Farklı kına gecesi konsepti. Yeni moda kına gecesi

Roman kına gecesi konsepti

Alternatif kına gecesi arayan, sıradanlıktan kaçınmak isteyenler yeni moda olan roman konsepti kına gecesi oldukça ilginizi çekecek. Roman konsepti nedir? Neden roman konsepti? Şimdilerin bekarlığa veda partisi, roman konseptiyle artık daha eğlenceli. Bir yandan Türk geleneklerine bağlı olarak gelinleri ağlatacak, bir yandan eğlenceyi doruklarda yaşatacak bu deneyimi kim yaşamak istemez ki? İyi ki roman konsepti diyecek, eğlencenin dibine vuracağınız günü rengarenk hatırlayacaksınız. Şimdi bütün kına gecesi konseptlerini unutun gelin birlikte roman konsepti kına gecesine bir göz atalım;

Evliliğe giden yolda roman kına gecesi mubahtır.

roman konsepti kına gecesi
roman konsepti kına gecesi

Bilindiği üzere Romanlar kendilerine özgü danslarıyla, kendi müzik ritimleriyle bulundukları her ortamı eğlenceli hale getirirler. Toplumun en neşeli insanları olduklarını söylememize gerek yok herhalde. Romanlardan esinlenerek siz de kendi kına gecenizi roman konseptiyle daha özel ve eğlenceli kılabilirsiniz. Bu konsepti yaratırken turuncu, yeşil, pembe, mor çekici kırmızı renklerini kullanmalısınız. Çünkü bu çarpıcı renkler romanların müziklerini, danslarını öne çıkartan bir olgudur. Kullandığınız renkler geceyi daha özel kılacaktır. Bu özel gecenize katılacak misafirleriniz için ritim parmak zillerinin, tüylü yelpazelerin, rengarenk pullu mendillerin, güllerin olduğu bir masa yaratabilirsiniz. Bu hem roman konseptinize uyum sağlayacaktır hem de herkesi neşelendirecektir.

Rangaaa ranga çekemezler bizi

roman konsepti kına gecesi
roman konsepti kına gecesi

 Ben oynayamam diyenleri bile ayağa kaldırıp dans ettirecek roman konsepti için en yakın arkadaşlarınızla önceden çalışmış olduğunuz roman dansını misafirlerinize sunmanızı öneririm. Eğer isterseniz dansçılarla ayrı bir koreografi hazırlayarak yine roman konseptine uygun bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Uzun, bol renkli elbiseler-etekler, belinize bağlayacağınız renkli, pullu Shakira kemerleri bu gece de size mutlaka eşlik etmeli. O gün sizin gününüz takın takıştırın. Roman konseptli kına geceniz bol bileziksiz olmaz. Sadeliği bırakın şıkır şıkır olmaya hazırlanın. Renkli bir elbise ve saçınıza takacağınız çiçekle tamamen roman konseptini yakalayacaksınız. Bu roman konseptli kına geceniz, yapılan diğer kına gecelerinden daha sıra dışı ve bol eğlencesiyle misafirleriniz için farklı bir deneyim sizin de yaşayacağınız özel bir gece olacaktır.

Son olarak Kına gecenizi süsleyecek roman müzik aletlerini sizler için derledik;

Roman müziklerinde hangi enstrümanlar kullanılır?

  • Kanun
  • Ud
  • Cümbüş
  • Asma davul
  • Darbuka
  • Tef
  • Klarnet
  • Zurna
  • Zil

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap