16 – 21 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

16 – 21 Temmuz 2019 Haftalık Burç Yorumları.

15 – 21 Temmuz 2019 – Haftalık Burç YorumlarıTutulmalar serisi devam ediyor. 16 Temmuz’da Oğlak burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Duygusal açıdan boşalmaların olacağı bu haftada, Venus – Saturn ve Pluto ile çekişecek. Merkür Yengeç burcuna geçerek Retro sürecine devam edecek. Güneş – Merkür kavuşumu ise önemli haberlerin ve bilgi akışının habercisi olacak.

YÜKSELEN KOÇ

koç burcu haftalık burç yorumları
16 – 21 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

16 Temmuz’da, Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Yükselen Koç’lar, kariyer ve iş alanında önemli bitişler ve sonlanmalar sizleri bekliyor. Ocak ayından bu yana attığınız tohumların hasat zamanı geldi. Bulunduğunuz sektörden ayrılabilir, işinizden istifa edebilir, çalıştığınız üst kademeler hakkında önemli sırlar açığa çıkabilir ve ya otoritelerle ilgili büyük değişimler yaşanabilir. Profesyonel hayat ve aile arasındaki gerilimin artacağı bir hafta olacak. Hayatınızın kontrolünü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Dışlanmış ve ya reddedilmiş hissedebilirsiniz. Fakat yine de geleceğe umutla bakmak için hala hayal kurabilecek, ideallerinizi gerçekleştirebilmek için gerekli desteği ailenizden alabileceksiniz.

Perşembe gününden sonra , aile, yuva ve gayrimenkul ile ilgili ucu açık konularda çözüm yaratmak durumunda kalacaksınız. Özellikle 26 Haziran – 2 Temmuz arasında yaşadıklarınız ile ilgili konular tekrar gündeme oturabilir. 3 Ağustos sonrası bulduğunuz çözüm yollarını bir bir uygulamaya koyabilir, 11 Ağustos’da ise sonuçlarını alabilirsiniz.

Pazar günü, ev/aile arasındaki gerilim hattı sizi zorlarken, çocuklar, aşk hayatı, tatil ve eğlence konusunda ailenizle daha fazla şey paylaşabilir, bir takım kararlar alabilir, bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA

Haftalık burç yorumları
16 – 21 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

16 Temmuz’da, Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Yükselen Boğa’lar, uzaklar, seyahatler, yüksek öğrenim, yasal süreçler ve ya farklı kültürlerle olan ilişkileriniz alanında önemli bitişler ve sonlanmalar sizleri bekliyor. Ocak ayından bu yana attığınız tohumların hasat zamanı geldi. Uzaklar ve ya farklı kökenden insanlarla olan ilişkilerinizde bir takım önemli sırlar açığa çıkabilir ve ya uzaklardaki otoritelerle ilgili büyük değişimler / aydınlanmalar ve farkındalıklar yaşanabilir. Buradaki insanların sizin fikirleriniz ve stratejileriniz üzerinde baskı kuracağı ve  gerilimin artacağı bir hafta olacak. Hayatınızın kontrolünü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Dışlanmış ve ya reddedilmiş hissedebilirsiniz. Fakat yine de geleceğe umutla bakmak için hala hayal kurabilecek, ideallerinizi gerçekleştirebilmek için gerekli desteği yakın çevrenizden ve kardeşlerinizden alabileceksiniz.

Perşembe gününden sonra , kardeşler, yakın çevre, akrabalarla ilgili ucu açık konularda çözüm yaratmak durumunda kalacaksınız. Özellikle 26 Haziran – 2 Temmuz arasında yaşadıklarınız ile ilgili konular tekrar gündeme oturabilir. 3 Ağustos sonrası bulduğunuz çözüm yollarını bir bir uygulamaya koyabilir, 11 Ağustos’da ise sonuçlarını alabilirsiniz.

Pazar günü, uzaklar/seyahatler/yakın çevre/kardeşler arasındaki gerilim hattı sizi zorlarken, ailenizle ve kardeşlerinizle daha fazla şey paylaşabilir, bir takım kararlar alabilir, onlarla bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

İkizler BUrcu
16 – 21 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

16 Temmuz’da, Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Yükselen İkizler, borçlar, harcamalar, masraflar, banka, kredi, ortak sermaye, miras, vergi gibi konularda önemli bitişler ve sonlanmalar sizleri bekliyor. Ocak ayından bu yana attığınız tohumların hasat zamanı geldi. Bir borcunuzla ilgili ve ya kredi/banka/miras gibi konularda netlik kazanan durumlar olabilir. Burada parayı kaybetme ve ya kazandığınızı borçlara, kredilere verme zorunda olmak sizi umutsuzluğa sürükleyebilir. Hayatınızın kontrolünü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Dışlanmış ve ya reddedilmiş, özellikle maddi konularda endişeli ve ya kaygılı hissedebilirsiniz. Fakat yine de geleceğe umutla bakmak için hala hayal kurabilecek, ideallerinizi gerçekleştirebilmek için gerekli motivasyonu kariyeriniz alanında bulabileceksiniz.

Perşembe gününden sonra, gelirler, kazançlar ile ilgili ucu açık konularda çözüm yaratmak durumunda kalacaksınız. Özellikle 26 Haziran – 2 Temmuz arasında yaşadıklarınız ile ilgili konular tekrar gündeme oturabilir. 3 Ağustos sonrası bulduğunuz çözüm yollarını bir bir uygulamaya koyabilir, 11 Ağustos’da ise sonuçlarını alabilirsiniz.

Pazar günü, gelirler ve masraflar arasındaki gerilim hattı sizi zorlarken, parasal konularla ilgili daha fazla kafa yorabilir, önemli bir takım kararlar ve ya haberler alabilir, ev/aile/yuva alanında bir takım konuşmalar yapabilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

yengeç burcu haftalık burç yorumları
16 – 21 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

16 Temmuz’da, Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Yükselen Yengeç’ler, bu tutulmadan en çok siz etkileneceksiniz. İkili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler gibi konularda önemli bitişler ve sonlanmalar sizleri bekliyor. Ocak ayından bu yana atılan tohumların hasat zamanı geldi. Bir ilişkinizi, sözleşmeyi, kontratı sonlandırabilir, partneriniz ve ya ortağınız hakkında bir sırrı ve ya gerçeği öğrenebilir, ilişkinin boyutuyla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bu bitiş sizi umutsuzluğa sürükleyebilir. Hayatınızın kontrolünü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Dışlanmış ve ya reddedilmiş, sevilmemiş hissedebilir, özellikle duygusal konularda endişe ve ya kaygı içinde olabilirsiniz. Fakat yine de geleceğe umutla bakmak için hala hayal kurabilecek, ideallerinizi gerçekleştirebilmek için gerekli motivasyonu uzaklar ve seyahatler alanında bulabileceksiniz.

Perşembe gününden sonra, özel hayatınız, ilişkileriniz, genel anlamda hayatınız ile ilgili yapmak istedikleriniz konusunda ucu açık konularda çözüm yaratmak durumunda kalacaksınız. Özellikle 26 Haziran – 2 Temmuz arasında yaşadıklarınız ile ilgili konular tekrar gündeme oturabilir. 3 Ağustos sonrası bulduğunuz çözüm yollarını bir bir uygulamaya koyabilir, 11 Ağustos’da ise sonuçlarını alabilirsiniz.

Pazar günü, özel hayat/ ilişkiler/ ortaklıklar arasındaki gerilim hattı sizi zorlarken, ilişkilerle ilgili daha fazla kafa yorabilir, önemli bir takım kararlar ve ya haberler alabilir, kendinize, giyiminize, güzelliğe ve ya estetiğe daha fazla yatırım yapabilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN

aslan burcu haftalık burç yorumları
16 – 21 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

16 Temmuz’da, Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Yükselen Aslan’lar, çalışma konuları, şartları, hastalık, sağlık, günlük rutin gibi konularda önemli bitişler ve sonlanmalar, aydınlanmalar sizleri bekliyor. Ocak ayından bu yana atılan tohumların hasat zamanı geldi. Çalışma şartlarınız, üzerinizdeki sorumluluklar, üst düzey yöneticiler, sağlığınız konusunda önemli farkındalıklar ve ya aydınlanmalar ve ya onlarla ilgili süreçlerde bir takım bitişler yaşayabilirsiniz.  Bu bitiş sizi zaman zaman umutsuzluğa sürükleyebilir. Hayatınızın kontrolünü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Dışlanmış ve ya reddedilmiş, sevilmemiş hissedebilir, özellikle duygusal konularda endişe ve ya kaygı içinde olabilirsiniz. İşinizle ilgili gereken takdiri göremeyebilirsiniz. Fakat yine de geleceğe umutla bakmak için hala hayal kurabilecek, ideallerinizi gerçekleştirebilmek için gerekli motivasyonu ortak sermayeler ve banka, kredi, miras gibi alanlarda bulabileceksiniz.

Perşembe gününden sonra, aileniz ve yuvanız, annelik alanında gizli yürütmek istediğiniz ucu açık konularda çözüm yaratmak durumunda kalacaksınız. Özellikle 26 Haziran – 2 Temmuz arasında yaşadıklarınız ile ilgili konular tekrar gündeme oturabilir. 3 Ağustos sonrası bulduğunuz çözüm yollarını bir bir uygulamaya koyabilir, 11 Ağustos’da ise sonuçlarını alabilirsiniz.

Pazar günü, ofis içi/aile/perde arkası olaylar arasındaki gerilim hattı sizi zorlarken, sağlığınız ile ilgili fazla kafa yorabilir, önemli bir takım kararlar ve ya haberler alabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

başak burcu haftalık burç yorumları
16 – 21 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

16 Temmuz’da, Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Yükselen Başak’lar, aşk hayatı, çocuklar, hobiler, şans oyunları ve tatil, hobinize işe dönüştürdüğünüz ve rekabete girdiğiniz konularda önemli bitişler ve sonlanmalar sizleri bekliyor. Ocak ayından bu yana atılan tohumların hasat zamanı geldi. Bu konularda önemli farkındalıklar ve ya aydınlanmalar ve ya onlarla ilgili süreçlerde bir takım bitişler yaşayabilirsiniz.  Bu bitiş sizi umutsuzluğa sürükleyebilir. Hayatınızın kontrolünü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Dışlanmış ve ya reddedilmiş, sevilmemiş hissedebilir, özellikle gruplar ve organizasyonlar içinde endişe ve ya kaygı içinde olabilirsiniz. Arkadaş çevreniz ve ya ortamınız sizi dışlamak isteyebilir. Fakat yine de geleceğe umutla bakmak için hala hayal kurabilecek, ideallerinizi gerçekleştirebilmek için gerekli motivasyonu partnerinizden ve ya ortağınızdan bulabileceksiniz.

Perşembe gününden sonra, gelecek planları ve kariyerinizden elde ettiğiniz gelirleriniz alanında ucu açık konularda çözüm yaratmak durumunda kalacaksınız. Özellikle 26 Haziran – 2 Temmuz arasında yaşadıklarınız ile ilgili konular tekrar gündeme oturabilir. 3 Ağustos sonrası bulduğunuz çözüm yollarını bir bir uygulamaya koyabilir, 11 Ağustos’da ise sonuçlarını alabilirsiniz.

Pazar günü, aşk hayatınız/çocuklar/sosyal çevreniz arasındaki gerilim hattı sizi zorlarken, arkadaşlarınızla rekabet ortamları, riskli girişimler konusunda konuşabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

terazi burcu haftalık burç yorumları
16 – 21 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

16 Temmuz’da, Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Yükselen Terazi’ler, aileniz, yuvanız eviniz ve gayrimenkul gibi konularda önemli bitişler ve sonlanmalar sizleri bekliyor. Ocak ayından bu yana atılan tohumların hasat zamanı geldi. Bu konularda önemli farkındalıklar ve ya aydınlanmalar ve ya onlarla ilgili süreçlerde bir takım bitişler yaşayabilirsiniz.  Bu bitiş sizi umutsuzluğa sürükleyebilir. Hayatınızın kontrolünü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Kendinizi aileniz tarafından dışlanmış ve ya reddedilmiş, sevilmemiş hissedebilir, özellikle kariyer ve profesyonel hayat içinde endişe ve ya kaygı içinde olabilirsiniz. Fakat yine de geleceğe umutla bakmak için hala hayal kurabilecek, ideallerinizi gerçekleştirebilmek için gerekli motivasyonu çalışma ortamınızdan ve çalışma arkadaşlarınızdan bulabileceksiniz.

Perşembe gününden sonra, kariyeriniz, statünüz, profesyonel hayatınız alanında ucu açık konularda çözüm yaratmak durumunda kalacaksınız. Özellikle 26 Haziran – 2 Temmuz arasında yaşadıklarınız ile ilgili konular tekrar gündeme oturabilir. 3 Ağustos sonrası bulduğunuz çözüm yollarını bir bir uygulamaya koyabilir, 11 Ağustos’da ise sonuçlarını alabilirsiniz.

Pazar günü, aileniz, yuvanız, eviniz, kariyeriniz, işiniz arasındaki gerilim hattı sizi zorlarken, arkadaşlarınız ve uzaklardaki kişilerle, kariyeriniz hakkında konuşabilir, fikir alışverişinde bulunabilir, ve ya önemli bilgiler ışığında aydınlanabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP

akrep burcu haftalık burç yorumları
16 – 21 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

16 Temmuz’da, Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Yükselen Akrep’ler, aldığınız eğitim, iletişimde bulunduğunuz iş konuları, bir takım stratejiler, profesyonel hayatla ilgili yaptığınız görüşmeler gibi konularda önemli bitişler ve sonlanmalar sizleri bekliyor. Ocak ayından bu yana atılan tohumların hasat zamanı geldi. Bu konularda önemli farkındalıklar ve ya aydınlanmalar ve ya onlarla ilgili süreçlerde bir takım bitişler yaşayabilirsiniz.  Bu bitiş sizi umutsuzluğa sürükleyebilir. Hayatınızın kontrolünü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Kendinizi dışlanmış ve ya reddedilmiş, sevilmemiş hissedebilir, özellikle yakın çevreniz, akrabalarınız ve ya yaşadığınız ortam içinde huzursuz olabilirsiniz. Fakat yine de geleceğe umutla bakmak için hala hayal kurabilecek, ideallerinizi gerçekleştirebilmek için gerekli motivasyonu çocuklarınızdan ve aşk hayatınızdaki mutluluktan bulabileceksiniz.

Perşembe gününden sonra, ucu açık konularda özellikle seyahatler, uzaklar, farklı kültürlerle olan ilişkileriniz, aileniz, akrabalarınız alanında çözüm yaratmak durumunda kalacaksınız. Özellikle 26 Haziran – 2 Temmuz arasında yaşadıklarınız ile ilgili konular tekrar gündeme oturabilir. 3 Ağustos sonrası bulduğunuz çözüm yollarını bir bir uygulamaya koyabilir, 11 Ağustos’da ise sonuçlarını alabilirsiniz.

Pazar günü, aileniz, uzaklar ve yakın akrabalar arasındaki gerilim hattı sizi zorlarken, aileniz ve ev halkıyla bu konular hakkında konuşabilir, fikir alışverişinde bulunabilir, ve ya önemli bilgiler ışığında aydınlanabilirsiniz.

YÜKSELEN YAY

yay burcu haftalık burç yorumları
16 – 21 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları Burç Yorumları

16 Temmuz’da, Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Yükselen Yay’lar, maddi konular, gelirler ve kazançlar, kendinize biçtiğiniz değer gibi konularda önemli bitişler ve sonlanmalar, farkındalıklar sizleri bekliyor. Ocak ayından bu yana atılan tohumların hasat zamanı geldi. Bu konularda önemli farkındalıklar ve ya aydınlanmalar ve ya onlarla ilgili süreçlerde bir takım bitişler yaşayabilirsiniz.  Bu bitiş sizi umutsuzluğa sürükleyebilir. Hayatınızın kontrolünü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Kendinizi dışlanmış ve ya reddedilmiş hissedebilir, özellikle ortak sermayeler, krediler, gelir kaynaklarınızın kısıtlanması gibi konular nedeniyle çok fazla huzursuzluk içinde olabilirsiniz. Fakat yine de geleceğe umutla bakmak için hala hayal kurabilecek, ideallerinizi gerçekleştirebilmek için gerekli motivasyonu ailenizden ve yuvanızdan bulabileceksiniz.

Perşembe gününden sonra, harcamalar ve borçlar, ortak sermayeler, miras, kredi gibi alanlarda tamamlanmamış, ucu açık konularda çözüm yaratmak durumunda kalacaksınız. Özellikle 26 Haziran – 2 Temmuz arasında yaşadıklarınız ile ilgili konular tekrar gündeme oturabilir. 3 Ağustos sonrası bulduğunuz çözüm yollarını bir bir uygulamaya koyabilir, 11 Ağustos’da ise sonuçlarını alabilirsiniz.

Pazar günü, alacak/verecek ve finansal konulardaki gerilim hattı sizi zorlarken, ortağınız, partneriniz, eşiniz ile bu konular hakkında konuşabilir, uzaklardaki dostlarınızla fikir alışverişinde bulunabilir, ve ya önemli bilgiler ışığında aydınlanabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

oğlak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

16 Temmuz’da, Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Yükselen Oğlak’lar,  bu tutulmadan en fazla etkilenecek burçlardan birisiniz. Özel hayatınız, genel sağlığınız, hayatınıza bakış açınız, hedefleriniz, görünüşünüz , ikili ilişkilerdeki duygu ve düşünceleriniz gibi konularda önemli bitişler ve sonlanmalar, farkındalıklar sizleri bekliyor. Ocak ayından bu yana atılan tohumların hasat zamanı geldi. Bu konularda önemli farkındalıklar ve ya aydınlanmalar ve ya onlarla ilgili süreçlerde bir takım bitişler yaşayabilirsiniz.  Bu bitiş sizi umutsuzluğa sürükleyebilir. Hayatınızın kontrolünü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Kendinizi dışlanmış ve ya reddedilmiş hissedebilir, ve ya siz karşınızdakini terk emek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle özel hayatınız ve üzerinize aldığınız yeni sorumluluklar ve görevler nedeniyle kendinizi kısıtlanmış hissedebilir, büyük bir huzursuzluk içinde olabilirsiniz. Fakat yine de geleceğe umutla bakmak için hala hayal kurabilecek, ideallerinizi gerçekleştirebilmek için gerekli motivasyonu yakın çevrenizden, sizi ilham ve yaratıcılık anlamında besleyebilecek fikirler alanında bulabileceksiniz.

Perşembe gününden sonra, partnerlik ve ortaklık, evlilik ve birliktelik gibi alanlarda tamamlanmamış, ucu açık konularda çözüm yaratmak durumunda kalacaksınız. Eski konular tekrar açılabilir. Özellikle 26 Haziran – 2 Temmuz arasında yaşadıklarınız ile ilgili konular tekrar gündeme oturabilir. 3 Ağustos sonrası bulduğunuz çözüm yollarını bir bir uygulamaya koyabilir, 11 Ağustos’da ise sonuçlarını alabilirsiniz.

Pazar günü, özel hayat/birliktelik/ortaklık gibi konulardaki gerilim hattı sizi zorlarken, maddi konular hakkında partner ve ya eş ile konuşabilir, fikir alışverişinde bulunabilir, ve ya önemli bilgiler ışığında aydınlanabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA

kova burcu haftalık burç yorumları
16 – 21 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

16 Temmuz’da, Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Yükselen Kova’lar,  perde arkasından yürüttüğünüz, iş ve statü arayışınız gibi konularda önemli bitişler ve sonlanmalar, farkındalıklar sizleri bekliyor. Ocak ayından bu yana atılan tohumların hasat zamanı geldi. Bu konularda önemli farkındalıklar ve ya aydınlanmalar ve ya onlarla ilgili süreçlerde bir takım bitişler yaşayabilirsiniz.  Bu bitiş sizi umutsuzluğa sürükleyebilir. Hayatınızın kontrolünü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Kendinizi dışlanmış ve ya reddedilmiş hissedebilir, ve ya şartlar ve ortam nedeniyle kendinizi huzursuz ve keyifsiz hissedebilirsiniz. Özellikle kariyer konusunda kendinize yüklediğiniz yeni sorumluluklar ve görevler nedeniyle kendinizi kısıtlanmış hissedebilir, büyük bir duygusal baskı içinde olabilirsiniz. Fakat yine de geleceğe umutla bakmak için hala hayal kurabilecek, ideallerinizi gerçekleştirebilmek için gerekli motivasyonu alışveriş ve keyfe harcayacağınız paralarla bulabilirsiniz.

Perşembe gününden sonra, iş, çalışma ortamı, şartları, üzerinizdeki sorumluluklar ve sağlığınız, beslenmeniz gibi alanlarda tamamlanmamış, ucu açık konularda çözüm yaratmak durumunda kalacaksınız. Eski konular tekrar açılabilir. Özellikle 26 Haziran – 2 Temmuz arasında yaşadıklarınız ile ilgili konular tekrar gündeme oturabilir. 3 Ağustos sonrası bulduğunuz çözüm yollarını bir bir uygulamaya koyabilir, 11 Ağustos’da ise sonuçlarını alabilirsiniz.

Pazar günü, çalışma hayatı/bilinçaltı/statü ve bu alandaki endişeler gibi konulardaki gerilim hattı sizi zorlarken, çalışma arkadaşlarınız, ortağınız, sözleşmeli olduğunuz yerler ile konuşabilir, fikir alışverişinde bulunabilir, ve ya önemli bilgiler ışığında aydınlanabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

Balık burcu haftalık burç yorumları
16 – 21 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

16 Temmuz’da, Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Yükselen Balık’lar,  sosyal çevreniz, ortamınız, kariyer çevreniz, arkadaşlarınız, gelecek ile ilgili planlarınız gibi konularda önemli bitişler ve sonlanmalar, farkındalıklar sizleri bekliyor. Ocak ayından bu yana atılan tohumların hasat zamanı geldi. Bu konularda önemli farkındalıklar ve ya aydınlanmalar ve ya onlarla ilgili süreçlerde bir takım bitişler yaşayabilirsiniz.  Bir arkadaşınızla olan ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. Bu bitiş sizi umutsuzluğa sürükleyebilir. Hayatınızın kontrolünü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Kendinizi dışlanmış ve ya reddedilmiş hissedebilir, ve ya şartlar ve ortam nedeniyle kendinizi huzursuz ve keyifsiz hissedebilirsiniz. Özellikle gelecek konusunda kendinize yüklediğiniz yeni sorumluluklar ve görevler , ayrıca bulunduğunuz arkadaş çevresi nedeniyle kendinizi kısıtlanmış hissedebilir, büyük bir duygusal baskı içinde olabilirsiniz. Fakat yine de geleceğe umutla bakmak için hala hayal kurabilecek, ideallerinizi gerçekleştirebilmek için gerekli motivasyonu sahip olduğunuz yaratıcılıktan, ilhamınızdan ve de inançlarınızdan bulabilirsiniz.

Perşembe gününden sonra, çocuklar, aşk hayatı, tatil, eğlence, hobiler gibi alanlarda tamamlanmamış, ucu açık konularda çözüm yaratmak durumunda kalacaksınız. Eski konular tekrar açılabilir. Özellikle 26 Haziran – 2 Temmuz arasında yaşadıklarınız ile ilgili konular tekrar gündeme oturabilir. 3 Ağustos sonrası bulduğunuz çözüm yollarını bir bir uygulamaya koyabilir, 11 Ağustos’da ise sonuçlarını alabilirsiniz.

Pazar günü, kariyer gelirleri, çocuklar ve aşk hayatınız, arkadaşlarınız gibi konulardaki gerilim hattı sizi zorlarken, çocuğunuzla ve ya birlikte olduğunuz kişiyle, çalışanlarınızdan biriyle konuşabilir, fikir alışverişinde bulunabilir, ve ya önemli bilgiler ışığında aydınlanabilirsiniz.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

TEL: 0 212 214 78 28 – 0 539 626 98 87

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap