ÜNLÜLERİN ŞOK EDEN MAKYAJSIZ GÖRÜNTÜLERİ

Yıllar boyunca kameralar, paparaziler ve hayranları ile çevrili hayatlarında daima güzel görünme baskısı altında yaşayan, beyaz perdedeki, sahnedeki veya kırmızı halı üzerindeki kusursuz görünümleri ile hepimizi imrendiren, güzellikleri ile ikon haline gelmiş ünlü kadınların günlük hayatlarındaki makyajsız hallerini görünce aslında bizden çok da farkları yokmuş diye düşünmeden edemiyoruz.
Ünlülerin bu özgüvenli ve cesur paylaşımlarına hep birlikte göz atmaya ne dersiniz?

Adele

Muheşem sesi ile tanıdığımız Grammy Ödüllü İngiliz şarkıcı Adele’i genelde gözlerine vurgu yapan dramatik eyelinerları ile görmeye alışkınız.

Alicia Keys

Bir çok başarılı albüme imza atmış olan Amerikalı şarkıcı Alicia Keys, aynı zamanda “MakeUp Free” akımının öncülerinden biri olarak kabul ediliyor. Alicia Keys makyajsız haliyle son derece doğal ve öz güvenli görünüyor.

Beyonce

Güzelliği ve sahne şovları ile hepimizi kendine hayran bırakan Beyonce, makyajsız haliyle oldukça sevimli görünüyor.

Drew Barrymore

Oyunculuğu yanı sıra güzelliği ve sempatikliğiyle de kalbimizi kazanmış olan Drew Barrymore makyajsızken de bu özelliklerinden pek bir şey kaybetmiyor.

Gwyneth Paltrow

Geçtiğimiz aylarda 46. Doğum gününü kutlayan Gwyneth Paltrow adeta yıllara meydan okuyor.

Katie Holmes

Tom Cruise ile olan evliliği ile yıldızı parlayan Amerikalı aktris Katie Holmes, objektiflere doğal hali ile poz vermekten çekinmiyor.

Shakira

Shakira

Shakira ve güzel gülümsemesi her durumda parlamaya devam ediyor.

Tyra Banks

Amerikalı süper model ve Emmy Ödüllü talk show “The Tyra Banks Show” un sunucusu Tyra Banks, makyajın oldukça değiştirdiği isimlerden biri.

Britney Spears

Amerikalı şarkıcı Britney Spears’ın cilt problemleri ile başı belada gibi gözükse de güzelliğinden bir şey kaybetmiyor.

Kylie Janner

Kardashian ailesinin en küçük üyesi olan Kyle Janner her zaman yoğun ve abartılı makyajları ile adından söz ettiriyor olsa da, bize göre çilleri ona çok yakışıyor.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap