2019 Makyaj Trendleri

Taze Taze 2019 Makyaj Trendleri

Güzel görünmenin kadınlar için önemi elbette ki tartışılmaz. Bakımlı ve kendinden emin bir kadın her zaman, etrafa ışıl ışıl ve özgüven dolu bir enerji yayar. Güzellik özgüveni; özgüven başarıyı ve başarı da mutluluğu beraberinde getirir. Bununla birlikte, kalp güzelliğinin, fiziksel güzellikten katbekat daha önemli olduğu konusunda sizinle hemfikiriz. Ancak bakımlı, modern ve stil sahibi bir görüntünün insanlar üzerindeki etkisini de yabana atmamak gerekir.

2019’un güçlü,dinamik ve tarz sahibi  kadınları arasında koltuğunuzu alabilmeniz için, yeni yıl ile birlikte hayatımıza girecek olan en taze güzellik trendlerini inceledik.

1.Makyajda Sıcak Tonlar

2019 kış aylarında, yaz rüzgarları estirecek, kızıl, turuncu ve terracotta renkleri bu senenin imza görünüşlerinden biri olacak. Özellikle gözlerde ve yanaklarda bu renkleri bol bol görmeye hazır olun

2.Daha Fazla Parıltı

2019 yılında, gözlerde, elmacık kemiklerinde, dudaklarda, tırnaklarda, neredeyse her yerde bol bol kullanılacak olan pigmetler, simli farlar, metalik,altın ve gümüş yansımalar ve glitter makyajlar bir mücevher gibi ışıldamanızı sağlayacak.

3.Grafik Eyeliner

2019 güzellik trendlerinde, hepimizin vazgeçilmezi olan klasik eyeliner yerini hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayacak, birbirinden iddalı ve sıradışı grafik desenli eyelinerlara bırakıyor

4.Kıpkırmızı Dudaklar

Duymadık demeyin… Neredeyse sıfır makyajlı, minimal bir görünüme, yüzünüzdeki tek odak noktası olacak olan kıpkırmızı bir rujla eşlik etmek 2019’un en cool ve seksi trendlerinden biri.

5.Naturel Ten

Yok gibi makyaj, namıdiğer ‘No makeup makeup’ akımı 2019 trendlerinde de tahtıntan ineceğe pek benzemiyor.Hatta bu defa biraz daha ileri giderek neredeyse yataktan yeni çıkmış bir görüntü ile karşımıza çıkıyor. Burada dikkat edilmesi gereken püf nokta ise cildin makyajsız ama son derece sağlıklı ve nemlendirilmiş görünmesini sağlamak.

6.İnci Etkisi

Uzun zamandır revaçta olan strobing makyaj 2019’da da popülerliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. 2019’da özellikle göz pınarlarında yoğun olarak karşımıza çıkacak olan yansımalı inci tonları cildinizi ferah ve aydınlık gösterirken diğer yandan bakışlarınızın ifadesini güçlendirerek masum güzelliğinizi gözler önüne seriyor. 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap