Moda

AKSESUAR KULLANMA SANATI

Kıyafetler görünümünüzün baskın noktası olsa da, stil kesinlikle ayrıntıda gizlidir. Aksesuarsız bir kıyafet, çoğu zaman tuzsuz bir yemek gibi eksiktir. Bu bağlamda aksesuarlar stilinizi ve bununla beraber kimliğinizi ifade etme noktasında düşündüğünüzden çok daha önemli bir role sahiptir.

Aksesuarlar kişiliğinizi, tarzınızı, zevklerinizi ve tercihlerinizi vurgulamak için kusursuz araçlardır. Güçlü bir imaj için sadece harika görünen kıyafetlere sahip olmak her zaman yeterli olmayabilir; bu kıyafetleri uygun aksesuarlarla tamamlayarak baştan ayağa bir stil dalgası yaratmak gerekir. Kombininize değişik aksesuarlar eklemek , elinizde olan bir kıyafetten binlerce farklı görünüm yaratma fırsatları sunar.

Güçlü biaksesuar yardımıyla sıradan bir kmbininizde bile çarpıcı bir odak noktası yaratabilir ve gün içinde birbirinden güzel iltifatlar duyabilirsiniz. Bununla beraber moda trendlerine yönelik yatırımlarınızı aksesuarlardan yana kullanarak daha düşük bütçelerle stilinizi her an güncel tutabilirsiniz. Stil konusunda bir adım önde olmak için kendinizi aksesuarların sihrine bırakın. Aksesuarlarıneşlik ettiği birkaç stil önerisini sizin için derledik.

EŞARPLAR

Eşarpların sadece boyun için olduğunu düşünüyorsanız fena halde yanılıyorsunuz. Boyunda kullanılan eşarplar görünümünüze zerafet katarken, saçınızda kullanacağınız bir eşarp kombininizde harikalar yaratabilir. Çantanızda bağlayacağınız bir eşarp ise görünümüzü bir anda sıradanlıktan uzaklaştırabilir.

 

Yorum yaz

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Yazılar

Yukarı