Botoks ile terlemeye son

Botoks, Botoks ile terleme tedavisi, Botoks ile terleme tedavisi nasıl yapılır, Botoks ile terlemeye son, Botoks tedavisi, Botoks tedavisi ne kadar sürer, Botoks yöntemi

Terleme sorunu birçok kişinin yaşadığı bir sorun olarak oldukça can sıkıcı bir durum olmaktadır. Bu sorundan kurtulmak isteyen kişiler botoks ile terlemeye son verebilmektedirler. Bu yöntem sayesinde terleme sorunu yaşayan ve bu durumdan son derecede rahatsız olan kişiler ameliyatsız bir şekilde tedavi olabilmektedirler. Yalnızca 10 dakika kadar kısa bir süre içerisinde terleme sorunu olan kişiler bu sorundan son derecede kolay olan bir şekilde kurtulabilmektedirler. Terleme durumu bu sorunu yaşayan kişilerin gerek iş hayatlarında gerek ise de özel hayatlarında oldukça büyük bir sorun teşkil etmektedirler. Bu sorunu yaşayan kişiler botoks ile terleme tedavisi görerek bu sorundan ağrısız, sızısız son derecede kolay bir şekilde kurtulabilmektedirler.

Hayatın birçok yönünde terleme sorunu sebebiyle sorun yaşayan kişiler botoks ile terleme tedavisi nasıldır diye düşünmektedirler. Botoks uygulaması sayesinde terleme bölgelerinde sinirlerin iletileri durdurulmaktadır. Terleme olan bölgelerde botoks uygulamasının gerçekleştirilmesi terleme meydana gelen bölgelerde bu duruma sebebiyet veren sinirleri durdurmaktadır. Bu durumun sayesinde de terin üretilmesi engelleniş bulunmaktadır. Böylelikle bu can sıkıcı sorunu yaşayan kişiler bu sorundan kurtulabilmektedirler.

Botoks İle Terleme Tedavisi

Aşırı bir şekilde terleme sorunu olan kişilere botok tedavisi uygulanmak için ilk olarak iyot-nişasta testi yapılmaktadır. Daha sonrasında yaklaşık olarak 10-15 noktaya 100-150 ünite botoks uygulanmaktadır. Bu işlem özellikle de koltuk altında aşırı terleme sorunu yaşayan kişiler için oldukça iyi bir yöntem olmaktadır. Yine ayak ve topuklarda terleme sorunu olan kişiler için de bu yöntem uygulanmadan önce kişilere ağrı kesici ve uyuşturucu iğneler uygulanmaktadır. Bu sayede işlem sırasında kişilerin sorun yaşamaları önlenmektedir.

Botoks Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Fazla terleme sorunu ile botoks tedavisini olmak isteyen kişilerin akıllarında botoks tedavisi ne kadar sürer sorusunu düşünmektedirler. Bu noktada tedaviyi olmak isteyen kişilerin unutmaması gereken durumlardan bir tanesi de botoks dolgusunun 6 ay gibi bir sürede etkisini koruduğunu bilmeleri gerekmektedir. Bu tedaviyi olan kişiler 6 ay ile 1 yıl arasında bir süre boyunca terleme sorunundan kurtulabilmektedirler. Böylelikle de kişiler 10 dakikalık son derecede kolay bir tedavi süreci ardından 1 seneye varana kadar terleme sorunundan kurtulabilmektedirler.

Botoks yöntemi ile terleme tedavisi olan kişilerin bu yöntemde hiçbir yan etkinin olmadığını da bilmeleri gerekmektedir. Bu işlemin en az yılda bir kez uygulanması gerekli olsa bile bu yöntem cerrahi yöntemler ile kıyaslanamaz. Cerrahi yöntemlerden farklı olarak 10 dakikalık kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmesinden dolayı en uygun yöntem olmaktadır. Terleme sorunu yaşayan botoks ile terlemeye son vermek istediklerinde bu isteklerini rahatlıkla gerçekleştirebilmektedirler.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap