Meme Küçültme

Kadınlar bazı zamanlarda göğüslerinin durumlarından pek de memnun olmamaktadırlar. Bazı kadınlar göğüslerinin küçük olmasından bazıları sarkık olmasından ve bazıları da büyük olması gibi durumlardan rahatsız olabilmektedirler. Bu sorunlar özellikle de estetik kaygısı olan kadınlarda son derecede rahatsız olabilmektedirler. Kadınlar bu şikayetlerinden meme estetik ameliyatları ile kurtulabilmektedirler. Bu noktada göğüslerinin olmasını istediklerinden büyük olduğu durumlarda meme küçültme operasyonları ile istedikleri küçük göğüslere sahip olabilmektedirler. 

Kadınlar istedikleri ve hayal ettikleri göğüslere estetik operasyonlar ile sahip olabilmektedirler. Bu noktada göğüslerin şu ya da bu ölçüde olması gerekir diye bir şey kesinlikle söylenememektedir. bu ölçüler kadınların kendilerini en iyi hissettikleri ve bununla da birlikte kendi bedenlerine en uygun gördükleri göğüs ölçüleri en ideal olmaktadır. Kadınlar hayal ettikleri ideal göğüslere ulaşmak istediklerinde göğüs estetik operasyonları sayesinde istediklerine ulaşabilmektedirler. Bu noktada birçok bayanın şikayet ettikleri durumlardan bir tanesi de büyük göğüsler olmaktadır. Kadınlar göğüslerini daha küçük ve kendilerine uygun bulmak istediklerinde meme küçültme yöntemleri ile daha küçük göğüslere sahip olabilmektedirler. 

Meme Küçültme 

Büyük göğüsler bazı kadınlar için oldukça iyi olsa da bazı kadınlar bu durumdan son derecede büyük bir rahatsızlık duymaktadırlar. Kadınlar kendi ölçülerine uygun gördükleri göğüs ölçülerine sahip olabilmek adına operasyonlar geçirebilmektedirler. Bu operasyonların sonucunda kadınlar aynı zamanda hayat kalitelerini de arttırabilir. Büyük göğüsler yaşamda kadınlara büyük engel oluşturmasından dolayı kadınlara rahatsızlık verebilmektedir. Bu noktada kadınlar meme küçültme için meme küçültme ameliyatı olarak rahat bir hayat sürebilmektedirler. Bu operasyonları olan kadınlar göğüslerinin günlük hayatta omuz ağrısı, bel ağrısı ve göğüs ağrısı gibi yaşadıkları sorunlardan da kurtulabilmektedirler.

Meme Küçültme Sonrası

Göğüs küçültme operasyonları ardından kadınların en çok korku yaşadıkları durumlardan bir tanesi de ameliyat sonrası kalan izler olmaktadır. Bu noktada ameliyat sonrasında kalmakta olan izler göğüslerin şekline, büyüklüklerine ve gerçekleştirilen operasyonlara bağlı olarak değişmektedir. Bu izler genellikle gizli bölgelerde kesi işlemi gerçekleştirildiğinden dolayı görünmemektedir. Vücut yapısına bağlı olarak da çok hafif kalabilmekte ya da geçebilmektedir. Bu izler genellikle meme başında, memelerin geçiş çizgilerinde ve ters T şeklinde olabilmektedir. Göğüs estetik operasyonları sonrasında iz kalmaması neredeyse imkansız bir durum olmaktadır. 

Göğüs estetiği olan kadınların ameliyat sonrasında özellikle de ilk 4 hafta boyunca son derecede dikkatli olmaları gerekmektedir. Kadınların bu süreç boyunca sporcu sütyeni giymeleri göğüsleri açısından son derecede önemli bir durum olmaktadır. Meme küçültme operasyonu olan kişiler operasyonu gerçekleştiren cerrahın tavsiyelerine uyduklarında iyileşme sürecini de son derecede kolay bir şekilde geçirebilmektedirler. 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap