Sıra dışı fikirler arayanlara müjde! Sıradan ve klasik alyanslar çıktı, yeni moda dermal piercingler!

Yaz mevsimi yaklaşırken düğün sezonu da açıldı.Genç çiftler düğün hazırlıkları yaparken tercihlerini geleneksel modeller dışında modernden yana kullanıyorlar. İşte bu yazı alyans yerine tercih edilen yeni tren dermal piercinglerden bahsediyor.

Instagram trendleri hız kesmeden devam ediyor. Daha çok kulak, yüz ve vücutta görmeye alışkın olduğumuz piercingler artık alyansların yerini de almaya başladı. Dermal piercing adı verilen bu yöntemi uygulayanların sayısı ise bir hayli fazla.

Modern alyans, dermal piercing
Modern alyans, dermal piercing

Dermal piercingler vücudumuzda vurgulamak istediğimiz bölgelerde kullandığımız takılardır. Kimi zaman cesaret kimi zaman farklılık göstergesi olan piercingler günümüzde boyut değiştirerek dermal piercing uygulamasına kadar geldi.

Modern alyans, dermal piercing
Modern alyans, dermal piercing

İnsanlar artık geleneksel nişan yüzükleri yerine elmas ve diğer kıymetli taşları parmaklarına sabitletiyorlar ve ideal yerlerde oldukları sürece yıllarca kullanılabiliyorlar.

Modern alyans, dermal piercing
Modern alyans, dermal piercing

Dermal piercing bilinen geleneksel piercinglerden farklıdır. Geleneksel piercingler deriye bir yerden ggirip diğer yerden çıkan takılardır. Dermal piercing tek parça halinde, tek yüzeyli titanyum takı kullanılarak deri altına sabitlenir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap