Ünlü marka tarihi zeytin ağaçlarını koruma altına alıyor!

Zeytin ağaçları koruma altına alınıyor! Komili, 140 yıllık birikim ve deneyimini yeni reklam filmi ile anlatıyor. “Gözümüz gibi bakıyoruz” sloganıyla bir taraftan zeytin ağacına hayranlığını ve ona verdiği önemi vurgularken diğer taraftan kaliteli zeytinyağı için her aşamada kontrolün öneminin altını çiziyor.

Komili, bugünlerini ve geleceğini borçlu olduğuna inandığı zeytin ağaçları na vefasını, ‘Gözümüz gibi bakıyoruz’ sloganıyla hazırladığı reklam kampanyasıyla bir kez daha gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde yayına giren kampanyanın filminde, Komili’nin, zeytin ağacına verdiği değerin ve kaliteli zeytinyağında kontrolün öneminin altı çiziliyor. Zeytinyağı sektöründeki 140 yıllık tecrübesiyle her zaman kaliteyi ön planda tutan Komili, bu ayırt edici özelliğinin arkasında her aşamada uzmanlar tarafından yapılan kontrollerin olduğunu reklam kampanyasında da vurguluyor.

Bunge Gıda Direktörü Erman Erol, yeni kampanyaları ile zeytin ağacına ve kaliteli zeytinyağına verdikleri önemi öne çıkarmayı hedeflediklerini belirterek, “Zeytinyağını hak ettiği kalitede sunmak için her süreçte kontrole çok önem veriyoruz, bütün gayemiz tüketicilerimizin kaliteli ve lezzetli zeytinyağına ulaşmaları için 140 yılık birikimimizi her bir Komili şişesine yansıtmak” dedi.

 Komili, anıt ağaçları da koruma altına alıyor

Türkiye’de zeytinyağına hak ettiği değeri kazandırmaya yönelik birçok projeye imza atan Komili, yeni kampanyası ile anıt zeytin ağaçları na da dokunuyor. Geçmiş ile günümüz arasında bir köprü niteliği taşıyan anıt zeytin ağaçlarını gündeme taşımayı hedefleyen Komili, bu ağaçların tescillenerek korunmasına yönelik bir projeyi hayata geçiriyor. İlk etapta Ayvalık’ta başlayacak projenin önümüzdeki dönemde tüm Türkiye’ye yayılması hedefleniyor.

Erman Erol, “Geçmişlerinde barındırdıkları hikayeler ile anıt ağaçlar ülkemizin önemli kültür mirasları arasında yer alıyor. Biz, kadim zeytin ağaçları nın önünde saygıyla eğiliyoruz. İnanıyoruz ki ona gözümüz gibi bakmak bizim bugünkü ve gelecekteki kuşaklara karşı en büyük sorumluluğumuz” dedi.

 

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap