26 Kasım – 2 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Kadınca Özel Astroloji

Haftalık burç yorumları Bu haftanın gündemi inanılmaz yoğun.. Güneş, Merkür ve Jupiter Yay burcunda buluşuyorlar..Başak burcunda Son dördün gerçekleşiyor.. Venus ve Merkür Akrep burcuna geri dönüyorlar.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU KOÇ OLANLAR

26 Kasım - 2 Aralık 2018 - Haftalık Burç Yorumları
26 Kasım – 2 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu haftalık burç yorumları.Hafta Güneş, Merkür ve Jupiter’in Yay burcunun aynı derecesinde buluşmasıyla başlıyor..

Yükselen Koç’lar haftaya, uzaklar, seyahatler, farklı kültürler, öğretiler, yüksek öğrenim alanında eskiye dönük ve ya geçmişle ilgili konuşmalar, görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz. Abartıya ve ya tutulması zor sözlere dikkat! Ayrıca borçlar, harcamalar, maddi konularla ilgili yapmak istedikleriniz ve bu alandaki kayıplar ve ya endişeler ifade biçiminizde kavgacı bir tutum sergilemenize neden olabilir. Kendi içinizde de çatışmalar yaşayabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

28 Kasım’da bu durum lehinize dönebilir. Hedefleriniz ve ya motivasyonunuz sizi işiniz, kariyeriniz, sosyal statünüz konusunda daha büyük bir disiplin ve yapılanmaya sokabilir. Kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar alabilirsiniz. Aile / kariyer alanındaki şartlar, ilişkileriniz / ortaklıklarınız ile ilgili sosyalleşmenize olanak tanımayabilir ve ya siz ortamlarda boy göstermek istemeyebilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan Başak burcundaki son dördün, 23 Kasım İkizler Dolunay’ı ile hayatınızda biten ve ya ortaya çıkan durumla ilgili ilk adımı atacağınızı göstermekte. İş ve çalışma şartları, günlük rutin, alışkanlıklar ve ya sağlığınızla ilgili size fayda sağlamayan, ağırlaştıran kavramları bir bir hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

1 Aralık’ta ilişkilerde sürprizler, ani kopuşlar, ani başlangıçlar, ani gerilimler ve ya ani çekimler yaşamanız mümkün. Eski bir partner tekrar karşınıza çıkabilir. Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle, 28 – 30 Ekim’de gündeme gelen ve ucu açık kalmış bir konu hakkında kafa yormanız gerekebilir. Özellikle de, ortak gelirler, banka, kredi ve ya finansal durumunuz hakkında.. Belki de ilişkinizde samimiyet ile ilgili konularda çözmeniz gereken bazı durumlar var.

2 Aralık’ta Venus’un Akrep burcuna geçmesiyle, ortak gelirler, miras, yan gelirler, harcamalar, kredi ve ya borçlarla ilgili, 6 Ekim – 31 Ekim arasında çözmeye çalıştığınız ve ya yeni bir strateji belirlemek için masaya yatırdığınız durumlarla ilgili gereken aksiyonları alabilir, kafanızdakileri uygulamaya başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU BOĞA OLANLAR

26 Kasım - 2 Aralık 2018 - Haftalık Burç Yorumları
26 Kasım – 2 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Boğa burcu haftalık burç yorumları.Hafta Güneş, Merkür ve Jupiter’in Yay burcunun aynı derecesinde buluşmasıyla başlıyor..

Yükselen Boğa’lar haftaya, ortak gelirler, miras, yan gelirler, harcamalar, kredi ve ya borçlar, en derin korku ve tabularınız alanında eskiye dönük ve ya geçmişle ilgili konuşmalar, görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz. Abartıya ve ya tutulması zor vaatlere dikkat!

Ayrıca ikili ilişkiler, ortaklıklar ile ilgili gelecek motivasyonlarınız, hedefleriniz alanında, geçmişteki borçlarınız ve ya harcamalarınız nedeniyle zorlanmanıza neden olabilir. Kendi içinizde de çatışma yaşayabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

28 Kasım’da bu durum lehinize dönebilir. Hedefleriniz ve ya motivasyonunuz uzaklar, seyahatler, farklı kültürler ve ya yasal süreçler konusunda daha büyük bir disiplin ve yapılanma içine girmenize neden olabilir. Kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar bekleyebilirsiniz. Fikirleriniz / başkalarının fikirleri arasındaki gelgitleriniz, işiniz, çalışma ortamınız ve iş arkadaşlarınızla sosyalleşmenize olanak tanımayabilir ve ya siz o ortamlarda boy göstermek istemeyebilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan Başak burcundaki son dördün, 23 Kasım İkizler Dolunay’ı ile hayatınızda biten ve ya ortaya çıkan durumla ilgili ilk adımı atacağınızı göstermekte. Çocuklarınız, aşk hayatınız, hobileriniz, zevkleriniz ilgili size fayda sağlamayan, ağırlaştıran kavramları bir bir hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

1 Aralık’ta ofis içinde ve ya günlük rutininizde kurduğunuz ilişkilerde sürprizler, ani kopuşlar, ani başlangıçlar, ani gerilimler ve ya ani çekimler yaşamanız mümkün. Eski bir iş arkadaşınız tekrar karşınıza çıkabilir. Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle, 28 – 30 Ekim’de gündeme gelen ve ucu açık kalmış bir konu hakkında kafa yormanız gerekebilir. Özellikle de, ilişkiler, birliktelikler ve ortaklık durumunuz hakkında..

2 Aralık’ta Venus’un Akrep burcuna geçmesiyle, ilişkiler, birliktelikler konusunda, 6 Ekim – 31 Ekim arasında çözmeye çalıştığınız ve ya yeni bir strateji belirlemek için masaya yatırdığınız durumlarla ilgili gereken aksiyonları alabilir, kafanızdakileri uygulamaya başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU İKİZLER OLANLAR

26 Kasım – 2 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

İkizler burcu haftalık burç yorumlarıHafta Güneş, Merkür ve Jupiter’in Yay burcunun aynı derecesinde buluşmasıyla başlıyor..

Yükselen İkizler haftaya, ilişkiler, birliktelikler, ortaklıklar, sözleşmeler, anlaşmalar alanında eskiye dönük ve ya geçmişle ilgili konuşmalar, görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz.

Çok fazla hareket ve aktivite bu alanda sizi yorabilir. Abartıya ve ya tutulması zor vaatlere dikkat! Fazla iyimserliğin ve ya kendinize aşırı güvenin kurbanı olabilirsiniz. Beklentiler sizi yanıltabilir. Ayrıca kariyeriniz, statünüz, yaptığınız iş ve ya seçtiğiniz yol ile ilgili motivasyonlarınız, hedefleriniz, ikili ilişkilerde partnerinizle ve ya ortağınızla aranızda tartışmalara ve ya kavgalara neden olabilir. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Sakinliğinizi korumalısınız.

28 Kasım’da bu durum lehinize dönebilir. Kariyer hedefleriniz ve ya motivasyonunuz harcamalar ve ya borçlar konusunda daha büyük bir disiplin ve yapılanma içine girmenize neden olabilir. Bu alanda kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar bekleyebilirsiniz. Gelirler / giderler arasında denge kurmak istemeniz, aşk, eğlence hayatınızda sosyalleşmenize olanak tanımayabilir ve ya siz beraber aynı ortamlarda boy göstermek istemeyebilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan Başak burcundaki son dördün, 23 Kasım İkizler Dolunay’ı ile hayatınızda biten ve ya ortaya çıkan durumla ilgili ilk adımı atacağınızı göstermekte. Aile, yuva, ev, aile ilişkileri, gayrimenkul ile ilgili konularda size fayda sağlamayan, ağırlaştıran kavramları bir bir hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

1 Aralık’ta aşk hayatınızda, ani kopuşlar, ani başlangıçlar, ani gerilimler ve ya ani çekimler yaşamanız mümkün. Eski bir aşkınız ve ya ilgi duyduğunuz kişi tekrar karşınıza çıkabilir. Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle, 28 – 30 Ekim’de gündeme gelen ve ucu açık kalmış bir konu hakkında kafa yormanız gerekebilir. Özellikle de, çalışma şartları, ortamı, günlük rutin, sağlık ve ya alışkanlıklar hakkında..

2 Aralık’ta Venus’un Akrep burcuna geçmesiyle, iş, çalışma ortamı, şartlar, günlük rutin, sağlık ve ya alışkanlıklar konusunda, 6 Ekim – 31 Ekim arasında çözmeye çalıştığınız ve ya yeni bir strateji belirlemek için masaya yatırdığınız durumlarla ilgili gereken aksiyonları alabilir, kafanızdakileri uygulamaya başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU YENGEÇ OLANLAR

26 Kasım – 2 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Yengeç burcu haftalık burç yorumları.Hafta Güneş, Merkür ve Jupiter’in Yay burcunun aynı derecesinde buluşmasıyla başlıyor..

Yükselen Yengeç’ler haftaya, çalışma ortamı, şartlar, günlük rutin, sağlık ve ya alışkanlıklar alanında eskiye dönük ve ya geçmişle ilgili konuşmalar, görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz. Çok fazla hareket ve aktivite bu alanda sizi yorabilir.

Abartıya ve ya tutulması zor vaatlere dikkat! Ayrıca uzaklar, seyahatler, farklı kültürler, ülkeler, buradaki konular ile ilgili motivasyonlarınız, hedefleriniz, çalışma arkadaşlarınızla ve ya iş ortamında aranızda tartışmalara ve ya kavgalara neden olabilir. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

28 Kasım’da bu durum lehinize dönebilir. Uzaklarla ilgili hedefleriniz ve ya motivasyonunuz ortaklıklar ve ya ikili ilişkiler konusunda daha büyük bir disiplin ve yapılanma içine girmenize neden olabilir. Bu alanda kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar bekleyebilirsiniz. Aileyle ilgili bir ortamda bulunmaktan keyif almayabilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan Başak burcundaki son dördün, 23 Kasım İkizler Dolunay’ı ile hayatınızda biten ve ya ortaya çıkan durumla ilgili ilk adımı atacağınızı göstermekte. Çalışma ve iş konularıyla ilgili sizi ağırlaştıran düşünceleri bir bir hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

1 Aralık’ta aile içinde, ani kopuşlar, ani gerilimler yaşamanız mümkün. Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle, 28 – 30 Ekim’de gündeme gelen ve ucu açık kalmış bir konu hakkında kafa yormanız gerekebilir. Özellikle de, aşk hayatı, yetenekler, eğlence ve ya çocuklar alanında..

2 Aralık’ta Venus’un Akrep burcuna geçmesiyle, aşk hayatınız, kendinizi ispat etmek istediğiniz hobileriniz ve ya becerileriniz, tatil, eğlence gibi konularda, 6 Ekim – 31 Ekim arasında çözmeye çalıştığınız ve ya yeni bir strateji belirlemek için masaya yatırdığınız durumlarla ilgili gereken aksiyonları alabilir, kafanızdakileri uygulamaya başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU ASLAN OLANLAR

26 Kasım – 2 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Aslan burcu haftalık burç yorumları.Hafta Güneş, Merkür ve Jupiter’in Yay burcunun aynı derecesinde buluşmasıyla başlıyor..

Yükselen Aslan’lar haftaya, aşk hayatınız, çocuklar, kendinizi ispat etmek istediğiniz hobileriniz ve ya becerileriniz, tatil, eğlence alanında eskiye dönük ve ya geçmişle ilgili konuşmalar, görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz.

Çok fazla iyimserlik ve tutulması zor vaatler sizi yanlış yönlendirebilir. Ayrıca ortak gelirler, borçlar ve harcamalar ile ilgili motivasyonlarınız, hedefleriniz, çocuklar, aşk hayatınız, eğlence ve boş vakitlerle ilgili fikirlerinizle çatışabilir. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

28 Kasım’da bu durum lehinize dönebilir. Ortak gelirler, banka, kredi gibi konulardaki hedefleriniz ve ya motivasyonunuz çalışma ve iş konularında daha büyük bir disiplin ve yapılanma içine girmenize neden olabilir. İşe daha çok odaklanabilirsiniz. Bu alanda kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar bekleyebilirsiniz. Kardeş ve ya yakın çevre ile ilgili bir organizasyon ve ya aktivite sizi tedirgin edebilir.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan Başak burcundaki son dördün, 23 Kasım İkizler Dolunay’ı ile hayatınızda biten ve ya ortaya çıkan durumla ilgili ilk adımı atacağınızı göstermekte. Gelirler, kazançlar ilgili bir aksiyon alabilirsiniz, bu alandaki korkularınızdan kurtulabilirsiniz.

1 Aralık’ta kardeş, yakın çevre, yaşadığınız ortamda, ani kopuşlar, ani gerilimler yaşamanız mümkün. Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle, 28 – 30 Ekim’de gündeme gelen ve ucu açık kalmış bir konu hakkında kafa yormanız gerekebilir. Özellikle de, aile, yuva, aile ilişkileri, gayrimenkul ve ya taşınma ile ilgili.

2 Aralık’ta Venus’un Akrep burcuna geçmesiyle, aile ilişkileri , eviniz, yuvanız önem kazanabilir. Bu gibi konularda, 6 Ekim – 31 Ekim arasında çözmeye çalıştığınız ve ya yeni bir strateji belirlemek için masaya yatırdığınız durumlarla ilgili gereken aksiyonları alabilir, kafanızdakileri uygulamaya başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU BAŞAK OLANLAR

26 Kasım – 2 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Başak burcu haftalık burç yorumları.Hafta Güneş, Merkür ve Jupiter’in Yay burcunun aynı derecesinde buluşmasıyla başlıyor..

Yükselen Başak’lar haftaya, eviniz, yuvanız, aileniz, aile ilişkileriniz alanında eskiye dönük ve ya geçmişle ilgili konuşmalar, görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz. Çok fazla iyimserlik ve tutulması zor vaatler sizi yanlış yönlendirebilir.

Ayrıca ikili ilişkiler, ortaklıklar ve ya partneriniz ile olan ilişkiniz konusundaki motivasyonlarınız, hedefleriniz, aileniz ve ya yuvanız, eviniz ile ilgili fikirlerinizle çatışabilir. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Partneriniz ile tartışma yaşayabilirsiniz. Soğukkanlılığınızı korumalısınız.

28 Kasım’da bu durum lehinize dönebilir. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve ya sözleşmeler gibi konulardaki hedefleriniz ve ya motivasyonunuz, bir ilgi alanınızı işe dönüştürmek doğrultusunda daha büyük bir disiplin ve yapılanma içine girmenize neden olabilir. Bu alanda daha hırslanabilirsiniz. Kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar bekleyebilirsiniz. Parasal bir takım konular, gelen paranın nereye harcanağı ile ilgili kararsızlık yaşayabilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan Başak burcundaki son dördün, 23 Kasım İkizler Dolunay’ı ile hayatınızda biten ve ya ortaya çıkan durumla ilgili ilk adımı atacağınızı göstermekte. Bireysel gelecek planlarınızla ilgili bir takım aksiyonlar alabilir, bu alanda size fayda sağlamayan şeyleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

1 Aralık’ta beklenmedik harcamalar, beklenmedik kazançlar sizi şaşırtabilir. Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle, 28 – 30 Ekim’de gündeme gelen ve ucu açık kalmış bir konu hakkında kafa yormanız gerekebilir. Özellikle de, yakın çevre, kardeşler, kariyer ile ilgili gizli düşünceler alanında.

2 Aralık’ta Venus’un Akrep burcuna geçmesiyle, benzer konular daha da önem kazanabilir. 6 Ekim – 31 Ekim arasında çözmeye çalıştığınız ve ya yeni bir strateji belirlemek için masaya yatırdığınız durumlarla ilgili gereken aksiyonları alabilir, kafanızdakileri uygulamaya başlayabilirsiniz. Eğitime ve ya öğretime, kısa seyahatlere para harcayabilirsiniz. Maddi ortaklıklar sözleşmeye dökülebilir.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU TERAZİ OLANLAR

26 Kasım – 2 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Terazi burcu haftalık burç yorumları.Hafta Güneş, Merkür ve Jupiter’in Yay burcunun aynı derecesinde buluşmasıyla başlıyor..

Yükselen Terazi’ler haftaya, yakın çevre, kardeşler, iletişim, eğitim, öğretim, farklı felsefeler alanında eskiye dönük ve ya geçmişle ilgili konuşmalar, görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz. Yaptığınız görüşmelerde tutulması zor vaatler verebilirsiniz.

Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Ayrıca çalışma alanınız, şartlarınız, işiniz, işe yapılması gereken yatırımlar ile olan motivasyonlarınız, hedefleriniz, bazı çözümler gerektirebilir. Merkür ileri gittikten sonra ancak ilerleme kaydetmeniz mümkün. Bu alanda öfkelenebilir, kardeşlerinizle ve ya yakın çevrenizle tartışma yaşayabilirsiniz.

28 Kasım’da bu durum lehinize dönebilir. Çalışma alanınızdaki hedefleriniz ve ya motivasyonunuz, aileniz ve ya yuvanız, eviniz ile ilgili sorumluluklar konusunda daha büyük bir disiplin ve yapılanma içine girmenize neden olabilir. Yeni bir yuva kurmanızı kolaylaştırabilir. Bu alanda kendinizi daha motive hissedebilirsiniz. Kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar bekleyebilirsiniz. Diğer taraftan, kendinize yatırım yapma konusunda ikilemde kalabilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan Başak burcundaki son dördün, 23 Kasım İkizler Dolunay’ı ile hayatınızda biten ve ya ortaya çıkan durumla ilgili ilk adımı atacağınızı göstermekte. Bilinçaltınız, kariyeriniz ile ilgili bir takım bastırılmış duygular ve endişelerden kurtulabilirsiniz.

1 Aralık’ta ikili ilişkilerde ani çekimler, ani kopuşlar, ani karşılaşmalar sizi şaşırtabilir. Eski bir sevgili karşınıza çıkabilir. Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle, 28 – 30 Ekim’de gündeme gelen ve ucu açık kalmış bir konu hakkında kafa yormanız gerekebilir. Özellikle de, maddi konular, gelirler ve kazançlar alanında.

2 Aralık’ta Venus’un Akrep burcuna geçmesiyle, benzer konular daha da önem kazanabilir. 6 Ekim – 31 Ekim arasında çözmeye çalıştığınız ve ya yeni bir strateji belirlemek için masaya yatırdığınız durumlarla ilgili gereken aksiyonları alabilir, kafanızdakileri uygulamaya başlayabilirsiniz. İşlerinizde artış olabilir, geliriniz artabilir.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU AKREP OLANLAR

26 Kasım – 2 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Akrep burcu haftalık burç yorumları.Hafta Güneş, Merkür ve Jupiter’in Yay burcunun aynı derecesinde buluşmasıyla başlıyor..

Yükselen Akrep’ler haftaya, gelirler ve kazançlar, manevi değerler alanında eskiye dönük ve ya geçmişle ilgili konuşmalar, görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz. Yaptığınız görüşmelerde tutulması zor vaatler vermemeye özen gösterin.

Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Ayrıca aşk hayatınız, çocuklar, tatil, eğlence ve ya yetenekler alanındaki motivasyonlarınız, hedefleriniz, bazı çözümler gerektirebilir. Merkür ileri gittikten sonra ancak ilerleme kaydetmeniz mümkün. Gelirleriniz ile ilgili düşünceler sizi bu alanda zorlayabilir. Çocuklarla olan iletişiminizde ve ya aşk ilişkinizde gerilim yaşayabilirsiniz.

28 Kasım’da bu durum lehinize dönebilir. Çocuklar, aşk hayatınız ve ya becerileriniz alanındaki hedefleriniz ve ya motivasyonunuz, iş ve kariyer ile ilgili sorumluluklar konusunda daha büyük bir disiplin ve yapılanma içine girmenize neden olabilir.

Kendinize yaşanacak yeni bir ortam yaratmak zorunda hissedebilirsiniz. İşle ilgili eğitimler alabilirsiniz. Bu alanda kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar elde etmeniz oldukça mümkün. Diğer taraftan, gizli bir buluşmaya gidip gitmeme konusunda tereddüt edebilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan Başak burcundaki son dördün, 23 Kasım İkizler Dolunay’ı ile hayatınızda biten ve ya ortaya çıkan durumla ilgili ilk adımı atacağınızı göstermekte. Uzun vadeli planlar ve ya sosyal çevrenizle ilgili önemli bir adım atarak, gereksiz ve faydasız her şeyden kurtulabilirsiniz.

1 Aralık’ta gizli yaşadığınız bir takım ilişkilerde ani çekimler, ani kopuşlar, ani karşılaşmalar sizi şaşırtabilir. Eski bir sevgili kapınızı çalabilir. Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle, 28 – 30 Ekim’de gündeme gelen ve ucu açık kalmış bir konu hakkında kafa yormanız gerekebilir. Özellikle de, ikili ilişkilerde duruşunuz, tarzınız ve ya özel hayatınızla ilgili konularda.

2 Aralık’ta Venus’un Akrep burcuna geçmesiyle, benzer konular daha da önem kazanabilir. 6 Ekim – 31 Ekim arasında çözmeye çalıştığınız ve ya yeni bir strateji belirlemek için masaya yatırdığınız durumlarla ilgili gereken aksiyonları alabilir, kafanızdakileri uygulamaya başlayabilirsiniz. Kendinize, giyiminize, görünümünüze daha çok önem verebilirsiniz. Dikkatleri üstünüzde toplayabilirsiniz.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU YAY OLANLAR

26 Kasım – 2 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Yay burcu haftalık burç yorumları.Hafta Güneş, Merkür ve Jupiter’in Yay burcunun aynı derecesinde buluşmasıyla başlıyor..

Yükselen Yay’lar haftaya, genel anlamda hayatınız, ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında benimseğiniz duruş ve tarz, ve ya özel hayatınız ile ilgili eskiye dönük ve ya geçmişle ilgili konuşmalar, görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz. Yaptığınız görüşmelerde tutulması zor vaatler vermemeye özen gösterin.

Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Ayrıca eviniz, yuvanız, aileniz ile ilgili motivasyonlarınız, hedefleriniz, bazı çözüm yolları yaratmanızı gerektirebilir. Merkür ileri gittikten sonra ancak ilerleme kaydetmeniz mümkün. Kariyeriniz ile ilgili yapmak istedikleriniz, kafanızdakiler sizi zorlayabilir. Ailenizle çatışma içine girebilirsiniz.

28 Kasım’da bu durum lehinize dönebilir. Aileniz, yuvanız ve eviniz alanındaki hedefleriniz ve ya motivasyonunuz, maddi konular, gelirler, kazançlar alanındaki sorumluluklarınız konusunda daha büyük bir disiplin ve yapılanma içine girmenize neden olabilir. Gelirinizdeki azalmalar bu durumu gerektirebilir. Bu alanda kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar elde etmeniz oldukça mümkün. Diğer taraftan, arkadaşlarınızla ve ya bulunduğunuz çevrede sosyal ortamlarda boy göstermek konusunda tereddüt edebilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan Başak burcundaki son dördün, 23 Kasım İkizler Dolunay’ı ile hayatınızda biten ve ya ortaya çıkan durumla ilgili ilk adımı atacağınızı göstermekte. Kariyeriniz ve ya profesyonel hayatınız ile ilgili önemli bir adım atarak, gereksiz ve faydasız her şeyden kurtulabilirsiniz.

1 Aralık’ta sosyal ortamlarda eski sevgililer karşınıza aniden çıkabilir, ani çekimler, ani kopuşlar, ani bitişler sizi şaşırtabilir. Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle, 28 – 30 Ekim’de gündeme gelen ve ucu açık kalmış bir konu hakkında kafa yormanız gerekebilir. Özellikle de, kariyeriniz alanında yapmış olduğunuz gizli planlar ve projeler konusunda.

2 Aralık’ta Venus’un Akrep burcuna geçmesiyle, bir takım gizli ilişkiler, platonik aşklar daha da önem kazanabilir. 6 Ekim – 31 Ekim arasında çözmeye çalıştığınız ve ya yeni bir strateji belirlemek için masaya yatırdığınız durumlarla ilgili gereken aksiyonları alabilir, kafanızdakileri uygulamaya başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU OĞLAK OLANLAR

26 Kasım – 2 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Oğlak burcu haftalık burç yorumları.Hafta Güneş, Merkür ve Jupiter’in Yay burcunun aynı derecesinde buluşmasıyla başlıyor..

Yükselen Oğlak’lar haftaya, genel anlamda bir takım eskiye dönük ve ya geçmişle ilgili konuşmalar yaparak başlayabilirsiniz. Görüşmeleriniz, konuşmalarınız bilinçaltınız, mahremiyetiniz, endişeler, korkular ve özellikle de iş, çalışma ortamı, uzaklar gibi konular hakkında olabilir. Yaptığınız görüşmelerde aşırı iyimser bakış açısı sizi yanıltabilir.

Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Ayrıca kardeşler, yakın çevre ilişkileriniz, ilham gerektiren iletişim alanındaki motivasyonlarınız, hedefleriniz, bazı çözüm yolları yaratmanızı gerektirebilir. Bunun için Merkür’ün öncelikle ileri gitmesini beklemeniz gerekebilir. Kendi içinizde çatışma yaşayabilirsiniz.

28 Kasım’da bu durum lehinize dönebilir. Kardeşler, yakın çevre ilişkileri, iletişim alanındaki hedefleriniz ve ya motivasyonunuz, genel anlamda hayatınızla ilgili benimsediğiniz yeni sorumluluklarınız konusunda daha büyük bir disiplin ve yapılanma içine girmenize neden olabilir. Bu alanda kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar elde etmeniz oldukça mümkün. Diğer taraftan, kariyerinizle bağlantılı iş arkadaşlarınızla ve ya bulunduğunuz çevrede sosyal ortamlarda boy göstermek konusunda tereddüt edebilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan Başak burcundaki son dördün, 23 Kasım İkizler Dolunay’ı ile hayatınızda biten ve ya ortaya çıkan durumla ilgili ilk adımı atacağınızı göstermekte. Uzaklar, farklı kültürler, öğretiler, seyahatler, uzaklarla bağlantılı iş ve ya çalışma konuları ile ilgili önemli bir adım atarak, gereksiz ve faydasız her şeyden kurtulabilirsiniz.

1 Aralık’ta sosyal ortamlarda eski sevgililer, eski arkadaşlar karşınıza aniden çıkabilir, ani çekimler, ani kopuşlar, ani bitişler sizi şaşırtabilir. Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle, 28 – 30 Ekim’de gündeme gelen ve ucu açık kalmış bir konu hakkında kafa yormanız gerekebilir. Özellikle de, uzun vadeli planlar, gelecek beklentileri, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız konusunda.

2 Aralık’ta Venus’un Akrep burcuna geçmesiyle, bir takım organizasyonlar, sosyal çevrenizdeki aktiviteler daha da önem kazanabilir. 6 Ekim – 31 Ekim arasında çözmeye çalıştığınız ve ya yeni bir strateji belirlemek için masaya yatırdığınız gelecek ile bağlantılı durumlarla ilgili gereken aksiyonları alabilir, kafanızdakileri uygulamaya başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU KOVA OLANLAR

26 Kasım – 2 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Kova burcu haftalık burç yorumları.Hafta Güneş, Merkür ve Jupiter’in Yay burcunun aynı derecesinde buluşmasıyla başlıyor..

Yükselen Kova’lar haftaya, özellikle sosyal çevrenizle ve ya arkadaşlarınızla eski günlere ait konuşmalar, görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz. Eski sevgililer, eski dostlar önem kazanabilir. Görüşmeleriniz, konuşmalarınız gelecek beklentileriniz ile ilgili yarım kalmış konular hakkında olabilir.

Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Acele karar almayın. Ayrıca gelirler, kazançlar alanındaki motivasyonlarınız, hedefleriniz, bazı çözüm yolları yaratmanızı gerektirebilir. Bunun için Merkür’ün öncelikle ileri gitmesini beklemeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızdan aldığınız fikirler sizi yanlış yönlendirebilir, çok fazla arkadaşlar arasında çatışmalar yaşanabilir.

28 Kasım’da bu durum lehinize dönebilir. Gelirler, kazançlar alanındaki hedefleriniz ve ya hırslarınız, genel anlamda kariyeriniz alanında kurmak istediğiniz gizli düzen ve disiplin için gerekli motivasyonu sağlayabilir. Bu alanda kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar elde etmeniz oldukça mümkün. Diğer taraftan, uzaklar, seyahatler ve ya farklı kültürler ve ya ülkelerdeki bağlantılarınız ile sosyal ortamlarda boy göstermek konusunda tereddüt edebilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan Başak burcundaki son dördün, 23 Kasım İkizler Dolunay’ı ile hayatınızda biten ve ya ortaya çıkan durumla ilgili ilk adımı atacağınızı göstermekte. Borçlar, harcamalar, banka ve kredi ile ilgili önemli bir adım atarak, gereksiz ve faydasız her şeyden kurtulabilirsiniz.

1 Aralık’ta kariyeriniz vasıtasıyla tanıdığınız ve ya uzaklardan gelen birileri karşınıza aniden çıkabilir, ani çekimler, ani kopuşlar, ani bitişler sizi şaşırtabilir. Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle, 28 – 30 Ekim’de gündeme gelen ve ucu açık kalmış bir konu hakkında kafa yormanız gerekebilir. Özellikle de, kariyeriniz, sosyal statünüz ve de kendinizi ispat etmek istediğiniz profesyonel hayat alanında.

2 Aralık’ta Venus’un Akrep burcuna geçmesiyle, kariyerinizde daha aktif, daha sosyal olabilir, farklı kültür ve ya ülkelerden kişilerle toplum önünde boy gösterebilirsiniz. 6 Ekim – 31 Ekim arasında çözmeye çalıştığınız ve ya yeni bir strateji belirlemek için masaya yatırdığınız uzaktan sürdürdüğünüz ilişkileriniz ve kariyer ile bağlantılı meselelerinizle daha aktif bir sürece girebilirsiniz.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU BALIK OLANLAR

26 Kasım – 2 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Balık Burcu haftalık burç yorumlarım.Hafta Güneş, Merkür ve Jupiter’in Yay burcunun aynı derecesinde buluşmasıyla başlıyor..

Yükselen Balık’lar haftaya, özellikle kariyeriniz, sosyal statünüz, profesyonel hayatınız ile ilgili geçmişte ucu açık kalmış konular hakkında konuşmalar, görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz.. ,Bu süreçte aşırı iyimserliğe ve yanlış anlaşılmalara dikkat.

Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Acele karar almayın. Ayrıca kariyerinizle ilgili kendi hayatınıza vermek istediğiniz yön ve hedefler, bazı çözüm yolları yaratmanızı gerektirebilir. Bunun için Merkür’ün öncelikle ileri gitmesini beklemeniz gerekebilir. Üst düzey ve ya otoritelerin fikirleri, verdiği sözler sizi yanlış yönlendirebilir, aranızda çatışmalar yaşanabilir.

28 Kasım’da bu durum lehinize dönebilir. Özel hayatınız ve kariyer bağlantılı hedefleriniz ve ya hırslarınız, genel anlamda gelecek ve uzun vadeli planlarınız alanında kurmak istediğiniz düzen ve disiplin için gerekli motivasyonu sağlayabilir. Bu alanda kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar elde etmeniz oldukça mümkün. Diğer taraftan, önemli bir satın alma konusunda kararsız kalabilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan Başak burcundaki son dördün, 23 Kasım İkizler Dolunay’ı ile hayatınızda biten ve ya ortaya çıkan durumla ilgili ilk adımı atacağınızı göstermekte. İkili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler ile ilgili önemli bir adım atarak, gereksiz ve faydasız her şeyden kurtulabilirsiniz.

1 Aralık’ta ani bir harcama ve ya masraf ya da ani bir ödül, maddi fırsat karşınıza çıkabilir. Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle, 28 – 30 Ekim’de gündeme gelen ve ucu açık kalmış bir konu hakkında kafa yormanız gerekebilir. Özellikle de, uzaklarla olan bağlantılarınız, onlarla olan iletişiminiz ve ya aldığınız uzmanlık eğitimleri , uzak seyahatler konusunda.

2 Aralık’ta Venus’un Akrep burcuna geçmesiyle, uzak seyahatler, farklı kültürler ve ülkeler alanında daha aktif, daha sosyal olabilirsiniz. 6 Ekim – 31 Ekim arasında çözmeye çalıştığınız ve ya yeni bir strateji belirlemek için masaya yatırdığınız uzaktan sürdürdüğünüz ilişkileriniz ve seyahatlere yaptığınız harcamalar konusunda aksiyon alabilirsiniz.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap