Hollywood yıldızı Kate Hudson’ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

Ünlü ve güzel yıldız Kate Hudson’ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu! Sevgilisi Danny Fujikawa’dan bir kız bebek bekleyen Kate Hudson bebeğinin cinsiyetini İnstagram’da paylaştığı sevimli bir video ile duyurdu.

Ünlü çift bebeklerinin cinsiyetini içinde küçük pembe balonlara dolu dört büyük balonu patlatarak kız bebek beklediklerini sevdikleri ve hayranları ile paylaştı.

Kate Hudson bebeğinin cinsiyeti

Geçtiğimiz sene çıkmaya başlayan Hudson ve Fujikawa, Hudson’ın iki oğlu Bingham Hawn ve Ryder Russell’ın yardımları ile bu sevimli videoyu hazırladılar. Balonların patlaması ile birlikte çiftin yakınları kız bebek müjdesini çoşkulu bir sevinçle karşıladı.

Sevgilisi Danny Fujikawa’dan bir kız bebek bekleyen Kate Hudson bebeğinin cinsiyetini İnstagram’da paylaştığı sevimli bir video ile duyurdu.

 

Uzun zamandır ortalarda görünmeyen sosyal medyada paylaşım yapmayan Kate Hudson bundan sonra sık sık paylaşım yapacağını belirtti. Kate Hudson’un kız bebek beklediğini açıklayan bu sevimli videosu yaklaşık 3 buçuk milyon görüntülenme aldı.>

SURPRISE!!! 🤱 If you’ve wondered why I’ve been so absent on my social channels it’s because I have never been more sick! It was the most sick first trimester of all my children. Boomerangs have made me nauseous, Superzoom is an easy way to have my head in the toilet, food instagrams make me queezy and thinking too much about insta stories made me even more exhausted than I already had been. If you’ve seen me out and about smiling and pretending like everything is amazing…I was lying! BUT! I have broken through on the other end of that and rediscovering the joys of insta/snap. We have been trying to keep this pregnancy under the radar for as long as possible but I’m a poppin now! And it’s too darn challenging to hide, and frankly hiding is more exhausting then just coming out with it! My kids, Danny, myself and the entire family are crazy excited! A little girl on the way

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap