‘Kiraz Mevsimi’ filminin afişi yayınlandı

Kiraz Mevsimi film afişi yayınlandı! Baş rollerini Turan Özdemir, Taylan Güner, Yakup Yavru, Pelin Ermiş, Önder Yalçın ve Tolga Demircan’ın paylaştığı ‘Kiraz Mevsimi’ yakında vizyonda yerini alacak.

Hem dram hem komedi

Bir gencin hayallerine ulaşmak için maden ocağında çalışmaya başlamasıyla başından geçen olayları anlatan ’Kiraz Mevsimi’ filminin yapımcılığını Meltaş Yapım üstlenirken, senaristliğini aynı zamanda filmin yapımcısı olan Ramis Tanacı üstleniyor. Hem dram hem komedinin iç içe anlatıldığı özgün hikayede, filmin yönetmen koltuğunda Durmuş Akbulut oturuyor.

Fimleriyle izleyicin gönlünde taht kuran, geçtiğimiz Ocak ayında hayatını kaybeden usta oyuncu Turan Özdemir’in başrolünde yer aldığı son filmi ‘Kiraz Mevsimi’, bir yandan Akdeniz’in muhteşem coğrafyasıyla izleyenlere görsel bir şölen sunacak, bir yandan da geçinmek için maden ocağında çalışanların yaşadıklarını gözler önüne serecek.

kiraz mevsimi

KİRAZ MEVSİMİ KÜNYE

YAPIM: MELTAŞ YAPIM

SENARİST: RAMİS TANACI

YÖNETMEN: DURMUŞ AKBULUT

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: SERDAR ÖZDEMİR

OYUNCULAR: TURAN ÖZDEMİR, TAYLAN GÜNER, YAKUP YAVRU, PELİN ERMİŞ, ÖNDER YALÇIN, TOLGA DEMİRCAN, SERHAN SÜSLER, EMRE ERTUNÇ, SERAP OĞAN EREN, ÖMER YILDIRIM, MEHMET OKUROĞLU, İSMAİL HAKKI TASLAK, SEZAİ SAPARCA, TALHA GÖKNAR

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap