18 – 25 Haziran 2018 Haftalık Burç Yorumları

3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
  • 18 25 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Kadınca Özel köşe yazarlarından Astrolog Zeynep Özyörük’ün haftalık burç yorumlarını sizler için yorumladı. 18 25 Haziran 2018  Haftalık burç yorumları.

KOÇ 

Koç burcu bu Hafta, 19 Haziran’da Venus’un Kuzey Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Sizi ileriye götürecek, ruhsal anlamda gelişmenizi sağlayacak insanlarla karşılaşabilir, aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Aşk, meşk, gönül işleri bu dönemde aktif olabilir. Özellikle bulunduğunuz tatil, eğlence, keyif ortamları bu tip durumlara alan açabilir.

Koç burcu haftalık burç yorumları
Koç burcu

Finansal alanda ikramiye, prim ve ya bonus tarzında kazançlar gibi  yan destekler alanında karşılaşacağınız bazı fırsatlar, ev ve gayrimenkul ile ilgili istediğiniz, taşınma ve ya alım – satım işleri alanında yoğunlaşmanıza neden olabilir. Bazılarınız ise, uygun evi bulup,  taşınma arzularını gerçekleştirebilir. Masraflarınız artabilir. Aile içi görüşmeler ve konuşmalar sonucunda,  bazı finansal fırsatları değerlendirebilirsiniz. Yasal süreç gerektiren işleriniz varsa bu alanda olumlu haberler alabilirsiniz.

20 Haziran 2018’de Neptun’un Retro harekete başlamasıyla, 26 Şubat 2018’de başlayan Retro süreci daha da aktifleşecektir. Şubat’ın son haftasında yaşadığınız ve hayatınızı etkileyen olayları düşünmelisiniz. Neler yaşadınız?  Retro sürecinin 27 Kasım’a kadar devam edecek olması, bu alandaki idealler ve hayaller ile ilgili bir takım acı gerçeklerle karşılaşmanızı, gerçekçi olmayan ideallerden vazgeçmenizi size oldukça sancılı bir şekilde gösterebilir. Fantezilere, gerçekçi olmayan ideallere, özellikle gezegen durağan süreçteyken, yani 17 Haziran itibariyle dur demeniz gerekecek. Pişman olacağınız girişimlerden uzak durun, derim. İleri harekete geçtiğinde aklınız başınıza gelebilir.

Yükselen Koç’lar Neptun Retro süreci, sizin için bilinçaltınız, herkesten gizlediğiniz hayalleriniz alanında bir içe bakış ve gözlem süreci olacaktır. Aynı zamanda ruhsal anlamda kendinizi geliştirmek için bir fırsat yaratabilir.

20 Haziran’da aileniz, yuvanız ve ya gayrimenkul alanında bir haber  alabilir ve ya bir bilgi size ulaşabilir .Uyanık olmalı ve aldanmamaya özen göstermelisiniz. Bu haberle , iş , çalışma ortamı, günlük düzen ve rutin , sağlığınızla ilgili alanda aksiyona geçmek isteyebilirsiniz.

21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca önceliğiniz aile, gayrimenkul ve ev konuları, aile içi ilişkiler ve aile büyükleri olabilir. Tüm potansiyelinizi ve ışığınızı bu alanda parlatabilirsiniz. Bu dönemde aşk ve flört alanında bir takım gerilimler ve anlaşmazlıklar yaşamanız mümkün olabilir. Hem gezmek, eğlenmek, aşk hayatınızın verdiği keyifle hareket etmek, hem gelecek planlarınızla ilgili almak istediğiniz aksiyonlar sizi zorlayabilir. İki taraftan da çekiştirildiğinizi düşünebilirsiniz.

23 – 24 Haziran ise, kariyer, mesleki alan ve profesyonel hayatınız , aile, ev ile ilgili konularda başkaları sizi bir konuda ikna etmeye çalışabilir, baskı ve stres altına alabilir, ve ya siz kendi fikrinizi savunmak , karşınızdakini ikna etmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün, sizin için oldukça zorlayıcı geçebilir. 18  25 Haziran 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

BOĞA 

Boğa burcu bu hafta, 19 Haziran’da Venus’un Kuzey Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Sizi ileriye götürecek, ruhsal anlamda gelişmenizi sağlayacak insanlarla karşılaşabilir, aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Aşk, meşk, gönül işleri bu dönemde aktif olabilir. Özellikle ev, yuva, aile içi ilişkiler , aile büyükleri açısından oldukça önemli toplantılar ve görüşmeler yaşanabilir.

Boğa burcu haftalık burç yorumları
Boğa burcu

Yakın çevre seyahatleri, kardeşler ve yakın akrabalar ile görüşmeler sonucunda, ikili ilişkiler ve birliktelikler ve ortaklıklar alanında bazı güzel fırsatlar yaratabilirsiniz.  Sosyalleşebilir, ilişkilerinizi daha samimi bir boyuta taşıyabilirsiniz.

20 Haziran 2018’de Neptun’un Retro harekete başlamasıyla, 26 Şubat 2018’de başlayan Retro süreci daha da aktifleşecektir. Bu nedenle Şubat’ın son haftasında yaşadığınız ve hayatınızı etkileyen olayları düşünmelisiniz. Neler yaşadınız?  Retro sürecinin 27 Kasım’a kadar devam edecek olması, bu alandaki idealler ve hayaller ile ilgili bir takım acı gerçeklerle karşılaşmanızı, gerçekçi olmayan ideallerden vazgeçmenizi size oldukça sancılı bir şekilde gösterebilir. Fantezilere, gerçekçi olmayan ideallere, özellikle gezegen durağan süreçteyken, yani 17 Haziran itibariyle dur demeniz gerekecek. Pişman olacağınız girişimlerden uzak durun, derim. İleri harekete geçtiğinde aklınız başınıza gelebilir. Yükselen Boğa’lar, Retro süreci, sizin için gelecek planları, beklentileri, uzun vadeli girişimler,  girdiğiniz sosyal ortamlar ve kurduğunuz arkadaşlıklar alanında bir içe bakış ve gözlem süreci olacaktır. Aynı zamanda ruhsal anlamda kendinizi geliştirmek için bir fırsat yaratabilir.

20 Haziran’da kardeşler, yakın çevre ve ya eğitim, öğretim, kısa seyahatler alanında bir haber  alabilir ve ya bir bilgi size ulaşabilir. Uyanık olmalı ve aldanmamaya özen göstermelisiniz. Bu haberle , varsa çocuklarınız, çocuğunuzun düzeni, sağlığı, günlük rutini ve alışkanlıkları ayrıca aşk hayatınız ile ilgili alanda aksiyona geçmek isteyebilirsiniz.

21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca önceliğiniz yakın çevre seyahatleri, akrabalar ve kardeşlerle görüşmeler, eğitim ve öğretim alanında sizi besleyecek bilgiler olabilir. Tüm potansiyelinizi ve ışığınızı bu alanda parlatabilirsiniz. Bu dönemde aile ve aile içi ilişkiler alanında bir takım gerilimler ve anlaşmazlıklar yaşamanız mümkün olabilir. Hem aile içi ilişkiler ve onların verdiği keyifle hareket etmek, hem kariyeriniz, mesleğiniz ve profesyonel hayatınızla ilgili alanda almak istediğiniz aksiyonlar sizi zorlayabilir. İki taraftan çekiştirildiğinizi düşünebilirsiniz.

23 – 24 Haziran ise, uzaklar, uzaklardaki sorumluluklar , uzak seyahatler, buradaki bağlantılarınız , ilişkileriniz ile ilgili konularda başkaları sizi bir konuda ikna etmeye çalışabilir, baskı ve stres altına alabilir, ve ya siz kendi fikrinizi savunmak , karşınızdakini ikna etmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün, sizin için oldukça zorlayıcı geçebilir. 18  25 Haziran 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

 

İKİZLER 

İkizler burcu bu hafta, 19 Haziran’da Venus’un Kuzey Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Sizi ileriye götürecek, ruhsal anlamda gelişmenizi sağlayacak insanlarla karşılaşabilir, aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Aşk, meşk, gönül işleri bu dönemde aktif olabilir. Özellikle kardeşler, yakın akrabalar açısından ve ya, gittiğiniz yakın çevre seyahatlerinde önemli karşılaşmalar ve görüşmeler yaşanabilir.

ikizler burcu

Maddi alanda gelirler, kazançlar, alım – satımlar , ticari konularla ilgili fikirler ve görüşmeler sonucunda, iş ve çalışma alanınızda bazı güzel fırsatlar yaratabilirsiniz.  Daha çok çalışabilir, günlük meşguliyetleriniz çoğalabilir.

20 Haziran 2018’de Neptun’un Retro harekete başlamasıyla, 26 Şubat 2018’de başlayan Retro süreci daha da aktifleşecektir. Bu nedenle Şubat’ın son haftasında yaşadığınız ve hayatınızı etkileyen olayları düşünmelisiniz. Neler yaşadınız?  Retro sürecinin 27 Kasım’a kadar devam edecek olması, bu alandaki idealler ve hayaller ile ilgili bir takım acı gerçeklerle karşılaşmanızı, gerçekçi olmayan ideallerden vazgeçmenizi size oldukça sancılı bir şekilde gösterebilir. Fantezilere, gerçekçi olmayan ideallere, özellikle gezegen durağan süreçteyken, yani 17 Haziran itibariyle dur demeniz gerekecek. Pişman olacağınız girişimlerden uzak durun, derim. İleri harekete geçtiğinde aklınız başınıza gelebilir. Yükselen İkizler, Retro süreci, sizin için kariyer, mesleki alan ve profesyonel alanda bir içe bakış ve gözlem süreci olacaktır. Bu alanda ideallerinizi, hayallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ruhsal anlamda kendinizi geliştirmek için bir fırsat yaratabilir.

20 Haziran’da maddi alanda, kazançlar ve gelirler alanında bir haber alabilir ve ya bir bilgi size ulaşabilir. Uyanık olmalı ve aldanmamaya özen göstermelisiniz. Bu haberle , ev ve aile içi ilişkiler, gayrimenkul, ev düzeniniz, evdeki alışkanlıklarınız ile ilgili alanda aksiyona geçmek isteyebilirsiniz.

21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca önceliğiniz maddi kaynaklar, gelirler, kazançlar, para konuları , sahip olduğunuz mal ve mülkler alanında olabilir. Tüm potansiyelinizi ve ışığınızı bu alanda parlatabilirsiniz. Bu dönemde kardeşler, yakın akrabalar ile ilişkiler aynı zamanda uzaklar, yabancı kültür ve felsefeler, uzak seyahatler alanındaki aktiviteler nedeniyle iki taraftan çekiştirildiğinizi düşünebilirsiniz.  Bazılarınız hem kısa tatiller yapmak, aşk ve flört alanında keyif almak,  isteyebilir, hem de iş nedeniyle uzaklara gitmek durumunda kalabilir.

23 – 24 Haziran ise, borçlar, harcamalar, krediler, banka ve miras ile ilgili konularda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Başkaları bu alanda sizi bazı şeylere ikna etmeye çalışabilir, stres altına alabilir, ve ya siz kendi fikrinizi savunmak , karşınızdakini ikna etmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün, sizin için oldukça zorlayıcı geçebilir. 18  25 Haziran 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

YENGEÇ

Yengeç burcu bu hafta, 19 Haziran’da Venus’un Kuzey Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Sizi ileriye götürecek, ruhsal anlamda gelişmenizi sağlayacak insanlarla karşılaşabilir, aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Aşk, meşk, gönül işleri bu dönemde aktif olabilir. Özellikle gelirler ve kazançlar ve maddi konular ile ilgili önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Ailenizden maddi destek alabilirsiniz.

Yengeç burcu haftalık burç yorumları
Yengeç burcu

Hayatınız, görünümünüz, fikirleriniz , iş konuları ile ilgili görüşmeler sonucunda, kendinizi ispat etme ve yeteneklerinizi ortaya koyma konusunda bazı güzel fırsatlar yaratabilirsiniz.  Kendinizi geliştirebileceğiniz kurslara ve ya eğitimlere yönelebilirsiniz.

20 Haziran 2018’de Neptun’un Retro harekete başlamasıyla, 26 Şubat 2018’de başlayan Retro süreci daha da aktifleşecektir. Bu nedenle Şubat’ın son haftasında yaşadığınız ve hayatınızı etkileyen olayları düşünmelisiniz. Neler yaşadınız?  Retro sürecinin 27 Kasım’a kadar devam edecek olması, bu alandaki idealler ve hayaller ile ilgili bir takım acı gerçeklerle karşılaşmanızı, gerçekçi olmayan ideallerden vazgeçmenizi size oldukça sancılı bir şekilde gösterebilir. Fantezilere, gerçekçi olmayan ideallere, özellikle gezegen durağan süreçteyken, yani 17 Haziran itibariyle dur demeniz gerekecek. Pişman olacağınız girişimlerden uzak durun, derim. İleri harekete geçtiğinde aklınız başınıza gelebilir. Yükselen Yengeç’ler, Retro süreci, sizin için uzaklar, uzak seyahatler, farklı felsefeler, yüksek öğrenim,  basın-yayın gibi alanlarda bir içe bakış ve gözlem süreci olacaktır. Bu alanda ideallerinizi, hayallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ruhsal anlamda kendinizi geliştirmek için bir fırsat yaratabilir.

20 Haziran’da farkındalığınızın artmasıyla kendi hayatınızla ilgili alacağınız bir karar ve ya fikirle harekete geçmek isteyebilirsiniz. Uyanık olmalı ve aldanmamaya özen göstermelisiniz. Bu haberle , iletişim alanında, eğitim, öğretim, yakın seyahatler ile ilgili bir adım atabilirsiniz.

21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca önceliğiniz görünümünüz, tutumunuz, imajınız, genel anlamda hayata bakış açınız, ikili ilişkilerdeki duruşunuz ile ilgili olabilir. Tüm potansiyelinizi ve ışığınızı bu alanda parlatabilirsiniz. Bu dönemde gelirler, kazançlar, borçlar, harcamalar arasında kalabilir, her iki taraftan da çekiştirildiğinizi düşünebilirsiniz.  Bazılarınız hem alışveriş yapmak, hem de harcamalarınızı yönetmek zorunda kalabilir.

23 – 24 Haziran ise, ikili ilişkiler, işvereniniz, ortağınız ve ya özel hayatınızla ilgili aldığınız kararlar ile ilgili konularda başkaları sizi bir konuda ikna etmeye çalışabilir, baskı ve stres altına alabilir, ve ya siz kendi fikrinizi savunmak , karşınızdakini ikna etmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün, sizin için oldukça zorlayıcı geçebilir. 18  25 Haziran 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

ASLAN

Aslan burcu bu hafta, 19 Haziran’da Venus’un Kuzey Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Sizi ileriye götürecek, ruhsal anlamda gelişmenizi sağlayacak insanlarla karşılaşabilir, aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Aşk, meşk, gönül işleri bu dönemde aktif olabilir. Özellikle görünümünüz, tarzınız, imajınız ile ilgili görüşmeler, toplantılar yapabilirsiniz. Güzellik, estetik konularıyla ilgili fikirler alabilirsiniz.

Aslan burcu haftalık burç yorumları
Aslan burcu

Maddi alanla ilgili kendinize sakladığınız ve kimseyle paylaşmadığınız fikirleriniz, sizin daha büyük ve ya konforlu bir eve geçmeniz ile ilgili bazı güzel fırsatlar yaratabilir.  Ailenizi büyütmek, çocuk sahibi olmak konusunda çok fazla düşünebilirsiniz.

20 Haziran 2018’de Neptun’un Retro harekete başlamasıyla, 26 Şubat 2018’de başlayan Retro süreci daha da aktifleşecektir. Bu nedenle Şubat’ın son haftasında yaşadığınız ve hayatınızı etkileyen olayları düşünmelisiniz. Neler yaşadınız?  Retro sürecinin 27 Kasım’a kadar devam edecek olması, bu alandaki idealler ve hayaller ile ilgili bir takım acı gerçeklerle karşılaşmanızı, gerçekçi olmayan ideallerden vazgeçmenizi size oldukça sancılı bir şekilde gösterebilir. Fantezilere, gerçekçi olmayan ideallere, özellikle gezegen durağan süreçteyken, yani 17 Haziran itibariyle dur demeniz gerekecek. Pişman olacağınız girişimlerden uzak durun, derim. İleri harekete geçtiğinde aklınız başınıza gelebilir.

Yükselen Aslan’lar, Retro süreci, sizin için finansal konular, harcamalar ve borçlar, banka, kredi, ayrıca kişisel içsel değişim ve dönüşüm gibi alanlarda bir içe bakış ve gözlem süreci olacaktır. Bu alanda ideallerinizi, hayallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ruhsal anlamda da kendinizi geliştirmek için bir fırsat yaratabilir.

20 Haziran’da maddi alanla ilgili yanlış kararlar verme olasılığınız artabilir. Borç ,kredi, miras gibi konularda uyanık olmalı ve aldanmamaya özen göstermelisiniz. Bu kararla birlikte,  gelirleriniz ve kazançlarınızla ilgili hesap kitap yapma isteği içine girebilirsiniz.

21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca önceliğiniz bilinçaltı, korkular, endişeler, kendinizle ilgili bazı gizli planlar, atılımlar, kararlar olabilir. Tüm potansiyelinizi ve ışığınızı bu alanda parlatabilirsiniz. Bu dönemde belki de işvereninizle maaşınızı konuşmak için masaya oturmanın planlarını yapıyor olabilirsiniz. İkili ilişkileriniz ev, aile ve uzaklar, seyahatler, farklı felsefeler bağlamında gerilebilir. Ortağınız ve ya eşinizle, sevgilinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

23 – 24 Haziran ise, maddi alanda sahip olduklarınız ile ilgili aldığınız kararlar alanında iş ortamında , çalışma arkadaşlarınızla fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Ofis içinde sorumluluklar ve görevlerinizin değişimi sizi baskılayabilir, çalışma arkadaşlarınız sizi bir konuda ikna etmeye çalışabilir, bu nedenle sizi stres altına alabilirler, ve ya siz kendi fikrinizi savunmak , karşınızdakini ikna etmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün, sizin için oldukça zorlayıcı geçebilir. 18  25 Haziran 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

 BAŞAK

Başak burcu bu hafta, 19 Haziran’da Venus’un Kuzey Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Sizi ileriye götürecek, ruhsal anlamda gelişmenizi sağlayacak insanlarla karşılaşabilir, aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Aşk, meşk, gönül işleri bu dönemde aktif olabilir. Özellikle herkesten gizli bir buluşma ve ya görüşme yaşayabilirsiniz. Uzaklar, seyahatler , farklı kültürden insanlar sizi her zamankinden fazla etkiliyor olabilir.

Başak burcu haftalık burç yorumları
Başak burcu

Arkadaşlarınızla ve ya sosyal ortamlarda yapacağınız görüşmeler, fikir alışverişleri sonucunda kafanız daha da karışabilir, ve ya olaylara farklı bir bakış açısıyla bakma yeteneği kazanabilirsiniz. İletişim ağınız yoğunlaşabilir.

20 Haziran 2018’de Neptun’un Retro harekete başlamasıyla, 26 Şubat 2018’de başlayan Retro süreci daha da aktifleşecektir. Bu nedenle Şubat’ın son haftasında yaşadığınız ve hayatınızı etkileyen olayları düşünmelisiniz. Neler yaşadınız?  Retro sürecinin 27 Kasım’a kadar devam edecek olması, bu alandaki idealler ve hayaller ile ilgili bir takım acı gerçeklerle karşılaşmanızı, gerçekçi olmayan ideallerden vazgeçmenizi size oldukça sancılı bir şekilde gösterebilir. Fantezilere, gerçekçi olmayan ideallere, özellikle gezegen durağan süreçteyken, yani 17 Haziran itibariyle dur demeniz gerekecek. Pişman olacağınız girişimlerden uzak durun, derim. İleri harekete geçtiğinde aklınız başınıza gelebilir. Yükselen Başak’lar, Retro süreci, sizin için ikili ilişkiler, ortaklıklar, uzun süreli ciddi birliktelikler gibi alanlarda bir içe bakış ve gözlem süreci olacaktır. Bu alanda ideallerinizi, hayallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ruhsal anlamda da kendinizi geliştirmek için bir fırsat yaratabilir.

20 Haziran’da ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında sizi yanıltacak fikirlere kendinizi teslim edebilirsiniz.  Başkalarının fikirleriyle hareket edebilirsiniz. Bu konularda uyanık olmalı ve aldanmamaya özen göstermelisiniz. Bu kararla birlikte,  kendi hayatınızda yeni bir düzen ve anlayış içine girebilir, görünümünüzle ve ya imajınızla ilgili bir aksiyon alabilirsiniz.

21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca önceliğiniz sosyal ortamlar, arkadaşlıklar, uzun vadeli planlar ve gelecek beklentileriniz olabilir. Tüm potansiyelinizi ve ışığınızı bu alanda parlatabilirsiniz. Bu dönemde ofis içi ve ya çalışma alanınızdaki hedefler, özgürlük alanlarınız, diğer taraftan yaşadığınız gizli ilişki ve ya birliktelik sizi zorlayabilir.

23 – 24 Haziran ise, aşk ilişkiniz ve üzerinizdeki sorumluluklar ve ya bu alandaki bağımlılığınız, kıskançlığınız sosyal ortamlarda iletişiminizde sorun yaratabilir. Daha fevri, daha baskıcı davranabilir, karşınızdakini ikna etmek için fazla zorlayabilirsiniz. 18  25 Haziran 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

 TERAZİ

Terazi burcu bu hafta, 19 Haziran’da Venus’un Kuzey Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Sizi ileriye götürecek, ruhsal anlamda gelişmenizi sağlayacak insanlarla karşılaşabilir, aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Aşk, meşk, gönül işleri bu dönemde aktif olabilir. Özellikle eski aşklar, eski sevgililer , sosyal ortamlarda ve ya etkinliklerde karşınıza çıkabilir.

burcu haftalık burç yorumları
Terazi burcu

20 Haziran 2018’de Neptun’un Retro harekete başlamasıyla, 26 Şubat 2018’de başlayan Retro süreci daha da aktifleşecektir. Bu nedenle Şubat’ın son haftasında yaşadığınız ve hayatınızı etkileyen olayları düşünmelisiniz. Neler yaşadınız?  Retro sürecinin 27 Kasım’a kadar devam edecek olması, bu alandaki idealler ve hayaller ile ilgili bir takım acı gerçeklerle karşılaşmanızı, gerçekçi olmayan ideallerden vazgeçmenizi size oldukça sancılı bir şekilde gösterebilir. Fantezilere, gerçekçi olmayan ideallere, özellikle gezegen durağan süreçteyken, yani 17 Haziran itibariyle dur demeniz gerekecek. Pişman olacağınız girişimlerden uzak durun, derim. İleri harekete geçtiğinde aklınız başınıza gelebilir. Yükselen Terazi’ler, Retro süreci, sizin için çalışma hayatınız, günlük düzen ve alışkanlıklar, rutin, sağlık alanında bir içe bakış ve gözlem süreci olacaktır. Bu alanda ideallerinizi, hayallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ruhsal anlamda kendinizi geliştirmek için bir fırsat yaratabilir.

20 Haziran’da kariyer, sosyal statü, mesleki alanda bir haber alabilir ve ya bir bilgi size ulaşabilir. Uyanık olmalı ve aldanmamaya özen göstermelisiniz. Bu haberle , içsel anlamda ve ya bilinçaltınızla ilgili ve ya perde arkasından yürüttüğünüz bir işinizle ilgili aksiyona geçmek isteyebilirsiniz.

21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca önceliğiniz kariyeriniz, sosyal statünüz, profesyonel hayatınız olabilir. Tüm potansiyelinizi ve ışığınızı bu alanda parlatabilirsiniz. Toplum önünde başarılara ima atabilirsiniz. Bu dönemde sosyalleşme ihtiyacı, etkinlikler, arkadaş ortamından aldığınız keyif aynı zamanda kendinizi ispat etme, yeteneklerinizi ortaya koyma ve ya varsa çocuğunuz ile ilgili konular alanındaki aktiviteler nedeniyle iki taraftan çekiştirildiğinizi düşünebilirsiniz.

23 – 24 Haziran ise, kariyer alanındaki fikirleriniz ,görüşmeleriniz diğer yandan aile ve ev konularıyla ilgili sorumluluklar üzerinizdeki baskıyı arttırabilir. Ailenizden birileri sizi bir konuda ikna etmeye çalışabilir, sizi baskı ve stres altına alabilir, ve ya siz kendi fikrinizi savunmak , karşınızdakini ikna etmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün, sizin için oldukça zorlayıcı geçebilir. 18  25 Haziran 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

AKREP

Akrep burcu bu hafta, 19 Haziran’da Venus’un Kuzey Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Sizi ileriye götürecek, ruhsal anlamda gelişmenizi sağlayacak insanlarla karşılaşabilir, aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Aşk, meşk, gönül işleri bu dönemde aktif olabilir. Özellikle kariyer, profesyonel hayat ve üst düzey kişilerle ilgili önemli karşılaşmalar, görüşmeler gündeme damgasını vurabilir.

burcu haftalık burç yorumları
Akrep burcu

20 Haziran 2018’de Neptun’un Retro harekete başlamasıyla, 26 Şubat 2018’de başlayan Retro süreci daha da aktifleşecektir. Bu nedenle Şubat’ın son haftasında yaşadığınız ve hayatınızı etkileyen olayları düşünmelisiniz. Neler yaşadınız?  Retro sürecinin 27 Kasım’a kadar devam edecek olması, bu alandaki idealler ve hayaller ile ilgili bir takım acı gerçeklerle karşılaşmanızı, gerçekçi olmayan ideallerden vazgeçmenizi size oldukça sancılı bir şekilde gösterebilir. Fantezilere, gerçekçi olmayan ideallere, özellikle gezegen durağan süreçteyken, yani 17 Haziran itibariyle dur demeniz gerekecek. Pişman olacağınız girişimlerden uzak durun, derim. İleri harekete geçtiğinde aklınız başınıza gelebilir. Yükselen Akrep’ler, Retro süreci, sizin için varsa çocuklarınız, aşk ve flört hayatı , kendinizi başkalarına ispat etme, yeteneklerinizi ortaya koyma, keyif, tatil ve eğlence alanında bir içe bakış ve gözlem süreci olacaktır. Bu alanda ideallerinizi, hayallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ruhsal anlamda kendinizi geliştirmek için bir fırsat yaratabilir.

20 Haziran’da uzaklardan, farklı ülkelerden ve ya oradaki bağlantılarınızdan, bir haber alabilir ve ya bir bilgi size ulaşabilir. Uyanık olmalı ve aldanmamaya özen göstermelisiniz. Bu haberle , uzun vadeli planlarınız ve gelecek beklentileriniz ile ilgili bir aksiyona geçmek isteyebilirsiniz.

21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca önceliğiniz uzaklar, farklı ülkeler, seyahatler, yabancı şirketler ve ya bağlantılar, farklı öğretiler ve ya felsefeler alanında olabilir. Tüm potansiyelinizi ve ışığınızı bu alanda parlatabilirsiniz. Bu dönemde hem işteki yeni konumlar, aldığınız takdirler ve teşekkürler diğer yandan ev ve aile içindeki tartışmalar ve ya münakaşalar nedeniyle iki taraftan çekiştirildiğinizi düşünebilirsiniz.  Duygusal açıdan zorlanabilirsiniz.

23 – 24 Haziran ise, uzaklardaki kişiler ile olan iletişiminiz ve ya düşünceleri, sizi bir konuda ikna etmek için baskı kurmaları, strese girmenize neden olabilir  ve ya siz kendi fikrinizi savunmak , karşınızdakini ikna etmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün, sizin için oldukça zorlayıcı geçebilir. 18  25 Haziran 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

YAY

Yay burcu bur hafta, 19 Haziran’da Venus’un Kuzey Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Sizi ileriye götürecek, ruhsal anlamda gelişmenizi sağlayacak insanlarla karşılaşabilir, aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Aşk, meşk, gönül işleri bu dönemde aktif olabilir. Özellikle uzaklarda, ve ya farklı ülkelere yapacağınız  seyahatler sırasında önemli karşılaşmalar ve görüşmeler yaşayabilirsiniz.

burcu haftalık burç yorumları
Yay burcu

20 Haziran 2018’de Neptun’un Retro harekete başlamasıyla, 26 Şubat 2018’de başlayan Retro alan süreci daha da aktifleşecektir. Bu nedenle Şubat’ın son haftasında yaşadığınız ve hayatınızı etkileyen olayları düşünmelisiniz. Neler yaşadınız?  Retro sürecinin 27 Kasım’a kadar devam edecek olması, bu alandaki idealler ve hayaller ile ilgili bir takım acı gerçeklerle karşılaşmanızı, gerçekçi olmayan ideallerden vazgeçmenizi size oldukça sancılı bir şekilde gösterebilir. Fantezilere, gerçekçi olmayan ideallere, özellikle gezegen durağan süreçteyken, yani 17 Haziran itibariyle dur demeniz gerekecek. Pişman olacağınız girişimlerden uzak durun, derim. İleri harekete geçtiğinde aklınız başınıza gelebilir. Yükselen Yay’lar, Retro süreci, sizin için  aile, ev ve gayrimenkul alanında bir içe bakış ve gözlem süreci olacaktır. Bu alanda ideallerinizi, hayallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ruhsal anlamda kendinizi geliştirmek için bir fırsat yaratabilir.

20 Haziran’da banka, kredi, harcamalar ve ya borçlar alanında bir haber alabilir ve ya bir bilgi size ulaşabilir. Uyanık olmalı ve aldanmamaya özen göstermelisiniz. Bu haberle kariyer ve ya mesleki alanda bir aksiyona geçmek isteyebilirsiniz.

21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca önceliğiniz borçlar, harcamalar, krediler, primler, ikramiyeler alanında olabilir. Tüm potansiyelinizi ve ışığınızı bu alanda parlatabilirsiniz. Bu dönemde hem uzaklara seyahatler, eğlenceli geçireceğiniz vakitler, hem de işle ilgili yaratmak istediğiniz özgürlükler ve radikal hedefler nedeniyle iki taraftan çekiştirildiğinizi düşünebilirsiniz.  Duygusal açıdan zorlanabilirsiniz.

23 – 24 Haziran ise, banka, kredi ve ya harcamalar alanındaki görüşmeler, fikirler, maddi alanda gelirleriniz ve kazançlarınız, alım-satım gibi konularla ilgili strese girmenize neden olabilir , bu konuşmalar sizi strese boğabilir ve ya siz kendi fikrinizi savunmak , karşınızdakini ikna etmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün, sizin için oldukça zorlayıcı geçebilir. 18  25 Haziran 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

OĞLAK

Oğlak burcu bu hafta, 19 Haziran’da Venus’un Kuzey Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Sizi ileriye götürecek, ruhsal anlamda gelişmenizi sağlayacak insanlarla karşılaşabilir, aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Aşk, meşk, gönül işleri, cinsellik bu dönemde aktif olabilir. Özellikle krediler, ikramiyeler, primler ve ya bir takım maddi alanda alacağınız yan destekler alanında önemli karşılaşmalar ve görüşmeler gündeme damgasını vurabilir.

Oğlak burcu haftalık burç yorumları
Oğlak burcu

20 Haziran 2018’de Neptun’un Retro harekete başlamasıyla, 26 Şubat 2018’de başlayan Retro süreci daha da aktifleşecektir. Bu nedenle Şubat’ın son haftasında yaşadığınız ve hayatınızı etkileyen olayları düşünmelisiniz. Neler yaşadınız?  Retro sürecinin 27 Kasım’a kadar devam edecek olması, bu alandaki idealler ve hayaller ile ilgili bir takım acı gerçeklerle karşılaşmanızı, gerçekçi olmayan ideallerden vazgeçmenizi size oldukça sancılı bir şekilde gösterebilir. Fantezilere, gerçekçi olmayan ideallere, özellikle gezegen durağan süreçteyken, yani 17 Haziran itibariyle dur demeniz gerekecek. Pişman olacağınız girişimlerden uzak durun, derim. İleri harekete geçtiğinde aklınız başınıza gelebilir. Yükselen Oğlak’lar, Retro süreci, sizin için kardeşler, yakın akrabalar ile olan ilişkiler, yakın çevre seyahatleri, maneviyat, spiritüel düşünceler, yaratıcı fikirler, ilham alanında bir içe bakış ve gözlem süreci olacaktır. Bu alanda ideallerinizi, hayallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ruhsal anlamda kendinizi geliştirmek için bir fırsat yaratabilir.

20 Haziran’da ikili ilişkiler ve ya birliktelikler, ortaklıklar alanında bir haber alabilir ve ya bir bilgi size ulaşabilir. Özellikle iletişim alanında yazışmalar ve imzalar konusunda uyanık olmalı ve aldanmamaya özen göstermelisiniz. Bu haber ve ya bilgi, uzaklar, seyahatler, buradaki bağlantılar, farklı felsefe ve öğretiler, yüksek öğrenim gibi alanlarda bir adım atmanıza neden olabilir.

21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca önceliğiniz ikili ilişkiler, birliktelikler, ortaklıklar alanında olabilir. Tüm potansiyelinizi ve ışığınızı bu alanda parlatabilirsiniz. Bu dönemde hem maddi alanda elde ettiğiniz bir takım yan gelirler ve kısmetleri değerlendirmek, hem de gelirler ve kazançlar alanında yaratmak istediğiniz özgürlükler ve radikal hedefler nedeniyle iki taraftan çekiştirildiğinizi düşünebilirsiniz.  Maddi konularla ilgili kararlarda zorlanabilirsiniz.

23 – 24 Haziran ise, ikili ilişkilerde partneriniz, işvereniniz ve ya ortağınız tarafından üzerinizde bir baskı kurulabilir.  Onların, hayatınızla ilgili, özellikle de görev ve sorumluluklar alanında değişim gerektirecek fikirleri size ağır gelebilir. Bu konuşmalar sizi strese boğabilir ve ya siz kendi fikrinizi savunmak , karşınızdakini ikna etmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün, sizin için oldukça zorlayıcı geçebilir. 18  25 Haziran 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

 KOVA

Kova burcu bu hafta, 19 Haziran’da Venus’un Kuzey Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Sizi ileriye götürecek, ruhsal anlamda gelişmenizi sağlayacak insanlarla karşılaşabilir, aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Aşk, meşk, gönül işleri bu dönemde aktif olabilir. Özellikle ikili ilişkiler, ciddi birliktelikler, uzun vadeli beraberlikler, ortaklıklar alanında önemli görüşmeler ve karşılaşmalar gündeme damgasını vurabilir. Hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz.

kova burcu haftalık burç yorumları
kova burcu

20 Haziran 2018’de Neptun’un Retro harekete başlamasıyla, 26 Şubat 2018’de başlayan Retro süreci daha da aktifleşecektir. Bu nedenle Şubat’ın son haftasında yaşadığınız ve hayatınızı etkileyen olayları düşünmelisiniz. Neler yaşadınız?  Retro sürecinin 27 Kasım’a kadar devam edecek olması, bu alandaki idealler ve hayaller ile ilgili bir takım acı gerçeklerle karşılaşmanızı, gerçekçi olmayan ideallerden vazgeçmenizi size oldukça sancılı bir şekilde gösterebilir. Fantezilere, gerçekçi olmayan ideallere, özellikle gezegen durağan süreçteyken, yani 17 Haziran itibariyle dur demeniz gerekecek. Pişman olacağınız girişimlerden uzak durun, derim. İleri harekete geçtiğinde aklınız başınıza gelebilir. Yükselen Kova’lar, Retro süreci, sizin için maddi alanda gelirler, kazançlar , manevi değer yargılarınız alanında bir içe bakış ve gözlem süreci olacaktır. Bu alanda ideallerinizi, hayallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ruhsal anlamda kendinizi geliştirmek için bir fırsat yaratabilir.

20 Haziran’da çalışma ortamında, şartlar ve ya çalışma prensipleri, iş düzeni alanında bir haber alabilir ve ya bir bilgi size ulaşabilir. Özellikle maddi alanda uyanık olmalı ve aldanmamaya özen göstermelisiniz. Bu haber ve ya bilgi, banka, kredi, harcamalar, ek gelirler ve ya bütçe çalışması gibi alanlarda bir adım atmanıza neden olabilir.

21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca önceliğiniz çalışma ortamı, alışkanlıklar, günlük düzen, çalışma ortamındaki ikili ilişkiler alanında olabilir. Tüm potansiyelinizi ve ışığınızı bu alanda parlatabilirsiniz. Bu dönemde hem ikili ilişkilerle ilgili keyif ve eğlence arzunuz, hem de kendi kişisel ve özel hayatınızda yaratmak istediğiniz özgürlükler ve radikal kararlar tarafından iki farklı yöne çekilebilirsiniz. Bu durum özgürlüğünüzü kısıtlayabilir, ikili ilişkilerde gerilimlere , tartışmalara neden olabilir.

23 – 24 Haziran ise, çalışma ortamınız, şartlarınız , günlük düzeniniz ile ilgili fikirler üzerinizde bir baskı yaratabilir.  Kariyer alanında herkesten gizlediğiniz ve değişim yaratmak istediğiniz alan sizde stres yaratabilir. Ofis içi konuşmalar sizi strese boğabilir ve ya siz kendi fikrinizi savunmak , karşınızdakini ikna etmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün, sizin için oldukça zorlayıcı geçebilir. 18  25 Haziran 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

 BALIK

Balık burcu bu hafta, 19 Haziran’da Venus’un Kuzey Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Sizi ileriye götürecek, ruhsal anlamda gelişmenizi sağlayacak insanlarla karşılaşabilir, aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Aşk, meşk, gönül işleri bu dönemde aktif olabilir. Özellikle ofis içinde, çalışma ortamında , günlük hayatta rutininizde , önemli görüşmeler ve karşılaşmalar gündeme damgasını vurabilir. Eğer bir rahatsızlığınız varsa , tedavi edecek doğru doktoru bile bulabilirsiniz.

Balık burcu haftalık burç yorumları
Balık burcu

20 Haziran 2018’de Neptun’un Retro harekete başlamasıyla, 26 Şubat 2018’de başlayan Retro alan süreci daha da aktifleşecektir. Bu nedenle Şubat’ın son haftasında yaşadığınız ve hayatınızı etkileyen olayları düşünmelisiniz. Neler yaşadınız?  Retro sürecinin 27 Kasım’a kadar devam edecek olması, bu alandaki idealler ve hayaller ile ilgili bir takım acı gerçeklerle karşılaşmanızı, gerçekçi olmayan ideallerden vazgeçmenizi size oldukça sancılı bir şekilde gösterebilir. Fantezilere, gerçekçi olmayan ideallere, özellikle gezegen durağan süreçteyken, yani 17 Haziran itibariyle dur demeniz gerekecek. Pişman olacağınız girişimlerden uzak durun, derim. İleri harekete geçtiğinde aklınız başınıza gelebilir. Yükselen Balık’lar, Retro süreci, sizin için özel hayatınızda, duruşunuzda , imajınızda , hayatınızla ilgili kararlar alanında bir içe bakış ve gözlem süreci olacaktır. Bu alanda ideallerinizi, hayallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ruhsal anlamda kendinizi geliştirmek için bir fırsat yaratabilir.

20 Haziran’da aşk, flört alanında, ve ya varsa çocuklarınızın eğitimi, kendi yetenekleriniz ve ya becerileriniz alanında, ya da tatil ve ya eğlence ile ilgili bir haber ve ya bir bilgi size ulaşabilir. Özellikle özel hayatınızla ilgili uyanık olmalı ve aldanmamaya özen göstermelisiniz. Bu haber ve ya  ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında bir adım atmanıza neden olabilir.

21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca önceliğiniz aşk, flört, çocuklar , tatil, eğlence, hobiler, yetenek ve beceriler alanında olabilir. Tüm potansiyelinizi ve ışığınızı bu alanda parlatabilirsiniz. Bu dönemde hem çalışma ortamınız, şartlarınız , günlük düzeniniz  ile ilgili keyifli süreç , hem de içsel anlamda bir özgürlük arayışı içinde olmanız iki farklı yöne çekilmenize neden olabilir.

23 – 24 Haziran ise, aşk, flört, çocuklar , tatil, eğlence, hobiler, yetenek ve beceriler ile ilgili fikirler , konuşmalar gelecek planlarınız bağlamında gerilmenize neden olabilir.  Uzun vadeli planlar , gelecek beklentileriniz, arkadaşlarınızın ve bulunduğunuz sosyal çevre üzerinizde stres yaratabilir ve siz kendi fikrinizi savunmak , karşınızdakini ikna etmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün, sizin için oldukça zorlayıcı geçebilir.  18  25 Haziran 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

 

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap