AKSESUAR KULLANMA SANATI

Kıyafetler görünümünüzün baskın noktası olsa da, stil kesinlikle ayrıntıda gizlidir. Aksesuarsız bir kıyafet, çoğu zaman tuzsuz bir yemek gibi eksiktir. Bu bağlamda aksesuarlar stilinizi ve bununla beraber kimliğinizi ifade etme noktasında düşündüğünüzden çok daha önemli bir role sahiptir.

Kıyafetler görünümünüzün baskın noktası olsa da, stil kesinlikle ayrıntıda gizlidir. Aksesuarsız bir kıyafet, çoğu zaman tuzsuz bir yemek gibi eksiktir. Bu bağlamda aksesuarlar stilinizi ve bununla beraber kimliğinizi ifade etme noktasında düşündüğünüzden çok daha önemli bir role sahiptir.

Aksesuarlar kişiliğinizi, tarzınızı, zevklerinizi ve tercihlerinizi vurgulamak için kusursuz araçlardır. Güçlü bir imaj için sadece harika görünen kıyafetlere sahip olmak her zaman yeterli olmayabilir; bu kıyafetleri uygun aksesuarlarla tamamlayarak baştan ayağa bir stil dalgası yaratmak gerekir. Kombininize değişik aksesuarlar eklemek , elinizde olan bir kıyafetten binlerce farklı görünüm yaratma fırsatları sunar.

Güçlü biaksesuar yardımıyla sıradan bir kmbininizde bile çarpıcı bir odak noktası yaratabilir ve gün içinde birbirinden güzel iltifatlar duyabilirsiniz. Bununla beraber moda trendlerine yönelik yatırımlarınızı aksesuarlardan yana kullanarak daha düşük bütçelerle stilinizi her an güncel tutabilirsiniz. Stil konusunda bir adım önde olmak için kendinizi aksesuarların sihrine bırakın. Aksesuarlarıneşlik ettiği birkaç stil önerisini sizin için derledik.

EŞARPLAR

Eşarpların sadece boyun için olduğunu düşünüyorsanız fena halde yanılıyorsunuz. Boyunda kullanılan eşarplar görünümünüze zerafet katarken, saçınızda kullanacağınız bir eşarp kombininizde harikalar yaratabilir. Çantanızda bağlayacağınız bir eşarp ise görünümüzü bir anda sıradanlıktan uzaklaştırabilir.

SEZONUN İDDALI TRENDLERİNİ AKSESUARLARINIZA TAŞIYIN

Leopar, yılan, zebra gibi hayvan desenleri, fütüristik çizgiler, avangart ve abartılı detaylar gibi yorumlası zor trendleri, kombinin büyük parçaları yerine sadece aksesuarlarda kullanarak ve rahat bir sweatshirt ve kot pantolonla eşleştirerek , risk almadan son derece stil sahibi görünebiliriz.

PATLAYAN RENKLER

Baştan aşağıya tek renk bir kıyafetinize tek parça, güçlü renkelere sahip bir aksesuar ekleyerek sarsıcı bir görünüm elde edebilir, stilinize enerji katabilirsiniz.

METALLERİ KARIŞTIRIN

Metal takılarınızı birbirleri ile kombinleyerek kullanabilir hatta gümüş ve altın renkli takılarınızı birbirleriyle karıştırarak sınırları ortadan kaldırabilirsiniz. Ahenkli bir şekilde eşleştirilmiş metal aksesurlarınız, görünümünüze tarz katmanın en ekestirme yollarından biridir.

GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Hepimizin vazgeçilmezi olan güneş gözlüklerinin tek işlevi tabii ki güneşin zararlı ışınlarından korumak değil. Sıradan bir jean – tshirt kombinini bile, nokta atışı bir güneş gözlüğü ile tamamlayarak son derece havalı ve karizmatik bir hale getirmek hiç de zor değil. Güneş gözlüğü için, stil sahibi bir görünümün joker parçası ve kıyafetin kusursuz tamamlayıcısı demek pek yanlış olmaz.

ŞAPKA KULLANMAKTAN KORKMAYIN

Sıklıkla tercih edilmeyen, kullanımı riskli görünen şapkalara bir şans vermeye ne dersiniz? Kombininize ve yüz proporsyonunuza uygun bir şapkayla tüm gözleri üzerinize çevirebilir, tarzınızla parmak ısırtabilirsiniz. Tek bir sihirli dokunuşla stilinize stil katın…

KLASİKLERİ ES GEÇMEK OLMAZ

Şık ve zarif bir kol saati her zaman hayat kurtarıcı ve zamansız bir parçadır. Çoğu zaman kendi kendilerine yeten kol saatleri elegant bir görünümün anahtarıdır.

MİNİMALİZM

Less is More… Bazı durumlarda stil sahibi görünmenin yolu sadelikten geçer. Tek ve küçük bir ayrıntı tarzınız hakkında pek çok şey söyleyebilir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap