Dünyanın konuştuğu düğünden kareler!

Prens Harry ve Meghan Markle’ın kraliyet düğününden kareler! Prens Harry ve rol aldığı Suits dizisiyle ün kazanan eski ABD’li oyuncu Meghan Markle evlendi. Çift St George Şapeli’nde karşılıklı olarak evlilik yeminlerini ettiler. Meghan Markle pırıltılı tacı ve sade gelinliğiyle dikkat çekti. İşte Prens Harry ile Meghan Markle’ın merakla beklenen düğününden ilk kareler… (Habertürk)

Düğünden notlar

– Çiftin düğününe ise ünlü misafirler şıklıklarıyla damga vurdu. Gün boyunca devam edecek olan düğüne 2 bin 500’den fazla kişi davet edilirken misafirler şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Düğüne davet edilen ünlü isimler arasında İngiliz oyuncu İdris Elba, ABD’li televizyoncu Opray Winfrey, ünlü tenisçi Serena William, ünlü futbolcu David Beckham ve eşi Victoria Beckham yer aldı.

-Markle, Windsor’daki St George Şapeli’ne, sabahın erken saatlerinde gelip beklemeye başlayan binlerce kişinin çığlıkları arasında giriş yaptı. Öğle saatlerinde başlayan törene Kraliçe 2. Elizabeth eşi Edinburgh Dükü Prens Philip’le giriş yaptı. Markle, Şapelin basamaklarını tek tek çıkarken sade ve uzun kuyruğu olan gelinliğiyle dikkat çekti.

-Meghan’ın annesi Doria Ragland ise tören esnasında gözyaşlarına hakim olamadı.

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap