British Shorthair Fiyatları Nelerdir?

İngiliz kısa tüylü kedisi olarak da bilinen british shorthair adından da anlaşılabileceği üzere
İngiltere kökenli, yuvarlak ve güçlü bir yapıya sahip olan çok dayanıklı bir kedi türüdür. Geniş ve yuvarlak kafa yapısı, yuvarlak uçlu kulakları, kehribar ya da bakır gözleri ile kendisine hayran bırakan bu kedi aynı zamanda son derecede sempatik ve arkadaş canlısıdır. Ev halkı ve çocuklar ile çok iyi geçinen bu uyumlu kediler tam anlamıyla bir ev kedisidir. Evine uysal,çocukları ya da kendisiyle iyi geçinecek, sakin ve uyumlu bir kedi arayan kişilerin tercihetmesi gereken kedi ırklarından birisi de British Shorthair’dir.

Yavru British Shorthair

Kedi sahiplenmek ve kediniz ile aranızda bir bağ geliştirmek istiyorsanız yapacağınız en
mantıklı seçim yavru bir kedi sahiplenmek olacaktır. Yavru kedinizin oyuncu olmasını ama evi çok dağıtmamasını, size uyum sağlamasını istiyorsanız british shorthair sahiplerine uyumlu,uysal yaklaşmaları ve sakin yapıları ile hayalinizdeki kedi olacaktır. Bu küçük dostumuzyavruyken sizinle vakit geçirmekten çok keyif alır ve oyun oynamayı çok sever. Aynı zamanda yavru British Shorthair kediler diğer kedi cinslerine göre gelişimlerini daha yavaş tamamladığından uzun süre küçük ve tombul yapısını muhafaza eder ve minik, uysal yapısı ile gönüllerinizi fetheder.

Satılık British Shorthair Nerede Bulunur?

Eğer satılık british shothair almak istiyorsanız öncelikle sağlık durumu, aşı bilgisi, cinsiyeti ve yaşı ile ilgili detaylı bilgi alabileceğiniz bir platforma ihtiyacınız vardır. Sizlere onlarca farklı British shorthair ilanı sunan Petyasam.com kedilerin bulunduğu konum, cinsiyeti, ilan tarihi,sahiplendirme şartının olup olmadığı, sahiplendirmenin ücretli olup olmayacağı, kedinin yaşı ve kedi ile ilgili açıklamaları sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda kedinin anne-baba cinsi bilgilerine de ulaşmanız mümkün olabilmektedir. Böylelikle satın alacağınız kedinin özellikleri ile ilgili detaylı bilgi almanız sağlanmaktadır. Sizlere sunulan onlarca farklı satılık british shorthair ilanını inceleyebilir hem özellikleri hem de görünümü ile gönlünüzü fetheden kedilere petyasam.com ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kedinizi en kısa sürede sahiplenebilir ve onunla aranızda sonsuz bir sevgi bağı kurabilir; bu sevgi yumaklarına adeta aşık olabilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap