Yılın en trend gelinlik modelleri

Gelinlik modelleri nelerdir?

Düğün mevsimi açıldı, beyaz atlı prenslerinize ‘evet’ dediğinize göre en önemli karar vermeniz gereken konu gelinlik konusudur. O önemli gecede hayallerindeki kadar güzel olmak her gelinin hakkı. Gelinlik ise gecenin en önemli parçası. Seçeceğiniz gelinlik, saçınız, makyajınız ve elbette aksesuarlarınız da ayrı önem taşıyor. İşte sizin için derlediğimiz birkaç gelinlik modeli…

Aristokrat

Aristokrasinin simgesi pelerinler bu sezon gelinlerin hizmetinde. Uzun veya kısa, tül veya dantel çok önemli değil; asil bir görünümü hepsiyle sağlayabilirsiniz. Ama küçük bir hatırlatma; pelerinli gelinliklerde duvaktan uzun durmalı.

gelinlik
gelinlik
gelinlik
gelinlik

Peri kızı

Romantik ruhların bu seneki seçimi üç boyutlu çiçeklerle bezenmiş uçuşan tül gelinlikler. Düğününüzde bir kraliçeden çok bir peri kızı olmak istiyorsanız tüller, şifonlar ve aşk çiçekleri emrinizde.

gelinlik
gelinlik
gelinlik
gelinlik

Sıra dışı

Tarzınızı net bir biçimde ortaya koymaktan hoşlanıyorsanız ve zıtlıklar sizi besliyorsa, bu sezonun siyah detaylarla süslenmiş gelinlikleri tam size göre. Güç gösterisini seviyorsanız pantolonlu gelinlikler, daha da özel olsun istiyorsanız fiyonklarla süslenmiş modeller ve asi ruhunuzu temsil eden bir gelinlik arıyorsanız püsküllü olanlar ve kat kat danteller sizin için. Klasik tarzdan vazgeçmem diyenler içinse straplez ya da kayık yaka, askılı veya uzun kollu dantel veya güpür detaylı gelinlikler sizi gecenin prensesi yapmaya aday.

gelinlik
gelinlik
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap