Meme yağ Enjeksiyonu

Küçük göğüslere sahip olmak birçok kadın için estetik açıdan son derecede can sıkıcı bir durumdur. Hemen her kadın, dik, dolgun ve büyük gösterişli göğüslere sahip olayı istemektedirler. Ancak küçük göğüslü olan kadınlar genetik olarak böyle bir yapıya sahip olduklarından dolayı fiziksel yöntemler ile iri ve dolgun göğüslere sahip olmaları imkansız bir durum olmaktadır. Bu noktada kadınlar meme estetiği operasyonları olarak hayal ettikleri dolgun göğüslere sahip olabilmektedirler. Kadınlar ideallerinde olan göğüs ölçülerine sahip olmak adına göğüslerini büyütmek istediklerinde meme yağ enjeksiyonu yöntemini de tercih edebilmektedirler. Bu yöntem ile kadınların kendi vücutlarından alınan yağlar göğüslerine enjekte edilmektedir. Bu sayede de kadınlar hayal ettikleri büyük göğüslere yağ enjeksiyonu işlemi ile sahip olabilmektedirler.

Meme Büyütmek İçin Yağ Enjeksiyonu

Birçok farklı teknikler kullanılarak göğüs büyütme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemlerden bir tanesi de yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme tekniği olmaktadır. Bu teknik ile son derecede iyi sonuçlar elde edilerek göğüs büyütme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Yağ enjeksiyonu işlemleri göğüs büyütmek adına son derecede ilerlemiş olan bir tekniktir. Bu teknik ile göğüslere daha iri ve dolgun bir görünüm verilmektedir. Bu operasyonlar genellikle lokal anestezi ile gerçekleştirilen operasyonlar olmaktadır. Bu operasyonlar göğüs büyütme işlemleri için gerçekleştirildiği gibi aynı zamanda meme kanseri sorunundan dolayı göğüslerini aldırmak zorunda kalmış olan kadınlara da uygulanmakta olan bir yöntemdir.

Yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme operasyonları tek bir seans gerçekleştirildiğinde olumlu sonuçlar vermektedir. Bu yöntem ile göğüsler oldukça dolgun ve iri bir görünüme tek bir seansta sahip olabilmektedirler. Bazı kadınlar daha da iri ve dolgun göğüslere sahip olmak isteyebilmektedirler. Göğüsleri küçük olan ve son derecede de iri göğüsleri olmasını isteyen kadınlar 2 ya da 3 seansta da hayal ettikleri görünüme tam anlamıyla ulaşabilmektedirler. Bu estetik operasyonlarını olan kişiler doktorların operasyon sonrasında kendilerine verdikleri talimatlara uymaları gerekmektedir. Talimatlara uyan kişilerde başarısızlık oranı neredeyse hiç bulunmamaktadır. Talimatlara uyulmaması durumunda başarısızlık durumu da meydana gelebilmektedir.

Meme Yağ Enjeksiyonu

Göğüslerini kendi vücutlarından alınan yağlar ile dolgun bir hale getirmek isteyen kadınların merak ettikleri bir durum da bu yöntemin kalıcı olup olmadığıdır. Göğüs yağ enjeksiyonu operasyonlarında başarı oranı son derecede yüksek olmaktadır. Kalıcı sonuçların olması adına kişilerin doktorları ile en iyi şekilde görüşmeleri gerekir. Bu operasyonların ardından göğüslere enjekte edilen yağlar %60 oranında giderek göğüsler ilerleyen zamanlarda yeniden sönebilir. Bu durum da vücudun genetik yapısı, gerçekleştirilen operasyon ve uygulamalara göre değişiklikler göstermektedir. burada hastaların kalıcı sonuçlar alabilmek adına doktorlarının talimatlarına uymaları gerekmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap