Güneş ve Saturn arasındaki olumlu açı ise, ikili ilişkiler, ortaklıklar alanında bir konuda kararlı ve disiplinli olmanızı, 10 Mart’taki Mars ve Neptun arasındaki akış ise, kariyer gelirleriniz doğrultusunda hayallerinizin peşinden gitmenizi sağlayacak. Özellikle gruplar içinde kendi potansiyelinizi ve değerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU ASLAN OLANLAR

aslan burcu haftalık burç yorumları
4 – 10 Mart 2019 Burç Yorumları

Hafta 5 Mart’ta Merkür’ün Balık burcunda geri gitmesiyle başlıyor. Şubat başından bu yana, borçlarınız, harcamalarınız, kredi, banka, miras ile ilgili düşünceleriniz, iletişiminiz, fikir alışverişiniz konusunda yoğunlaşmanıza neden olabilir, bu alanda geriye dönük bir takım değerlendirmeler yapabilirsiniz. Sadece gözlem zamanı olduğunu unutmayın, sıfırdan kararları Nisan ayına bırakmalısınız.

6 Mart’ta Uranus’un 7 sene boyunca Boğa burcunda sürecek serüveni başlamakta. İlk olarak 15 Mayıs 2018’de Boğa burcuna geçen Uranus, 6 Kasım’da tekrar Koç burcuna geçerek, bu burçtaki görevini tamamladı. Boğa burcundaki bu serüven, 7 sene boyunca Yükselen Aslan sizi, kariyeriniz, profesyonel hayat alanında etkileyebilir. Zaten 2018 Mayıs ve Kasım ayları arasında benzer olaylar yaşamıştınız. Kontrolünüz dışında gelişen bu olayları tekrar yönetmek zorunda kalabilirsiniz.

Dersler alındıysa işiniz kolay. Ani iniş çıkışlar ve beklenmedik olaylar kariyeriniz ile ilgili maddi güvencenizi tehdit edebilir. Hemen arkasından 6 Mart’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki Yeni Ay ile, yeni bir kredi başvurusu yapabilir, borç alabilir, ve ya cinsel odaklı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Bu alandaki kararlarınızı Şubat öncesi aldıysanız, gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz. Eğer sonrasında aldıysanız, dikkatli olmanız da fayda var.

7 Mart’ta, Güneş ve Neptun arasındaki kavuşum, finansal alanda hayallerinizin artmasına neden olabilir. Çok fazla hayal kurabilirsiniz, özellikle de eşinizle olan ortak gelirleriniz alanında yaratıcı fikirler geliştirebilirsiniz..

9 Mart’ta, Güneş ve Saturn arasındaki olumlu açı ise, çalışma ortamı, işiniz, günlük rutininiz alanında bir konuda kararlı ve disiplinli olmanızı, 10 Mart’taki Mars ve Neptun arasındaki akış ise, kariyer ve toplumsal statünüz doğrultusunda hayallerinizin peşinden gitmenizi sağlayacak.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BAŞAK OLANLAR

başak burcu haftalık burç yorumları
4 – 10 Mart 2019 Burç Yorumları

Hafta 5 Mart’ta Merkür’ün Balık burcunda geri gitmesiyle başlıyor. Şubat başından bu yana, ikili ilişkiler, birliktelikler, ortaklıklar ile ilgili düşünceleriniz, iletişiminiz, fikir alışverişiniz konusunda yoğunlaşmanıza neden olabilir, bu alanda geriye dönük bir takım değerlendirmeler yapabilirsiniz. Sadece gözlem zamanı olduğunu unutmayın, sıfırdan kararları Nisan ayına bırakmalısınız.

6 Mart’ta Uranus’un 7 sene boyunca Boğa burcunda sürecek serüveni başlamakta. İlk olarak 15 Mayıs 2018’de Boğa burcuna geçen Uranus, 6 Kasım’da tekrar Koç burcuna geçerek, bu burçtaki görevini tamamladı. Boğa burcundaki bu serüven, 7 sene boyunca Yükselen Başak sizi, uzaklar, seyahatler, farklı öğretiler, yasal süreçler alanında etkileyebilir.

Zaten 2018 Mayıs ve Kasım ayları arasında benzer olaylar yaşamıştınız. Kontrolünüz dışında gelişen bu olayları tekrar yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Dersler alındıysa işiniz kolay. Ani iniş çıkışlar ve beklenmedik olaylar uzaklar, seyahatler ile ilgili maddi güvencenizi tehdit edebilir. Hemen arkasından 6 Mart’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki Yeni Ay ile, yeni bir ilişkiye, yeni bir ortaklığa, sözleşmeye adım atabilirsiniz. Bu alandaki kararlarınızı Şubat öncesi aldıysanız, gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz. Eğer sonrasında aldıysanız, dikkatli olmanız da fayda var.

7 Mart’ta, Güneş ve Neptun arasındaki kavuşum, ortaklıklar, birliktelikler alanda hayallerinizin artmasına neden olabilir. Çok fazla hayal kurabilirsiniz, özellikle de bir arkadaşınızla ortaklık kurmayı düşünebilirsiniz.

9 Mart’ta, Güneş ve Saturn arasındaki olumlu açı ise, çocuklar, aşk ve ya bir ilgi alanınız, hobiniz alanında iş ve ya statü bağlantılı kararlı ve disiplinli olmanızı, 10 Mart’taki Mars ve Neptun arasındaki akış ise, uzaklardaki ve ya farklı kültürdeki insanlarla, felsefeler ve ya öğretilerle ilgili hedefleriniz doğrultusunda hayallerinizin peşinden gitmenizi sağlayacak.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU TERAZİ OLANLAR

4 – 10 Mart 2019 Burç Yorumları
4 – 10 Mart 2019 Burç Yorumları

Hafta 5 Mart’ta Merkür’ün Balık burcunda geri gitmesiyle başlıyor. Şubat başından bu yana, çalışma ortamınız, işiniz, günlük düzeniniz, uzaklar ve ya bilinçaltıyla bağlantılı fikirler konusunda yoğunlaşmanıza neden olabilir, bu alanda bir takım geriye dönük değerlendirmeler yapabilirsiniz. Sadece gözlem zamanı olduğunu unutmayın, sıfırdan kararları Nisan ayına bırakmalısınız.

6 Mart’ta Uranus’un 7 sene boyunca Boğa burcunda sürecek serüveni başlamakta. İlk olarak 15 Mayıs 2018’de Boğa burcuna geçen Uranus, 6 Kasım’da tekrar Koç burcuna geçerek, bu burçtaki görevini tamamladı. Boğa burcundaki bu serüven, 7 sene boyunca Yükselen Terazi sizi, borçlar, harcamalar, krediler, borçlar alanında etkileyebilir. Zaten 2018 Mayıs ve Kasım ayları arasında benzer olaylar yaşamıştınız. Kontrolünüz dışında gelişen bu olayları tekrar yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Dersler alındıysa işiniz kolay. Ani iniş çıkışlar ve beklenmedik olaylar finansal alanda güvencenizi tehdit edebilir. Hemen arkasından 6

Mart’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki Yeni Ay ile, yeni bir çalışma ortamına, iş yerine, işe adım atabilirsiniz. Bu alandaki kararlarınızı Şubat öncesi aldıysanız, gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz. Eğer sonrasında aldıysanız, dikkatli olmanız da fayda var.

7 Mart’ta, Güneş ve Neptun arasındaki kavuşum, arkadaşlarınız ve ya girdiğiniz ortamların sayesinde yeni bir işe, çalışma ortamına girmenize neden olabilir. Spiritüel ve ya manevi konular günlük hayatınızda önemli olabilir, işiniz alanında yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz.

9 Mart’ta, Güneş ve Saturn arasındaki olumlu açı ise, ev, aile, yuva alanında kararlı ve disiplinli olmanızı, 10 Mart’taki Mars ve Neptun arasındaki akış ise, borç, harcama, banka ve kredi, miras konularıyla ilgili aksiyon alarak iş ile ilgili hayallerinizin peşinden gitmenizi sağlayacak.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU AKREP OLANLAR

Hafta 5 Mart’ta Merkür’ün Balık burcunda geri gitmesiyle başlıyor. Şubat başından bu yana, aşk, çocuklar, tatil, eğlence ve hobileriniz ile ilgili fikirler konusunda yoğunlaşmanıza neden olabilir, bu alanda bir takım geriye dönük değerlendirmeler yapabilirsiniz. Sadece gözlem zamanı olduğunu unutmayın, sıfırdan kararları Nisan ayına bırakmalısınız.

6 Mart’ta Uranus’un 7 sene boyunca Boğa burcunda sürecek serüveni başlamakta. İlk olarak 15 Mayıs 2018’de Boğa burcuna geçen Uranus, 6 Kasım’da tekrar Koç burcuna geçerek, bu burçtaki görevini tamamladı. Boğa burcundaki bu serüven, 7 sene boyunca Yükselen Akrep sizi, ikili ilişkiler, partnerlikler, ortaklıklar alanında etkileyebilir. Zaten 2018 Mayıs ve Kasım ayları arasında benzer olaylar yaşamıştınız. Kontrolünüz dışında gelişen bu olayları tekrar yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Dersler alındıysa işiniz kolay. Ani iniş çıkışlar ve beklenmedik olaylar özel hayatınızda güven ve sadakat ihtiyacınızı tehdit edebilir.

Hemen arkasından 6 Mart’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki Yeni Ay ile, yeni bir aşka adım atabilir, çocuklarınız ile ilgili önemli bir karar alabilirsiniz. Bu alandaki kararlarınızı Şubat öncesi aldıysanız, gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz. Eğer sonrasında aldıysanız, dikkatli olmanız da fayda var.

7 Mart’ta, Güneş ve Neptun arasındaki kavuşum, yaratıcılık ve yetenekler konusunda son derece olumlu olabilir. Aşk ve ya çocuklarınız ile ilgili birçok hayal kurabilirsiniz.

9 Mart’ta, Güneş ve Saturn arasındaki olumlu açı ise, iş ile ilgili fikirleriniz, düşünceleriniz, iletişiminiz alanında kararlı ve disiplinli olmanızı, 10 Mart’taki Mars ve Neptun arasındaki akış ise, ikili ilişkiler, birliktelikler, partneriniz ile ilgili konularda aksiyon alarak aşk ve ya çocuk ile ilgili hayallerinizin peşinden gitmenizi sağlayacak.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU YAY OLANLAR

yay burcu haftalık burç yorumları
4 – 10 Mart 2019 Burç Yorumları

Hafta 5 Mart’ta Merkür’ün Balık burcunda geri gitmesiyle başlıyor. Şubat başından bu yana, aileniz, yuvanız, eviniz ile ilgili fikirler konusunda yoğunlaşmanıza neden olabilir, bu alanda bir takım geriye dönük değerlendirmeler yapabilirsiniz. Taşınma planlarınız varsa, tekrar gündeme gelebilir. Sadece gözlem zamanı olduğunu unutmayın, sıfırdan kararları Nisan ayına bırakmalısınız.

6 Mart’ta Uranus’un 7 sene boyunca Boğa burcunda sürecek serüveni başlamakta. İlk olarak 15 Mayıs 2018’de Boğa burcuna geçen Uranus, 6 Kasım’da tekrar Koç burcuna geçerek, bu burçtaki görevini tamamladı. Boğa burcundaki bu serüven, 7 sene boyunca Yükselen Yay sizi, çalışma ortamınız, işiniz, sağlığınız, günlük rutininiz alanında etkileyebilir.

Zaten 2018 Mayıs ve Kasım ayları arasında benzer olaylar yaşamıştınız. Kontrolünüz dışında gelişen bu olayları tekrar yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Dersler alındıysa işiniz kolay. Ani iniş çıkışlar ve beklenmedik olaylar iş konusundaki güvence ihtiyacınızı tehdit edebilir.

Hemen arkasından 6 Mart’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki Yeni Ay ile, yeni bir yuva ve ya eve geçmek gibi aileniz alanında yeni bir başlangıç gündeme gelebilir. Bu alandaki kararlarınızı Şubat öncesi aldıysanız, gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz. Eğer sonrasında aldıysanız, dikkatli olmanız da fayda var.

7 Mart’ta, Güneş ve Neptun arasındaki kavuşum, uzaklardan gelen bir fırsatı gündeme getirebilir, bu fırsatı aileniz ve ya eviniz konusunda değerlendirmek isteyebilirsiniz. Uzaklara taşınmak gündeme gelebilir.

9 Mart’ta, Güneş ve Saturn arasındaki olumlu açı ise, maddi konular, gelirler, kazançlar alanında kararlı ve disiplinli olmanızı, 10 Mart’taki Mars ve Neptun arasındaki akış ise, işiniz, çalışma koşullarınız ile ilgili konularda aksiyon alarak eviniz, yuvanız, aileniz ile ilgili hayallerinizin peşinden gitmenizi sağlayacak.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU OĞLAK OLANLAR

oğlak burcu haftalık burç yorumları
4 – 10 Mart 2019 Burç Yorumları

Hafta 5 Mart’ta Merkür’ün Balık burcunda geri gitmesiyle başlıyor. Şubat başından bu yana, yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilişkiniz, kısa seyahatler, eğitim ve ya öğretim konusunda yoğunlaşmanıza neden olabilir, bu alanda bir takım geriye dönük değerlendirmeler yapabilirsiniz. Taşınma planlarınız varsa, tekrar gündeme gelebilir. Sadece gözlem zamanı olduğunu unutmayın, sıfırdan kararları Nisan ayına bırakmalısınız.

6 Mart’ta Uranus’un 7 sene boyunca Boğa burcunda sürecek serüveni başlamakta. İlk olarak 15 Mayıs 2018’de Boğa burcuna geçen Uranus, 6 Kasım’da tekrar Koç burcuna geçerek, bu burçtaki görevini tamamladı. Boğa burcundaki bu serüven, 7 sene boyunca Yükselen Oğlak sizi, aşk, çocuklar, hobiler, tatil ve eğlence alanında etkileyebilir. Zaten 2018 Mayıs ve Kasım ayları arasında benzer olaylar yaşamıştınız. Kontrolünüz dışında gelişen bu olayları tekrar yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Dersler alındıysa işiniz kolay. Ani iniş çıkışlar ve beklenmedik olaylar aşk ve çocuk konusundaki güvence ihtiyacınızı tehdit edebilir.

Hemen arkasından 6 Mart’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki Yeni Ay ile, yeni bir yaşam ortamı, kısa bir seyahat ve ya yakın çevrenizle ilgili yeni bir başlangıç gündeme gelebilir. Bu alandaki kararlarınızı Şubat öncesi aldıysanız, gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz. Eğer sonrasında aldıysanız, dikkatli olmanız da fayda var.

7 Mart’ta, Güneş ve Neptun arasındaki kavuşum, parlak fikirleri, yaratıcı çözümleri gündeme getirebilir.

9 Mart’ta, Güneş ve Saturn arasındaki olumlu açı ise, hayatınızla, duruşunuzla, imajınızla ilgili kararlı ve disiplinli olmanızı, 10 Mart’taki Mars ve Neptun arasındaki akış ise, aşk hayatınız, çocuklar ile ilgili konularda aksiyon alarak yaratıcı fikirlerinizin peşinden gitmenizi sağlayacak.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOVA OLANLAR

kova burcu haftalık burç yorumları
4 – 10 Mart 2019 Burç Yorumları

Hafta 5 Mart’ta Merkür’ün Balık burcunda geri gitmesiyle başlıyor. Şubat başından bu yana, maddi konular, gelirler, kazançlar konusunda yoğunlaşmanıza neden olabilir, bu alanda bir takım geriye dönük değerlendirmeler yapabilirsiniz. Sadece gözlem zamanı olduğunu unutmayın, sıfırdan kararları Nisan ayına bırakmalısınız.

6 Mart’ta Uranus’un 7 sene boyunca Boğa burcunda sürecek serüveni başlamakta. İlk olarak 15 Mayıs 2018’de Boğa burcuna geçen Uranus, 6 Kasım’da tekrar Koç burcuna geçerek, bu burçtaki görevini tamamladı. Boğa burcundaki bu serüven, 7 sene boyunca Yükselen Kova sizi, aileniz, yuvanız, eviniz alanında etkileyebilir. Zaten 2018 Mayıs ve Kasım ayları arasında benzer olaylar yaşamıştınız. Kontrolünüz dışında gelişen bu olayları tekrar yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Dersler alındıysa işiniz kolay. Ani iniş çıkışlar ve beklenmedik olaylar yuva ve aile konusundaki güvence ihtiyacınızı tehdit edebilir.

Hemen arkasından 6 Mart’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki Yeni Ay ile, yeni bir gelir, kazanç elde edebilir, aynı zamanda bu durum, maddi alandaki hayalleriniz konusunda sizi harekete geçirebilir. Bu alandaki kararlarınızı Şubat öncesi aldıysanız, gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz. Eğer sonrasında aldıysanız, dikkatli olmanız da fayda var.

7 Mart’ta, Güneş ve Neptun arasındaki kavuşum, sözleşmeli ve ya anlaşmalı olduğunuz bir ortağınızdan maddi destek sağlayabilir.

9 Mart’ta, Güneş ve Saturn arasındaki olumlu açı ise, herkesten gizlediğiniz iş ve statü ile ilgili planlarınız konusunda kararlı ve disiplinli olmanızı, 10 Mart’taki Mars ve Neptun arasındaki akış ise, aileniz ve yuvanız ile ilgili konulardaki güvenceyi yaratmak adına aksiyon alarak maddi alandaki hayallerinizin peşinden gitmenizi sağlayacak.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BALIK OLANLAR

Balık burcu haftalık burç yorumları
4 – 10 Mart 2019 Burç Yorumları

Hafta 5 Mart’ta Merkür’ün Balık burcunda geri gitmesiyle başlıyor. Şubat başından bu yana, duruşunuz, tarzınız, özel hayatınız konusunda yoğunlaşmanıza neden olabilir, bu alanda bir takım geriye dönük değerlendirmeler yapabilirsiniz. Sadece gözlem zamanı olduğunu unutmayın, sıfırdan kararları Nisan ayına bırakmalısınız.

6 Mart’ta Uranus’un 7 sene boyunca Boğa burcunda sürecek serüveni başlamakta. İlk olarak 15 Mayıs 2018’de Boğa burcuna geçen Uranus, 6 Kasım’da tekrar Koç burcuna geçerek, bu burçtaki görevini tamamladı. Boğa burcundaki bu serüven, 7 sene boyunca Yükselen Balık sizi, yakın çevreniz, iletişiminiz, yaşadığınız ortam alanında etkileyebilir.

Zaten 2018 Mayıs ve Kasım ayları arasında benzer olaylar yaşamıştınız. Kontrolünüz dışında gelişen bu olayları tekrar yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Dersler alındıysa işiniz kolay. Ani iniş çıkışlar ve beklenmedik olaylar yakın çevreniz, yaşadığınız ortam, kardeşlerinizin hayatını etkileyebilir. Hemen arkasından 6 Mart’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki Yeni Ay ile, yeni bir tarz, görünüm benimseyebilir, ikili ilişkilerde strateji belirleyebilirsiniz. Bu alandaki kararlarınızı Şubat öncesi aldıysanız, gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz. Eğer sonrasında aldıysanız, dikkatli olmanız da fayda var.

7 Mart’ta, Güneş ve Neptun arasındaki kavuşum çalışma alanında, size yeni bir pozisyon ve ya statü kazandırabilir.

9 Mart’ta, Güneş ve Saturn arasındaki olumlu açı ise, gelecek planlarınız, umutlarınız, sosyal çevreniz konusunda kararlı ve disiplinli olmanızı, 10 Mart’taki Mars ve Neptun arasındaki akış ise, güvenlik alanınızı korumak adına harekete geçmenize neden olabilir.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap