Ameliyatsız Meme Büyütme

İri ve dolgun göğüslere sahip olmak hemen her kadının hayalinde olan bir durumdur. Ancak bazı kadınlar ameliyatsız bir şekilde bu isteklerini gerçekleştirmeyi istemektedirler. Göğüz masajları, birtakım kremler ve bazı aparatlar ile kadınlar göğüslerini bir miktar büyütmeyi başarsalar bile bu durum kalıcı olmamakla beraber kadınlara genellikle yeterli gelmemektedir. Durum böyle olunca da kadınlar göğüslerini büyütmek istediklerinde ameliyatsız meme büyütme yöntemleri ile bu isteklerini gerçekleştirmeyi düşünmektedirler. Kadınlar bu isteklerini aquafiling yöntemleri ile ameliyat olmadan gerçekleştirebilmektedirler. Bu dolgu yöntemi sayesinde kadınlar yalnızca göğüslerine dolgu maddesi enjeksiyonu ile hayal ettikleri bedende göğüslere sahip olabilmektedirler. Bu yöntem sayesinde iri, dolgun ve dik göğüslere sahip olabilmektedirler.

Aquafiling İle Göğüs Büyütme Yöntemi

Ameliyatsız bir şekilde göğüslerini büyütmek, dikleştirmek ve dolgunlaştırmak isteyen kadınlar aquafiling yöntemini tercih ederek bu isteklerini gerçek hale getirebilmektedirler. Dolgun, yuvarlak hatlı, iri ve dik göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar ameliyatsız göğüs büyütme yöntemi arasından bu yöntemi tercih edebilmektedirler. Bu dolgu maddesi ile kadınlar hayal ettikleri göğüslere son derecede kolay bir şekilde ulaşabilmektedirler. Özellikle de bu yöntem yara izi olmadan hayal ettikleri göğüslere ulaşmak isteyen kadınlar için son derecede ideal bir yöntem olmaktadır. Ayrıca bu yöntemin bir diğer avantajı da silikon maddesi gibi göğüse dokunulduğunda anlaşılmamaktadır. Günlük hayatta son derecede hızlı ve kolay bir iyileşme süreci olmasından dolayı da birçok kişi ameliyatsız göğüs büyütme yöntemleri arasından bu yöntemi tercih etmektedirler. Bu operasyonlarda meme altlarından iğne ile dolgu maddesi enjekte edilmektedir. İğnelerin izleri ise operasyondan birkaç gün sonra tamamen yok olmaktadır. Bu maddeler ile göğüslere dolgu yapılması bir süre sonra kalıcılığını yitirmektedir. ancak bu işlemler göğüslere dudak dolgusundan farksız olarak defalarca uygulanabilmektedir.

Ameliyatsız Meme Büyütme

Günlü hayatta elbette ki kadınlar birçok yerden göğüs büyütme teknikleri duymuşlardır. Bu teknikler cerrahi operasyonlar ile gerçekleştirildiği gibi aynı zamanda ameliyatsız olarak da gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de kadınlar bıçak altına yatmak zorunda kalmadan hayallerinde yer alan dolgun ve dik göğüslere sahip olabilmektedirler. Göğüslere yağ ve dolgu maddesi enjeksiyonu sayesinde kadınlar istedikleri görünüme son derecede acısız ve kolay bir biçimde ulaşabilmektedirler. Kadınlar meme büyütme estetiği konusunda ameliyat olmak istemediklerinde bu yöntemleri tercih ederek estetiklerini olabilmektedirler. Bu yöntemler ile gerçekleştirilen göğüs estetikleri kalıcı olmasa bile ağrısız, sızısız ve en önemlisi de ameliyatsız olduğundan dolayı birçok bayan bu yöntemleri tercih ederek istedikleri göğüslere sahip olabilmektedirler. Bu yöntemler ile isteyen her bayan hayal ettikleri göğüslere kolaylıkla sahip olabilmektedirler.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap