21-27 Mayıs Haftalık burç yorumları!

İKİZLER BURCU 13 HAZİRAN BURÇ YORUMU

21 27 Mayıs Haftalık Burç Yorumları Kadınca Özel Köşe yazarlarından Astrolog Zeynep Özyörük’ün Haftalık Burç Yorumları….

Koç Burcu Haftalık Burc Yorumu
Koç Burcu

KOÇ

Hafta, 21 Mayıs’ta 1°Başak burcunda gerçekleşecek olan İlk Dördün ile başlıyor. 15 Mayıs’ta Yeni ay ile birlikte niyet ettiğiniz başlangıçlar ile ilgili ilk aksiyonu alabilirsiniz. Bu durum, çalışma ortamınız, sağlığınız ve ya günlük alışkanlıklarınız ile ilgili bir adım atabilirsiniz.

23 Mayıs’ta, Merkür‘ün Neptun ile olan olumlu açısı, sizi daha lüks ve pahalı alışverişler yaptırabilir. Ve ya maddi anlamda yatırım ve ya gelir yaratma konusunda riski minimize etmek için bir takım çözümler yaratabilirsiniz. Böylelikle geleceğe dair planlarınızda daha hırslı bir takım aksiyonlar alabilirsiniz. Fakat sert tutumunuz başkaları tarafından onaylanmayabilir ve karşınızdakini dinlemekte zorlanabilirsiniz.

25 Mayıs’ta Jupiter ve Neptun arasındaki olumlu açı, hayallerinizi gerçekleştirmek için bir çok fırsatı ayağınıza getirebilir. Özellikle borçlar, harcamalar, banka, kredi, miras ve sigorta gibi yan maddi olanaklar alanında güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu alanda başkalarını ikna etmek için, oldukça fazla çaba gösterebilirsiniz.

26 Mayıs’ta Venus ve Saturn arasındaki gergin açı ise, evinizde, aileniz ile daha fazla vakit geçirme arzunuzun, mesleki alandaki görevleriniz ve sorumluluklarınızın yüzünden olumsuz etkilenebileceğini göstermekte. Kendinize ve partnerinize vakit ayırmakta zorlanabilir, işiniz tüm zamanınızı alabilir. Bu durum, duygusal anlamda gerilmenize neden olabilir.

Boğa Burcu haftalık burç yorumları
Boğa Burcu

BOĞA

Hafta, 21 Mayıs’ta 1°Başak burcunda gerçekleşecek olan İlk Dördün ile başlıyor. 15 Mayıs’ta Yeni ay ile birlikte niyet ettiğiniz başlangıçlar ile ilgili ilk aksiyonu alabilirsiniz. Bu durum, çocuklar, tatil, eğlence, keyif ve ya hobiler alanında eyleme geçmenize neden olabilir.

23 Mayıs’ta, Merkür‘ün Neptun ile olan olumlu açısı, hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. Kendinize odaklanarak, maddi ve manevi güvencenizi sağlamak adına bir takım düşünceler içine girebilir, gelecek hakkında aşırı idealist yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Bu bağlamda daha gerçekçi bir bakış açısı kullanmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Özellikle statü ve kariyer alanında daha hırslanabilir, radikal bir aksiyon planına adım atabilirsiniz. Bu alanda özgürlüğünüzü ilan etmek, kuralları yıkmak isteyebilirsiniz. Partnerinizle fikir ayrılığına gidebilir, birbirinizi anlamakta ve dinlemekte zorlanabilirsiniz.

25 Mayıs’ta Jupiter ve Neptun arasındaki olumlu açı, partnerinizin elde ettiği bir takım fırsatlarla, gelecek hakkında hayaller kurmaya başlayacağınızı göstermekte. Birbirinizi ikna etmek için oldukça çaba sarf edebilir, baskılayabilirsiniz.

26 Mayıs’ta Venus ve Saturn arasındaki gergin açı ise, partnerinizle fikir ayrılıklarının sizde değersizlik duygusu yaratmasına neden olabilir. Onaylanmama, reddedilme ve ya dışlanma gibi duygular içine girebilirsiniz.

İkizler Burcu haftalık burc yorumları
İkizler Burcu

İKİZLER

Hafta, 21 Mayıs’ta 1°Başak burcunda gerçekleşecek olan İlk Dördün ile başlıyor. 15 Mayıs’ta Yeni ay ile birlikte niyet ettiğiniz başlangıçlar ile ilgili ilk aksiyonu alabilirsiniz. Bu durum, aileniz, yuvanız ve ya gayrimenkul alanında bir eyleme geçmenize neden olabilir.

23 Mayıs’ta, Merkür‘ün Neptun ile olan olumlu açısı, maddi alanda kendinizi garantiye almak için geliştirdiğiniz ve kimseyle paylaşmadığınız bazı fikirler sonucunda, , kariyer ve mesleki alanda yeni idealler ve planlar içine girebileceğinizi göstermekte. Profesyonel alanda bazı belirsizlikler, sizi bu tip maddi kaygılarla planlar yapmaya sürükleyebilir.

25 Mayıs’ta Jupiter ve Neptun arasındaki olumlu açı, hayallerinizi gerçekleştirmek için bir çok fırsatı ayağınıza getirebilir. Çok çalışmak durumunda kalmak ve günlük akışınızdaki aşırı yoğunluk iş alanında bazı olanaklar doğurabilir. Bu alanda daha idealist olmanız için sizi hırslandırabilir. Fakat hayallere kapılmamaya özen gösterin !

26 Mayıs’ta Venus ve Saturn arasındaki gergin açı ile, bir takım ailevi meseleler ve ya ev alanında masrafların çıkması , diğer taraftan harcamalar konusunda belirlediğiniz sıkı politika arasında kalmanıza neden olabilir. Bu durum, sizi psikolojik anlamda gerebilir. Finansal anlamda zorlanabilir, stres altına girebilirsiniz.

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu

YENGEÇ

Hafta, 21 Mayıs’ta 1°Başak burcunda gerçekleşecek olan İlk Dördün ile başlıyor. 15 Mayıs’ta Yeni ay ile birlikte niyet ettiğiniz başlangıçlar ile ilgili ilk aksiyonu alabilirsiniz. Bu durum, kardeşleriniz ve ya yakın çevre ilişkileriniz, kısa yolculuklar ve ya almak istediğiniz bir eğitim alanında olabilir. Bir takım analizler, planlar, programlar yapabilirsiniz.

23 Mayıs’ta, Merkür‘ün Neptun ile olan olumlu açısı, uzaklar, seyahatler, yüksek öğrenim gibi alanlarda hayallerinizi gerçekleştirmek için arkadaşlarınızdan özellikle de finansal konularda destekleyici fikirler, tavsiyeler alabileceğinizi gösteriyor. Bu durum sizi banka, kredi, miras vb yan gelirler alanında girişime yöneltebilir. Yine de aldığınız tavsiyelere fazla güvenmemenizi öneririm.

25 Mayıs’ta Jupiter ve Neptun arasındaki olumlu açı, hayallerinizi gerçekleştirmek için size bir çok fırsatı ayağınıza getirebilir. Özellikle de tatil, eğlence, hobiler ve zevkler alanında, birçok olanak sizi bekliyor.

26 Mayıs’ta Venus ve Saturn arasındaki gergin açı ise, ikili ilişkiler alanında yalnızlık hissine kapılabileceğinizi, partneriniz varsa aranızdaki ilişkide bir takım sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Partnerinizi kaybetme korkusu yaşayabilir ve ya onun tarafından yeteri kadar sevilmediğiniz , beğenilmediğiniz endişesini taşıyabilirsiniz.

Aslan Burcu haftalık burc yorumları
Aslan Burcu

ASLAN

Hafta, 21 Mayıs’ta 1°Başak burcunda gerçekleşecek olan İlk Dördün ile başlıyor. 15 Mayıs’ta Yeni ay ile birlikte niyet ettiğiniz başlangıçlar ile ilgili ilk aksiyonu alabilirsiniz. Bu aksiyon, gelirleriniz, kazançlarınız alanında olabilir. Daha hesaplı hareket etmek, detaylar içine girmek isteyebilirsiniz.

23 Mayıs’ta, Merkür‘ün Neptun ile olan olumlu açısı, otorite statüsünde kişilerle yapacağınız konuşmalar nedeniyle, maddi alanda bir takım hayallere kapılmanıza neden olabilir. Gerçekçi bir yaklaşımla olayları ele almanızda fayda var. Bu durum ortaklar ve ya partnerlik alanında bazı hırslanmalara neden olabilir. Özgürlüğünüzü elinize almak isteyebilirsiniz. Üstlerinizle fikir çatışmalarına girebilirsiniz.

25 Mayıs’ta Jupiter ve Neptun arasındaki olumlu açı, hayallerinizi gerçekleştirmek için bir çok fırsatı ayağınıza getirebilir. Özellikle ev alanında ve ya aileniz ile ilgili konularda bir takım olanaklar yakalayabilirsiniz. Daha büyük bir eve geçme isteğiniz olabilir.

26 Mayıs’ta Venus ve Saturn arasındaki gergin açı ise, sevdiğinize kavuşamamanın verdiği acıyı en derinden hissetmenize neden olabilir. Sevilmediğinizi ve ya onaylanmadığınızı düşünerek değersizlik hissine kapılmanıza neden olabilir. Eğer iş yerinden biri ile birlikteyseniz, prosedürler ve bürokrasiler size engel olabilir.

 

Başak Burcu haftalık burc yorumları
Başak Burcu

BAŞAK

Hafta, 21 Mayıs’ta 1°Başak burcunda gerçekleşecek olan İlk Dördün ile başlıyor. 15 Mayıs’ta Yeni ay ile birlikte niyet ettiğiniz başlangıçlar ile ilgili ilk aksiyonu alabilirsiniz. Bu aksiyon, kendiniz, kişisel imajınız, görünümünüz ve ya özel hayatınız alanında bir düzen ve tertip gerektirebilir.

23 Mayıs’ta, Merkür‘ün Neptun ile olan olumlu açısı, yabancı ülkeler, uzaklar , farklı felsefe ve öğretiler alanındaki iletişiminiz nedeniyle ilişkiler alanında sizin çok fazla hayal kurmanıza neden olabilir. Aldanabilirsiniz. Yabancı insanlarla olan iletişim trafiğinizin artması , iş alanında sizi daha da hırslandırabilir. Ofis içinde biraz daha fevri davranışlar gösterebilirsiniz. Fikir çatışmalarına girebilirsiniz.

25 Mayıs’ta Jupiter ve Neptun arasındaki olumlu açı, yakın çevrenizle olan iletişiminizi arttırabilir, ikili ilişkiler alanında ise bazı hayallere kapılmanıza neden olabilir. Partnerinizle kısa seyahat planları yapabilirsiniz.

26 Mayıs’ta Venus ve Saturn arasındaki gergin açı ise, aile toplantılarıyla keyifsiz bir hafta sonu geçirmenize neden olabilir. Kalabalıklar içinde yalnızlık duygusuna kapılabilirsiniz.

Terazi burcu haftalık burc yorumu
Terazi burcu

TERAZİ

Hafta, 21 Mayıs’ta 1°Başak burcunda gerçekleşecek olan İlk Dördün ile başlıyor. 15 Mayıs’ta Yeni ay ile birlikte niyet ettiğiniz başlangıçlar ile ilgili ilk aksiyonu alabilirsiniz. Bu, sizin günlük düzenle, plan ve programla olan endişelerinizi ortadan kaldıracak bir adım olabilir. Bilinçaltı teknikleriyle çalışabilirsiniz.

23 Mayıs’ta, Merkür‘ün Neptun ile olan olumlu açısı, partnerinizle ortak olan gelirleriniz, banka, kredi, miras alanında yapacağınız görüşmeler ve ya elde edeceğiniz fikirler sonucunda çalışma hayatınızla ilgili bir takım hayaller kurmanıza neden olabilir. Çocuğunuz, tatil ve ya eğlence, keyifler alanında bir takım aksiyonlar almanıza neden olabilir. Bu aksiyonlar sonrasında maddi alanda harcamalarınızı yönetmekte zorlanabilirsiniz.

25 Mayıs’ta Jupiter ve Neptun arasındaki olumlu açı, hayallerinizi gerçekleştirmek için bir çok fırsatı ayağınıza getirebilir. Rahatlamak, dinlenmek ve keyif almak için para harcayabilirsiniz. Gayrimenkul alanında bir takım düzen değişiklikleri ile ilgili partneriniz sizi ikna etmeye çalışabilir.

26 Mayıs’ta Venus ve Saturn arasındaki gergin açı ise, ev, aile ve yuvayla ilgili bir takım görevleriniz ve sorumluluklarınızın, işinizi ve ilişkilerinizi zorlayabileceğini gösteriyor. Kendinize ve partnerinize vakit ayırmakta zorlanabilir, eviniz ve ya aileniz tüm zamanınızı alabilir. Bu durum, duygusal anlamda gerilmenize neden olabilir.

Akrep burcu haftalık burc yorumları
Akrep burcu

AKREP

Hafta, 21 Mayıs’ta 1°Başak burcunda gerçekleşecek olan İlk Dördün ile başlıyor. 15 Mayıs’ta Yeni ay ile birlikte niyet ettiğiniz başlangıçlar ile ilgili ilk aksiyonu alabilirsiniz. Bu durum, uzun vadeli planlar, gelecek ile ilgili beklentiler ve ya sosyal çevre / iş arkadaşları alanında sizi bir girişime yönlendirebilir.

23 Mayıs’ta, Merkür‘ün Neptun ile olan olumlu açısı, partnerinizle tatil hayalleri kurmanıza yardımcı olabilir. Fakat fikir ayrılığı yaşamanız mümkün. Bu nedenle, ev ve ya aile içinde kendinize ait bir alan yaratma ihtiyacı içine girmenize neden olabilir. Fevri davranabilirsiniz.

25 Mayıs’ta Jupiter ve Neptun arasındaki olumlu açı, birçok güzel fırsatı ayağınıza getirebilir. Kişisel gelişim kitapları okuyabilir, maneviyatınızı güçlendirebilir, dinlenebilirsiniz.

26 Mayıs’ta Venus ve Saturn arasındaki gergin açı ise, partnerinizle aranızda fikir uyuşmazlığı nedeniyle bir takım olumsuzluklar yaşamanıza neden olabilir. Özellikle seyahatler ve iş konuları, bu fikir uyuşmazlığının ana nedeni olabilir.

Yay Burcu haftalık burc yorumları
Yay Burcu

YAY

Hafta, 21 Mayıs’ta 1°Başak burcunda gerçekleşecek olan İlk Dördün ile başlıyor. 15 Mayıs’ta Yeni ay ile birlikte niyet ettiğiniz başlangıçlar ile ilgili ilk aksiyonu alabilirsiniz. Bu, kariyer ve mesleki alanda bir atılım olabilir.

23 Mayıs’ta, Merkür‘ün Neptun ile olan olumlu açısı ile, iş yeriyle ve çalışma şartlarıyla ilgili bir takım konuşmaların, eviniz, aileniz ile ilgili bir takım hayallere sizi sürükleyeceğini göstermekte. Ve ya belirsizliklerle boğuşabilirsiniz. Bu durum iletişim trafiğinizi arttırabilir, çok fazla konuşmak , yazışmak, arabayla seyahat etmek durumunda kalabilirsiniz. Trafikte dikkatli olmakta fayda var.

25 Mayıs’ta Jupiter ve Neptun arasındaki olumlu açı, size güzel bir dinlenme vaat ediyor. Evinize çekilebilir, kafanızı dinleyebilir, bir takım şifa teknikleriyle rahatlamayı tercih edebilirsiniz. Etrafınızdakiler, gayrimenkul alanında al-sat gibi bazı fırsatlarla, sizi ikna etmeye çalışabilir.

26 Mayıs’ta Venus ve Saturn arasındaki gergin açı ise, maddi anlamda kemerleri sıktığınız şu günlerde, alacaklarınızı tahsil edemeyeceğiniz ile ilgili bir takım gereksiz endişeler içine girmenize neden olabilir. Tahsilatlar ilgili olumlu ve şanslı süreç, bir ay boyunca sizi destekleyecek.

Oğlak burcu haftalık yorumları
Oğlak Burcu

OĞLAK

Hafta, 21 Mayıs’ta 1°Başak burcunda gerçekleşecek olan İlk Dördün ile başlıyor. 15 Mayıs’ta Yeni ay ile birlikte niyet ettiğiniz başlangıçlar ile ilgili ilk aksiyonu alabilirsiniz. Bu, uzaklar, seyahatler, yüksek öğrenim, farklı felsefeler ve öğretiler içeren bir alanda girişime neden olabilir.

23 Mayıs’ta, Merkür‘ün Neptun ile olan olumlu açısı, yaratıcılıkla ilgili kendinizi geliştirebileceğiniz alanlara dikkat çekiyor. Çocuklarınızla olan iletişiminiz her zamankinden fazla keyif verici olabilir. Çocuklarınız , hobileriniz, tatil gibi alanlarda düşünceleriniz yoğun olabilir. Bu durum, maddi alanda bir takım girişimlere sebep olabilir.

25 Mayıs’ta Jupiter ve Neptun arasındaki olumlu açı, kalabalık ortamların ve ya arkadaş çevrenizin fikirlerinizdeki yaratıcılığı arttıracağını göstermekte. Bir takım hayallere dalabilirsiniz. Bu hayaller, çocuklar, tatil, eğlence alanında kolay ikna olmanızı sağlayacak, düzeninizi buna göre ayarlayabileceksiniz.

26 Mayıs’ta Venus ve Saturn arasındaki gergin açı ise, karamsar bakış açınız ve ciddi duruşunuz nedeniyle ikili ilişkilerde bir takım gerginlikler yaşamanıza neden olabilir. Partneriniz sizden ilgi bekleyebilir, kendisini yalnız hissedebilir.

Kova Burcu Haftalık Burc Yorumları
Kova Burcu

KOVA

Hafta, 21 Mayıs’ta 1°Başak burcunda gerçekleşecek olan İlk Dördün ile başlıyor. 15 Mayıs’ta Yeni ay ile birlikte niyet ettiğiniz başlangıçlar ile ilgili ilk aksiyonu alabilirsiniz. Bu durum, partnerinizle ortak gelirler, borçlar, krediler ve banka alanında bir girişimde bulunmanıza neden olabilir.

23 Mayıs’ta, Merkür‘ün Neptun ile olan olumlu açısı, ev ve gayrimenkul alanında dekorasyon ve ya güzelleştirme gibi bir takım düşünceleriniz olduğunu, bunun ise maddi alanda ciddi bir belirsizlik yarattığını gösteriyor. Olmayan bir parayı harcamaya kalkışabilirsiniz. İş alanındaki yakaladığınız bir takım fırsatlara dayalı hayaller kurabilirsiniz. Bu nedenle gelirleriniz ile ilgili belirsizlik sizi daha agresif yapabilir, daha fevri ve sabırsız olabilirsiniz.

25 Mayıs’ta Jupiter ve Neptun arasındaki olumlu açı, iş alanında yakaladığınız fırsatlar sonucunda maddi alanda bir takım idealler içine gireceğinizi göstermekte. Gayrimenkulle ve ya evinizle ilgili aldığınız kararlar sizde gizli strese neden olabilir.

26 Mayıs’ta Venus ve Saturn arasındaki gergin açı ise, işinizi ve ya çalışma şartlarınızı kaybetme ve ya çalışma ortamında reddedilme gibi korkular içine girmenize neden olabilir.

Balık Burcu Haftalık Burc Yorumları
Balık Burcu

BALIK

Hafta, 21 Mayıs’ta 1°Başak burcunda gerçekleşecek olan İlk Dördün ile başlıyor. 15 Mayıs’ta Yeni ay ile birlikte niyet ettiğiniz başlangıçlar ile ilgili ilk aksiyonu alabilirsiniz. Bu durum, partnerlik , ciddi birliktelikler, evlilik ve ya ortaklık alanında sizi bir girişime sokabilir.

23 Mayıs’ta, Merkür‘ün Neptun ile olan olumlu açısı, iletişim trafiğinizde yoğunluğa neden olabilir, bir taraftan yaratıcılığınız artarken, diğer taraftan odaklanma problemi yaşamanız mümkün. Fikirlerinize fazla güvenmeniz, başkalarının tepkilerine yol açabilir. Bu süreçte gizli girişimler ve ya perde arkası eylemleri tercih edebilirsiniz.

25 Mayıs’ta Jupiter ve Neptun arasındaki olumlu açı, farklı felsefeler ve ya öğretiler çerçevesinde maneviyatınızı ve ya spiritüel gücünüzü arttırmanıza yardımcı olabilir. Uzak yerlere tatil hayalleri kurabilirsiniz.

26 Mayıs’ta Venus ve Saturn arasındaki gergin açı ise, sosyal etkinlikler ve organizasyonlar dahilinde üstünüzdeki sorumlulukların, çocuklar, tatil ve ya eğlence alanında keyfinizi kaçırabileceğini gösteriyor. Gruplar içinde kendinizi son derece yalnız hissedebilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap