Güzellikleri İle Efsaneleşmiş Ünlülerin Boylarına İnanamayacaksınız!

Hollywood’un En Kısa Boylu 25 Ünlüsü

Hollywood ünlülerin en çok merak edilen özelliklerinden biri de boylarının kaç santim olduğu.

Dünyaca ünlü 25 kadının boyları bu yazımızda.

Ekranda devleşseler de televizyon, sinema ve müzik dünyasının ünlüleri tahmin ettiğimizden daha kısa boylu. O kadar ün ve şöhretin altında onların da bizim gibi birer insan olduğunu unutuyoruz… Son yıllarda sinema ve moda dünyasında güzellik kavramı değişmeye başladı. Güzelliğin farklı boyutları, farklı renkleri olduğu konusunda artık herkes hemfikir. Modellik  yapmak  ya da oyuncu olmak için Naomi Campbell ya da Cindy Crafford gibi 175 cm’in üstünde boya sahip olmak ya da Sıfır Beden standarlarına uymak tarihe karışıyor. Hollywood’un en kısa boylu 25 ünlüsü de bunun kanıtı. İşte karşısınızda boylarından büyük işler yapan ve boyu 165 cm’den kısa olan dünyaca ünlü 25 kadın…

Emilia Clarke

Emilia Clarke @pinterest

23 Kasım 1986 yılında doğan Game of Thrones’un Khalessi’si , üç ejderha annesi, Londra doğumlu İngiliz oyuncu Emilia Clarke’ın boyu 157 cm.

HBO’nun dünyada büyük bir hayran kitlesi tarafından takip edilen dizisi Game of Thrones’daki  Daenerys Targaryen rolündeki inanlımaz performansı  ve  zarafeti  ile gönüllerimizi feth eden Emilia Clarke, bölüm başına aldığı 2 milyon Sterlinlik ücretle 2017 yılının en çok kazanan oyuncularından biri oldu. 3 adet Emmy ve 6  adet Beyaz Perde Sanatçıları Derneği Ödülleri (Screen Actor Guild) adaylığı bulunan oyuncunun yetenekleri oyunculukla da sınırlı kalmıyor. Emilia Clarke piyano, gitar, flüt çalıyor ve şarkı söylüyor. Merak etmemek elde değil Emilia Clarke’ın göz kamaştırıcı bir şekilde yapamadığı bir şey var mı?

Emilia Clarke’ı henüz dinlemediyseniz The Game Of Thrones Müzikali için hazırlanan aşağıdaki videoyaya mutlaka göz atın.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap