Kocam Neden Bu Kadar Cinsel İlişki İstiyor?

Kocanızın cinsel ilişki bu kadar çok istemesinin birçok nedeni var. Burada, partnerleriyle sevişmek istemelerinin bazı pratik ve duygusal nedenlerine bakıyoruz.

Erkekler Genellikle Libido Daha Yüksek Olur

Erkeklerin genel olarak libidoları kadınlardan daha yüksektir. Basitçe, bir cinsiyet olarak, daha yüksek cinsel ilişki nedeniyle daha fazla seks yapmak isterler. Bu muhakemenin büyük bir kısmı biyolojik olabilir. Hormonlardan ve ayrıca fiziksel ihtiyaçtan kaynaklanacaktır.

Erkekler, ellerinden geldiğince sık seks yapmaya çalışırlar. Kan hatlarının devam etmesini sağlamaya çalışmak için biyolojik olarak kabloları vardır. Evli olduğunuzda bu şekilde karşınıza çıkmayacak ve bunun yerine sizi her gördüğünde seks yapmak istiyormuş gibi görünse de, en azından seks bağımlılığı olmadığından emin olabilirsiniz.

Kadınlarda cinsel ilişki, vücutlarında aynı hormonlara sahip olmadığından veya en azından erkeklerin sahip olduğu seviyelerde olmadığından daha düşüktür. Kadınların hormonları farklıdır ve bu nedenle seks ihtiyaçları, vücutlarının yumurtladığı zamana daha yakın olacaktır. Esasen, bir kadının vücudu bir yumurtayı salmışsa, kadın bu süre zarfında daha fazla seks isteyecektir.

Bölgelerini İşaretleme Yöntemleri

Eşitlik çağında duygusal olarak yaşıyor olsak da, bir erkeğin cinsel dürtüsü, karısını korumaya ihtiyaç duyduğu bir zamana sıkı sıkıya bağlıdır. Bir kadınla sürekli yatmak, bir erkeğin kendi bölgesini belirleme ve erkekliğini tanıtma yoludur.

Sonuç olarak, seninle seks yapmak onun ne kadar erkeksi olduğunu gösterme şansı. Size ne kadar erkeksi olduğunu göstererek, başka bir yere gidip bir partner edinme ihtiyacınızı ortadan kaldırmaya çalışıyor. Bazı erkekler bu tür bölge işaretlemesinden daha az sıklıkta mutlu olurken, bazı erkekler soruna elinden geldiğince sizinle seks yapmak isteyerek yaklaşacaktır.

Bu bazılarına tuhaf gelebilir, ancak bir erkeğin evli olduğu ve uzun süredir evlilik halinde olduğu zamanlarda bile seks ihtiyacının temel itici gücüdür. İlişkiler için seksin bu kadar önemli olmasının sebeplerinden biri de bu.

Düşük Güven

Kulağa sapkın veya sezgisel gelebilir, ancak insanlar bazen sadece düşük özgüvene sahip oldukları için seks için can atarlar. Bazıları güvensizliklerini başka şekillerde sergilerken, özgüvenleri düşük olan kişilerin özgüvenlerini artırmanın bir yolu olarak çok fazla seks yapmak istemeleri alışılmadık bir durum değildir.

cinsel ilişki

Kocanızın kendisi hakkında düşük bir görüşe sahip olduğu için sık sık seksi kışkırtan adamlardan biri olmasının sorunu, herhangi bir nedenle reddederseniz, duygularını kötü şekilde incitebilmesidir. Bu can sıkıcı olabilir, çünkü sık sık reddetmeye başladığınızda, ancak bunun duygularını inciteceğini bildiğiniz zaman, aslında istedikleri her durumda onlarla yatmak zorunda hissettiğiniz noktaya gelebilir.

Bunun içinde olmanın harika bir pozisyon olmamasının nedeni, yükümlülüğün biriyle yatmak için iyi bir neden olmamasıdır. Arada bir ilişkinizde durumun böyle olabileceğinden korkuyorsanız, o zaman kocanızla oturup konuşmanız iyi bir fikir olacaktır – bazen bu konuyu tartışmak rahatsız edici olsa bile.

Bazı İnsanlar Diğerlerinden Daha Fazla Seks İstiyor

Erkeklerin kadınlardan daha yüksek libidoya sahip olduğu yaygın olarak düşünülen gerçeğe benzer şekilde, kocanızın sadece iki farklı insan olduğunuz için bu kadar sık seks istediği gerçeğini de teselli edebilirsiniz. İki kişi aynı düzeyde cinsel ilişki sahip olmayacak. Her zaman bir ilişkideki bir partner diğerinden daha fazla seks isteyecektir.

Bu nedenle, zaman zaman erkekten daha çok seks isteyen kadın olabilir. Daha önce tartışıldığı gibi, bu her zaman böyle olmasa da, kocanızın seks yapmayı çok istiyormuş gibi hissedebileceğini anlamak iyidir, ancak bu sadece sizin cinsel ilişki ile karşılaştırılır. Kocanızın şu anda olduğu gibi seks için tamamen aynı ihtiyacı varsa, ama aslında daha fazlasını istiyorsanız, herhangi bir fırsatta seks istediğinizi düşünen kişi olabilir. Ve böylece libidonuzu korkutucu bulan o olabilir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap