30 Eylül – 6 Ekim 2019 | Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu hafta, Ay, Yeni Ay fazından İlk dördün’e geçiş yapıyor. Oğlak burcunda gerçekleşecek olan İlk Dördün, Saturn ‘e destek olacak. Pluto ileri harekete geçiş yapacak. Merkür, Akrep burcuna geçiş yaparken.  Mars Terazi burcuna geçiş yapacak. Oldukça yoğun bir gökyüzü gündemi bizleri beklemekte.

1 Ekim Salı , Venus – Pluto zorlu açısı hakim olacak. Maddi konular ve ilişkiler alanında kendinizi  baskı ve stres altında hissedebilirsiniz. Kariyer, sosyal statü, profesyonel hayat ve toplum içindeki konumunuz alanında yaşadığınız değişim ve dönüşüm ilişkilere olan bakış açınızı zorlayabilir, hayır demekte problem yaşayabilirsiniz. İlişkilerde bu durum bazen çekim ve tutkuların artması yönünde işlerken, maddi konularda ortak gelirler ve sermayeler, kontratlar ve sözleşmeler konusunda harekete geçmeyi zorlaştırabilir.

3 Ekim Perşembe, Pluto ileri harekete başlayacak. Asıl hızını önümüzdeki hafta kazanacak. Yaklaşık 24-26 Nisan’dan bu yana Retro harekette olan Pluto, kariyer ve profesyonel hayat, üzerinizdeki sorumluluk ve görevler alanında eskiyi yıkıp yeniyi nasıl yaratacağınız konusunda size bir takım olaylar yaşattı. Şimdi yeni stratejilerinizi, düzeninizi kurmak için harekete geçebilirsiniz. Özellikle 20 Ocak 2020 sonrası bu alanda işinize ve kariyerinize final şekli vermiş olacaksınız. 3 Ekim’de ayrıca Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak. Kasım Ayında Retro harekete geçecek olan Merkür, 12 Ekim’de Retro alana giriş yapacak. Şimdiden hatırlatmakta fayda var. Bu süreçte fikirler, düşünceler, stratejiler; daha çok ortak sermayeler, krediler, banka, borç, masraf ve miras gibi konular üzerinde yoğunlaşacaktır. Haritanızda Akrep burcunun aydınlattığı hayat alanına zihinsel olarak daha fazla konsantre olabilirsiniz.  Evrak vs gibi işlemlerinizi en kısa sürede tamamlamanız faydanıza olacaktır.

4 Ekim Cuma günü, Mars Terazi burcuna geçecek. Mars Terazi burcunda zararda çalışır. Bu nedenle ilişkilerde denge kurmakta zorlanabilir, beceriksiz davranabilirsiniz. 19 Kasım’a kadar Terazi burcunda kalacak olan Mars, 21 Ekim, 27 Ekim ve 5 ve 24 Kasım’da zorluklar yaratacağa benziyor. Şimdiden notunuzu alın derim.

5 Ekim Cumartesi, Oğlak burcunda yaşanacak olan İlk Dördün, Yeni Ay ile başlattığınız konularda ilk adımı atmanızı sağlayacak. Görevler ve sorumluluklar alanında Güney ay düğümü ve Saturn birlikteliği ile özellikle kariyer alanında eskiyi bırakıp yeniye adım atmanızı sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz.

6 Ekim Pazar, Güneş Ay düğümleriyle zorlu bir açıda. Kadersel bir yol ayrımı doğum haritanızda Terazi burcunun aydınlattığı alanda sizleri beklemekte. Kararınızı verirken aileniz, duygularınız, geçmiş deneyimleriniz ve haritanızda Yengeç burcu ile aydınlanan hayat alanı son derece etken olacaktır. Merhamet ve şefkat karar vermenizi kolaylaştırabilir. İlişkiler, ortaklıklar ve sözleşmeler alanında bir yol ayrımına girebilirsiniz.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap