2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

HAftalık burç yorumları

Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yeni hafta 31 Ekim’de gerçekleşen Boğa Dolunay’ının etkisiyle başlayacak. Mali alandaki güven mekanizmaların sürpriz bir şekilde çökmesi, duygusal bir isyanı başlatabilir. Hafta ortasında, 4 Kasım itibariyle Merkür ileri seyrine geri dönmeye başlayacak. İletişim, evraklar, belgeler, elektronik aletler, kısa seyahatler gibi konularda yaşanan yanlış anlaşılmalar, karışıklıklar, gecikmeler, ertelemeler son buluyor. 1 Kasım’da gerçekleşen Merkür – Saturn zorlu açısı, 6 Kasım’da tekrar gerçekleşerek, ilişkiler ve kontratlar adına olumsuz düşünce, engellenme, susturulma, hakkını arayamama gibi konulara çözüm yaratmamızı sağlayacak. Hayır demek aslında çok da zor değil! Korku yönetiminin tuzağına düşmeyin!

Hafta sonu yaşanacak Aslan burcundaki Son dördün, 9 – 10 – 11 Şubat 2020’de aldığınız bazı sonuçların uzun vadeli sonuçlarıyla yüzleşmenizi sağlayacak. Bazı taktikleriniz işe yaramıyor, yöntemi değiştirmek ya da farklı bir alan tercihi yapmak sizi daha da özgürleştirebilir.

Koç Burcu 2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları
2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Koç’lar, hafta başı oldukça sakin geçerken, ikili ilişkiler, ortaklıklar, sözleşmeler ve ya kontratlar alanında iletişim problemleriniz 5 Kasım itibariyle son bulacak. Bazılarınız eğer yasal bir takım süreçlerle ilgileniyorsanız prosedürler alanında hızla ilerleme kaydedebilirsiniz.

6 Kasım’da, otorite ve ya patronlarla geçmişte yaşadığınız bazı anlaşmazlıklar tekrar gündeme gelebilir. Alacağınız kararlarda size uygulanan yeni düzenlemeler, kurallar hoşuna gitmiyor. Hayır demek zor gelse de, bu hakka sahip olduğunuzu bilin.

8 Kasım’da gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Son Dördün ile, çocuklar ve ya aile, yuva, ev, gayrimenkul ile bağlantılı konularda, spekülatif yatırımlarınızdaki kazançlar alanında bazı revizyonlara gitmeniz gerektiğinizin farkına varabilirsiniz. Finansal alandaki ihtiyaçlarınız tam karşılanmıyor gibi. Bir şekilde ya eski anlayıştan kurtulmak ve ya tamamen farklı bir yol yaratmak çözüm olacak.

Boğa Burcu 2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

boga
2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Boğa’lar, hafta başı oldukça sakin geçerken, çalışma ortamınız, şartlarınız, sağlığınız, iş yerindeki ekibiniz ile olan iletişiminiz alanında yaşadığınız sıkıntılar 5 Kasım itibariyle son bulacak.

6 Kasım’da, uzaklarla bağlantılı iş ve görevleriniz konusunda üst düzey kişilerle geçmişte yaşadığınız bazı sorunlar tekrar gündeme gelebilir. 1 Kasım civarında yaşananlar bazı şeyleri sorgulamanızı sağladı. Karşı tarafın size uyguladığı korku yönetimini çekmek zorunda değilsiniz.

8 Kasım’da gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Son Dördün ile, aile ve yuvanız ile ilgili ihtiyaçlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Geçtiğimiz Şubat ayında, aldığınız kararların sonuçlarını da düşünürseniz, bir şeyler işe yaramadı. Eşiniz, ortağınız ve ya partneriniz ile bu ihtiyaçlar dahilinde yeni bir çözüm yaratmak zorundasınız.

İkizler Burcu 2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

ikizler
2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen İkizler, hafta başı kafa dinleyebileceksiniz. Bu haftanın en iyi haberi yönetici gezegeniniz Merkür Retrodan çıkıyor. Aşk hayatınız, çocuklar, yetenekleriniz, yaratıcılığınız ve rekabetçi olduğunuz alanlar ile ilgili pürüzler artık 5 Kasım itibariyle son bulacak. Burada hız kazanabilirsiniz.

6 Kasım’da, eşinizin maddi sıkıntıları ve problemleri nedeniyle, bazı anlaşmazlıklar tekrardan gündeme gelebilir. 1 Kasım civarında yaşananlar bazı şeyleri anlamanızı sağladı. Evet ve ya hayır demek sizin seçiminiz.

8 Kasım’da gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Son Dördün ile, kreatif tarafınızla ilgili konuları gözden geçirebilirsiniz. Onay ve ya takdir ihtiyacınız artarken, geçtiğimiz Şubat ayında, elinize geçen sonuçlarla ilerlemek, size bir katkı sağlamadı. Kendi kapasitenizi, hem işinizde daha fazla gösterme ve onay alma konusunda farklı bir yol izlemek isteyebilirsiniz. Size bir şekilde maddi fayda yaratabilecek bu kapasiteyi görmezden gelmeyin.

Yengeç Burcu 2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

yengeç
2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Yengeç’ler, hafta başı sakinliğinizi korurken, bu haftanın en önemli haberi sizi rahatlatabilir. Merkür Retrodan çıkıyor. Eviniz, aileniz, yuvanız ile ilgili yarım kalan konular hızla tamamlanacak. Taşınmalar hız kazanabilir. 5 Kasım itibariyle bu alanda bir çok konu çözüm bulacak.

6 Kasım’da, anlaşmalar, kontratlar ve ortaklarınızla ilgili uzun zamandan beri yaşadığınız sıkıntılar, tekrardan gündeme gelebilir. 1 Kasım civarında yaşananlar bazı şeyleri farketmenizi sağladı. Belki ev sahibiniz ile bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Bazılarınız ise iş verenleriyle. Burada bir seçim yapmak zorundasınız.

8 Kasım’da gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Son Dördün ile, mali konuları gözden geçirebilirsiniz. Daha fazla paraya ihtiyaç duymanız mümkün. Geçtiğimiz Şubat ayında yaşanan benzer durumlardan artık tamamen kurtulmanın vakti geldi!

Aslan Burcu 2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları
2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Aslan’lar, hafta başı yavaş başlayacak. Bu hafta Merkür Retrodan çıkıyor. Finansal bir takım anlaşmalar, görüşmeler, sözleşmeler ile ilgili yarım kalan konular hızla tamamlanacak. 5 Kasım itibariyle bu alanda bir çok konu kendiliğinden çözülecek.

6 Kasım’da, işiniz ve iş yerinizdeki düzenlemeler ile ilgili uzun zamandan beri yaşadığınız sıkıntılar, tekrardan gündeme gelebilir. 1 Kasım civarında yaşananlar bazı şeyler olayın ciddiyetini gösterdi. Burada sert duruş sergilemeniz size kazandıracak gibi.

8 Kasım’da gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Son Dördün ile, özel hayatınızla ilgili aldığınız kararları işleme koyabilirsiniz. Annelik, çocuklar, aile gibi kavramların etkisiyle ilişkinizde yeni bir yol izlemeye karar verebilirsiniz.

Başak Burcu 2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları
2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Başak’lar, bu hafta Merkür Retrodan çıkıyor. Gelir ve kazançlarla ilgili yaptığınız anlaşmalar ve görüşmeler konusunda yaşadığınız sıkıntılar geride kalıyor. 5 Kasım’dan itibaren, kazançlarınız da artış olabilir.

6 Kasım’da, çocuklar, aşk hayatınız, spekülatif yatırımlarınız ile ilgili uzun zamandan beri yaşadığınız kısıtlamalar, düzenlemeler ve engeller tekrardan gündeme gelebilir. 1 Kasım civarında yaşananlar mali alanda elinizi, kolunuzu bağlasa da artık Merkür’ün ileri gitmesiyle burada bir çözüm yaratabileceksiniz.

8 Kasım’da gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Son Dördün ile, duygusal alanda onay ihtiyacınız artabilir. Geçtiğimiz Şubat ayında yaşadığınız farkındalıklar size çok şey gösterdi. Son dönem ile birlikte bu konuda kendinize bir alan açmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Terazi Burcu 2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Terazi’ler, bu hafta Merkür Retrodan çıkmasıyla aldığınız eğitimler, bilgisel donanımınız ile daha fazla dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. 5 Kasım itibariyle bu alanda kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Uzaklarla bağlantılı konularda yaptığınız anlaşmalar da hız kazanacak.

6 Kasım’da, eviniz, aileniz, yuvanız, evden yürüttüğünüz işleriniz ile ilgili ek sorumluluklar ve yükler canınızı sıkabilir. 1 Kasım civarında yaşadığınız ek sorunlar size yol gösterebilir.

8 Kasım’da gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Son Dördün ile, sosyal çevreniz, ortamlar ve arkadaşlar konusunda bir yol değişikliğine sizi götürebilir. Geçtiğimiz Şubat ayı size bu konuda çok şey gösterdi. Fakat eski yöntemler işe yaramıyor maalesef.

Akrep Burcu 2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları
2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Akrep’ler, bu hafta Merkür’ün Retrodan çıkmasıyla oldukça rahatlayacaksınız. 5 Kasım itibariyle özellikle gizli bir ilişkiniz ve ya ortaklığınız varsa bu alanda hızlı gelişmelere şahit olabilirsiniz.

6 Kasım’da, üzerinizdeki iş ile ilgili sorumluluklar konusunda bazı problemleri aşmaya çalışabilirsiniz. 1 Kasım civarında yaşadıklarınız size bu konuyla ilgili nasıl savaşmanız gerektiğini gösterebilir.

8 Kasım’da gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Son Dördün ile, kariyeriniz alanındaki ihtiyaçlarınız konusunda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bir şeyler yolunda gitmiyor. Önünüzdeki engelleri artık kaldırmanızın zamanı geldi!

Yay Burcu 2 – 8 Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

yay burcu yorumları
https://kadincaozel.com.tr/astroloji/haftalik-burc-yorumlari/

Yükselen Yay’lar, bu hafta Merkür Retrodan çıkıyor. Sosyal çevrenizle olan iletişiminizdeki problemler artık son bulacak. Bazılarınız bu dönemde eğer bir küskünlük yaşadıysanız, barışma yoluna gidebilirsiniz. 5 Kasım itibariyle uzun soluklu projeleriniz ile ilgili görüşmeleri de hızlandırabilirsiniz.

6 Kasım’da, üzerinizdeki mali sorumluluklar konusunda bazı problemleri aşmaya çalışabilirsiniz. 1 Kasım civarında yaşadıklarınız size önemli şeyler öğretecek.

8 Kasım’da gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Son Dördün ile, uzaklar, seyahatler, yabancı dostlarınız ve burada kendinizi ispat etmeye çalıştığınız kulvarlar alanında önünüzdeki engelleri kaldırmak isteyebilirsiniz. Çalışmayan bir şeyler var. Değişiklik size iyi gelecek.

Oğlak Burcu Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları
Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Oğlak’lar, Merkür bu hafta Retrodan çıkıyor. Kariyer alanında yaptığınız görüşmeler, iş anlaşmaları gibi konularda yarım kalan işler hızla tamamlanabilir. Bazılarınız bir anlaşmazlık yaşadıysa el sıkışabilir. 5 Kasım itibariyle bu alandaki sorunlar ortadan kalkacak.

6 Kasım’da, özel hayatınızda belirlediğiniz yeni düzen ile omuzlarınıza binen yük, aynı dönemde yaşadığınız kariyer yolunuzdaki anlaşmazlıklar can sıkıcı olabilir. 6 Kasım evet demek zorunda olmadığınız bir süreç.

8 Kasım’da gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Son Dördün ile, borçlar ve harcamalar, pasif gelirler ve krediler konusunda önünüzdeki engelleri nasıl kaldırabileceğinize odaklanabilirsiniz. Geçtiğimiz Şubat ayında yaşadıklarınız size çok şey öğretti. Şimdi burada eskiye veda etme zamanı!

Kova Burcu Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları
Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Kova’lar, bu hafta Merkür ileri gidecek ve bir çok problemi ortadan kaldrıacak. Aldığınız eğitimler, yaptığınız seyahatler konusunda hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bir döneme veda ediyorsunuz. 5 Kasım itibariyle geçmişte yaşanan sorunların hepsini geride bırakacaksınız.

6 Kasım’da, kariyer ve statü ile ilgili konularda arka plandaki girişimlerinizin stresi sizi zorlayabilir. Karamsar bir yaklaşım çözüm yaratmayacağı gibi 1 Kasım’da yaşadıklarınızdan ders çıkarmalısınız.

8 Kasım’da gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Son Dördün ile ,partneriniz, eşiniz, ortağınız, elinizdeki sözleşmeler gibi konularda yeni bir yol izlemeye karar verebilirsiniz. Geçtiğimiz Şubat ayında bu alandaki bitişler size bir şeyler öğretmiş oldu. Bu yöntemler bir şekilde işe yaramıyor. Farklı bir yol tercih etmeli, sizi yavaşlatan şeylerden kurtulmasınız.

Balık Burcu Kasım 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Balık’lar, bu hafta Merkür’ün ileri gitmesiyle mali alandaki anlaşmazlıkla son bulacak. . 5 Kasım itibariyle geçmişte yaşanan sorunların hepsini geride bırakarak, eşiniz, ortağınız, onlarla olan ortak sermayeleriniz, finansal paylaşımlarınız konusunda el sıkışma yoluna gidebilirsiniz.

6 Kasım’da, sosyalleşmek konusundaki kaygı ve korkularınıza ve ya uzun vadeli projelerinizin üzerinizde yarattığı strese son verebilirsiniz. 1 Kasım’da yaşananlar size çıkış yolu gösterecek.

8 Kasım’da gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Son Dördün ile çalışma ortamınız, şartlarınız, sağlığınız gibi konularda bir değişiklik yapmaya karar verebilirsiniz. Geçtiğimiz Şubat ayında ortaya çıkan ihtiyaçları hala tatmin edemediniz. Burada farklı bir yöntem ve kurtuluşa ihtiyacınız var.

ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap