Meme Büyütme

Kadınlar fiziklerine ve estetik görünümlerine önem verdiklerinde memelerinin de son derecede dik, dolgun, yuvarlar ve iri olmasını istemektedirler. Birçok kadının hayalinde böyle göğüslere sahip olmak vardır. Bu sebepten dolayı da özellikle küçük memelere sahip olan kadınlar meme büyütme estetiği olarak istedikleri büyüklükte memelere sahip olabilmektedirler. Kadınlar göğüslerini büyütmek istediklerinde kremler, masajlar ve bazı aparatlar gibi yöntemlere başvurarak göğüslerini istedikleri büyüklüklere getirmeyi düşünebilmektedirler. Ancak bu yöntemler kadınların memelerini istedikleri büyüklüklere getirememektedir. Bu yöntemler geçici olmakta ya da işe yarasa bile istedikleri kadar memelerini büyütmelerine engel olmaktadır. Bu noktada kadınların istedikleri büyüklükte memelere sahip olabilmek adına meme estetiği operasyonlarını olmaları gerekmektedir.

Meme Büyütme Ameliyatı

Kadınlar memelerinin küçük olduğunu düşündüklerinde meme büyütme ameliyatı ile bu sorunlarından kurtulabilmektedirler. Aynı zamanda kadınların göğüslerinde bulunabilen bir diğer sorun da memeler arasındaki orantısız fark olmaktadır. Memelerden birinin diğerinden daha küçük olması durumunda da kadınlar memelerini büyütmek isteyebilmektedirler.Yine kadınlarda doğum yapıp emzirdikten sonra da memelerde hacim kaybı bulunabilmektedir. Bu durumda da kadınlar memelerini dolgunlaştırmak adına meme estetiği operasyonları olabilmektedirler. Doğuştan meme olmaması ve meme kanseri dolayısıyla göğüslerin alınması gibi durumlardan dolayı da kadınlar estetik görünümleri açısında göğüs büyütme operasyonları olabilmektedirler. Günümüzdeki güzellik algısına uymak isteyen kadınlar güzel göğüslere sahip olabilmek adına estetik operasyonlar geçirmektedirler.

Meme Büyütme

Kadınlar güzel göğüslere sahip olabilmek adına meme büyütme ameliyatları olabilmektedirler Bu meme büyütme yöntemlerinde kullanılan protezler bu noktada kadınların akıllarında soru işaretlerinin olmasına neden olmaktadır. Bu protezlerin güvenilir olup olmadığı kadınların kafalarını karıştırabilmektedir. Göğüs büyütme için kadınların göğüslerine yerleştirilmekte olan protezler yapılan testlere göre herhangi bir şekilde hastalık ya da kansere sebep olmamaktadır. Bu durum da kadınların protezler konusunda akıllarında soru işaretlerinin yer almasına gerek kalmamasına neden olmaktadır.

Göğüs büyütme operasyonları olmak isteyen kişilere protezlerin yerleştirilmesi için memelerinde dört farklı yerden kesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu kesi işleminin gerçekleştirildiği bölgeler meme altı, meme başı çevresi, koltuk altı ve göbek bölümleri olmaktadır. Bu protezler yerleştirilmeden önce göğüste uygun cep hazırlanmaktadır. Hazırlanan cebe protezler genellikle koltuk altlarından ve göbekten yapılan kesilerden takılmaktadır.

Ameliyat olarak meme büyütme işlemleri olmak isteyen kişilerin ameliyat sonrasında da son derecede dikkatli olmaları gerekmektedir. Bu noktada meme büyütme ameliyatları arasından silikon ameliyatı yaklaşık olarak bir saat gibi bir süre sürmektedir. Ameliyatın sonrasında ilk iki gün şişlik meydana gelmektedir. Hastaların ameliyat sonrasında en az iki hafta sporcu sütyeni giymeye de özen göstermeleri gerekmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap