Dudak Dolgusu

Dolgun dudaklara sahip olmak özellikle de genç bayanların istedikleri durumlardan bir tanesidir. Dolgun dudaklar kadınlarda estetik açıdan birçok kişiye göre son derecede iyi göründüğünden dolayı kadınlar dudaklarının genellikle dolgun olmasını istemektedirler. Bunun için dolgunlaştırıcı kremler ve ve dolgunlaştırıcı rujlar gibi kozmetik ürünleri bulunsa da kadınlar dudaklarının bu yöntemlere göre çok daha kalıcı olmasını isteyebilmektedirler. bu durum karşısında da kadınlar bu dolgun dudaklara sahip olabilmek adına dudak dolgusu yaptırarak hayallerindeki gibi dolgun dudaklara sahip olabilmektedirler. Dudakları ince olan kadınlar bu operasyonu yaptırarak isteklerine acısız ve zahmetsiz son derecede kolay bir şekilde ulaşabilmektedirler.

Dudak Dolgusu Uygulaması

Oldukça dikkat çekici ve dolgun dudaklara sahip olmak istediklerinde dudak dolgusu uygulaması yaparak  dakika gibi kısa bir süre içerisinde bu isteklerini gerçekleştirebilmektedirler. Bu işlemi uygulatmak isteyen kişilere operasyon lokal anestezi uygulaması yapılmaktadır. Bu noktada kişilere ayrıca işlem öncesinde ve sonrasında şişliğin daha az olması adına buz ile soğuk kompres uygulaması yapılmaktadır. Bu noktada şişliğin inmesi ve kanama oluşmasının engellenmesi adına buz uygulamasının yapılması kesinlikle son derecede önemli bir durum olmaktadır. Buz uygulamasının yapılmasının ardından dudak dolgusu için son derecede önemli olan durumlardan bir tanesi de masaj uygulaması olmaktadır. Dudak dolgusu operasyonu ardından masaj uygulamasının gerçekleştirilmesi de dudaklara yapılan dolgunun dudakların her yönüne eşit bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır. Bu işlemin de ardından dudak çizgilerinin belirgin bir hale gelmesi adına da bu bölgelere de ayrı şekilde dolgu enjeksiyonu yapılmaktadır. Bu sayede dudaklar çok daha belirgin ve güzel bir şekilde görünmektedir.

Dudak Dolgusu

Dudaklara dolgu işlemi konusunda kadınların merak ettikleri durumlardan bir tanesi de bu dolguların ne kadar süre boyunca kalıcı oldukları olmaktadır. Bu durum yapılan işleme ve dolgu için kullanılmakta olan maddeye gire değişiklik göstermektedir. Yine bu durum dudaklara yapılan dolguların kalınlığına ve vücudun onu eritme hızına da bağlı olmaktadır. İlk uygulamanın dışında olan diğer uygulamalarda dolgu bir miktar daha kalmış olacağından dolayı bu zamanlarda kalıcılık daha fazla olmaktadır. Dudak dolgusu konusunda kadınların merak ettikleri durumlardan bir diğeri de bu dolguların herhangi bir yan etkilerinin olup olmadığı olmaktadır. bu konuda da dolgu yaptıracak olan kadınların içlerinin son derecede rahat olması gerekmektedir. Çünkü yapılan dolgu işlemlerinde kesinlikle herhangi bir şekilde yan etki bulunmamaktadır. Ayrıca kişiler bu uygulamaları  ayda bir yaptırarak da sürekli olarak son derecede dolgun olan dudaklara sahip olabilmektedirler. Son derecede kolay olan bu yöntem ile isteyen herkes dolgun dudaklara sahip olabilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap