14 – 20 Ocak 2019 – Burç Yorumları

Astrolog Zeynep Özyörük

14 – 20 Ocak 2019 – Haftalık Burç Yorumları

21 Ocak Ay tutulmasına son hazırlıklar başlasın! Duygusal dünyamızda büyük farkındalıklara adım attığımız bir hafta..Merkür – Neptun yardımlaşması, Venus-Mars akışı, Merkür ve Pluto kavuşumu sizlere neler getiriyor? Haftalık burç yorumları ile Astrolog Zeynep Özyörük sizler için yorumladı.
14 – 20 Ocak 2019 - Burç Yorumları
14 – 20 Ocak 2019 – Burç Yorumları

YÜKSELEN VEYDA AY BURCU KOÇ OLANLAR

koç burcu haftalık burç yorumları
koç burcu haftalık burç yorumları

Hafta, Koç burcunda İlk dördün ile başlıyor. Tutulmanın enerjisi içinde kendi hayatınız ve ya ilişkilerinizle ilgili ilk aksiyonu alabilirsiniz. Kariyer/aile ekseni sizi bir konuda karar almaya itiyor. Özellikle iş konusunda yaratıcılığınızı dile getirmeniz işe yarayabilir. İkna edici olabilirsiniz.

Hafta içi daha sakin geçerken, hafta sonuna doğru, Venus ve Mars etkisi size keyif verecek, ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda uzaklar, farklı ülkeler, seyahatler gibi konular eğlenceli vakit geçirmenize neden olabilir. Diğer taraftan aklınız hala iş konularında. Üst düzey yöneticileri ikna etmek için oldukça çaba gösterebilirsiniz. Baskı ve stres kaynağı olan sorumluluklar ve görevler ile ilgili konuşmak isteyebilirsiniz.

Hafta sonu, biraz daha agresif ve zorlu geçebilir, sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi ispat etme çabası sizi yıpratabilir.
20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle, bir ay boyunca tüm ışığınızı, sosyal ortamlar, arkadaşlar, gelecek planları ve kariyer gelirleri alanında parlatabileceksiniz. Organizasyonlar ve etkinliklerde daha fazla boy gösterebilir, kendinizi ispat edebilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BOĞA OLANLAR

boğa burcu haftalık burç yorumları
boğa burcu haftalık burç yorumları

Hafta, Koç burcunda İlk dördün ile başlıyor. Tutulmanın enerjisi içinde uzaklarla ilgili fikirler, iş konuları, başkalarının bakış açısı arasında denge kurmaya çalışmanız, bilinçaltınızda bir uyanışa neden olabilir, ve sizi çevrenizden aldığınız destekle bir adım öteye itebilir. Uzaklardan alacağınız bir haber, hayaller kurmanıza neden olabilir.

Hafta içi daha sakin geçerken, hafta sonuna doğru, Venus ve Mars etkisi size keyif verecek, iş yerinden bir kişi dikkatinizi çekebilir, gizli bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Diğer taraftan aklınız hala uzaklarla bağlantılı iş konularında. Uzaktaki bağlantılarınızı bazı sorumluluklarınız alanında ikna etmek için oldukça çaba gösterebilirsiniz. Baskı ve stres kaynağı olan görevleriniz ile ilgili konuşmak isteyebilirsiniz.

Hafta sonu, biraz daha agresif ve zorlu geçebilir, sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Aile içindeki gerginlikleri, başkalarına yansıtabilirsiniz. Öfke patlamaları yaşamanız mümkün.

20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle, bir ay boyunca tüm ışığınızı, kariyer, profesyonel hayat, toplum önünde öne çıkarak parlatabileceksiniz. Başarılı projelerin altına imza atabilirsiniz.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU İKİZLER OLANLAR

ikizler burcu haftalık burç yorumları
ikizler burcu haftalık burç yorumları

Hafta, Koç burcunda İlk dördün ile başlıyor. Tutulmanın enerjisi içinde gelirler ve kazançlar, diğer taraftan borçlar ve harcamalar arasında denge kurmaya çalışmanız, gelecek planlarınız, beklentileriniz alanında bir aksiyon almanıza neden olabilir. destekle bir adım öteye itebilir. Kendinize yeni bir gelir hedefi belirleyebilir ve bu yönde hareket edebilirsiniz. Bu alanda alacağınız bir haber, ya da elde edeceğiniz bir bilgi, kariyer alanında sizi bir takım hayallere sürükleyebilir.

Hafta içi daha sakin geçerken, hafta sonuna doğru, Venus ve Mars etkisi size keyif verecek, Partneriniz ile son derece keyifli vakit geçirebilir, birlikte sosyal ortamlarda boy gösterebilirsiniz. Diğer taraftan aklınız hala borçlar ve harcamalar, banka ve kredi konularında. Bu alanda aile bireylerinden destek alabilir, ve ya gayrimenkul alanında bir çözüm yaratmak isteyebilirsiniz. Bankalarla ve ya maddi destek sağlayacak birimlerle iletişime geçmeniz mümkün.

Hafta sonu, biraz daha agresif ve zorlu geçebilir, sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Kardeşler ve ya yakın akrabalarla gerilim yaşayabilirsiniz. Öfke patlamaları yaşamanız mümkün.

20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle, bir ay boyunca tüm ışığınızı, uzaklar, seyahatler, farklı kültürler ve ya felsefeler alanında aktivite içine girerek parlatabileceksiniz. Uzaklarla ilgili projelerle zihniniz daha fazla meşgul olabilir.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU YENGEÇ OLANLAR

yengeç burcu haftalık burç yorumları
yengeç burcu haftalık burç yorumları

Hafta, Koç burcunda İlk dördün ile başlıyor. Tutulmanın enerjisi içinde özel hayatınız, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve sözleşmeler alanında denge kurmaya çalışmanız, kariyer ve mesleki alanda bir aksiyon almanıza neden olabilir. Bu alanda yeni bir hedefle ileriye gitmeniz mümkün.Ortağınızdan ve ya partnerinizden alacağınız bir haber, uzaklarla ilgili ideallerinizi gerçekleştirmeniz konusunda size umut verebilir.

Hafta içi daha sakin geçerken, hafta sonuna doğru, Venus ve Mars etkisi size keyif verecek, çalışma ortamı son derece keyifli olabilir, ofis içinde yakınlaşmalar görülebilir. Diğer taraftan aklınız hala partneriniz ve ortaklıklar alanında fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettirmekte. Bu alanda görüşmelerinizde aşırı baskıcı, ikna edici ve de zorlayıcı bir tavır takınabilir, karşı tarafı zorlayabilirsiniz. Ya da siz partneriniz ve ya ortağınız tarafından köşeye sıkıştırılabilirsiniz.

Hafta sonu, biraz daha agresif ve zorlu geçebilir, sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Kariyer alanında yaşanan beklenmedik olaylar sizde öfke patlamalarına neden olabilir.

20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle, bir ay boyunca tüm ilginizi, borçlar, harcamalar, banka ve kredi, yan maddi destekler alanına vereceksiniz. Borçları kapatmak için extra çaba gösterebilirsiniz.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU ASLAN OLANLAR

aslan burcu haftalık burç yorumları
aslan burcu haftalık burç yorumları

Hafta, Koç burcunda İlk dördün ile başlıyor. Tutulmanın enerjisi içinde çalışma ortamı ve kendi özel dünyanız arasında denge kurmaya çalışmanız, uzaklar ve ya uzak yerlere seyahatler alanında bir aksiyon almanıza neden olabilir. Bu alanda yeni bir hedefle ileriye gitmeniz mümkün. İş konusunda alacağınız bir haber, harcamalar ve ya elde edeceğiniz bir takım maddi fırsatlar konusunda hayale kapılmanıza neden olabilir.

Hafta içi daha sakin geçerken, hafta sonuna doğru, Venus ve Mars etkisi size keyif verecek, tatil, eğlence ve ya hobilerinizle zaman geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Farklı felsefelerle ve ya öğretilerle vakit geçirebilirsiniz. Diğer taraftan aklınız hala iş konularında ve üzerinizdeki sorumluluk ve görevlerde. Bu alanda üzerinizdeki sorumlulukları yönetebilmek için çalışma arkadaşlarınızla görüşebilir ve ya üst düzeyle bağlantıya geçebilirsiniz. Gelirler konusu da gündeme gelebilir.

Hafta sonu, biraz daha agresif ve zorlu geçebilir, sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Uzaklarla ilgili yaşanan beklenmedik olaylar sizde öfke patlamalarına neden olabilir.

20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle, bir ay boyunca tüm dikkatinizi, partnerinize, ortağınıza ve ya eşinize verebilirsiniz. Kendinizi ona adamanız mümkün.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU BAŞAK OLANLAR

başak burcu haftalık burç yorumları
başak burcu haftalık burç yorumları

Hafta, Koç burcunda İlk dördün ile başlıyor. Tutulmanın enerjisi içinde gruplar içinde kendinizi var etme veya gösterme çabanız ile ilgili konularda, borçlar ve harcamalar alanında bir aksiyon almanız mümkün. Bu alanda yeni bir hedef koyarak ilerleyebilirsiniz. Kariyer alanında alacağınız bir haber, ortaklıklarla ilgili hayallerinize umut kaynağı olabilir.

Hafta içi daha sakin geçerken, hafta sonuna doğru, Venus ve Mars etkisi size keyif verecek, evinizde, ailenizle birlikte zaman geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Uzaklardan gelen misafirleriniz olabilir. Diğer taraftan aklınız hala iş konularında ve üzerinizdeki sorumluluk ve görevlerde olabilir. Bu alanda rakipleriniz arasında üzerinizdeki baskıyı yönetmeniz zorlaşabilir. Kendinize gereksiz stres yaratabilirsiniz.

Hafta sonu, biraz daha agresif ve zorlu geçebilir, sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Finansal durumunuzda yaşanan beklenmedik durumlar sizde öfke patlamalarına neden olabilir. Egonuz zedelenebilir, isyan etmek isteyebilirsiniz.

20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle, bir ay boyunca tüm dikkatinizi, çalışma ortamınıza, şartlarınıza, ekibinize, günlük rutininize ve alışkanlıklarınıza verebilirsiniz. İçsel korkularınızı işinize yansıtmanız mümkün.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU TERAZİ OLANLAR

terazi burcu haftalık burç yorumları
terazi burcu haftalık burç yorumları

Hafta, Koç burcunda İlk dördün ile başlıyor. Tutulmanın enerjisi içinde kariyeriniz ve aileniz , yuvanız ile ilgili dengeyi kurma çabanız, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve partnerlik alanında bir aksiyon almanız mümkün. Bu alanda kendinize yeni bir hedef koyarak ilerleyebilirsiniz. Ortaklı işler gündeme gelebilir. Uzaklardan ve ya farkı felsefeler, eğitim gibi konularında elde edeceğiniz bir bilgi ve ya alacağınız bir haber, çalışma alanınız konusunda sizi besleyebilir. Yaratıcılığınızı arttırabilir.

Hafta içi daha sakin geçerken, hafta sonuna doğru, Venus ve Mars etkisi size keyif verecek, yakın çevrenize kısa bir seyahat yapabilir, farklı öğretiler ve ya felsefelerle ilgili eğitim alabilir, ortağınız ve ya partnerinizle bir kaçamak yapabilirsiniz. Diğer taraftan aklınız hala ev ve yuva, aile konularında taşınma ve ya mekan değişikliği gibi konularda olabilir. Çocuğunuzun eğitimi, aşk hayatınız, kendinizi ispat etmek istediğiniz konular ve iş konularındaki endişeleriniz sizde stres ve baskıya neden olabilir.

Hafta sonu, biraz daha agresif ve zorlu geçebilir, sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İkili ilişkiler alanında beklenmedik bir durum, arkadaşlarınızla aranızın açılmasına neden olabilir.

20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle, bir ay boyunca tüm dikkatinizi, çocuğunuza, aşk hayatınıza, hobilerinize, tatil ve eğlenceye verebilirsiniz. Çocuğunuz ve ya aşk yaşadığınız kişiyle daha fazla sosyalleşmeniz mümkün.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU AKREP OLANLAR

akrep burcu haftalık burç yorumları
akrep burcu haftalık burç yorumları

 

Hafta, Koç burcunda İlk dördün ile başlıyor. Tutulmanın enerjisi içinde işiniz, uzaklar, seyahatler, ve bu iki alanda dengeyi kurma çabanız, çalışma ortamı ve günlük rutininizde eyleme geçmenize neden olabilir. Uzaktan gelen bir bayan bu konuda etken olabilir. Arkadaşlarınızdan alacağınız bir haber, sizi mutlu edebilir.

Hafta içi daha sakin geçerken, hafta sonuna doğru, Venus ve Mars etkisi size keyif verecek, partneriniz ve ya ortağınızdan maddi bir destek alabilirsiniz. Bu durum sizin iş yerindeki motivasyonunuzu arttırabilir. Diğer taraftan aklınız hala iş yerindeki sorumluluklarınız ve bunları nasıl yönetebileceğiniz konusunda olacaktır. Harcamalar ve ya masraflar konusundaki düşünceleriniz bu konuda stresi yaratan asıl neden olabilir. Yakın çevrenizle bunu paylaşabilirsiniz.

Hafta sonu, biraz daha agresif ve zorlu geçebilir, sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İş yerinde beklenmedik bir durum, kariyer hedeflerinizle ilgili sizi rahatsız edebilir.

20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle, bir ay boyunca tüm dikkatinizi, ailenize, yuvanıza, evinize verebilirsiniz. Evden işinizi yürütme imkanı elde edebilirsiniz. İşinizi eve getirebilirsiniz.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU YAY OLANLAR

yay burcu haftalık burç yorumları
yay burcu haftalık burç yorumları

Hafta, Koç burcunda İlk dördün ile başlıyor. Tutulmanın enerjisi içinde gelirler, kazançlar, harcamalar ve masraflar arasında dengeyi kurma çabanız, spekülatif yatırım araçları alanında eyleme geçmenize neden olabilir. Çocuğunuz ile ilgili extra bir masrafa girebilirsiniz. Maddi alanda elde edeceğiniz bir bilgi ve ya haber ailenizle ve ya evinizle ilgili kurduğunuz hayaller için umut kaynağı olabilir.

Hafta içi daha sakin geçerken, hafta sonuna doğru, Venus ve Mars etkisi size keyif verecek, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız sizinle vakit geçirmek isteyebilir, belki bir tatil olasılığı yakalayabilirsiniz. Diğer taraftan aklınız hala gelirler ve kazançlar, sahip olduğunuz mal varlıklarınız ile ilgili sorumluluklarınız ve bunları nasıl yönetebileceğiniz konusunda olacaktır. Kariyeriniz ve mesleğiniz alanındaki düşünceler, bu konuda stresi yaratan asıl neden olabilir.

Hafta sonu, biraz daha agresif ve zorlu geçebilir, sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Çocuğunuz ve ya aşk hayatınızla ilgili beklenmedik bir durum, maddi açıdan sizi zorlayabilir.

20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle, bir ay boyunca tüm dikkatinizi, kardeşlerinize, yakın çevrenize, kısa seyahatlere, uzaklarla olan iletişiminize, sosyal medyaya ve ya paylaşıma verebilirsiniz. Uzaklarla olan bağlantılarınız, iletişiminiz gündem oluşturabilir.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU OĞLAK OLANLAR

oğlak burcu haftalık burç yorumları
oğlak burcu haftalık burç yorumları

Hafta, Koç burcunda İlk dördün ile başlıyor. Tutulmanın enerjisi içinde özel hayat, genel sağlık, imajınız, konumunuz, ikili ilişkiler, ortaklıklar arasında dengeyi kurma çabanız, aileniz, yuvanız, eviniz alanında eyleme geçmenize neden olabilir. Partnerinizin ihtiyaçlarını karşılamak isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan aldığınız bir haber ve ya bu alanda elde edeceğiniz bir bilgi, sizin yaratıcılığınızı arttırabilir. Hayaller kurmanıza neden olabilir.

Hafta içi daha sakin geçerken, hafta sonuna doğru, Venus ve Mars etkisi size keyif verecek, işinizle ilgili bir takım gizli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Diğer taraftan aklınız hala özel hayatınız ve yaşamınızdaki sorumluluklarınız ve bunları nasıl yönetebileceğiniz konusunda olacaktır. Günlük rutin, sağlık, çalışma şartları, uzaklardaki iş bağlantılarınız alanındaki düşünceler, bu konuda stresi yaratan asıl neden olabilir.

Hafta sonu, biraz daha agresif ve zorlu geçebilir, sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Eviniz ve ya aileniz ile ilgili beklenmedik bir durum sizi zorlayabilir.

20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle, bir ay boyunca tüm dikkatinizi, gelirler, kazançlar, bir takım maddi fırsatlar gibi konulara verebilirsiniz. İkramiye, prim ve ya sigortalardan faydalanabilirsiniz.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU KOVA OLANLAR

kova burcu haftalık burç yorumları
kova burcu haftalık burç yorumları

Hafta, Koç burcunda İlk dördün ile başlıyor. Tutulmanın enerjisi içinde sağlık, çalışma şartları, ve bu alandaki sorumluluklar, görevler arasında dengeyi kurma çabanız, bir takım konuşmalar yapmak, hedeflerinizden bahsetmek konusunda eyleme geçmenize neden olabilir. Girişimci fikirlerinizden bahsedebilirsiniz. Gizlice elde edeceğiniz bir maddi destek ve bu alanda alacağınız bir haber, maddi alanda bir çok hayal kurmanıza neden olabilir.

Hafta içi daha sakin geçerken, hafta sonuna doğru, Venus ve Mars etkisi size keyif verecek,arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, gruplarla kısa seyahatler gündeme gelebilir. Birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Diğer taraftan aklınız hala harcamalar, masraflar ve tatil konularında olabilir. Bu alanda herkesten gizlediğiniz düşünceler, içsel anlamda sizde baskı ve stres kaynağı yaratabilir.

Hafta sonu, biraz daha agresif ve zorlu geçebilir, sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Kardeşiniz ve ya yakın çevreniz ile ilgili beklenmedik bir durum sizi zorlayabilir.

20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle, bir ay boyunca tüm dikkatinizi, görünümünüze, imajınıza, ikili ilişkilerdeki duruşunuza verebilirsiniz. Partnerinizin ilgisini üstünüze çekebilirsiniz.

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU BALIK OLANLAR

Balık burcu haftalık burç yorumları
Balık burcu haftalık burç yorumları

Hafta, Koç burcunda İlk dördün ile başlıyor. Tutulmanın enerjisi içinde çocuklar, gelecek planlarınız, sosyal ortamlar gibi konularda dengeyi kurma çabanız,maddi alanda eyleme geçmenize neden olabilir. Gelirler konusunda hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Partnerinizle yapacağınız gelecek planlarınız ile ilgili konuşmalar sizi bir çok hayale sürükleyebilir, önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz.

Hafta içi daha sakin geçerken, hafta sonuna doğru, Venus ve Mars etkisi size keyif verecek,Kariyeriniz alanında elde ettiğiniz başarılar, aldığınız takdirler sizi motive edebilir. Diğer taraftan aklınız hala partnerinizle olan gelecek planlarınızda ve bu durumun sizin üzerinizde yarattığı baskıda olabilir. Bu konuda partneriniz sizi bir konuda ikna etmeye çalışabilir.

Hafta sonu, biraz daha agresif ve zorlu geçebilir, sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Gelirler ve ya kazançlar ile ilgili beklenmedik bir durum sizi zorlayabilir.

20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle, bir ay boyunca tüm dikkatinizi, bilinçaltınıza, korkularınızı ve endişelerinizi nasıl yönetebileceğiniz konusuna yönlendirebilirsiniz. Yalnız kalmak , inzivaya çekilmek size iyi gelebilir. Bir takım sağlık problemleri gündeminizi meşgul edebilir.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap