Karın germe ameliyatı.Karın germe ameliyatı nasıl yapılır?

Kadınlarda ilerleyen yaşlarda ve doğum yapma gibi durumların sonrasında karınların genişlemesi ve sarkması söz konusu olmaktadır. Bunu yanında hızlı kilo alıp vermek gibi durumlarda karınların sarkmasında oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Kadınlar başta olmak üzere birçok erkek de bu durumdan son derecede rahatsız olmaktadır. Estetik kaygısı olan kişiler bu noktada karın germe ameliyatı olarak bu sorunlarından kurtulabilirler. Son derecede itici olan bu görünüm bu yöntem sayesinde son bulmaktadır. Kişilerin karınları eğer sadece yağlanmakta kalmamış ve kaslar eriyerek araları açılmış ve sarkmış ise bu sorundan kurtulmanın en kolay yöntemi abdominoplasti ameliyatı olmaktadır. Bu ameliyat sayesinde kişiler yepyeni ve hayal ettikleri görünüme ulaşabilirler.

Karın Germe Ameliyatı

Karınlarında sarkma meydana gelmiş olan kişilerin durumlarına bağlı olarak karın germe ameliyatı yaklaşık olarak 2 ile 5 saat arasında süren bir operasyon olmaktadır. Bu operasyonun gerçekleştirilmesi sayesinde kişiler sarkık karın son derecede iyi bir şekilde iyileştirilip düzeltilen bir durumdur. Bu operasyona göbeğin en alt kısmında sezaryen ameliyatında olduğu gibi uzun ve ince bir kesik açılmaktadır. Bu kesilen bölgede derinin altından gizli dikiş atılarak ameliyat sonucunda kötü bir görüntünün oluşması da engellenmektedir. Karın germe operasyonu süreci sonrasında kişilerin ilk gün idrar sondası kullanmaları gerekmektedir. Kişiler ayağa kalktıkları anda bu sonda kaldırılmaktadır.

Karın Germe

Estetik kaygıya önem vererek karınlarını gerdirecek olan kişilerin bu operasyonun öncesinde dikkat etmeleri gerekmekte olan birtakım durumlar söz konusu olmaktadır. Kişiler eğer normal hayatlarında sigara ve alkol gibi ürünler kullanıyor iseler ameliyattan önce iki hafta ve ameliyat sonrasında bir hafta olmak üzere üç hafta bu alışkanlıklarına ara vermeleri gerekmektedir. Bu iyileşme süreci için son derecede önemli bir durum olmaktadır. Bu kişilerin süreç boyunca güneşten uzak durmaları gerekmektedir. Ağrıca kişilerin bu süreç içerisinde diyet yapmaları da tavsiye edilmemektedir. Karın germe operasyonları kişilerin öncesinde ve sonrasında meydana gelen değişimi çok daha net bir şekilde far edebilmeleri sağlamak adına da fotoğraf çekimleri ile son bulmaktadır.

Bu operasyonlarda kadınların merak ettikleri durumlardan bir tanesi de operasyondan sonra gebe kalıp kalamayacakları olmaktadır. Bu konuda kadınların endişe etmelerine hiç gerek olmamaktadır. Kadınlar elbette ki bu operasyonlar ardından hamile kalarak doğum yapabilmektedirler. Ancak unutmamaları gerekmekte olan bir nokta da bulunmaktadır. Kadınların karınları doğum yaptıktan sonra yeniden sarkmaktadır. Bu sarkma sonrasında kadınların merak ettikleri bir diğer durum da ikinci bir ameliyatı olup olamayacakları olmaktadır. Karın germe ameliyatları bir yıl süre ile yeniden olunabilir. Bu sayede de karınlarında yeniden sarkma olan kişiler bu operasyon ile iyi bir görünüme sahip olabilmektedirler.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap