ITZY Grubu Maybelline’in Yeni Global Temsilcisi Oldu

Maybelline NEW YORK 

Dünyanın önde gelen kozmetik markası Maybelline New York, Maybelline ailesine katılan en yeni global temsilcisi K-pop grubu ITZY’yi duyurmaktan heyecan duyuyor. Markaya imza atan ilk müzik grubu olan ITZY’nin üyeleri – Yeji, Lia, Ryujin, Chaeryeong ve Yuna – Maybelline’in süper model Gigi Hadid ve aktris Storm Reid gibi çeşitli yetenek kadrosuna da katıldı.

2019’da kurulan ve JYP Entertainment tarafından sözleşme imzalayan ITZY, beşlinin Billboard’un YouTube listesinde 2 numaraya ve iTunes’un şarkı listesinde on iki bölgede 1 numaraya yükselen ilk single’ı ” Dalla Dalla ” ile dinlenme rekorları kırarak sahneye çıktı. ITZY, sadece iki yıl içinde dört albümü, başarılı bir realite serisi, 11 şehirlik bir vitrin turu ve sayısız ödül (11 Yılın Çaylağı / En İyi Yeni Sanatçı ödülü dahil) ile dünya çapında popülaritesini artırmaya devam ediyor. Ayrıca, 30 Nisan’da çıkacak albümleri “Guess Who”, bu kız grubunu ‘global bir güç olarak’ daha da sağlamlaştıracağının vaatlerini veriyor.

Hayranları sadece açıklama yapma tarzlarına, pürüzsüz dans hareketlerine ve akılda kalıcı melodilerine hayran değil. Dinleyiciler, grubun, hiçbir kötü his olmaksızın, onları kendileri olmaya teşvik eden ilham verici güçlendirme mesajlarına da kapılıyor. ITZY’nin “Hepimiz” sloganı, grubun kendine güven ve koşulsuz öz sevgiyi içeren temel değerlerinin bir yansıması. Bu inançları müziklerinde de ortaya çıkıyor. Her şarkı dünya ve hayranları için bir mesaj taşıyor. Ayrıca her gün insanlara ilham vermeyi hedefliyorlar. ITZY’nin ruhu ve pozitif yaklaşımı, Maybelline’in güven, güçlendirme ve kapsayıcılık marka değerleriyle ldukça uyumlu. Bu sebeple ortaya güzel bir ortaklık çıkacağa benziyor.

Maybelline New York Global Marka Başkanı Trisha Ayyagari; 

“ITZY’nin ilham verici yükselişini izliyorum. Hem grup hem birey olarak ne kadar dinamik olduklarını görünce adeta onlara çekildim” diyor . “ITZY, hayranlarına ve global topluluğa kendini sevmeyi, bireyselliği ve kendini ifade etmeyi dikte ediyor. Onların enerjisi güçlü ve bu sesleri Maybelline’e getirmekten büyük heyecan duyuyorum!”

Kendine güven duyan bir grup olarak; Yeji, Lia, Ryujin, Chaeryeong ve Yuna, aynı anda ITZY’nin kişiliğini ve gücünü sergiliyor. Üstelik kendilerini kendi benzersiz yollarıyla ifade etmenin bir yolu olarak makyaj denemelerine de ilgi gösteriyorlar.

ITZY, “Maybelline markasına her zaman hayranlık duyduk. Yaratıcılığımız, pozitifliğimiz ve enerjimizle küresel topluluklarına katkıda bulunabileceğimiz için çok heyecanlıyız” dedi. “Hayranlarımıza kendimizin yeni yönlerini sunabilmek çok güzel. Üstelik bu, tüm dünyaya kendinden emin ve cesur olmanın hepimizin içinde var olduğunu hatırlatmak için büyük bir fırsat.”

Itzy,’i ilk kez Maybelline’in Hypersharp Liner, Ultimatte Ruj ürünlerinde göreceğiz.

SuperStay Vakıflar kampanyaları bu bahar Asya’da devam edecek.

Maybelline
Maybelline New York Hakkında

Maybelline, 120’den fazla ülkede bulunan dünyanın bir numaralı kozmetik markasıdır. Markanın misyonu, teknolojik olarak gelişmiş formülleri trend uzmanlığı ve New York City’nin sınırlarıyla birleştirmek. Ayrıca herkes için yenilikçi, erişilebilir ve zahmetsiz kozmetikler sunuyor.  2020’de Maybelline, anksiyete ve depresyonu engellemek. Ve herkesin, her yerde, kendi dünyalarını cesurca ele geçirmesine yardımcı olmak. İşte bunun için uzun vadeli bir program başlattı. Bu programın adı Brave Together. Proje, birebir destek ve çevrimiçi bir eğitim merkezi. Aynı zamanda zihinsel sağlıkla ilgili diyalogsuzluğu yok etmeye yardımcı olmak gibi çeşitli programlar sunuyor. Ayrıca şirket, önümüzdeki beş yıl içinde global ve yerel kuruluşlara 10 milyon dolar bağış yapmayı hedefliyor.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap