Ölümüne Kanka Olan Ünlüler

Özel hayatlarında sık sık bir araya gelen, iyi günde kötü günde birbirlerine destek olan ünlü kankaları sizin için derledik. İşte ‘ölümüne kankayız’ diyen sanatçılar…

Av Tutkunları Kıvanç Tatlıtuğ-Çağatay Ulusoy

Beraber Ünlüler

Kıvanç Tatlıtuğ, 2002 yılında Best Model Turkey’de birinci oldu. Çağatay Ulusoy ise Kıvanç Tatlıtuğ’dan tam sekiz yıl sonra Best Model Turkey’de birincilik unvanını kazandı. İkisi de kariyerlerine modellik yerine oyunculuk yaparak devam etme kararı aldı. Genç kızların gözdesi olan iki oyuncuyu bir araya getiren ise av tutkuları oldu. Bu hobinin bir araya getirdiği oyuncular şimdi sıkı dost. Geçen sene bir tekne kiralayarak birlikte 2 hafta tatil yapan oyuncular, sık sık birlikte zıpkınla balık avına çıkmıştı.

22 Yıllık Dostluk Tarkan-Ozan Çolakoğlu

Megastar Tarkan ve ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu’nun dostluğu 22 yıla dayanıyor. Zaman zaman dargınlık yaşayan ikili her seferinde bunun üstesinden gelmeyi başardı. Albümlerinde Ozan Çolakoğlu ile çalışmaktan vazgeçmeyen Tarkan, aranjörle özel hayatında da sık sık bir araya geliyor. Çolakoğlu ve Gülşen’in oğulları Azur Benan’ı 15 günlükken ziyarete giden Tarkan, bu kareyi Instagram hesabında da paylaşmıştı. Ozan Çolakoğlu ise Tarkan’ın temmuz ayında Almanya’da dünyaya gelen kızı Liya’yı henüz ziyaret edemediğini ancak görüntülü konuştuğunu söylemiş ve eklemişti: “Liya babasına benziyor.”

Diziyle Başladı Özge Özpirinçci-Buğra Gülsoy

2015 yılında “Aşk Yeniden” dizisinde başrolü paylaşan Özge Özpirinçci-Buğra Gülsoy da sanat dünyasının sıkı dostlarından… Diziyle birlikte dostlukları başlayan oyuncular, ardından birlikte 2017 yılında “Acı Tatlı Ekşi” filminde rol aldı. Uzun süredir Burak Yamantürk’le aşk yaşayan Pirinçci, Gülsoy’un eşi Nilüfer Gürbüz’le de dost. Dörtlü sık sık bir arada objektife takılıyor.

Çocukluk Arkadaşları Acun Ilıcalı-Esat Yontuç

Acun Ilıcalı ve Esat Yontuç çocukluk arkadaşı… Muhabirlik yaptığı dönemde Ilıca’nın kameranlığını üstlenen Yontuç, şimdi Acun Medya’da çalışıyor. Ilıcalı’nın işte sağ kolu olan Yontuç, ünlü televizyoncu ile özel hayatında da ayrılmaz ikili. Ilıcalı ve Yontuç, birbirlerinin nikâh şahidi de oldu.

3 Gün Yan Yana Kalsak…Gülben Ergen-Nihat Odabaşı

Gülben Ergen’in sanat dünyasındaki kankası ise ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı. Ergen, klip çekimleri ve yeni albüm fotoğrafları için daima Odabaşı ile birlikte çalışmayı tercih ediyor. Birbirlerinin sırdaşı olduklarını da belirten ikili, özel davetlerde de birlikte boy gösteriyor. Sosyal medya hesaplarına beraber çekilen fotoğraflarını da sık sık yükleyen Ergen ve Odabaşı, karakter olarak aslında birbirlerinin zıtı olduklarını söylemekten de çekinmiyor. Ergen, Odabaşı ile verdiği bir röportajda dostluklarını şöyle anlattı: “Dostluğumuzda bu zıtlıklarla besleniyorum. Üç günden fazla yan yana kalırsak birbirimizi boğarız bunu biliyorum. Nihat, ben uyurken geceleri yaşarsın, ben ise sen uyurken hayatı yaşarım. Sana sürekli güneşi kaçırdığını söylenirim.”

İş Bitti Dostluğa Devam Çağla Şıkel-Alişan

Çağla Şıkel ve Alişan’ın dostlukları 2004 yılında ekrana gelen “Cennet Mahallesi” dizisiyle başladı. “Cennet Mahallesi”nin âşıkları dizi bittikten sonra da birlikte çalışmaya devam etti. Şıkel ve Alişan, “Her Şey Dahil” ve “Kız Tarafı Erkek Tarafı” adlı gündüz kuşağı programlarını da birlikte sundu. Şu sıralar işte yolları ayrılan ikili, dostluklarına özel hayatlarında dostluklarına devam ediyor.

Kötü Gün Dostu Demet Akalın-Kerimcan Durmaz

Atarlı şarkıların kraliçesi Demet Akalın’ın kankası ise sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz. Sık sık birlikte gece turuna çıkan ikili, zor günler de birbirlerinin destekçisi. Akalın, Okan Kurt’tan boşanma sürecinde en büyük desteği yine Kerimcan’dan gördü. Eski eşinin borçları yüzünden evine haciz gelen Akalın’a yardım eli uzatan Kerimcan, Akalın’ın zarar gören eşyalarının yenisini alıp evine gönderdi. Şarkıcı bu jest karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Yazlıktan Tanışıyorlar Sinem Kobal-Yasemin Özilhan

Sinem Kobal ve Yasemin Özilhan da çocukluk arkadaşı. Özilhan verdiği röportajda Kobal’la yazlıktan tanıştıklarını açıklamıştı. Yılların dostluklarını pekiştirdiği ikili, birbirlerinden kıyafet ödünç alacak kadar yakın. Kobal, Sarp Akkaya’nın düğününde Özilhan’ın daha önce giydiği elbiseyle boy göstermiş, bu da haber olmuştu.

Ayrılmaz İkili Cem Yılmaz-Ozan Güven

Sanat dünyasının ayrılmaz ikilisi Cem Yılmaz-Ozan Güven… Yılmaz’ın hemen hemen tüm filmlerinde rol alan Güven, sosyal hayatında da daima ünlü komedyenin yanında… Gece gezmelerine birlikte çıkan ikili, tatillere de beraber çıkıyor. Dostluklarıyla da magazin gündeminde olan Yılmaz ve Güven, 2 yıl önce el ele verdikleri pozla güldürmüştü.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap