Son kraliyet bebeğinin adı belli oldu!

Aylardır merakla beklediğimiz kraliyet bebeği, geçtiğimiz Pazartesi sabahı dünyaya geldi. Müjdeli haber bizzat Kensington Sarayı tarafından duyuruldu. Tahtın yeni varisinin bir erkek olduğunu açıklayan saray, kraliyet bebeği ‘nin ismine dair herhangi bir bilgi paylaşmazken, bugün minik prensin adının Louis olduğu teyit edildi.

İngiliz Kraliyet Ailesi için ilginç bir isim tercihi olarak değerlendirilen Louis’nin, tam adı Louis Arthur Charles.

Kraliçe 2. Elizabeth’in eşi Edinburgh Dükü’nün amcası olan Louis, 2. Dünya Savaşı’nda Hindistan’da İngiltere Krallığı’nı temsil eden önemli bir liderdi. 1979 yılında trajik bir bomba saldırısına kurban giden Louis Mountbatten, görüyoruz ki aile içerisindeki

ehemmiyetini hala koruyor.

Minik prens, kraliyet bebeği Louis hayata yeni merhaba demişken, abisi George hakkında pek bilinmeyenleri keşfetmeye ne dersiniz?

1)Babası Gibi Giyiniyor
Henüz dört yaşında ama prensliğin tüm stil kodlarına hakim. Örnek aldığı isim ise babası Prens William. Özellikle sonbahar ve kış aylarında tercih ettikleri paltolarla, baba-oğul itinayla içimizi ısıtıyor.

2)Kazak Altı Şort
Prens George, şort giymeye bayılıyor. Prensin dünyasında şort giymek için güneşi beklemeye gerek yok. O kazak altı şort kombinlerinden soğuk hava şartlarına rağmen gayet mutlu ve memnun.

3)Helikopter Kulaklığı Tutkunu
Uçaklara ve helikopterlere karşı aşırı ilgi duyan minik prensin, en büyük tutkularından biri helikopter kulaklığıyla kendinden geçmek. Bu kulaklıklarla müzik dinleyip, dans bile ediyor.

4)İkna Etmek Zor
Her zaman şirin ve sevimli bir görüntü verdiğine aldanmayın. Kraliyet inadı tutunca, minik prensi ikna etmek zor. Gördüğünüz üzere babasının formülleri de işe yaramıyor.

 

5)Rahatına Düşkün
Prens George, Barack Obama’yı dahi ropdöşambırıyla karşılayacak kadar rahatına düşkün. Belki de bu rahatlığı ve doğallığı yüzünden tüm dünya ona bayılıyor!

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap