Kadın oyunculardan casus filmi!

Kadın oyuncular casus filminde! Bugüne kadar hep erkeklerin baş rolü çektiği casus filmlerinin en yenisinde kadın oyuncular oynuyor. MeToo hareketinde başı çeken Jassica Chastain, ünlü kadın oyuncularla çekilecek bir casus filmini duyurdu.

Önümüzdeki hafta Jessica Chastain, Lupita Nyonng’o, Marion Cotillard, Penelope Cruz ve Fan Bingbing Cannes festivalinde 355 adlı filmlerini tanıtacaklar. Farklı ve eğlenceli bir casus filmi olan 355 uluslararası ajanları konu alacak.

kadın oyuncular
kadın oyuncular

Farklı yerlerden beş ajanın bir araya gelerek kötülüğe karşı savaşmalarını anlatan filmin dünya çapında ses getirmesi bekleniyor. Simon Kinberg tarafından yönetilen filmin konusu Jessica Chastain tarafından tavsiye edilmiş. “The Help filmini çekerken çok eğlendim ve kadın oyuncular önemli rollerde yer aldığı bir film daha yapmak istedim. Charlie’nin Melekleri dışında neden sadece kadınların yer aldığı bir aksiyon filmi olmadığını düşünerek uluslararası oyuncular ile çalışarak dünya çapında bir film yapabileceğimizi düşündüm,” diyen Chastain, tüm oyuncuların eşit derecede rollerinin

olacağının altını çizdi.

kadın oyuncular
kadın oyuncular
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap