İnternete çıplak fotoğrafları düşmüştü, ünlü çiftte son durum!

Merve Şarapçıoğlu, boşanma davası açtığı oyuncu eşi Berk Oktay’a ağır suçlamalarda bulundu.

‘Arka Sokaklar’ adlı dizide ‘Sinan’ karakterini canlandıran ve şu sıralar ‘Savaşçı’ dizisinde rol alan Berk Oktay ile eşi Merve Şarapçıoğlu’nun geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesapları hacklenmiş ve uygunsuz fotoğrafları paylaşılmıştı. Yaşanan bu olaylar sonra Şarapçıoğlu, eşi Berk Oktay’a boşanma davası açtı.

Öfke kontrolü sorunu mu var?

Merve Şarapçıoğlu, yaşadıkları diğer sorunları şöyle sıraladı: “Berk’in kazancını ailesinin yönetmesi bana olan güvensizliğinin göstergesi. Öfke kontrolü sorunu var, şiddet uyguluyor”

Yüklü miktarda tazminat istedi

Eşi, Berk Oktay’dan 250 bini maddi, 250 bini manevi toplam 500 bin TL tazminat istedi.

Merve Şarapçıoğlu kimdir?

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarının hacklenmesi ile gündeme gelen Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu, boşanıyor. Uzun süredir tanışan çift, 2 yıldır evliydi.

Merve Şarapçıoğlu, 1988 yılında dünyaya geldi. Lisansını Bahçeşehir Üniversitesi hukuk bölümünde tamamladı. 2010 yılında tanıştığı oyuncu Berk Oktay ile 2016 yılında evlendi. Magazin dünyasından uzak bir isim olan Merve Şarapçıoğlu, sosyal medya hesabından “kocamdan şiddet görüyorum, yardım edin.” Notuyla paylaştığı fotoğrafla uzun süre adından söz ettirmiş, ancak çift iddiaları yalanlamıştı.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap