8 – 14 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

hAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftalık burç yorumları

9 – 14 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları Hafta içi gökyüzü gündemi oldukça karışık ve zorlu olacak. Merkür 8 Temmuz’da Aslan burcunda  Retro harekete geçiyor. Ay sonuna kadar Retro harekette olacak. 9 Temmuz’da Chiron da Koç burcunda Retro harekete başlayacak. Aynı gün Terazi burcunda ilk dördün gerçekleşecek. Gezegenler arasındaki iletişim ise hafta içi özellikle çok yoğun olacak. Özellikle Mars’ın yarattığı stresi yönetmek pek kolay olmayabilir.

YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

koç burcu haftalık burç yorumları
Temmuz 2019 Haftalık Koç Burçu Yorumları

Hafta, Aslan burcunda Merkür’ün geri gitmesiyle başlıyor. Yükselen Koç’lar, çocuklar, aşk hayatı, yetenekler, hobiler, tatil, eğlence ve ya kendinizi ispat etmek istediğiniz alanlarda geçmişe dönük bazı konularla ilgili çözümlemeler, değerlendirmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Eski bir aşk kapınızı çalabilir. Fakat kafanız daha da çok karışabilir. Bunların hepsini düşünmek için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz var. Bu alanlarda  sıfırdan bir işe girişmeyin. Boşa nefes tüketebilirsiniz. Ağustos’u beklemeniz de fayda var. Maddi konularla ilgili beklenmedik ve sürpriz durumlar sizi şaşırtabilir ve heyecanlandırabilir. Ailenizde sevinç ve coşku yaşanabilir.

9 Temmuz’da Merkür ve Mars kavuşuyor, özellikle çocuklar ve tatil alanında bir takım aksiyonlar almaya çalışmanız mümkün..Aman dikkat! Aynı gün, 2 Temmuz’da Güneş tutulmasıyla aileniz ve ya yuvanız ile ilgili başlatma kararı aldığınız konularda partneriniz ve ya ortağınızla harekete geçebilirsiniz. Her ne kadar sorumluluklar ve görevler özellikle kariyer ve profesyonel hayat açısından baskı ve stres yaratacak olsa da, pek geri adım atacak gibi görünmüyorsunuz.

Özellikle 11 Temmuz’da Güneş’in Neptun ile olan ilişkisi, sizi hayaller ve idealler konusunda yanıltabilir.  Ve siz maddi konulardaki beklenmedik durumlar nedeniyle partneriniz ve ya ortağınızla  aşırı hırslı ve sabırsız davranabilirsiniz. Tartışma ve ya kavgaya tutuşabilirsiniz. Birlikte risk alabilirsiniz. Ancak attığınız adımların sonuçlarını ve ya çözümlerini maalesef 16 Ağustos’a kadar alamayabilirsiniz. Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Şartlar henüz olgunlaşmış sayılmaz ve ya elinizdeki bilgiler yetersiz, yanlış ve ya eksik olabilir.

YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Haftalık burç yorumları
Temmuz 2019 Haftalık Burç Yorumları. Boğa burcu yorumları

Hafta, Aslan burcunda Merkür’ün geri gitmesiyle başlıyor. Yükselen Boğa’lar, aile, ev ve ya yuva, gayrimenkul ile ilgili alanlarda geçmişe dönük bazı konularla ilgili çözümlemeler, değerlendirmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sıkıntılı konularla ilgili konuşmak ve çözüm yaratmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat kafanız daha da çok karışabilir. Bunların hepsini düşünmek için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz var. Bu alanlarda  sıfırdan bir işe girişmeyin. Boşa nefes tüketebilirsiniz. Ağustos’u beklemeniz de fayda var. 8 Temmuz’da konfor alanınız ile ilgili beklenmedik ve sürpriz durumlar yakın çevrenizde ve ya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde sevinç ve mutluluk yaratabilir.

9 Temmuz’da Merkür ve Mars kavuşuyor, özellikle aile, yuva, baba evi ve ya gayrimenkul ile ilgili konularda, bir takım aksiyonlar almaya çalışmanız mümkün.. Aman dikkat! Aynı gün, 2 Temmuz’da Güneş tutulmasıyla yaşadığınız ortam, ailenizle ve ya kardeşlerinizle , aldığınız eğitimler ve ya iletişim konularıyla ilgili stratejiler alanında başlatma kararı aldığınız konularda eşiniz ve ya ev halkı ile harekete geçmek isteyebilirsiniz. Her ne kadar uzaklar alanında sorumluluklar ve görevler baskı ve stres yaratacak olsa da, bu bağlamda pek geri adım atacak gibi görünmüyorsunuz. Ev sakinleriyle kavga ve münakaşaya girişebilirsiniz.

Özellikle 11 Temmuz’da Güneş’in Neptun ile olan ilişkisi, sizi hayaller ve idealler konusunda yanıltabilir.  Ve siz özel hayatınız, özgürlüğünüz ve konfor alanında yapmak istediğiniz değişiklikler nedeniyle eşinizle ve ya ailenizle tartışma ve ya kavgaya tutuşabilirsiniz. Birlikte risk alabilirsiniz. Ancak attığınız adımların sonuçlarını ve ya çözümlerini maalesef 16 Ağustos’a kadar alamayabilirsiniz. Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Şartlar henüz olgunlaşmış sayılmaz ve ya elinizdeki bilgiler yetersiz, yanlış ve ya eksik olabilir.

YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI

İkizler BUrcu
Temmuz 2019 Haftalık Burç Yorumları.İkizler burcu yorumları

Hafta, Aslan burcunda Merkür’ün geri gitmesiyle başlıyor. Yükselen İkizler, kardeşler, yakın çevre, yaşadığınız ortam ve ya bu alandaki fikirleriniz ve stratejileriniz ile ilgili alanlarda geçmişe dönük bazı konularla ilgili çözümlemeler, değerlendirmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sıkıntılı konularla ilgili konuşmak ve çözüm yaratmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat kafanız daha da çok karışabilir. Bunların hepsini düşünmek için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz var. Bu alanlarda  sıfırdan bir işe girişmeyin. Boşa nefes tüketebilirsiniz. Ağustos’u beklemeniz de fayda var. 8 Temmuz’da maddi alanda yapmak istediğiniz değişimler ile ilgili beklenmedik ve sürpriz durumlar sizde sevinç ve mutluluk yaratabilir. Ek gelir elde edebilirsiniz.

9 Temmuz’da Merkür ve Mars aynı dereceyi paylaşacak, özellikle kardeşlerle olan ilişkiler, iletişim, araba ve ya  sahip olduğunuz tele komünikasyon aletleriyle ilgili konularda, bir takım aksiyonlar almaya çalışmanız mümkün.. Aman dikkat! Aynı gün, 2 Temmuz’da Güneş tutulmasıyla gelirler ve kazançlar ile ilgili başlatma kararı aldığınız konularda özellikle spekülatif yatırım araçları, tatil, hobiler, ve ya aşk hayatınızla ilgili olarak ilk adımı atmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar borçlar ve masraflar konusunda üstünüzdeki sorumluluklar ve görevler baskı ve stres yaratacak olsa da, bu bağlamda pek geri adım atacak gibi görünmüyorsunuz. Kardeşler ve ya komşularla kavga ve münakaşaya girişebilirsiniz.

Özellikle 11 Temmuz’da Güneş’in Neptun ile olan ilişkisi, sizi gelecek ve kariyer gelirleriyle ilgili çok fazla hayal kurdurabilir.  Ve siz maddi alandaki endişeleriniz ve kaygılarınız alanında yapmak istediğiniz değişiklikler nedeniyle kardeşler ve yakın çevrenizle tartışma ve ya kavgaya tutuşabilirsiniz. Arabanız arıza yapabilir ve ya iletişim aletleriniz de sorun yaşayabilirsiniz. Attığınız adımların sonuçlarını ve ya çözümlerini maalesef 16 Ağustos’a kadar alamayabilirsiniz. Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Şartlar henüz olgunlaşmış sayılmaz ve ya elinizdeki bilgiler yetersiz, yanlış ve ya eksik olabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

yengeç burcu haftalık burç yorumları
Temmuz 2019 Haftalık Burç Yorumları.Yengeç burcu yorumları

Hafta, Aslan burcunda Merkür’ün geri gitmesiyle başlıyor. Yükselen Yengeç’ler, gelirler, kazançlar, manevi değerler ve ya bu alandaki fikirleriniz ve stratejileriniz ile ilgili alanlarda geçmişe dönük bazı konularla ilgili çözümlemeler, değerlendirmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sıkıntılı konularla ilgili konuşmak ve çözüm yaratmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat kafanız daha da çok karışabilir. Bunların hepsini düşünmek için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz var. Bu alanlarda  sıfırdan bir işe girişmeyin. Boşa nefes tüketebilirsiniz. Ağustos’u beklemeniz de fayda var. 8 Temmuz’da genel anlamda sağlığınız ve ya özel hayatınız ile ilgili yapmak istediğiniz değişimleri kolaylaştıracak beklenmedik ve sürpriz durumlar sizde sevinç ve mutluluk yaratabilir.

9 Temmuz’da Merkür ve Mars aynı dereceyi paylaşacak, özellikle gelirler ve kazançlar ile ilgili konularda, bir takım aksiyonlar almaya çalışmanız mümkün.. Aman dikkat! Aynı gün, 2 Temmuz’da Güneş tutulmasıyla özel hayatınız ile ilgili başlatma kararı aldığınız konularda özellikle aile, yuva, gayrimenkul ile ilgili olarak ilk adımı atmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar partneriniz, ortağınız ve ya sözleşmeler alanında üstünüzdeki sorumluluklar ve görevler baskı ve stres yaratacak olsa da, bu bağlamda pek geri adım atacak gibi görünmüyorsunuz.

Özellikle 11 Temmuz’da Güneş’in Neptun ile olan ilişkisi, sizi uzaklarla ilgili çok fazla hayal kurdurabilir.  Ve siz sosyal çevreniz, geleceğiniz ve ya bir takım uzun vadeli projeler konusunda yapmak istediğiniz değişiklikler nedeniyle parasal konularda kavgaya tutuşabilirsiniz. Attığınız adımların sonuçlarını ve ya çözümlerini maalesef 16 Ağustos’a kadar alamayabilirsiniz. Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Şartlar henüz olgunlaşmış sayılmaz ve ya elinizdeki bilgiler yetersiz, yanlış ve ya eksik olabilir.

YÜKSELEN ASLAN BURCU

aslan burcu haftalık burç yorumları
Temmuz 2019 Haftalık Burç Yorumları.Aslan burcu yorumları

Hafta, Aslan burcunda Merkür’ün geri gitmesiyle başlıyor. Yükselen Aslan’lar, özel hayatınız, sağlığınız ve bu alandaki fikirleriniz ve stratejileriniz ile ilgili alanlarda geçmişe dönük bazı konularla ilgili çözümlemeler, değerlendirmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sıkıntılı konularla ilgili konuşmak ve çözüm yaratmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat kafanız daha da çok karışabilir. Bunların hepsini düşünmek için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz var. Bu alanlarda  sıfırdan bir işe girişmeyin. Boşa nefes tüketebilirsiniz. Ağustos’u beklemeniz de fayda var. 8 Temmuz’da genel anlamda aile, yuva, annelik ve ya çocuklar konusunda perde arkasından ve ya gizli yapmak istediğiniz değişimleri kolaylaştıracak beklenmedik ve sürpriz durumlar sizde sevinç ve mutluluk yaratabilir.

9 Temmuz’da Merkür ve Mars aynı dereceyi paylaşacak, özellikle özel hayatınız, sağlığınız, görünümünüz ile ilgili konularda, bir takım aksiyonlar almaya çalışmanız mümkün.. Aman dikkat! Aynı gün, 2 Temmuz’da Güneş tutulmasıyla aile, yuva, annelik ve ya çocuklar ile ilgili başlatma kararı aldığınız konularda özellikle kardeşler ve ya yakın çevreniz ile ilgili olarak ilk adımı atmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar çalışma alanında üstünüzdeki sorumluluklar ve görevler baskı ve stres yaratacak olsa da, bu bağlamda pek geri adım atacak gibi görünmüyorsunuz.

Özellikle 11 Temmuz’da Güneş’in Neptun ile olan ilişkisi, sizi maddi konular, harcamalar, prim, ikramiye gibi yan destekler alanında  çok fazla hayal kurdurabilir.  Ve siz kariyeriniz, profesyonel hayatınız konusunda yapmak istediğiniz değişiklikler nedeniyle daha da hırslanabilir, daha mücadeleci davranabilirsiniz. Eyleme geçme konusunda aşırı sabırsız olmanız bir işe yaramayacaktır. Attığınız adımların sonuçlarını ve ya çözümlerini maalesef 16 Ağustos’a kadar alamayabilirsiniz. Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Şartlar henüz olgunlaşmış sayılmaz ve ya elinizdeki bilgiler yetersiz, yanlış ve ya eksik olabilir.

YÜKSELEN BAŞAK BURCU

başak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları.Başak burcu yorumları oku

Hafta, Aslan burcunda Merkür’ün geri gitmesiyle başlıyor. Yükselen Başak’lar, gizli bir yatırım ve iş projesi, ve ya çocuk sahibi olma konusunda fikirleriniz ve stratejileriniz ile ilgili alanlarda geçmişe dönük bazı konularla ilgili çözümlemeler, değerlendirmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sıkıntılı konularla ilgili konuşmak ve çözüm yaratmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat kafanız daha da çok karışabilir. Bunların hepsini düşünmek için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz var. Bu alanlarda  sıfırdan bir işe girişmeyin. Boşa nefes tüketebilirsiniz. Ağustos’u beklemeniz de fayda var. 8 Temmuz’da uzaklarla ilgili beklenmedik ve sürpriz durumlar sizde sevinç ve mutluluk yaratabilir. Kariyer gelirlerinizde artış olabilir.

9 Temmuz’da Merkür ve Mars aynı dereceyi paylaşacak, özellikle çocuklar, aşk hayatı ve ya yatırımlar ile ilgili konularda, bir takım gizli aksiyonlar almaya çalışmanız mümkün.. Aman dikkat! Aynı gün, 2 Temmuz’da Güneş tutulmasıyla gelecek ve uzun vadeli projeler ile ilgili başlatma kararı aldığınız konularda özellikle parasal konularda ve ya ortaklıklar ile ilgili olarak ilk adımı atmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar iş ve kariyer alanında üstünüzdeki sorumluluklar ve görevler baskı ve stres yaratacak olsa da, bu bağlamda pek geri adım atacak gibi görünmüyorsunuz.

Özellikle 11 Temmuz’da Güneş’in Neptun ile olan ilişkisi, sizi ortaklıklar, birliktelikler v eya yasal süreçler, sözleşmeler alanında  çok fazla hayal kurdurabilir.  Ve siz uzaklar konusunda yapmak istediğiniz değişiklikler nedeniyle daha da hırslanabilir, daha mücadeleci davranabilirsiniz. Eyleme geçme konusunda aşırı sabırsız olmanız bir işe yaramayacaktır. Attığınız adımların sonuçlarını ve ya çözümlerini maalesef 16 Ağustos’a kadar alamayabilirsiniz. Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Şartlar henüz olgunlaşmış sayılmaz ve ya elinizdeki bilgiler yetersiz, yanlış ve ya eksik olabilir.

YÜKSELEN TERAZİ YORUMLARI

terazi burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Aslan burcunda Merkür’ün geri gitmesiyle başlıyor. Yükselen Terazi’ler, sosyal çevreniz, arkadaş ortamlarınız, uzun vadeli projeler konusunda fikirleriniz ve stratejileriniz ile ilgili alanlarda geçmişe dönük bazı konularla ilgili çözümlemeler, değerlendirmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Eski dostlarınızla görüşebilir, konuşabilirsiniz. Eğlenceye daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Diğer taraftan sıkıntılı konularla ilgili konuşmak ve çözüm yaratmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat kafanız daha da çok karışabilir. Bunların hepsini düşünmek için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz var. Bu alanlarda  sıfırdan bir işe girişmeyin. Boşa nefes tüketebilirsiniz. Ağustos’u beklemeniz de fayda var. 8 Temmuz’da maddi alanda beklenmedik ve sürpriz durumlar sizde sevinç ve mutluluk yaratabilir. Kariyer ile ilgili sizi mutlu edebilir.

9 Temmuz’da Merkür ve Mars aynı dereceyi paylaşacak, özellikle sosyal çevre arkadaş ortamı ve kariyer gelirleri ile ilgili konularda, bir takım aksiyonlar almaya çalışmanız mümkün.. Aman dikkat! Aynı gün, 2 Temmuz’da Güneş tutulmasıyla kariyeriniz  ile ilgili başlatma kararı aldığınız konularda özellikle özel hayatınız ve beklentileriniz ile ilgili olarak ilk adımı atmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar ev, aile ve yuva alanında üstünüzdeki sorumluluklar ve görevler baskı ve stres yaratacak olsa da, bu bağlamda pek geri adım atacak gibi görünmüyorsunuz.

Özellikle 11 Temmuz’da Güneş’in Neptun ile olan ilişkisi, sizi çalışma ortamı, günlük düzen, rutin ve iş alanında  çok fazla hayal kurdurabilir.  Ve siz borçlar ve harcamalar konusunda yapmak istediğiniz değişiklikler nedeniyle daha da hırslanabilir, daha mücadeleci davranabilirsiniz. Eyleme geçme konusunda aşırı sabırsız olabilirsiniz. Attığınız adımların sonuçlarını ve ya çözümlerini maalesef 16 Ağustos’a kadar alamayabilirsiniz. Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Şartlar henüz olgunlaşmış sayılmaz ve ya elinizdeki bilgiler yetersiz, yanlış ve ya eksik olabilir.

YÜKSELEN AKREP BURCU

akrep burcu haftalık burç yorumları
Akrep burcu yorumları

Hafta, Aslan burcunda Merkür’ün geri gitmesiyle başlıyor. Yükselen Akrep’ler, kariyer, profesyonel hayat, toplum önündeki statünüz konusunda fikirleriniz ve stratejileriniz ile ilgili alanlarda geçmişe dönük bazı konularla ilgili çözümlemeler, değerlendirmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Diğer taraftan eskiye dair sıkıntılı konularla ilgili konuşmak ve çözüm yaratmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat kafanız daha da çok karışabilir. Bunların hepsini düşünmek için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz var. Bu alanlarda  sıfırdan bir işe girişmeyin. Boşa nefes tüketebilirsiniz. Ağustos’u beklemeniz de fayda var. 8 Temmuz’da partnerlik, evlilik, ortaklık alanında beklenmedik bir durum ve ya sürpriz sizde sevinç ve mutluluk yaratabilir. Özellikle uzaklarla ilgili konularda sizi mutlu edebilir.

9 Temmuz’da Merkür ve Mars aynı dereceyi paylaşacak, özellikle kariyer, üst düzey yöneticiler ile olan iletişiminizde ve bu alandaki hedeflerinizde, bir takım aksiyonlar almaya çalışmanız mümkün.. Aman dikkat! Aynı gün, 2 Temmuz’da Güneş tutulmasıyla uzaklar, seyahatler ve bu alandaki projeleriniz ile ilgili başlatma kararı aldığınız konularda özellikle ilişkiniz alanında gizli ve ya perde arkasından ilk adımı atmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar işiniz, çalışma alanınız konusunda üstünüzdeki sorumluluklar ve görevler baskı ve stres yaratacak olsa da, bu bağlamda pek geri adım atacak gibi görünmüyorsunuz.

Özellikle 11 Temmuz’da Güneş’in Neptun ile olan ilişkisi, sizi çocuklar ve aşk hayatınız alanında  çok fazla hayal kurdurabilir.  Ve siz partneriniz ile olan ilişkiniz konusunda yapmak istediğiniz değişiklikler nedeniyle daha da hırslanabilir, daha mücadeleci davranabilirsiniz. Eyleme geçme konusunda aşırı sabırsız olabilirsiniz. Attığınız adımların sonuçlarını ve ya çözümlerini maalesef 16 Ağustos’a kadar alamayabilirsiniz. Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Şartlar henüz olgunlaşmış sayılmaz ve ya elinizdeki bilgiler yetersiz, yanlış ve ya eksik olabilir.

YÜKSELEN YAY BURCU

yay burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Aslan burcunda Merkür’ün geri gitmesiyle başlıyor. Yükselen Yay’lar, uzaklar, seyahatler, farklı kültürler ile olan ilişkiniz konusunda fikirleriniz ve stratejileriniz ile ilgili alanlarda geçmişe dönük bazı konularla ilgili çözümlemeler, değerlendirmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat kafanız daha da çok karışabilir. Bunların hepsini düşünmek için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz var. Bu alanlarda  sıfırdan bir işe girişmeyin. Boşa nefes tüketebilirsiniz. Ağustos’u beklemeniz de fayda var. 8 Temmuz’da çalışma ve iş alanında,  beklenmedik bir durum ve ya sürpriz siz de sevinç ve mutluluk yaratabilir. Özellikle borçlar ve harcamalarla ilgili konularda sizi tatmin edebilir.

9 Temmuz’da Merkür ve Mars aynı dereceyi paylaşacak, uzaklarla olan iletişiminizde ve bu alandaki hedeflerinizde, bir takım aksiyonlar almaya çalışmanız mümkün.. Aman dikkat! Aynı gün, 2 Temmuz’da Güneş tutulmasıyla borçlar, harcamalar, yatırım projeleriniz ile ilgili başlatma kararı aldığınız konularda özellikle kariyer gelirleriniz ile ilgili ilk adımı atmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar maddi konular, gelirler ve kazançlar konusunda üstünüzdeki sorumluluklar ve görevler baskı ve stres yaratacak olsa da, bu bağlamda pek geri adım atacak gibi görünmüyorsunuz.

Özellikle 11 Temmuz’da Güneş’in Neptun ile olan ilişkisi, sizi ev, aile hayatı, gayrimenkul alanında  çok fazla hayal kurdurabilir.  Ve siz çalışma alanınız konusunda yapmak istediğiniz değişiklikler nedeniyle daha da hırslanabilir, daha mücadeleci davranabilirsiniz. Eyleme geçme konusunda aşırı sabırsız olabilirsiniz. Attığınız adımların sonuçlarını ve ya çözümlerini maalesef 16 Ağustos’a kadar alamayabilirsiniz. Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Şartlar henüz olgunlaşmış sayılmaz ve ya elinizdeki bilgiler yetersiz, yanlış ve ya eksik olabilir.

YÜKSELEN OĞLAK BURCU

oğlak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları. Oğlak burcu yorumları

Hafta, Aslan burcunda Merkür’ün geri gitmesiyle başlıyor. Yükselen Oğlak’lar, borçlar, harcamalar, banka, kredi, miras gibi  konularda fikirleriniz ve stratejileriniz ile ilgili geçmişe dönük çözümlemeler, değerlendirmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat kafanız daha da çok karışabilir. Bunların hepsini düşünmek için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz var. Bu alanlarda  sıfırdan bir işe girişmeyin. Boşa nefes tüketebilirsiniz. Ağustos’u beklemeniz de fayda var. 8 Temmuz’da çocuklar, aşk hayatı ve ya tatil, eğlence gibi alanlarda beklenmedik bir durum ve ya sürpriz siz de sevinç ve mutluluk yaratabilir. Özellikle partner ve evlilik, ortaklıklar gibi konularda sizi tatmin edebilir.

9 Temmuz’da Merkür ve Mars aynı dereceyi paylaşacak, borçlar ve harcamalar, banka, kredi gibi konulardaki hedeflerinizde, bir takım aksiyonlar almaya çalışmanız mümkün.. Aman dikkat! Aynı gün, 2 Temmuz’da Güneş tutulmasıyla ortaklık, partnerlik, birliktelik ile ilgili başlatma kararı aldığınız konularda özellikle kariyeriniz ve ya işiniz ile ilgili ilk adımı atmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar özel hayatınız konusunda üstünüzdeki sorumluluklar ve görevler baskı ve stres yaratacak olsa da, bu bağlamda pek geri adım atacak gibi görünmüyorsunuz.

Özellikle 11 Temmuz’da Güneş’in Neptun ile olan ilişkisi, sizi yakın çevre, kardeşler, eğitim, öğretim, seyahatler, yaşadığınız ortam alanında  çok fazla hayal kurdurabilir.  Ve siz aşk hayatınız konusunda yapmak istediğiniz değişiklikler nedeniyle daha da hırslanabilir, daha mücadeleci davranabilirsiniz. Eyleme geçme konusunda aşırı sabırsız olabilirsiniz. Attığınız adımların sonuçlarını ve ya çözümlerini maalesef 16 Ağustos’a kadar alamayabilirsiniz. Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Şartlar henüz olgunlaşmış sayılmaz ve ya elinizdeki bilgiler yetersiz, yanlış ve ya eksik olabilir.

YÜKSELEN KOVA BURCU

kova burcu haftalık burç yorumları
Temmuz 2019 Haftalık Burç Yorumları.Kova burcu yorumları oku

Hafta, Aslan burcunda Merkür’ün geri gitmesiyle başlıyor. Yükselen Kova’lar, partnerlik, ortaklık, birliktelik, sözleşmeler gibi konularda fikirleriniz ve stratejileriniz ile ilgili geçmişe dönük çözümlemeler, değerlendirmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat kafanız daha da çok karışabilir. Bunların hepsini düşünmek için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz var. Bu alanlarda  sıfırdan bir işe girişmeyin. Boşa nefes tüketebilirsiniz. Ağustos’u beklemeniz de fayda var. 8 Temmuz’da aileniz, yuvanız, eviniz gibi alanlarda beklenmedik bir durum ve ya sürpriz siz de sevinç ve mutluluk yaratabilir. Özellikle çalışma alanınız ve ya şartlarınız gibi konularda sizi tatmin edebilir.

9 Temmuz’da Merkür ve Mars aynı dereceyi paylaşacak, partneriniz, eşiniz, ortağınız gibi konulardaki hedeflerinizde, bir takım aksiyonlar almaya çalışmanız mümkün.. Aman dikkat! Aynı gün, 2 Temmuz’da Güneş tutulmasıyla çalışma ortamınız ve ya sağlığınız ile ilgili başlatma kararı aldığınız konularda özellikle uzaklarla olan ilişkilerinizde ilk adımı atmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar kariyer ve iş hayatı konusunda üstünüzdeki sorumluluklar ve görevler baskı ve stres yaratacak olsa da, bu bağlamda pek geri adım atacak gibi görünmüyorsunuz.

Özellikle 11 Temmuz’da Güneş’in Neptun ile olan ilişkisi, sizi gelirler, kazançlar, maddi konular alanında  çok fazla hayal kurdurabilir.  Ve siz ortaklıklar ve birliktelikler konusunda yapmak istediğiniz değişiklikler nedeniyle daha da hırslanabilir, daha mücadeleci davranabilirsiniz. Eyleme geçme konusunda aşırı sabırsız olabilirsiniz. Attığınız adımların sonuçlarını ve ya çözümlerini maalesef 16 Ağustos’a kadar alamayabilirsiniz. Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Şartlar henüz olgunlaşmış sayılmaz ve ya elinizdeki bilgiler yetersiz, yanlış ve ya eksik olabilir.

YÜKSELEN BALIK BURCU

Temmuz 2019 Haftalık Burç Yorumları
Temmuz 2019 Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Aslan burcunda Merkür’ün geri gitmesiyle başlıyor. Yükselen Balık’lar, çalışma ortamı, şartlar, üzerinizdeki sorumluluklar ve ya sağlığınız gibi konularda fikirleriniz ve stratejileriniz ile ilgili geçmişe dönük çözümlemeler, değerlendirmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat kafanız daha da çok karışabilir. Bunların hepsini düşünmek için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz var. Bu alanlarda  sıfırdan bir işe girişmeyin. Boşa nefes tüketebilirsiniz. Ağustos’u beklemeniz de fayda var. 8 Temmuz’da kardeşleriniz, yakın çevreniz, yaşadığınız ortam gibi alanlarda beklenmedik bir durum ve ya sürpriz siz de sevinç ve mutluluk yaratabilir. Özellikle çocuklar ve ya tatil, eğlence gibi konularda sizi tatmin edebilir.

9 Temmuz’da Merkür ve Mars aynı dereceyi paylaşacak, çalışma ortamı, işiniz, sağlığınız gibi konulardaki hedeflerinizde, bir takım aksiyonlar almaya çalışmanız mümkün.. Aman dikkat! Aynı gün, 2 Temmuz’da Güneş tutulmasıyla çocuklar, aşk hayatınız, spekülatif yatırımlar ile ilgili başlatma kararı aldığınız konularda özellikle borçlar ve harcamalar ile ilgili ilk adımı atmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar gelecek ve uzun vadeli projeler konusunda üstünüzdeki sorumluluklar ve görevler baskı ve stres yaratacak olsa da, bu bağlamda pek geri adım atacak gibi görünmüyorsunuz.

Özellikle 11 Temmuz’da Güneş’in Neptun ile olan ilişkisi, sizi özel hayatınız, yaşamınız, imajınız konusunda  çok fazla hayal kurdurabilir.  Ve siz çalışma hayatınız konusunda yapmak istediğiniz değişiklikler nedeniyle daha da hırslanabilir, daha mücadeleci davranabilirsiniz. Eyleme geçme konusunda aşırı sabırsız olabilirsiniz. Attığınız adımların sonuçlarını ve ya çözümlerini maalesef 16 Ağustos’a kadar alamayabilirsiniz. Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Şartlar henüz olgunlaşmış sayılmaz ve ya elinizdeki bilgiler yetersiz, yanlış ve ya eksik olabilir.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap